Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 21 czerwca 2011, o 22:55 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
Jako że wiosny już koniec i nadszedł lata czas to zapraszam do spamienia na wszelkie tematy w tym temacie, oczywiście od godziny 22 do 6 rano tzw. nocka, posty pisane miedzy 6 rano a 22 w dzień będą usuwane.

Pisać można wszystko na co się ma ochotę,najlepiej jakieś gupie gupoty :lol:

Pozwoliłem se na przeniesienie tematu z działo "Kasztany" do działu "Po godzinach" albowiem ten pierwszy mi nie pasuje na tego typu topic :)

I żeby nie zapeszać znowu napisze pierwszy, oczywiście jakieś gupie gupoty :)



:( :smile: ;) :!: :lol: :twisted: :razz: :x :| :571:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 21 czerwca 2011, o 22:58 
to też się dorzucę, co będę gorszy :)

-- środa, 22 cze 2011, 00:00 --

o, u Was już jutro jest... LATO... a u mnie wiosna jeszcze :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 24 czerwca 2011, o 23:11 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
onse madonse flore :)

-- 25 cze 2011, 2011 00:37 --

jhjdtujkifthuj :grin: :) :smile: :( :sad: :o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 25 czerwca 2011, o 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 czerwca 2011, o 22:58
Posty: 1512
Lokalizacja: Tam, gdzie najmniej będziesz się mnie spodziewał
Płeć: Mężczyzna
Uwielbiam obalać elementy baśniowe w towarzystwie wyborowych bajkopisarzy w blasku księżyca Jowisza.

_________________
https://www.facebook.com/pages/LisuCFH/ ... 732?ref=ts
http://www.youtube.com/user/Lisek90?feature=mhee


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 25 czerwca 2011, o 22:33 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
qrde,co tak mało postów :?: :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 26 czerwca 2011, o 00:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jeaaa w końcu udało mi się dotrwać :D

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 26 czerwca 2011, o 01:50 
Taki nokturn i o tej porze, to chyba powinien tylko tu trafić:

Za oknem, które ciągle wygrywa w konkurencji z monitorem mam zwykły banał nocy. Nawet ostatni nietoperz umknął mi przed migawką aparatu.

Obrazek

Wolne dni, długie ciepłe noce - to niechciana pora samotników, ale podobno też wymarzona dla wampirów, seryjnych morderców dziewic (jak je owi mordercy znajdą), oraz czas niespełnionych poetów i marzycieli. A nie jestem pewien, czy oni nie są groźniejsi od wampirów. A tak szczerzej, to nic tak nie wdeptuje w samotność, jak oglądanie o tej porze nieba. Wobec takich widoków nie można już czuć się bardziej samotnym niż się jest.

Teraz w moim radiu "Czesław śpiewa" więc wolę przesłuchiwać sobie "Czego słuchają Kwidzyniaki", bo i gust mają bardziej wyrafinowany, a poza tym - tam, każda tamtejsza propozycja muzyczna jest bardzo wyraźną i czytelną, chcianą lub nieuświadamianą prezentacją osobowości autora wpisu. Po kolei poznaję ich bardziej prawdziwie i wierniej z tego co chłoną uszami, niż z ich pisemnych autoprezentacji.
Muza, którą nam od siebie proponują o wiele więcej o nich mówi, niż inne wygłaszane tam przez nich równo ułożone zdania i chłodne poprawne rzędy słów. Te najczęściej nie zawsze uświadamiane emocje artystyczne, którymi chcemy się dzielić z innymi mówią o nas wszystko.
Czasami ktoś zmienia wygląd, sposób wyrażania się, przyjmuje różne pozy, które mogą zmylić innych - ale tym co nie podlega takim kamuflażom jest wrażliwość każdego z nas wyrażająca się w muzyce, która nami niepodzielnie rządzi. W muzyce bardzo różnej, tak jak sami jesteśmy bardzo różni i poddajemy się nierozpoznanym falom.

