Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 10:26 
http://www.youtube.com/watch?v=WIYVF4YXJrU


przy okazji i tu moze ktos podpisze?
http://www.8hours.eu/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 12:08 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
casan napisał(a):
Wiesz, tu chodzi bardziej o sposób traktowania, nie jestem jakimś 'eko-coś-tam-świrem', ale krów raczej żywcem ze skóry nie obdzierają...

Krów może ze skóry żywcem nie obdzierają ale robią im też sporo krzywdy zanim staną się pyszną pieczenią. Co jakiś czas wychodzą na światło dzienne pewne związane z tematem sprawy. Ja też eko czy coś tam oszołomem nie jestem, nie popieram bestialstwa wobec zwierząt ale w tym wszystkim wkurza mnie to, że mało kto się interesuje jak się zabija świenia, krowy i inne mniej "domowe" zwierzęta. A nie trzeba się specjalnie wysilić żeby znaleźć sporo materiałów na ten temat w necie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2009, o 13:34
Posty: 185
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ci co produkują wędlinkę, którą zajadasz ze smakiem też :?:

Tez. Jezeli zabijaja w ten sam sposób


W wiekszosci jestesmy " mięsożercami " tu nie chodzi o to abysmy nie jedli miesa nie po to wkleiłam ten filmik , chodzi o to ze sa słuzby odpowiedzialne za to aby dopilnowac tego aby takie sytuacje nie miały miejsca . Bo z tego co widac to wklejaja filmiki i kaza podpisywac petycje i na tym konczy sie rola obronców praw zwierząt. Moze zle napisałam czasem mozna zobaczyc cos spektularnego w tv ze jakies schronisko zostało uratowane . A tam gdzie naprawde sa potrzebni?? wywóz i przewozy koni tam tez dzieja sie dantejskie sceny . Wiem to nie jest takie proste trzeba przeciez wypełnic stosy papierów i pozwolen . A w tym czasie gina bestialsko nastepne zwierzeta...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 16:33 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
To obdzieranie ze skóry to tylko mały fragment filmu, który dawno temu oglądałem. Mam go nawet na twardzielu. Nie mogłem go oglądnąć od początku do końca. To co tam się działo to przechodzi ludzkie pojęcie. A wszystko to dla futer, w których to panie damulki się panoszą. Krew mnie zalewa jak widzę w mediach lalunie co pokazują się w sklepach z futrami i opowiadają, że nie mogą bez tego żyć. I jak tu nie przeklinać :evil: :evil: kulfa mać :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2006, o 19:59
Posty: 542
Lokalizacja: Lepiej nie mówić.
Płeć: Mężczyzna
madzia70 napisał(a):
ttp://vimeo.com/moogaloo...ne=1&autoplay=1

Nie smieszny. Przepraszam nie wiem co napisac A gdyby tak zamienic sie rolami ???

P****e,żółte małpy, ja dziękuję za takie dziedzictwo kulturowe z państwa środka.


Zbyszku, nie pozwalamy tu sobie na wulgaryzmy.
Gwiazdki wstawiłam - Rachel

_________________
Z drugiej strony Wisły.....,-)


Ostatnio edytowano 18 marca 2010, o 22:16 przez Zbyszek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2010, o 19:46 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Już to gdzieś oglądałem, nie wiem na jakim forum... być może tutaj... a może nie?!

http://www.maxior.pl/film/140051/Zwolnij_szkoda_zycia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2010, o 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2006, o 19:59
Posty: 542
Lokalizacja: Lepiej nie mówić.
Płeć: Mężczyzna
Zbyszek napisał(a):
Zbyszku, nie pozwalamy tu sobie na wulgaryzmy.
Gwiazdki wstawiłam - Rachel

Z całym szacunkiem Rachel, ale jeszcze teraz chce mi się rzygać, dosłownie tak.
Ja wiem, że pżm jedzą wszystko co da się zjeść, ale są jakieś granice człowieczeństwa.
Ostrzegłem lojalnie, jak ktoś z mojego otoczenia nawet napomknie o tzw. chińskiej kuchni- dostanie normalnie w........dol.

_________________
Z drugiej strony Wisły.....,-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2010, o 21:11 
Offline

Dołączył(a): 31 marca 2010, o 17:16
Posty: 8
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
do chanbord

widzialam twoj wpis na temat szeregowca na wabrzeskiej,pisales ze mieszkasz w podobnym od kilku lat,drogo one chodza???bo wiesz ja mam 2 mieszkania i chcialabym sprzedac oba i zainwestowac w cos takiego;)

odpisz nforum o szeregowcu

_________________
judy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2010, o 11:02 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Niestety nie wszystkie kobiety należy szanować. :evil:
http://www.youtube.com/watch?v=_iWQqKu2oYs


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.