Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Od jakiej średniej usuwać fotki?
Równej 0 ("Gniot") 16%  16%  [ 5 ]
Równej 0 ("Gniot") 16%  16%  [ 5 ]
Mniejszej niż 1 ("Słabe") 16%  16%  [ 5 ]
Mniejszej niż 1 ("Słabe") 16%  16%  [ 5 ]
Wszystkie poniżej 2 (poniżej "Przeciętne") 19%  19%  [ 6 ]
Wszystkie poniżej 2 (poniżej "Przeciętne") 19%  19%  [ 6 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 22:50 
a ja mysle ze wyrzucić wszystkie foty z galerii - i będzie najlepiej :) czysto schludnie i na temat :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 22:54 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
wojteh napisał(a):
wyrzucić wszystkie foty z galerii


a wiesz że to dobry pomysł? Moje można wywalic bo i tak nie ma tam nic ciekawego :-D

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 22:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
hihi wojteh no nie emocjonuj się tak :D

moim zdaniem zaczyna robić się jakaś paranoja :) myślałam zawsze, że nasza galeria to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi fotkami, sobie o nich dyskutują, dzielą się doświadczeniem i przy okazji mogą się czegoś nauczyć...a tacy obserwatorzy jak ja cieszą oko pieknymi zdjęciami i czasem wtrącą swoje trzy grosze...
teraz za bardzo nie wiem już o co chodzi :) pogubiłam się...czy te zmiany są w ogóle potrzebne?

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 23:03 
wkurza mnie po prostu taki pomysł .... zupełnie przestaje mi zależeć ale lubię pokazywać galerię znajomym z innych miast - nie każde miasto ma tyle dobrych fotografii - a teraz mamy usuwać niektóre ??? to także ma 2 pkt - a czy jest aż tak słabe ?? - sami sobie na to pytanie udzielcie odpowiedzi ...

Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 23:10 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Och Wojteh, gdybyś wiedział ile moich takich zdjęc pozostało na dysku - nie wrzucam ich bo wiem że zbiorę za nie baty i chyba jednak wolę wsadzic takie do siebie :???:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
małgoś bo ty jakieś kompleksy masz! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 23:20 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
lord vader napisał(a):
małgoś bo ty jakieś kompleksy masz!


to Ty jeszcze nie wiesz że ja cała jestem jednym wielkim chodzącym kompleksem :?: :grinka: :?:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 06:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
wykasować wszystko !!!!!!!!!!!!!!

Cytuj:
a ja mysle ze wyrzucić wszystkie foty z galerii - i będzie najlepiej :) czysto schludnie i na temat :)

Cytuj:
wkurza mnie po prostu taki pomysł ....


A co ty Wojteh taki sarkastyczny? Dyskutujemy tu na pewien temat, czekamy na Wasze opinie, rozsądne i rzeczowe opinie a nie wymachiwanie kijem czy ironiczne uwagi. Myślę, że pozostawimy Galerię bez zmian. Może należy wyłączyć ocenianie wtedy będzie możne więcej komentarzy i znikną sytuacje kiedy pod zdjęciem nie ma ani jednego komentarza za to są niskie oceny bez żadnego uzasadnienia.

BTW, niezła autoreklama :) Jakoś nikt w dyskusji, jako argumenty nie wkleił swoich zdjęć z Galerii :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 06:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wojteh napisał(a):
a ja mysle ze wyrzucić wszystkie foty z galerii - i będzie najlepiej :) czysto schludnie i na temat :)


od razu przypomniała mi sie pewna piosenka:

Cytuj:
Co sie stało sie, ten rap to pokłosie, objawienia króla wsłuchaj sie w Postulat, osobiście (...) pomysłu tego, zróbmy tak: by nie było niczego. Nie myśl, że to żart, jesteśmy poważni, każdy ma cos, co go w życiu drażni, pomóżmy sami sobie zlikwidujmy problem, to rozwiązanie dobre, godne nagrodzeniem Noblem. Nie będzie policji, nie będzie kanarów, nie będzie słabych płyt, nie będzie browaru, nie będzie bandyctwa, nie będzie urzędu, nie będzie podatków, nikt nie popełni błędu. Nie będzie hip-hopu, na drodze znaków stopu, nie będzie rządów, i w rządzie Jełopów, nie będzie bloko-wisk, ani przebojów list- zostanie tylko wielki Kononowicza PYSK!!!

