Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 08:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lipca 2006, o 07:57
Posty: 122
Lokalizacja: Gdansk / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hi :)

Przyznaje sie do popelnienia tej ulotki. I na poczatek drobne wyjasnienia.

Teksty: teksty wzialem z poprzedniej wersji ulotki. Wymyslcie cos, zredagujcie, bedzie wstawione. Slowo w slowo. Nie ja to wymyslam.

Polskie fonty: Kilka czcionek nie jest polskich wiec nie bawilem sie w dorabianie znaczkow i szlaczkow. grin_ajz zapomniala o tym wspomniec :P. Juz widze, ze niektorym osobom projekt powstania ulotki sie nie podoba dlatego nie ma sensu marnowac czasu na cos co w ogole nie zostanie zrealizowane. Jesli zostanie to doprowadzone do konca to ja nawet nie wyobrazam sobie, zeby ulotka poszla bez polskich znakow. Jakichs zasad jezykowych trzeba sie trzymac. To samo tyczy sie literowek. Jest to projekt wstepny. Na pewno nie przygotowany do druku. Jesli ktos to wydrukuje i powiesi w takiej formie to zrobi mi tym przykrosc :P

Co do wyboru zdjec rowniez czekam na Wasze propozycje - to Wasza ulotka.

Jesli nadal jestescie zainteresowanie to czekam na uwagi i poprawki zebrane w jednym poscie, ewentualnie mailu (grin ma do mnie kontakt, zreszta tutaj tez go podalem). Hehe, no i oczywiscie nie moze byc sytuacji "mi sie podoba cieniowanie herbu" i "mi sie nie podoba cieniowanie herbu" musicie dojsc do porozumienia. A z doswiadczenia wiem, ze jak projekt akceptuje kilka osob to moze byc to trudne :) wiec was tez czeka nie latwe zadanie hehe :)

Oki... to tyle...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 09:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kin, na początek witaj na forum i już możesz smiało pisać Naszym, a nie Waszym :)
moje uwagi co do ulotki możesz przeczytać w poprzednim poście, poza tymi drobnymi uwagami wszystko mi sie podoba i jest bombowe, no może jak ktoś pisał, mozna by wybrać jakies inne foty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 09:24 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Fajnie że forum zaczyna żyć własnym życiem, świetny pomysł z ulotką (pamiętajcie o forum :!: :!: ) - jest jedno małe ale - koszt wydruku i faktycznie rozniesienie tego, kiedy już projekt będzie gotowy i zaakceptowany to co potem? Skąd pieniądze i ludzie do dostarczenia jej w "kąty naszego miasta" :?: Pomyślmy o tym zanim wszystko zatrzyma się na sprawie pieniędzy... :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
kin napisał(a):
oczywiscie nie moze byc sytuacji "mi sie podoba cieniowanie herbu" i "mi sie nie podoba cieniowanie herbu" musicie dojsc do porozumienia.

Tu nie ma konfliktu. Rzecz gustu, który w moim przypadku jest podytkowany dość sztywnym podejściem do symboli i ich kolorystyki. W heraldyce kolory mają znaczenie. Co zrobicie, to Wasza sprawa. Starałem się jedynie dorzucić zza miedzy kilka uwag.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Corzano napisał(a):
W heraldyce kolory mają znaczenie


Ano mają znaczenie i to na równi z symbolami. To tak jak słowa i melodia w piosenkach.
A żeby to zobrazować dla porównania podam przykład hymnu w wykonaniu Edyty Górniak. Niby słowa te same i melodia podobna a jednak .... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 09:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
co do finansowania to jest pewna opcja :)

moge pokryc koszty wydruku a dokladnie to moja firma ktora prowadze :) ale w zamian na drugiej stronie ulotki bedzie reklama mojej firmy :)

co do formatu to mysle za A6 moglby byc dobry, naklad do ustalenia ale tak 2500 na poczatek chyba by starczylo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Lordzie Vaderze masz firmę poligraficzną?
Nooo widzę, że zaczynają pojawiac się tu poważne deklaracje i cała sprawa zaczyna być poważna. :brawo:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
hehe cos w tym stylu :) polaczenie poligrafi z internetem :)

