Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 11:04 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Jak wiadomo w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny dwudziesty już finał zacnej akcji WOŚP.
Na aukcjach WOŚP można znaleźć bardzi ciekawe rzeczy. Moim zdaniem jedną z ciekawszych jest Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP . Cena posiadania tego cuda, którym można się będzie tylko pochwalić znajomym będzie na 100% wysoka ale może ktoś z naszych forumowych miłośników jednośladów jest w stanie ponieść taki wydatek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 11:11 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Fundacja zastrzega sobie prawo do zabierania motocykla na swoje eventy, których może być kilka w roku.

Motocykl nie jest dopuszczony do ruchu i nie wolno na nim jeździć


To jest najlepsze. :lol:

Czyli kupujesz możliwość popatrzenia i poślinienia się na to cacko przez okres 1 roku z przerwami na eventy WOŚP. :lol:

W dodatku kupujesz kota w worku. :lol:

Ale czego się nie robi dla dzieciaków, prawda?

Pytanie - ile fundacja musiała wydać na ten sprzęt?

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 11:48 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
To jest najlepsze

O to mi chodziło gdy pisałem, że można się nim tylko pochwalić znajomym.
Cytuj:
Czyli kupujesz możliwość popatrzenia i poślinienia się na to cacko przez okres 1 roku z przerwami na eventy WOŚP.

Ja nie kupuje, bo mnie nie stać ale jak widać na brak chętnych nie mogą narzekać.
Cytuj:
W dodatku kupujesz kota w worku.

Nie do końca. Aukcja trwa do 31 stycznia, a prezentacja maszyny odbędzie podczas transmisji niedzielnego finału.
Cytuj:
Ale czego się nie robi dla dzieciaków, prawda?

Wyczuwam lekką ironie, moim zdaniem nieuzasadnioną.
Cytuj:
Pytanie - ile fundacja musiała wydać na ten sprzęt?

Myślę, że się zwróci. Znajdzie się sporo chętnych, którzy będą chcieli postawić sobie to cudo na przykład w biurowcu swojej firmy.

P.S. Ustawiam sobie alert żeby sprawdzić na jakiej kwocie skończyła się ta aukcja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 12:45 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Wyczuwam lekką ironie, moim zdaniem nieuzasadnioną.


Widzisz, 20 lat minęło, a WOŚP bardzo się zmieniła. Forma sprzed lat powiedzmy 10 bardziej mi odpowiadała.

Kalkulowanie ile trzeba wydać, żeby się zwróciło, ma mało wspólnego z akcją charytatywną.

Jeśli setki tysięcy złotych wydawane są przez biznesmenów jedynie za możliwość pochwalenia się przed kolegami swoją dobroczynnością, to tacy ludzie nie zasługują w moich oczach na uznanie.

Pamiętam takie licytacje serduszek w pierwszych latach, gdzie w top 10 były anonimowe osoby. Czyli nie był to element strategii reklamowej, tylko odruch serca.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:14 
Cytuj:
Widzisz, 20 lat minęło, a WOŚP bardzo się zmieniła. Forma sprzed lat powiedzmy 10 bardziej mi odpowiadała.

I nie jesteś Piotrze sam.Kiedyś sam w tym czynnie uczestniczyłem.Teraz omijam szerokim łukiem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:19 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
Widzisz, 20 lat minęło, a WOŚP bardzo się zmieniła. Forma sprzed lat powiedzmy 10 bardziej mi odpowiadała.

Pewnie, że tak tylko w dzisijszych czasach i z zachowaniem formy z przed 20 lat WOŚP zbierałaby grosze albo dawno nie istniała. Czasy się zmieniają, wszystko w około się zmienia to i akcje charytatywne się zmieniają. Nie chcę wyrokować, która forma finałów był lepsza, bo dla mnie ważne jest, że główny cel jest realizowany.
Cytuj:
Kalkulowanie ile trzeba wydać, żeby się zwróciło, ma mało wspólnego z akcją charytatywną.

