Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Czy jesteś za przeniesieniem do HP?
Tak 9%  9%  [ 2 ]
Tak 9%  9%  [ 2 ]
Nie 27%  27%  [ 6 ]
Nie 27%  27%  [ 6 ]
Mi to lotto 14%  14%  [ 3 ]
Mi to lotto 14%  14%  [ 3 ]
Nie mam zdania 0%  0%  [ 0 ]
Nie mam zdania 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
 Tytuł: Po co na tym forum został stworzony dział politykujemy ?
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, o 10:04 

Po co na tym forum został stworzony dział politykujemy skoro większość postów nadaje się do Hade Parku?

Kilkoro, forumowiczów bierze w nim tylko udział, dodatkowo głoszą hasła polityka jest be, PIS jest be, nie ma walki na argumenty tylko atakuje się moją osobę. To się pytam, po co taki dział?

Dlatego zgłaszam pomysł na przeniesienie tego działu do Hade Parku i utworzenie działu typowo ukierunkowanego na sprawy Kwidzyna?

Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, o 10:48 

Drogi wrobi,
Bedąc pełnym szacunku dla Ciebie,
Twojego wkładu i zasług,
pozwól, że tego typu akcje sondarzowe
mające na celu zebranie opinii uczestników Forum
na temat jego kształtu i zawartości przeprowadzane będą przez osoby odpowiedzialne W razie czego tutaj znajdziesz ich listę

Bez względu na wynik sondy dział Politykujemy pozostanie tam gdzie jest obecnie.
Pozwól też, że osoby odpowiedzialne za Forum będą podejmowały decyzje o przeniesieniu tematów do HydeParku. Nikt do tej pory nie zarzucił nam nieprawidłowego czy nieudolnego prowadzenia Forum.

Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, o 11:14 

KrzaQ napisał(a):
Drogi wrobi,
Bedąc pełnym szacunku dla Ciebie,
Twojego wkładu i zasług,
pozwól, że tego typu akcje sondarzowe
mające na celu zebranie opinii uczestników Forum
na temat jego kształtu i zawartości przeprowadzane będą przez osoby odpowiedzialne W razie czego tutaj znajdziesz ich listę

Bez względu na wynik sondy dział Politykujemy pozostanie tam gdzie jest obecnie.
Pozwól też, że osoby odpowiedzialne za Forum będą podejmowały decyzje o przeniesieniu tematów do HydeParku. Nikt do tej pory nie zarzucił nam nieprawidłowego czy nieudolnego prowadzenia Forum.

Drogi Krzaku, przeczytaj jeszcze raz mój pomysł to nie są zarzuty. A to, co możesz nazwać zarzutami traktuj jako opinie lub uzasadnienie mojego zdania na ten temat. OK.

Strefa czasowa: UTC + 1