Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Akcja 'Podziel się krwią'
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:08 
Rok 2009 postanowiliśmy zakończyć jako Kwidzyńscy Legioniści jakimś pozytywnym aspektem. Po krótkim namyśle postanowiliśmy, że pójdziemy grupą oddać krew. Dzień przed sylwestrem spotkaliśmy się o 7 rano w szpitalu. Część, która noc spędziła na lepieniu pierogów i oglądaniu filmów była całkiem rześka, część, która noc przeznaczyła na sen, dobudzała się kawą ;) Już przy rejestracji wzbudziliśmy zainteresowanie pielęgniarek naszymi szalami. Po krótkiej rozmowie, miłe Panie dowiedziały się, że jesteśmy reprezentantami najlepszego klubu na świecie :)
Po wypełnieniu ankiety, oddaniu próbki krwi i badaniu lekarskim przyszedł czas na punkt kulminacyjny, czyli spuszczanie nam naszych czerwonych krwinek. Śmiechu było przy tym co niemiara, obawy o to, czy jeden z naszych kolegów zmieści się i nie zarwie fotela, pamiętanie nazwisk, spożywanie hektolitrów wody i rozmowy z pielęgniarkami, które bardzo ochoczo chłonęły wiedzę odnośnie naszego klubu. Tutaj warto zacytować słowa jednej z Pań: "Miło widzieć, że nie wszyscy kibice są wyrzutkami" :) Kolejne ciekawe pytanie: "Skoro jesteście kibicami i jesteście tacy fajni, to kto się bije na tych meczach?", na co uzyskała odpowiedź kolegi Ł. "policja z działaczami" :) Jeden z nas, który z racji wieku nie mógł oddać krwi tak wpadł w oko jednej z pielęgniarek, że nawet dostał czapeczkę 'Dawcy Krwi' ;) Po zakończeniu oddawania krwi odebraliśmy czekolady, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie przy choince i wtedy padło hasło jednej z pielęgniarek - dobra chłopacy, teraz ściągajcie koszulki :) Poczuliśmy się jak piłkarze po wygranym meczu pod Żyletą :) :) :)

Akcja bardzo udana, bo w końcu dla nas to był pikuś, a przyczyniliśmy się do tego, że ktoś dostanie coś, czego może bardzo potrzebować. Miło było również zobaczyć z jaką sympatią reagowali na nas ludzie. Mamy nadzieję, że kolejnym razem będzie nas jeszcze więcej! :)


Ostatnio edytowano 30 grudnia 2009, o 10:37 przez casan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Fajna inicjatywa :-)

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2008, o 20:29
Posty: 1219
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Kobieta
Dobre z Was Chlopaki :D

_________________
Życie jest piękne!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:19 
Super sprawa. Ja panicznie boję się pobierania krwi. Mnie na to nie byłoby stać.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:34 
Offline

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 13:47
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
No to gratuluję odwagi Kwidzyńskim Legionistom:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 10:56 
ehhhhhh a ja chory :-( .Nastepnym razem musze byc.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 11:03 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Gratuluję zrywu ja się nie zrywałem bo tchórz jestem :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 11:15 
Darek, to nie był zaden zryw Panie :grinka: tylko kolejna akcja pokazująca ze kibice to normalni ludzie.Bedą i następne. :-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 11:18 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) akcja to jak by nie było zryw :grinka: mam znajomego, który od 30-lat oddaje kilka razy w roku krew, i to nie jest zryw :grin:

PS. kluby piłkarskie ma tam gdzie ja je mam :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 15:43 
niech Ci będzie Mistrzu,nie mam dzis kondycji zeby wchodzic z Tobą w polemike.pzdr :grinka: :grinka:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 16:10 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) najważniejsze, że akcja się powiodła :!: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 stycznia 2010, o 10:59 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
casan, oby więcej takich akcji. Dzięki, w imieniu potrzebujących!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 stycznia 2010, o 12:42 
Powiem szczerze, że na ten pomysł wpadliśmy dość spontanicznie, ale już wiemy, że chcemy zrobić z tej akcji stały punkt naszej 'działalności' ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.