Nie żeby się zwróciło a żeby zarabiało. Motocykl, jak sam cytowałeś, zwycięśca dostaje na rok, a za rok znowu zostanie wystawiony na aukcję. Poza tym nieznane nam są jak na razie warunki na jakich WOŚP zakupiła/otrzymała choppera.
Cytuj:
Jeśli setki tysięcy złotych wydawane są przez biznesmenów jedynie za możliwość pochwalenia się przed kolegami swoją dobroczynnością, to tacy ludzie nie zasługują w moich oczach na uznanie.
Pamiętam takie licytacje serduszek w pierwszych latach, gdzie w top 10 były anonimowe osoby. Czyli nie był to element strategii reklamowej, tylko odruch serca.

A niby dlaczego skoro przekazane przez nich środki finansowe (często bardzo duże) służą wsparciu szczytnej akcji?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:21 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) napisał(a):
Cytuj:
Teraz omijam szerokim łukiem.



Normalne, z wiekiem i bogactwem Owsiak zrobił się pazerny i zmanierowany.
Też już to olewam.
Tylko anonimowa pomoc pozbawiona jest elementu czystego biznesu i polityki. :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:26 
Cytuj:
Tylko anonimowa pomoc pozbawiona jest elementu czystego biznesu i polityki

Dokładnie.
Dodatkowo,ta anonimowa pomoc (czytaj wolontariusze) są później za tą pomoc nagradzani w postaci Woodstoku.To gdzie tu ten wolontariat??Cel akcji bardzo zacny,natomiast sama forma nie trafia do mnie i tyle.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:32 
Jak wrzucam parę złotych do puszki anonimowo to nie zastanawiam się nad tym...
Mnie natomist, drażni to, że już nie ma tego spontanu co kiedyś. Teraz wszyscy biorą udział w akcji bo muszą...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytat z aukcji:
Cytuj:
Na tej aukcji licytujecie możliwość posiadania Choppera
i prezentowania przez okres 1 roku.


A jeździć nim można?
Pytam całkiem poważnie.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:35 
Cytuj:
Teraz wszyscy biorą udział w akcji bo muszą...

Bzdura.Masa ludzi nie uczestniczy.Tylko większość się boi przyznać bojąc się komentarzy"no co ty ,jak można nie dać na małe dzieci?"


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:45 
punky napisał(a):
Cytat z aukcji:
Cytuj:
Na tej aukcji licytujecie możliwość posiadania Choppera
i prezentowania przez okres 1 roku.


A jeździć nim można?
Pytam całkiem poważnie.
Oczywiście, że można, jest "na chodzie". Widziałem w jakiejś TV jak prezentowali. Nie mozna jeździć po drogach publicznych ale można uzyskać homologację i jeździć po wszystkich drogach. To nie jest takie trudne.
NOWY(L), nie chodzi mi o tych "wrzucających" tylko o tzw. walontariuszy. "Pani" w szkole kazała przyjść, samej "pani" kazała dyrekcja... ludzie z domów kultury i innych ośrodków kultury, sportu cała masa zwykłych ludzi, która wykonuje niewiodoczną robotę w ten dzień a spewnością wolałaby spędzić niedzielę w domu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 13:57 
"Czyn społeczny" wiecznie żywy :x


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 15:20 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Motocykl nie jest dopuszczony do ruchu i nie wolno na nim jeździć


Nic nie jest napisane o niejeżdżeniu po drogach publicznych, tylko ogólnie o niejeżdżeniu. Czyli ma stać i cieszyć oko. Nic poza tym. Równie dobrze mógłby być zrobiony z piernika. :lol:

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Amerykański Chopper od Paul Jr. Designs dla WOSP
PostNapisane: 4 stycznia 2012, o 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Piotr_J napisał(a):
Cytuj:
Motocykl nie jest dopuszczony do ruchu i nie wolno na nim jeździć


Nic nie jest napisane o niejeżdżeniu po drogach publicznych, tylko ogólnie o niejeżdżeniu. Czyli ma stać i cieszyć oko. Nic poza tym. Równie dobrze mógłby być zrobiony z piernika. :lol:


Właśnie o to mi chodziło :D
Nie doczytałem tego wcześniej, a jest na samym dole aukcji na szczęście nie tak małym drukiem napisane.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.