Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 10:14 
Cytuj:
Ja też czasem wklejam na galerii zdjęcia i wcale nie koniecznie jestem zainteresowana tym, by oglądała je cala rzesza ludzi, nie związanych z forum.
Forum traktuję jako "swój kąt" , bo takie moje prawo, galeria forumowa jest też poniekąd "moja" bo i ja jestem forumow

Uważam,że jesteś w błędzie.
Forum jest ogólnodostępne,publiczne.
I czy tego chcesz czy nie każdy może ogladać te zdjęcia.
Uważam też ,że nie powinniśmy zamykać się dla ludzi z zewnątrz.
Chciałbym Ci też zwrócić uwagę,że w galerii są osoby które publikują swoję zdjęcia a na forum ich obecności nie uświadczysz.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 11:01 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) napisał(a):
Cytuj:
Uważam też ,że nie powinniśmy zamykać się dla ludzi z zewnątrz.



Nie róbmy następnej Korei :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Chciałbym Ci też zwrócić uwagę,że w galerii są osoby które publikują swoję zdjęcia a na forum ich obecności nie uświadczysz.[/quote]
dokładnie tez tak myślę i jestem zdania że jak nie chcę żeby ktoś oglądał moje zdjęcia to po prostu ich nie wklejam , a jak wkleję przyjmę każdą opinię i tyle.

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 11:26 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
KRYNIA napisał(a):
W nowym będę już tylko prawie grzeczna :D


Picu, picu mój dziedzicu.
Dla ludzi bardzo grzecznych już dawno stworzono kółka różańcowe :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 11:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 11:28
Posty: 274
Lokalizacja: Rakowiec
Płeć: Mężczyzna
megi napisał(a):
jestem zdania że jak nie chcę żeby ktoś oglądał moje zdjęcia to po prostu ich nie wklejam , a jak wkleję przyjmę każdą opinię i tyle.
. Całkowicie popieram. Inne zdjęcia, np. ze wspaniałych podróży, dzieciństwa itp. - można umieszczać w postach dostępnych dla zarejestrowanych, albo nawet przesłać tylko wybranym przez PW.

_________________
Każdy problem ma swoje rozwiązanie,
jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu (znalezione w sieci).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 11:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie bardzo rozumiem o co ten raban.

Jeśli ktoś ma silną potrzebę ekshibicjonizmu internetowego to nasza-szkapa czy fejsbuk sprawdzą się w tym zadaniu lepiej niż galeria e-kwidzyn.
Tam można sobie wyselekcjonować komu i co chce się pokazywać.

Forumową galerię przegląda masa ludzi, na forum nie zaglądając.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 13:47 
punky napisał(a):
Nie bardzo rozumiem o co ten raban.

Jeśli ktoś ma silną potrzebę ekshibicjonizmu internetowego to nasza-szkapa czy fejsbuk sprawdzą się w tym zadaniu lepiej niż galeria e-kwidzyn.
Tam można sobie wyselekcjonować komu i co chce się pokazywać.

Forumową galerię przegląda masa ludzi, na forum nie zaglądając.
O tym samym pomyslałem ale lepiej nienapisałbym. Popieram to co mówisz.
Poza tym po co wklejać zdjęcia skoro nie chce się żeby ktoś je oglądał? :roll:
Galeria e-kwidzyn jest portalem forograficznym z wątkiem kwidzyńskim i takim pozostanie. Jesli się mylę to niech Drosik* albo KrzaQ* mnie poprawią

* - tylko oni są moderatorami i adminami galeria.e-kwidzyn.pl


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 14:31 
Cytuj:
„Poza tym po co wklejać zdjęcia skoro nie chce się żeby ktoś je oglądał?”
Widocznie niektóre oczywiste oczywistości należy czynić jeszcze bardziej oczywistymi, i należy je oczywiście wyjaśniać do skutku.
Już po innych zamieszczonych tu uwagach (m.in. punky i MAĆKA ZB), jako kolejny zapytowywuję się tym samym wstępnym pytaniem.
To dosyć osobliwe rozterki mistrzów obiektywu i spustu migawki z forumowej galerii. Sam nieraz tam „przestrzeliłem” ale później było mi to tylko przestrogą, by powstrzymywać się na przyszłość z włażeniem na afisz z byle czym, co nie najlepiej może o mnie świadczyć mimo przerostu foto-ambicji.
Jeśli już ktoś musi zamieszczać swe foty w galerii, a nie chciałby, by je oglądał ktokolwiek spoza kręgu swych wyrozumiałych fanów, to można np. zaczerniać foty dając im tylko swój podpis, albo opis tego co tylko życzliwi powinni tam widzieć i chwalić.
Pewną inspiracją może tu być dzieło Kazimierza Malewicza: „Czarny kwadrat na białym tle”. 1915

