Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 11 kwietnia 2012, o 17:50 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Ja osobiście się nie wypowiem, ale na forum są opinie na temat pałacyku i wydaje mi się, że jest zbyt dużo negatywnych by decydować się na wesele w tym miejscu. Przemyśl to, dokładnie doczytaj. :)
W końcu ma to być idealny dzień- najważniejszy w Twoim życiu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, o 14:03 
Offline

Dołączył(a): 11 kwietnia 2012, o 11:36
Posty: 2
Płeć: Nie wybrano
Czytałam wszystkie, ale nie jest ich zbyt wiele i są dodane dawno.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 13 sierpnia 2012, o 10:42 
Offline

Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 13:12
Posty: 6
Płeć: Nie wybrano
Hej... ja mogę powiedzieć sporo o Pałacyku w Kaniczkach, ale to na priv., bo jeszcze pani J.mnie ścinie:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 13 sierpnia 2012, o 11:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Spokoloko-jak chcesz to podeślij mi na pw tekst a opublikuje go z własnego loginu :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 13 sierpnia 2012, o 13:28 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Rozmawiałam z koleżanką, która pracowała w obsłudze na weselu... to co ta pani wyprawia, to woła o pomstę do nieba. Palacyk jest piękny, ogród koło niego również, ale poziom pani J...
Ja osobiście głęboko bym się zastanowiła nad wyprawianiem tam wesela, chociaż jedzenie mają dobre.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 9 października 2012, o 21:49 
Mam zamiar otworzyc nowy dom weselny na terenie Rakowca prosilabym o podpowiedzi czego wymagacie od lokalu by spelnial wasze oczekiwania oraz jak myslicie czy taki dom weselny sprawdzi sie na wsi?
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 9 października 2012, o 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gniazdka elektryczne w każdym rogu sali, oświetlenie na pilota, najlepiej mocne i z 4 rogów (albo panele na suficie), ew. uchwyty do ściany i gniazdka na wysokości 2m :D

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 10 października 2012, o 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Musi być również scenka(podest) dla zespołu/DJ. Fajnie jakby włączniki świateł były zamontowane właśnie w pobliżu sceny. Łatwiej będzie współpracować orkiestrze/DJ-owi z fotografami i nie popsuje się nastroju jakie można wykreować światłem :)
Ilona tylko przygotuj się na to że w pierwszym roku możesz mieć bardzo mało wesel, gdyż młodzi najczęściej rezerwują salę kilkanaście miesięcy przed uroczystością. Rozsądne podejście to, aby ceny w pierwszych miesiącach działalności były co najmniej niższe o 20% od konkurencji. Wiem że wtedy zysku nie będzie, ale to będą pierwsze kroki aby pozyskać klientów i nie będziesz tonąć w długach.
To co ja napisałem i Ankl to są nasze techniczne propozycje (marzenia), ale najważniejsze dla gości będzie smaczne jedzenie i miła obsługa począwszy od właścicieli.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 2 stycznia 2013, o 14:26 
Offline

Dołączył(a): 2 stycznia 2013, o 14:11
Posty: 13
Płeć: Mężczyzna
boziam napisał(a):
Hej... ja mogę powiedzieć sporo o Pałacyku w Kaniczkach, ale to na priv., bo jeszcze pani J.mnie ścinie:)

A ja mogę całkiem jawnie - omijać Biały Pałacyk w Kaniczkach jak największym łukiem.
Miejsce owszem niebrzydkie, zwłaszcza duży ogród zachęca jeśli planuje się wesele w cieplejszej części roku - ale to jedyny pozytyw.
Kobieta tym zarządzająca jest najzwyczajniej w świecie niezrównoważona, potrafi nawet ubliżać ludziom dzięki którym zarabia (o ile w ogóle). Dodatkowo nagminnie oszukuje podając ceny za obsługę, co innego jest podawane telefonicznie oraz podczas rozmowy osobistej, w umowie próbuje przemycić dodatkowe koszty, a koniec końców tuż przed weselem wyskakuje z kwotami z kosmosu (w moim przypadku podwyżka była w granicach 60%). Dodatkowo chamstwo i bezczelność w stosunku do klientów i ich gości.
Koniec końców powiedzieliśmy tej pani do widzenia na 2 tygodnie przed weselem, całe szczęście udało się znaleźć porządny lokal zastępczy (swoją drogą bardzo polecam Zielony Pieprz, niby nie jest najtaniej ale pełen profesjonalizm i kultura, a człowiek nie musi się niczym martwić przez całą noc).

