Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: jak zorganizować sobie czas wolny [wydzielony]
PostNapisane: 2 września 2007, o 22:44 
kwidzownik napisał(a):
To z tego powodu Świadkowie Jehowy do dzisiejszego dnia chodzą i głoszą ją, by jak najwięcej ludzi się z nią zapoznało i opowiedziało za, lub przeciw.

sorki za pociagniecie tematu :oops:
ale kwidzownik, -skad Wy ( tak do ogolu swiadkow Jehowy pisze :wink: ) bierzecie czas na to "gloszenie"-czy to chodzac, czy to godzinami przesiadujac na fo i piszac tej dlugosci posty :?:

EDIT:
wydzieliłem wszystko do nowego wątku.
drosik

Ostatnio edytowano 3 września 2007, o 17:06 przez catani, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 08:56 

Doba ma 24 godziny. Z tego odchodzi 6-7 godz. na sen, 8 godz. na pracę zawodową, to pozostaje do własnej dyspozycji 9-10 godzin, a w wolnych dniach, to nawet 17-18 godz. Oczywiście z tego odchodzi sporo czasu na prace domowe i posiłki, oraz życie towarzyskie, a także słynne spotkania religijne, ale i tak sporo czasu pozostaje do własnej dyspozycji. Często ludzie wykorzystują go na oglądanie telewizji, zajęcia z komputerem, czytanie gazet, lub książek, ale nie zawsze. Nas też to nie omija, tyle że gro z czasu wolnego wręcz poświęcamy na głoszenie, bo to nas pasjonuje. A przecież wiadomo, jak zachowuje się pasjonat pochłonięty swym "fatum". Nie uprzykrzajcie nam tej radości i posłuchajcie, o co nam tym razem chodzi, kiedy po raz kolejny pukamy do drzwi. Miejcie i wy też z tego odrobinę radości, bo to, o czym mówimy pomaga trwać w nadziei, że jako ludzkość, nie jesteśmy ginącym gatunkiem. Że jest Ktoś, kto jak troskliwy ojciec, weźmie nas po ostatnim nabiciu sobie guza za rękę i poprowadzi do prawdziwej radości.

Głosząc, wszystkim tego życzymy w jak najściślejszym spełnieniu.

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 09:15 

kwidzownik napisał(a):
Nie uprzykrzajcie nam tej radości i posłuchajcie, o co nam tym razem chodzi

Oczekujesz chyba zbyt wiele altruizmu.
kwidzownik napisał(a):
Miejcie i wy też z tego odrobinę radości

kwidzownik napisał(a):
najściślejszym spełnieniu

OK, ale w takim razie chciałbym, by do mnie zawsze przychodziła młoda i atrakcyjna. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 09:26 

Corzano napisał(a):
OK, ale w takim razie chciałbym, by do mnie zawsze przychodziła młoda i atrakcyjna.

Przecież wiesz, że głosimy we dwie osoby, ale czasem bywa, że we dwie "młode i atrakcyjne".
Często natrafiam w Gdańsku na nasze siostry, jak głoszą. :grin:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 09:34 
kwidzownik napisał(a):
Doba ma 24 godziny. Z tego odchodzi 6-7 godz. na sen, 8 godz. na pracę zawodową, to pozostaje do własnej dyspozycji 9-10 godzin, a w wolnych dniach, to nawet 17-18 godz. Oczywiście z tego odchodzi sporo czasu na prace domowe i posiłki, oraz życie towarzyskie, a także słynne spotkania religijne, ale i tak sporo czasu pozostaje do własnej dyspozycji. Często ludzie wykorzystują go na oglądanie telewizji, zajęcia z komputerem, czytanie gazet, lub książek, ale nie zawsze.

ad1 ja po 6 godz. snu jestem nieprzytomna :cry:
ad z dobrnieciem do miejsca pracy to od 9 do 10 godzin
ad 3 a gdzie obowiazki domowe, gdzie czas dla rodziny?
o odpoczynku juz nie wspomne :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 10:32 
Przyjaciel forum

catani napisał(a):
gdzie czas dla rodziny?