PS. Kto rzeczywiście kocha pstrykanie, to niech spojrzy jeszcze teraz za okno i niech nie traci ostatniej okazji w tym roku.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 15:07 
Budslavsky, ależ Ty jesteś zgorzkniałym, pełnym zgryźliwości człowiekiem. Żółć i jad...musi Cię coś ostro boleć. Więcej optymizmu w nowym roku życzę :573:

EDIT:
Regulamin forum e- kwidzyn:
pkt.6.
Forum nie służy do załatwiania spraw prywatnych - do tego służy mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz email. Dotyczy to także obrażania, wyzywania, udowadniania swoich racji i utrzymanych w podobnym tonie wypowiedzi. Zaleca się korzystanie z PW albo spotkania osobiste.

Za powyższe Casan otrzymuje ostrzeżenie.
MACIEKZB


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 15:25 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Najmocniej życzę go, wszystkim nieustanne nieszczęśliwym :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 15:58 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
casan, chamstwo odziedziczyłeś czy to cecha nabyta?

Już jeden taki był co wszystkim ograniczał dostęp. Ostatnio obchodziliśmy 30 rocznicę tego wydarzenia. Mam nadzieję, że więcej ludzie chcący ograniczać innym wolność czytania, pisania, oglądania i komunikacji nie będą nam narzucać swej woli.

Cytuj:
Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.


Dziękuję i życzę tego samego. :)

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Przepraszam że tak w temacie, ale nie mam jak inaczej.
Jerzy mógłbyś się do mnie odezwać na PW, posiałem gdzieś twojego mejla.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 16:45 
Nie sądziłam, że moja propozycja wzbudzi aż tyle silnych emocji.
Ja również Was lubię :D
Szczęśliwego Nowego Roku !


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 16:56 
casan napisał(a):
Budslavsky, ależ Ty jesteś zgorzkniałym, pełnym zgryźliwości człowiekiem. Żółć i jad...musi Cię coś ostro boleć. Więcej optymizmu w nowym roku życzę :573:

Oczywiście z kilku powodów powinienem zlekceważyć twój powyższy wielce niestosowny popis. Jednak zew starego belfra skłania mnie do, mimo wszystko, życzliwego pouczenia Cię, ku pożytkowi usunięcia zaniedbań w Twym wychowaniu.
To tylko kwestia osobistego wyposażenia w różne kulturalne przymioty pozwala rozróżniać dowcip werbalny, którego tu używam ze zmiennym zrozumieniem, od wyziewów „żółci i jadu”, którymi okrasiłeś swą wypowiedź. Niezmiennie uważam, ze jeśli ktoś podejmuje wobec kogokolwiek szermierki słownej, to niech się liczy także z tym, że nie musi być w tym niepokonany.
Mogę zrozumieć twoje intencje, gdy bliskie więzy nakazują Ci bronić kogoś, kogo wykpiłem za publicznie wygłaszane tu nonsensowne pretensje, ale nie czyń tego na zasadzie „a ty jesteś rudy i głupi”, bo chyba z tego wyrosłeś. A te i podobne próby urażenia mnie pozostaną bezskuteczne. Po prostu mnie to już się nie ima. Nie szafuj tak tym „jadem i żółcią”, bo to się przykleja, nawet gdybyś sobie tego nie życzył.
Na koniec tej lekcji wychowawczej życzę by już od teraz, nawet nie czekając na Nowy Rok spotykała Cię tylko sama dobroć, w każdej dziedzinie. Oczywiście pamiętam w tych życzeniach o Wszystkich Forumowiczach.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ograniczenie dostępu
PostNapisane: 31 grudnia 2011, o 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Proponuję zamknąć wątek, aby nie poruszać go ponownie w Nowym Roku 2012 :D

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.