Co do nowego lokalu - czego właśnie brakuje w Kwidzynie to dom weselny z ładnym otoczeniem (w sensie "nie betonowym")
Jest Biały Dwór ale na max 60-70 osób, był La Manoir ale się zamknął, no i jest właśnie Pałacyk z [wymoderowano] na czele...


Ostatnio edytowano 2 stycznia 2013, o 23:33 przez drosik, łącznie edytowano 1 raz
wymoderowano obelgę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 29 kwietnia 2013, o 20:18 
Offline

Dołączył(a): 27 listopada 2012, o 22:38
Posty: 2
Płeć: Nie wybrano
Podpisuję się pod negatywnymi wypowiedziami, co do Białego Pałacyku, o ile jedzenie jest w miarę smaczne i obsługa ok to właścicielka ma o sobie za duże mniemanie i zachowuje się jak ,,gwiazda wieczoru'' zapominając kto jest tego dnia najważniejszy. Jej zachowanie jest żenujące a uwagi nie na miejscu, szczerze odradzam !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 29 kwietnia 2013, o 22:44 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
mrówkojad napisał(a):
był La Manoir ale się zamknął



Szkoda, że już nie ma z nami Porcellusa, ten dopiero upił by się ze szczęścia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 22 sierpnia 2014, o 11:18 
Offline

Dołączył(a): 22 sierpnia 2014, o 11:11
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
Witam serdecznie wszystkich na forum.
Organizujemy razem z moją wybranką wesele :-) szukamy sali do wynajęcia (samej sali bez obsługi) w której pomieścimy 140 osób, oczywiście okolice Kwidzyna. Warunek konieczny to możliwość wprowadzenia na kuchnię własnych kucharek. Jeżeli wiecie gdzie taką sale można wypożyczyć proszę od razu podać namiary.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin :smile:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 25 sierpnia 2014, o 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jest np. sala do 180 osób z możliwością wykupienia noclegów dla gości, w miejscowości Marynowy na Żuławach w gospodarstwie Agroturystycznym "Ranczo Pod Lipami". Jest tylko jeden minus - odległość od Kwidzyna ok. 50km. Na pewno kuchnia jest do dyspozycji organizatora, bo swoich kucharek nie mają. http://ranczopodlipa-marynowy.e-meteor. ... zenie.html
Dużą salę ma jeszcze Weis na 11-go Listopada w Kwidzynie, ale o kuchnię trzeba pytać.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Poszukuję lokalu na wesele.
PostNapisane: 27 marca 2018, o 11:26 
Offline

Dołączył(a): 27 marca 2018, o 11:15
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
Kochani,

Zdecydowanie nie polecam Biały Pałacyk w Kaniczkach ....... Ten lokal to totalna porażka. Fakt miejsce nie jest złe ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Pomimo negatywnych opini skusiłem sie z narzeczoną na wesele w tym miejscu..... wszystko co opisują osoby na tym forum to prawda chodzi oczywiście o negatywne opinie. Pani właścicielka....okropna żeby z nia ustalić ostateczna cenę bardzo długo walczyliśmy za każdym razem zmieniała/dodawała ukryte koszty i nie mozna sie było dogadać. ...... ale już nie chcieliśmy szukac nowego lokalu.
Wesele masakra Pani ciągle sie we wszystko wtrąca i chce rządzić przy naszych prywatnych sprawach. Na koniec chowała gdzies nasze jedzenie... Nie polecam......


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.