Tu sobie odpowiedziałaś kwidzownik nas traktuje jako wielką rodzinę, więc wszystko w Twoich obliczeniach gra :grinka: :grinka: :grinka:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 13:45 

Catani napisała:
Cytuj:
a gdzie obowiazki domowe, gdzie czas dla rodziny?

Trochę nas niedoceniasz, twierdząc, że pomijamy te sprawy. Zaniedbywanie najbliższych, zwłaszcza pod względem religijnym, to grzech. Ci wiedzą jednak, że człowiek się nie podzieli i uwzględniają niedociągnięcia w tym względzie. W cyklu tygodniowym zawsze można znaleźć na to czas. Głoszących dzień w dzień nie jest przecież tak wielu, a i oni dwoją się i troją.

Darek napisał:
Cytuj:
kwidzownik nas traktuje jako wielką rodzinę

Tak, bo przecież wszyscy mamy wspólnych prarodziców: Noego i jego żonę. :grin:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 13:53 
kwidzownik napisał(a):
Trochę nas niedoceniasz, twierdząc, że pomijamy te sprawy. Zaniedbywanie najbliższych, zwłaszcza pod względem religijnym, to grzech. Ci wiedzą jednak, że człowiek się nie podzieli i uwzględniają niedociągnięcia w tym względzie. W cyklu tygodniowym zawsze można znaleźć na to czas. Głoszących dzień w dzień nie jest przecież tak wielu, a i oni dwoją się i troją.

po pierwsze-nigdzie nie napisalam, ze kogos zaniedbujecie :shock:
poza tym ja raczej nie pytalam o sprawy duchowe a o te bardziej przyziemne typu: mycie okien, odkurzanie czy pranie majtek-bo domniemam, ze wszystko u Was brudzi sie podobnie jak u reszty smiertelnikow :wink:
jak wiec w cyt. "cyklu tygodniowym" umieszczacie te niewesole zajecia :?:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 13:58 
Przyjaciel forum

catani napisał(a):
czy pranie majtek

Świetnie że przypomniałaś idę włączyć pralkę :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 14:04 

catani napisał(a):
jak wiec w cyt. "cyklu tygodniowym" umieszczacie te niewesole zajecia

Moja działka, to łazienka z ubikacją włącznie. Jak to działa? Jak w życiu. :smile:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 14:09 
kwidzownik napisał(a):
Jak to działa? Jak w życiu. :smile:

wlasnie odnosze wrazenie, ze nie :razz: bo ja mimo, ze nie pracuje zawodowo nigdy nie umialabym wykombinowac sobie w ciagu doby 17 godzin wolnego :roll: :oops: co tu mowic 17, z trudem zdazam z czymkolwiek jak tylko zycie sie nieco pokielbasi :cry:
Darek napisał(a):
Świetnie że przypomniałaś idę włączyć pralkę :grinka:

nie ma sprawy, mam wprawe :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 14:32 

catani napisał(a):
mimo, ze nie pracuje zawodowo nigdy nie umialabym wykombinowac sobie w ciagu doby 17 godzin wolnego
Muszą przyznać, że nie tylko Świadkowie dzięki takim żonom mróweczkom, jak ty, mają sporo czasu wolnego. W kawalerskim stanie był też czas, ale mieszkanie i reszta leżały "na peryferiach świadomości". :-D

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 14:43 
kwidzownik napisał(a):
Muszą przyznać, że nie tylko Świadkowie dzięki takim żonom mróweczkom, jak ty, mają sporo czasu wolnego.

niestety, ale moj slubny calymi dniami zasuwa by utrzymac rodzine, takze chyba znow sie nie zrozumielismy...

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 14:46 
Przyjaciel forum

Cytuj:
nie ma sprawy, mam wprawe

Mnie się zdarza, a to wody nie odkręcić, a to proszku nie nasypać, za to Szefowa ma ubaw :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2007, o 16:13 

catani napisał(a):
moj slubny calymi dniami zasuwa by utrzymac rodzine

Nie mam zamiaru niczego narzucać, ale pragnę zauważyć, że samolot bez śmigła nawet na najwyższych obrotach nie wzbije się do nieba. Coś trzeba zmienić. :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1