ref. Taki mamy kraj, jaki potrafimy zrobic, oddaj cześć wodzowi, NIECH ŻYJE KONONOWICZ!!! Nic sie nie podoba mówisz "Co z tego" jeśli wszystko jest źle niech nie będzie niczego.


wojteh, wrzuć troszkę na luz :)

a adminów proszę o publiczną "chłostę" dla tego/tych żartownisiów z galerii :wpale:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 07:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Propozycja.....ble ble ble.......Co Wy na to?


Tak zaczął się ten wątek. PROPOZYCJA = dyskusja. To Wy tworzycie galerię i WY macie wpływ na jej rozwój. Z przeczytanych postów wynika, że nie chcecie aby fotki były kasowane, i niech tak będzie.

Widze że odebraliście to jako atak na "wolność" :grinka: Bardzo dobrze, to znak że jesteście zaangażowani i galerię czeka dobra przyszłość.

Zatem żadnego kasowania fotek.

Poruszony został licznie temat oceniania fotek. Jeżeli chcecie (a chyba tak) to możemy dać sobie spokój z ocenianiem prac. Być może w ten sposób pojawi się o wiele więcej komentarzy, które jak uważam są bardziej cenne.

Usuwając ocenianie zniknie zakładka "Najlepsze" - trochę szkoda bo sa tam prace które od razu przyciągają "widza". Chyba że zakładkę "Najlepsze" będziemy tworzyć sami.
To jak usuwamy ocenianie? :grinka:


Ostatnio edytowano 22 sierpnia 2007, o 07:45 przez Trytonit, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 07:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Trytonit napisał(a):
"Popularne"

a nie może pozostać :?: a w miejsce "najlepsze" zrobić może "najczęściej komentowane" :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 07:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Zdradzę Wam, że pracuję, choć projekt nie jest jeszcze zbyt zaawansowany nad "konkursem" zdjęcie miesiąca. Użytkownicy Portalu będą wybierali z Galerii zdjęcie miesiąca oddając na nie swoje głosy. Będą nagrody i wielki finał w postaci "zdjęcia roku". Zarówno zdjęcie miesiąca jak i zdjęcie roku będą nagradzane.
Aby nie dublować głosowania jak już skończę projekt będzie można wyłączyć głosowanie w Galerii a głosy oddane w konkursie "transferować" jakoś do Galerii... Dzięki temu możliwe będzie pozostawienie "Popularnych"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 07:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
Trytonit napisał(a):
"Popularne"

a nie może pozostać :?: a w miejsce "najlepsze" zrobić może "najczęściej komentowane" :?:


Proponuje tak:
- Popularne (najczęściej klikane w ciągu miesiąca)
- Najlepsze zamienić na "Najczęściej komentowane" (w ciągu miesiąca)

Osobiście wole żeby był ten "miesiąc" - wtedy będzie w tych zakładkach jakaś rotacja, a listy będą przedstawiały prace "faktycznie" wyróżniające się w danym miesiącu.

Cytuj:
Krzaq: nad "konkursem" zdjęcie miesiąca

Ale to będzie inny interfejs, więc tam będzie kliknij głosuj. Usuńmy ocenianie z Galerii, w tej sposób w Twoim pomyśle wykożysta się pole "rating" w tabeli pictures :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 listopada 2006, o 22:21
Posty: 1001
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Dość dużo emocji wzbudziła dyskusja....
Ja tak od siebie - jestem trochę rozczarowana pomysłem - że komentować może tylko ktoś, kto wystawił fotki.... Jeśli brak talentu i środków na sprzęt fotograficzny skreśla mnie jako komentatora zdjęć to mam z lekka mieszane uczucia... A wstawiać jakikolwiek gniot, żeby móc komentować... Chyba mija się z celem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2007, o 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
agniesz-ka, masz zupełną słuszność. Ten pomysł odpada zupełnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.