mam kontakt z kilkoma drukarniami i koszty calego przedsiwzieca moge wziac na siebie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 15:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
no to juz wszystko wyjasnione...jesu ale wy czepialscy jestescie, pisalam ze wersja robocza, wiec sa niedociagniecia a wy tu literowki i polskie znaki wywlekacie :P

ja myslalam ze to ma polegac na tym, ze kazdy drukuje i rozwiesza po slupach w swojej okolicy...pod zadnym gimnazjum nie zamierzam stac (w ogole skad pomysl ze ja mam miec cos wspolnego z gimnazjum...tym bardziej w wakacje :P)

a jesli chodzi o ulotke, ja nie jestem taka szczegolowa jak wy i mi sie ta wersja podoba, jedynie trzeba dopisac wzmianke o forum..chociaz jak ktos trafi na galerie to i na forum trafi bo jest przeciez odnosnik...ja przynajmniej bym tak zrobila :P

kin nie woz sie tak tym azerothem gowniarzu jeden :P :P

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lipca 2006, o 07:57
Posty: 122
Lokalizacja: Gdansk / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
kin nie woz sie tak tym azerothem gowniarzu jeden :P :P


osz ty smarkulo :P:P nie przyniose ci dzapon :D
a tak btw to ciekawe czy ktos oprocz nas wie gdzie i co to jest azeroth :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
moge pokryc koszty wydruku a dokladnie to moja firma ktora prowadze


po przeczytaniu tej kwesti pomyślałem sobie, że zacząłeś działalnośc charytatywną a nie gospodarczą :-D :-D :-D .
... później "czar pryska"... :-D

Tak na poważnie to dobrze jak "dobra" firma promuje ten projekt (tzn. forum).
Pozdrawiam cię Lordzie (swoją drogą to faktycznie z Ciebie LORD, zważywszy na wiedzę w dzidzinie, którą chciałbym posiąść) ... hehehe... :-D :-D :-D. A i widzę studia nie idą na marne, bo takiego marketingu nikt by się nie powstydził. :-D


Ostatnio edytowano 7 lipca 2006, o 17:42 przez jarekm, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 17:39 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Azeroth - fikcyjny kontynent w świecie Azeroth na wschodzie, znany z gier i książek z serii Warcraft.


Zdgałem :-D

Ja jednak wolę Fife i Pro Evolution Soccer 4 :-D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2006, o 14:27
Posty: 162
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
grin_ajz napisał(a):
ja myslalam ze to ma polegac na tym, ze kazdy drukuje i rozwiesza po slupach w swojej okolicy...


Dokładnie tak. Widać, że Ty jedyna uważnie czytałaś mój plan :wink: . Bo inni to chyba mają skleroze skoro piszą teksty w stylu "kto to będzie rozwieszał".

Więc przypomnę. Mój plan był taki. Każdy wydrukuje ( no może nie każdy :razz: ) sobie sam tą ulotke ( no chyba, że sponsor nam fundnie :mrgreen: ) i rozwiesi ją w rejonie swojego zamieszkania. W Kwidzynie jest wiele tablic ogłoszeń, z których można skorzystać. Po prostu podzielimy miasto na sektory. Każdy weźmie jedną lub więcej ulotek i rozwiesi blisko miejsca swojego zamieszkania, np. Ja na osiedlu piastowskim mam niedaleko swojego bloku tablice ogłoszeń i tam rozwiesił bym ulotkę ( tak też zrobi każdy z nas u siebie ). W ten sposób nikt się nie na biega po mieście, a efekt ( tu reklama ) będzie widoczny. Coś jeszcze :?: :cool:

_________________
Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów nie ma - Jan Twardowski
------------------------------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 18:54 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Podziwiam takich entuzjastów klejenia słupów. Na słupie ogłoszeniowym żeby reklama przyniosła efekt musi być cały obklejony wtedy zauważysz, że coś wisi, musi to być klej do tapet a na tekturowe tablice spinacz tapicerski, a i trzeba pilnować takiego słupa żeby prowident nie zakleił się na środku twojego ogłoszenia albo ktoś nie zerwał.

A może tak poczta rozniesie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, o 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wrobi!!! Z całym szacunkiem, ale to nie kampania prezydencka czy wyborcza!!! Ponadto nawet konkurencji brak, wobec czego Twoje "czarne" scenariusze uważam za przesadne!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.