Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Meble na zamówienie - gdzie zrobić
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=122&t=7141

Autor:  macias [ 2 kwietnia 2010, o 14:31 ]
Tytuł:  Meble na zamówienie - gdzie zrobić

Witam

Czy moglibyście podać mi gdzie w naszym mieście lub okolicach można zamówić dobre i ładne meble robione pod wymiar. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o sklepy meblowe a raczej o stolarzy.
Proszę o nazwę/nazwisko adres i ew. numer telefonu.

Pozdrawiam wszystkich
M.

Autor:  waldek2 [ 2 kwietnia 2010, o 14:54 ]
Tytuł: 

Musisz zdefiniować jakie meble. Proste meblościanki czyli regały to nawet w Nowym Dworze Kwidzyńskim zrobią. Tapicerkę czyli fotele, pufy, tapczany obok pkp. Reszta mebli to już chyba tylko sklepy, w których możesz zamówić pod wymiar, ale sklep z dobrej jakości meblami pokojowymi to juz raczej będzie problem. W mieście możesz pociąć na wymiar tylko płytę z laminatu.

Autor:  macias [ 2 kwietnia 2010, o 15:14 ]
Tytuł: 

chodzi mi o meble kuchenne i meble do salonu. trochę kasy sobie odłożyłem więc zależy mi żeby były wykonane solidnie i ładnie

Autor:  waldek2 [ 3 kwietnia 2010, o 09:51 ]
Tytuł: 

Czyli w Kwidzynie takiego stolarza nie znajdziesz.

Autor:  warzek [ 3 kwietnia 2010, o 14:56 ]
Tytuł: 

W Cyganach . Doprowadzają do ładu stare meble . Zapewne poradzą sobie z Twoimi wymaganiami .

Autor:  reflexes [ 3 kwietnia 2010, o 15:09 ]
Tytuł: 

warzek napisał(a):
W Cyganach . Doprowadzają do ładu stare meble . Zapewne poradzą sobie z Twoimi wymaganiami .

Ale oni na 99% się nie bawią w produkcję mebli pod zamówienie.

Jest też stolarz w Rakowcu (jadąc od Kwidzyna, po lewej stronie, za sklepem spożywczym). On robi na 100% pod wymiar. Wielu ludzi twierdzi, że robi to dobrze i solidnie. Ja z jego usług zrezygnowałem, bo okazał się być mało słowny.
Takie zlecenie zrobi również, Bajan na Kościuszki ( za policją), Jonatan, Promonta (na Toruńskiej w dawnym PEBEROLU). Koło Rybickiego na Długiej też jest stolarz, który robi meble z płyty. Jest tego w naszym mieście sporo.

Autor:  marekw [ 3 kwietnia 2010, o 16:49 ]
Tytuł: 

Witam, jeżeli chodzi Ci o meble pod wymiar to w korzeniewie jest stolarnia, chłopaki pracuja w meblowym, ale prywatne zamówienia tez robią, jezeli bedziesz zainteresowany to podam numer telefonu.

Jeśli chciałbyś mogę wysłać z Ci zdjęcia ich kuchni i szaf.

Autor:  Ralf [ 3 kwietnia 2010, o 20:34 ]
Tytuł: 

Jestem w stanie Ci pomóc.We środę montuję w Kwidzynie meble ,mogę podjechać .Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt 693 144 932

Autor:  marcin199111 [ 4 kwietnia 2010, o 11:31 ]
Tytuł: 

Zapytaj w szkole "wiklinie" słyszałem ze jest tam możliwość zrobienia mebli na zamówienie.

Autor:  macias [ 10 kwietnia 2010, o 08:27 ]
Tytuł: 

Proszę o numery telefonów i adresy w/w stolarzy - jeśli takie posiadacie bo najpierw chce się tam wybrać albo chociaż telefonicznie zrobić wywiad. dzięki Pozdrawiam

Autor:  kasia2108 [ 16 kwietnia 2010, o 11:27 ]
Tytuł: 

Dobry stolarz pracuje w stolarni na ul sportowej obok krytego kortu tenisowego :) Dodatkowo mogę polecić jestego ale to na prv podam numer tel :)

Autor:  coni [ 17 kwietnia 2010, o 06:47 ]
Tytuł: 

Mam zrobione meble kuchenne przez p. Okonia, zakład znajduje się w Rakowcu. Solidny, terminowy, słowny tel. 600 641 475

Autor:  aniakow [ 17 kwietnia 2010, o 08:16 ]
Tytuł: 

meble z Rakowca,firma Iwa,polecam.Firma p.Okoń.Przystępne ceny,szybki montaż.Biuro w pawilonach na Kamiennej 11

Autor:  mamymeble [ 18 czerwca 2010, o 01:50 ]
Tytuł:  Meble na wymiar i zamówienie

macias napisał(a):
Witam

Czy moglibyście podać mi gdzie w naszym mieście lub okolicach można zamówić dobre i ładne meble robione pod wymiar. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o sklepy meblowe a raczej o stolarzy.
Proszę o nazwę/nazwisko adres i ew. numer telefonu.

Pozdrawiam wszystkich
M.


Proponuję skorzystać z serwisu MamyMeble.pl - łączy klientów chcących zamówić meble na wymiar z producentami mebli na zamówienie z całej Polski, rónież z Twojej okolicy!

Autor:  kasia2108 [ 22 czerwca 2010, o 11:52 ]
Tytuł: 

Prywatnie polecam chyba najlepszego stolarza w mieście, zrobi chyba wszystko i bardzo solidnie :) tel. 607267295 Pan Zbyszek :) BARDZO POLECAM

Autor:  Miwo [ 28 czerwca 2010, o 08:45 ]
Tytuł: 

Polecam p. Polakiewicza z Ryjewa. Jest on bardzo wziętym a tym samym zajętym stolarzem, ale wg mnie warto poczekać. Nr tel. 508 109 132

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/