Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2007, o 17:26 

drosik napisał(a):
teraz jest mi troszkę "głupio" :roll:

Daj spokój. Nie róbmy wideł z igły. Wolicie łączone posty, postaram się tak robić, jak chcecie, choć lenistwo, to moje drugie imię. :wink:
Jestem u Was gościnnie i nie mam zamiaru przestawiać Wam mebli. Jeśli zwracam uwagę na jakiś problem, to bardziej, by poznać i zrozumieć Wasze stanowisko, a nie po to, by je krytykować, choć może mi się nie podobać.

Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2007, o 17:32 
Przyjaciel forum

Corzano napisał(a):
Jestem u Was gościnnie

nie rozumiem :roll: , jesteś taką samą "częścią" tego forum, jak inni forumowicze...
Bez nas forum by nie było.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2007, o 18:02 

drosik napisał(a):
ale mi chodziło tylko o posty dopisywane po 2-3 minutach

Czasami można przestrzelić posta, jeżeli do tej pory była sytuacja, że post się automatycznie podklejał w poprzednim a teraz dopisuje się jako kolejny, więc nie każdy zauważy i może się pomylić, a przy podpisaniu posta pod postem już nie można go usunąć, a tylko edytować przez 10 minut.
Oczywiście usuwanie postów nie może być dostępne dla userów ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2007, o 08:24 

Zacytuję samą siebie:

Cytuj:
Wybaczcie mój upór lecz kiedyś już tłumaczyłam że nie wyłączę tej opcji do czasu aż użytkownicy nauczą się szanować innych i nie będą tłuc posta pod postem dla samej ilości (zdarza się to dość często) albo (co już niedługo nastąpi) łączeniem zdublowanych postów ręcznie (ta sama data i niewiele wnosząca treść - ot, taki sobie dopisek aby tylko był) będą zajmować się moderatorzy.

wrócił bezsensowny zwyczaj pisania posta pod postem. Za takie zachowanie niektórych użytkowników cierpieć będą wszyscy (ja również) dopóki ci piszący post pod postem nie zaczną edytować lub nie nauczą się odpowiadać kilku osobom w jednym poście.

[center]Mam dość ciągłego, ręcznego łączenia postów :!: [/center]

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2007, o 08:53 

Małgoś obiecuję że już nie będę pisał sam do siebie. :oops: :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2007, o 10:04 

malgos napisał(a):
wrócił bezsensowny zwyczaj pisania posta pod postem.

Małgoś, a co mam zrobić jak muszę dopisać coś, bo jest ważne, a nie mogę, bo mam zablokowaną edycję, a nikt nie dopisuje nic do wątku przez kilka godzin/dni?

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 18:14 

Malgos napisała:
Cytuj:
edytujcie posty bo rzucę tu "pracę" w cholerę

Cytuj:
bo post pod postem jednego usera wprowadza mi "bałagan wizualny" co mnie straszliwie wkurza kiedy widzę monolog z samym sobą

Widzę, że Małgoś i Drosik wpadli w jakąś manię ścigania Bogu ducha winnych forumowiczów za coś, co nie jest tak na prawdę funta kłaków warte. Wyluzujcie sobie, bo naprawdę utoniecie w drobiazgach. Proponuję wam skupić się na regulaminie i egzekwować go. Moderacja w obecnych czasach, to eldorado dla ludzi o rozmaitych uprzedzeniach, jakich doświadczałem nawet na tak poważnym portalu, jak Onet. Moderator nie powinien nawet brać pod uwagę swoich poglądów na jakikolwiek temat, by faworyzować wypowiedzi uczestników forum, a coś takiego spotykałem nagminnie. Pewnie, że może być uczestnikiem dyskusji, ale żeby decydować, co jest ważne, a co mniej i to usuwać, mimo że nie koliduje z regulaminem. Na Onecie trzeba było po kilka razy posyłać ten sam post, by natrafić na mniej uprzedzonego moderatora, który łaskawie zamieścił go i traciło się na to kilka dni. Jeszcze na razie pod tym względem jest totalne bezhołowie i wiele wody w Wiśle upłynie, zanim nasza kraina wyjdzie z tego dołka uprzedzeń i przesądów. Nie dajcie się tym zaściankowym uzależnieniom. Róbcie swoje, bo to forum jest jednym z bardziej demokratycznych forów w kraju i zdziwiło mnie, że czepiacie się takich drobiazgów.
Na marginesie dodam, że pisanie w wytypowanym do tego polu, to edycja i dopraszanie się przez Małgoś edytowania dla większości nowych uczestników jest niezrozumiałe i zakrawające na jakiś hermetyczny slang.
Nie rzucaj Małgoś tej "pracy" w cholerę, tylko wypowiadaj się bardziej zrozumiale i przede wszystkim szanuj forumowiczów bardziej jasnymi informacjami. Jeżeli jednak ktoś zechce złośliwie cedzić post po poście, by zamieszczać tam po jednym wyrazie, to go wywal na zbity pysk. Nie czepiajcie się jednak naszej sklerozy, bo chociaż nie boli, to trzeba się przez nią naedytować po kolei w wielu postach, zanim wyjdzie z tego coś zrozumiałego, przynajmniej dla edytującego. ;) :grin:

