Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Do FAQ dodać faq ?
PostNapisane: 25 maja 2007, o 11:13 
Przy innej okazji padła propozycja: : pascuda napisał:
Cytuj:
Coś mi wygląda że wzorem Witkacego będzie trzeba na forum dodawać co i w jakich ilościach ..

Pascuda pewnie chciałby jasności, co do okoliczności powstawania tekstu, którym autor chce się podzielić się z resztą świata wpuszczając go na forum. Sam dostaję dowody niezrozumienia mojego przekazu i zastanawiałem się nad jego usprawnieniem. W końcu każde urządzenie ma instrukcję użytkowania, dlaczego więc mamy zapominać o instrukcji obsługi (faq ?) w przekazywaniu i w czytaniu cudzych myśli za pomocą liter a nawet przeraźliwego braku jakichkolwiek myśli wyrażonego za pomocą tych samych liter, oraz innych domyślnych, wspomagających środków wyrazu.
Propozycja pascudy przypomina o Regulaminie "Firmy portretowej S. I. Witkiewicz", wg którego Witkacy oznaczał swoje dzieła kryptonimami określającymi stan autora w momencie tworzenia dzieła. Czytelność i zrozumienie co niektórych, prezentowanych tu tekstów (nikt tu nie zabrania rezygnacji z interpunkcji, z logiki, można pisać wspak, albo do rymu, albo do śmiechu, z powagą i bez) być może ułatwi zastosowanie zapożyczonych od Witkacego kombinacji liter i cyfr:
FBZ – fajka bez zaciągania
FZZ – fajka z zaciąganiem
Et – eter
Eu –eukodal
Co – kokaina
NP 12 – nie palił 12 dni
NΠ 3 – nie pił 3 dni
itd.

W załączeniu obraz Witkacego z „recepturą” oraz fotka ujawniająca użyty tu przeze mnie doping, co pozwoli ocenić powagę mojej wypowiedzi przy +30 C w cieniu. :roll:

Załączniki:
Portret_kobiecy.jpg
Portret_kobiecy.jpg [ 66.53 KiB | Przeglądane 912 razy ]
Komentarz: Π "Spec." x 2 a może i więcej
IMG_5974.jpg
IMG_5974.jpg [ 124.29 KiB | Przeglądane 912 razy ]

Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2007, o 11:20 
Przyjaciel forum

Budslavsky napisał(a):
IMG_5974.jpg

Czekam z utęsknieniem na ten okres w moim życiu! :grinka:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2007, o 17:51 

Darek napisał(a):
Czekam z utęsknieniem na ten okres w moim życiu!

Ja mojemu ojcu* zafundowałem początek tego okresu. Muszę przyznać - z łezką w oku patrze na zdjęcie powyżej. Pasuje do widoku w moim lub też ojca ogrodzie za kilka latek - albo już za rok. Dziwne; uwrażliwiać się na przyszłość. Z reguły to dotyczy przeszłości.

*przepraszam - ojcom

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1