Z głośnika śpiew jakiegoś anglosasa, którego słyszę pierwszy raz w życiu, rozumiem "piąte przez dziesiąte", ale prawie od razu wiem, że gdybym to ja jakimś zrządzeniem losu miał jego profesję, to identycznie wyrażałbym się o świecie. I to żadna zazdrość tylko zadziwiająca identyfikacja z tym, o czym on tak prawdziwie pięknie "mendzi" po swojemu, i co odbieram jako tak własne.
Jeszcze trochę i dołączę do tych nietoperzy za oknem, co i tak będzie bardziej sensowne, niż układanie słów w jakieś wersy, czego już się na szczęście dawno wyrzekłem i skutecznie przed tym się powstrzymuję. Komu dobranoc temu dobranoc.
Obrazek
Więc zaciągnę jednak zasłonę na oknie i przejdę w radiu na „Dwójkę”, gdzie ktoś bardzo wybitny piłuje właśnie bardzo rozsądnego życiowo mego ulubionego Bacha. Jana Sebastiana.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 28 czerwca 2011, o 23:00 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
bez sesu :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 28 czerwca 2011, o 23:09 
co jest bez sensu? :oops: żywię głęboką nadzieję, że Twój wpis - nie jest "odpowiedzią" na ostatni wątek ...? :?:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 28 czerwca 2011, o 23:12 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
napisalem zeby podbic temat bo cos zapomniany :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 29 czerwca 2011, o 00:25 
Budslavsky napisał(a):
Taki nokturn i o tej porze, to chyba powinien tylko tu trafić:

Za oknem, które ciągle wygrywa w konkurencji z monitorem mam zwykły banał nocy. Nawet ostatni nietoperz umknął mi przed migawką aparatu.


Wolne dni, długie ciepłe noce - to niechciana pora samotników, ale podobno też wymarzona dla wampirów, seryjnych morderców dziewic (jak je owi mordercy znajdą), oraz czas niespełnionych poetów i marzycieli. A nie jestem pewien, czy oni nie są groźniejsi od wampirów.



To co za oknem, zawsze jest lepsze od wszystkich cudów i innych wątpliwych dobrodziejstw, jaki może dać nam sieć, iluzja, monitor:) i ta kwestia nie podlega chyba jakiejkolwiek polemice:)
Noc jest najpiękniejszym czasem dnia :)))) ok, umówmy się - doby ! pozwala usłyszeć nam swoje myśli, marzyć a - czasem nawet i śnić...:)
W kwestii wampirów i seryjnych morderców...rozszerzę nieco Twój wątek delikatnie ujmując..:) Jesteś dla mnie tak wielkim i niekwestionowanym autorytetem, że myślą... a co dopiero słowem pisanym nie uzurpuję sobie prawa do tego, by się z Tobą nie zgadzać :) Aczkolwiek z pewną dozą nieśmiałości...tak to ja niepokorna... :) to nie noc sama w sobie, posiada tak potężny wpływ, tylko księżyc, a dokładnie - fazy w jakim się znajduje, działa na odpływy i przypływy mórz, nie wspomnę o takich skorupkach na wietrze jak ludzie...
Natomiast jeśli idzie o Twoją teorię porównania morderców i wampirów do marzycieli i poetów to zgadzam się z Tobą w 100% !!! :D
Ja osobiście zdecydowanie zawsze bałam się tych drugich.... :D, a oprócz tego zdecydowanie wolę życie nocą niż za dnia...las, dzicz, pustynię, etc. , co też na pewno potwierdza fakt, że jestem wampirem:)



Góra
  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 29 czerwca 2011, o 01:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 czerwca 2011, o 22:58
Posty: 1512
Lokalizacja: Tam, gdzie najmniej będziesz się mnie spodziewał
Płeć: Mężczyzna
Cholera, myślałem, że coś więcej się rozkręci, a tu słaboooooo....

Hmm... no cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć, by ten temat jak najdłużej się utrzymał. Sam korzystam w pełni z wakacji i panśtwo mi wybaczą... ale jestem po 4 specjalach niepasteryzowanych. :>

Ogólnie dobrze, że pogoda się poprawiła, można gwiazdy zobaczyć i gwiazdozbiory. Nie wspomnę o tym, że można na spokojnie posiedzieć ze znajomymi w plenerze i pogadać na ciekawe tematy. Pozdrawiam nocne marki. ;)

_________________
https://www.facebook.com/pages/LisuCFH/ ... 732?ref=ts
http://www.youtube.com/user/Lisek90?feature=mhee


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 29 czerwca 2011, o 03:26 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jeszcze 1,5 godziny i do domu.W tym tygodniu mogę spamować po 22 :D :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 29 czerwca 2011, o 22:13 
Offline

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:04
Posty: 192
Lokalizacja: Kwidzyn/Toruńska
Płeć: Mężczyzna
obladi oblada :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edycja letnia tematu dla nocnych spamerów :)
PostNapisane: 29 czerwca 2011, o 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 20:56
Posty: 24
Lokalizacja: Dobrzyki
Płeć: Mężczyzna
Wszystko Ładnie tylko User @ KRYSIA używa avatar Użytkownika @dix62


Obrazek

w prawdzie praw autorskich na to nie ma , ale chodzi o zasady

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.