Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Od jakiej średniej usuwać fotki?
Równej 0 ("Gniot") 16%  16%  [ 5 ]
Równej 0 ("Gniot") 16%  16%  [ 5 ]
Mniejszej niż 1 ("Słabe") 16%  16%  [ 5 ]
Mniejszej niż 1 ("Słabe") 16%  16%  [ 5 ]
Wszystkie poniżej 2 (poniżej "Przeciętne") 19%  19%  [ 6 ]
Wszystkie poniżej 2 (poniżej "Przeciętne") 19%  19%  [ 6 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
agniesz-ka napisał(a):
że komentować może tylko ktoś, kto wystawił fotki


KrzaQ napisał(a):
agniesz-ka, masz zupełną słuszność. Ten pomysł odpada zupełnie.


Komentować może każdy zarejestrowany użytkownik.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 października 2006, o 20:00
Posty: 155
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam

Mozna zalozyc nowa grupe uzytkownikow (zaufanych) ktorzy beda mogli wystawiac komentarze. Dla osob zarejestrowanych mozna wylaczyc komentarze. Admin bedzie dodawal odpowiednie osoby do tej grupy. Przetestowalem to na swojej galerii (uzywam tej samej).


pozdro
Tomek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
polowiec napisał(a):
Mozna zalozyc nowa grupe uzytkownikow (zaufanych)

Tak, wogole zamknijmy galerie zróbmy sobie same "zaufane" grupy i będziemy się chwalić i chwalić.

To może zmieńmy nazwy ocen?
0 - fajna
1 - dobra
2 - bardzo dobra
3 - bardzo dobra +
4 - super
5 - doskonała

Tym sposobem nawet praca z oceną "0" - nadal jest fajna. :570:
Prosze Was o rozsądek.


Ostatnio edytowano 22 sierpnia 2007, o 10:22 przez Trytonit, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 października 2006, o 20:00
Posty: 155
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Trytonit napisał(a):
polowiec napisał(a):
Mozna zalozyc nowa grupe uzytkownikow (zaufanych)

Tak, wogole zamknijmy galerie zróbmy sobie same "zaufane" grupy i będziemy się chwalić i chwalić. Prosze Was o rozsądek.



Nie o to mi chodzilo :)

Do tej grupy mozna dodac wszystkie osoby, ktore wystawiaja zdjecia - jest ich sporo. A oceny innych osob nie sa znaczace (dla mnie), skoro nie wystawiaja zdjec.

Mysle, ze osoby nowo zarejestrowane nie powinny miec mozliwosci wystawiania ocen.

Tu nie chodzi o to, ze ktos dostal "0". Sa zdjecia naprawde dobre, maja zero komentarzy i ocene "0". Chodzi o takie przypadki.



pozdro
Tomek


Ostatnio edytowano 22 sierpnia 2007, o 10:29 przez polowiec, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Aktualnie z wątku nic (niestety) nie wynika - oprócz tego że fotki nie będą kasowane.

Jedni chcą ocen, inni nie chcą (brak ocen to zmiana kategorii "Popularne i "Najlepsze")
Jedni chcą komentarze dla wszystkich, drudzy tylko dla zarejestrowanych
, inni dla "zaufanych" lub tych którzy sami wystawiają zdjęcia.

Całkowity brak jedności :grinka: Dlatego na razie zostawiam wszystko tak jak jest. Być może "wyklaruje" się jakiś jeden pogląd/pomysł i wszyscy dyskutujący będą za.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 13:26 
zaraz a może inaczej - (mam straszny dzień - zostałem okradziony i to dosłownie) -

Fotka miesiaca - super pomysł Krzaq !!! mi sie podoba
Ocenienie ?? - ja bym zostawił tak jak jest z małym wyjątkiem - o ile jest taka możliwość - jeśli oceniasz - napisz posta pod zdjęciem - jeśli nie piszesz nie możesz ocenić

tak by np. osoby które nie robią zdjęć także mogły powiedzieć co im sie podoba a co nie - ale by nie było zdjęć z oceną ale bez opinii

a może spis kto jak oceniał ?? niech będzie jasne i to by było najlepsze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 13:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wojteh napisał(a):
małym wyjątkiem - o ile jest taka możliwość - jeśli oceniasz - napisz posta pod zdjęciem - jeśli nie piszesz nie możesz ocenić

tak by np. osoby które nie robią zdjęć także mogły powiedzieć co im sie podoba a co nie - ale by nie było zdjęć z marną oceną ale bez opinii

sam o tym myślałem wcześniej, ale niech lepiej pozostanie tak jak jest a admini niech tylko sprawdzą czy te oceny (niskie i bardzo niskie) które były ostatnio wystawiane wystawiła jedna czy wiecej osób, bo jeżeli jedna to bedzie oznaczało, że ktoś sobie "robi z nas jaja" a my sie przez to próbujemy pozbyć możliwości oceniania itd ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
teoretycznie mi oceny do niczego nie są potrzebne więc dla mnie mogą nie istnieć, wystarczą mi same komentarze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader,
lord vader napisał(a):
teoretycznie mi oceny do niczego nie są potrzebne


to również moje zdanie... oczywiście jako obserwatora, bo moich prac jest tam niewiele (może ze dwie :-D ).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Fotka miesiąca
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 15:03 
Wprawdzie jestem tylko "gapem", który póki co, to tylko bezgłośnie zwiedza Galerię ale bardzo podoba mi sie pomysł zainstalowania fotografii miesiąca. Przypuszczam, że ta prosta idea bardzo ożywi Galerię, która ma wprawdzie bogate i przepastne zasoby dzieł ale na mój gust jest trochę nieruchawa z ustaloną już konstelacją foto-gwiazdorów, co poniekąd zobrazowała dyskusja w tym wątku, jak i speszenie oraz onieśmielenie wszystkich innych fotopstryków. Rolą organizatorów tego pomysłu jest opracowanie zwięzłego i czytelnego regulaminu, który tym konkursem da szansę dostępu do laurów dla wszystkich użytkowników gotowych do wystawienia się na krytykę.

Myślę, że ważną sprawa będzie określenie kategorii w jakiej będą konkurowały fotografie w danym miesiącu. (Najwięcej dyskusji będzie rodziło porównywanie portretu z pejzażem itp., chyba że tematem będzie ogólniejsze pojęcie, np. "Nostalgia", "Biel", itp.

W portEl jest taki konkurs obwarowany tematycznie tematami lokalnymi ale jego regulamin z rozwiązaniami organizacyjnymi można przejrzeć.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 17:38 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky napisał(a):
Wprawdzie jestem tylko "gapem", który póki co

Ja też jestem "gapem" choć fotografować mi się udaje, a co do ocen, to jest nowa dziedzina ale jeno sztuki, i nie każdemu musi się podobać :-D :-D :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky napisał(a):
fotografii miesiąca


Fotografia miesiąca/roku na pewno będzie. To dobry pomysł, który już z Krzakiem omówiliśmy. Niestety jeszcze trzeba to napisać :grinka: Cierpliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
bo jeżeli jedna to bedzie oznaczało, że ktoś sobie "robi z nas jaja"


System głosowania nie trzyma tak szczegółowych informacji.

Panie i Panowie spokojnie. Zebrałem aż nad to Waszych opinii, zbiore to do kupy i przedstawie co można zrobić. Że tak powiem "dla dobra galerii i ogółu" :grinka:

Jednak ten wątek dotyczył kasowania prac z niską oceną. Pomysł upadł, temat zamykam. W galeria póki co wszystko zostaje tak jak było. :grin:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.