Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, o 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2006, o 19:17
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie ma co... Zbierzem jeszcze kilka organizacji, pokłócim się porządnie a potem pójdziem gdzieś gdzie kwiaty pachły i urządzim zmasowany atak kogutów :-D :-D :-D

Czekam na konkretną ripostę od szanownego kolegi P., bo tak bardzo pragnę usłyszeć, że jestem prostym burakiem po tym co napisałem powyżej.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i miłego wieczoru życzę:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, o 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ależ skąd w Tobie kolego Kulturalny takie mniemanie o Porcellusie.
W zyciu nie nazwałbym Cię "prostym burakiem" to urągałoby mojemu poczuciu przyzwoitości.
Raczej "skomplikowanym ananasem" chociaż i to, i to są okopowe.
Jak "nowe polskie kartofle".
Przynajmniej wiemy z kim grasz w drużynie.

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Ostatnio edytowano 13 lipca 2006, o 17:34 przez Porcellus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, o 19:00 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Porcellus napisał(a):

Zacznę od końca, wrobi nie ośmieszaj siebie i swojej partyi, chociaż Twojej partyi nie można już bardziej ośmieszyc, dużo lepiej robią to Twoi partyjni koledzy na bardziej wyeksponowanych stanowiskach. To, że na innych forach latasz z jezorem do moderatorów kiedy ktoś powie parę słów prawdy to nie znaczy, że musisz przenosic swoje "medialne" zachowania na to forum.

Twierdzisz, że jeśli nie przeproszę Cię to odejdziesz. Nie ja Cię zapraszałem i nie ja Cię wyganiam. Dla mnie to możesz odejśc chociażby na Madagaskar, zabierz tylko ze sobą wszystkie pisiory z tego kraju.
Sugeruję też abyś pomyślał troszeczkę i zauważył, że takim szantażem albo obrażasz resztę forumowiczw albo jesteś tak zadufanym w sobie bufonem, że wszelkie uwagi są dla Ciebie niezrozumiałe, czego zresztą dowodzisz w każdym swoim zdaniu.
Odejdź albo zostań to jest Twój wybór, tylko nie pisz po raz nie wiem już który,że odchodzisz i dalej zaśmiecasz forum.
Jeżeli zostajesz to nie tyle wymagam ale wręcz żądam abyś zacząl pracowac nad stylem swoich postów. W bardzo złym tonie zamierzonym, czy niezamierzonym jest zniekształcanie nick'ów więc podaruj sobie karzaki i prcelsusy. Dodatkowo zanim wyślesz swój post jest cos takiego jak autokorekta jeżeli oczywiście Twój dysonans poznawczy pozwoli Ci na to zrozumienie znaczenia słowa autokorekta.
Nikogo na forum nie cieszy zgadywanie treści twoich wypowiedzi: - co wrobi chciał przez to powiedziec.

Jeśli jesteś dyslektykiem, to nie bój się tego powiedziec jesteśmy na forum tolerancyjni i oczywiście z całą kulturą przyjmiemy odpowiedni dystans do Twoich wypowiedzi tak w formie jak i treści.

Pozdrawiam cię serdecznie

Porcellus


Proszę o wykasowanie tych słów ( przez moderacje nie będę uzasadniał dlaczego)


Ja wyciągam rękę na zgodę ty ją odrzuciłeś to tylko świadczy o tobie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, o 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wrobi... miałem odpisac ci na Twojego "pm'a", jednakże stwierdziłem, iż warto napisać posta w tymże wątku, a oto mój kometarz do całej sytuacji:
Cytuj:
Z całym szacunkiem wrobi!
Szanuję i cenię Twoją działalność społeczną!

Jednakże moja (powiedzmy) dobra rada:
nie angażuj się tak w dyskusje polityczne na tym forum... twoje może rozgoryczenie i (powiedzmy) ataki na Twoją osobę to wynik flustracji forumowiczów na to co śledzą w mediach (nie zawsze przychylnym ugrupowaniom rządzącym, ale tak to już jest skonstruowane).
Może ciężko mi jest zrozumieć (i wybaczyć) Twoje zaangażowanie, bo jestem jednostką apolityczną... (może nie do końca, bo należę do jednego z ugrupowań politycznych (poprzedników Twoich zwierzchników), jednakże nie ze względu na ideały, a z czysto "komercyjnych" pobudek (tego nie ukrywałem również w postach na tym forum, a chodzi mi głównie o układy, protekcje, itd, które otworzyły mi pewne "furtki" w (powiedzmy) karierze zawodowej, taka ze mnie "prostytutka" polityczna :-D ).

A więc jeśli cię uraziłem to przepraszam (nie taki był mój cel), a i życzyłbym sobie abyś pozostał na tym forum, jednakże w mniej upolitycznionej formie (chociaż jak sądzę może być ci trudno).
Ponadto uraził mnie fakt, iż zaatakowałeś lorda ujawniając jego imię, co wydało mi się przegięciem (mimo, iż wcale facet tego nie ukrywał). Jeżeli ktoś ma nick nie związany z imieniem lub nazwiskiem, to należy to uszanować, gdyż jest w tym jakiś cel (jednakże nie koniecznie).
Także nie przejmuj sie chłopie, co do forum to Twoja decyzja, jednakże jak juz pisałem dla mnie powinieneś pozostać, a odejście może zostać odebrane jako słabość.

Pozdrawiam
jarekm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, o 20:45 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Jarek dzięki za dobre słowo i masz rację, a Lorda przepraszam z tego miejsca. :roll: Od początku chcialem być tu tak odbierany nie jako „polityczny zjadacz chleba”. Zresztą nie wdaje i nie wdawałem się w te dyskusje ( post KrzaQa w oczach prezesa, no to klops i inne, zresztą, dlaczego mam ingerować to są wasze opinie. Nieskrępowanie piszcie sobie dalej) aż do czasu, kiedy Parcellus to wyciągnął i zaczął z moją osobę wiązać rożne wydarzenia. Cel, jaki zawsze mi przyświecał to dobro naszego miasta stąd może i czasami emocjonalne komentarze w dziale politykujemy. Ale to tylko tyle, może by rzec aż tyle, (dlatego moje przewrotne pytania gdzie te elementy polityki partyjnej w moich postach odnalazł). Szkoda, że celem tego ataku była moja skromna osoba :cool: a nie to, co mam do powiedzenia.

Pozdrawiam Serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.