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 20:49 
Przyjaciel forum

kwidzownik napisał(a):
Moderacja w obecnych czasach, to eldorado dla ludzi o rozmaitych uprzedzeniach, jakich doświadczałem nawet na tak poważnym portalu, jak Onet.

a co on ma do naszego forum :?: wybrałeś sobie zły przykład do porównania :roll: :evil:
wiele rzeczy, które można tam przeczytać nadają się w kosz i to tak głęboko, żeby nie można było tego odgrzebać...

Ja co prawda nie mam już możliwości zmieniania Waszych postów, ale całkowicie popieram edytowanie, bo sam często to robie ze swoimi postami.

kwidzownik,
chodzi tylko o estetykę, bo głupio wygląda jak ktoś pisze, teraz abstrahuję:
Cytuj:
Post 1
witam jestem Titam

Cytuj:
Post 2
jestem z Kwidzyna

Cytuj:
Post 3
zawsze tu mieszkalem

Cytuj:
Post 4
i mieszkał będę.

za porównanie naszego forum do Onetu, masz krechę :570:

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 20:52 
Przyjaciel forum

drosik napisał(a):
porównanie naszego forum do Onetu, masz krechę

Proponuję na stos Go, na stos :grinka: :grinka: :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 22:00 

kwidzownik napisał(a):
czepiacie się takich drobiazgów

ja tylko krótko - czepiam się czytam wszystkie posty i męczy mnie kiedy ktoś pisze post pod postem celem uzupełnienia swojego poprzedniego choć miał jeszcze czas na edycję.
To ja siedzę, dłubię, poprawiam i wściekam się czasem na niektórych - nieco kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło :584: Powyższe nie ma zastosowania jeśli ktoś dopisuje coś w temacie następnego dnia, kontynuuje "swój wątek" lub "podnosi temat". Jeśli ktoś pisze tak jak przedstawił to przykładowo wyżej Drosik to nie szanuje forum lecz uważa je za kolejne miejsce do "popisania". Jak sama nazwa mówi jest to forum dyskusyjne więc prowadzi się dyskusję z samym sobą na poziomie - jak kwidzownik czy Darek -> patrz tematy "religia" i "porady dla fotoamatorów" lub (powiem wprost) pieprzy dla samego pieprzenia -> patrz zaznaczenia swojej obecności. Chyba nie na tym to polega :/

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 22:13 
Przyjaciel forum

malgos napisał(a):
z samym sobą na poziomie - jak kwidzownik czy Darek

Chcę podziękować za komplement, ale ja często też pieprzę, tak już mam :oops: :-P :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 22:15 

Darek napisał(a):
ja często też pieprzę

ważne aby "w parze" :grinka:

ups.... :oops: :razz:

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 22:31 
Przyjaciel forum

Małgoś, przykład Drosika jest zrozumiały, ale... Zdarza mi się czasem, że coś piszę w nocy,
po jakimś czasie przypominam sobie, że chciałbym uzupełnić to jakąś, moim zdaniem,
ważną uwagą. Pozostaje napisać drugi post. Nie jest to częste, ale jest.

Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, o 22:41 

oki44 napisał(a):
Zdarza mi się czasem, że coś piszę w nocy,
po jakimś czasie przypominam sobie, że chciałbym uzupełnić to jakąś, moim zdaniem,
ważną uwagą

Nie widzę u Ciebie żadnych takich :grinka: bo chyba ktoś zawsze zdążył się "wciąć" ;)
Poza tym zawsze zwracam uwagę na czas w jakim powstają kolejne posty "pod postami" ;)

Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, o 02:18 

A może by tak zrezygnować z blokowania edycji napisanego postu, a do wątku dołączyć tylko automatycznie wygenerowaną informację o tym że autor dokonał ponownej edycji tekstu z podaną godziną o jakiej to nastąpiło. W ten sposób autor ostatniego wątku zawsze mógłby skorygować swój post unikając w ten sposób monologów. To takie moje trzy grosze do dyskusji.
Pzdr.

Wehikuł czasu - to byłby cud

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1