Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=10042

Autor:  Jasmina [ 6 czerwca 2011, o 20:52 ]
Tytuł:  Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Jest tyle opini dobrych co złych czy ktoś -jako gość lub młodzi byliscie tam, jak jedzonko, jakies problemy...??

prosze o jakiekolwiek opinie-musze wkoncu cos zdecydowac
z gory dziekuje :grin:

Autor:  Darek2K [ 7 czerwca 2011, o 14:23 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Byłem tam na weselu w zeszłą sobote i musze powiedzieć, że dla mnie to ekstraklasa.Szczerze polecam.

Autor:  drosik [ 7 czerwca 2011, o 19:50 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Ja co prawda na weselu dawno tam nie byłem, ale byłem na balu karnawałowym kilka miesięcy temu i nie mam zastrzeżeń. :)

Autor:  siklerspiotr [ 8 czerwca 2011, o 06:24 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Tylko nie bierz filmowania u nich bo jest słabo wykonane .. Ostatnie widziałem film ze 100-dniówki wykonany ponoć przez syna właścicielki ..

Autor:  Jasmina [ 8 czerwca 2011, o 08:00 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

siklerspiotr napisał(a):
Tylko nie bierz filmowania u nich bo jest słabo wykonane .. Ostatnie widziałem film ze 100-dniówki wykonany ponoć przez syna właścicielki ..

Nie mam takiego zamiaru, P Zdzinnicka mi to zaproponowała, obejrzałam jego str internetowa-i kicha...sama lepsze zdjecia robie :)

chodzi tylko o sale i kontakty z P Zdzinnicka

A na ile osób robi bo ponoc musi byc min 90os!!!!!!

Autor:  cioccolate [ 8 czerwca 2011, o 10:37 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Lokal świetny na wesele i pomieści nawet 150 osób ja będę miała tam wesele w przyszłym roku mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem:)

Autor:  Jasmina [ 8 czerwca 2011, o 10:49 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

cioccolate napisał(a):
Lokal świetny na wesele i pomieści nawet 150 osób ja będę miała tam wesele w przyszłym roku mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem:)



a co jesli bede chciała mniej (ok 60)

Autor:  Komin [ 8 czerwca 2011, o 10:51 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Jasmina napisał(a):
a co jesli bede chciała mniej (ok 60)

A, nie lepiej zapytać organizatora ?

Autor:  cioccolate [ 8 czerwca 2011, o 13:16 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

moja kuzynka chciała tam zrobić na 70 osób ale nie dało rady <chyba się Zdziennickiej nie opłacało> ja na dzień dzisiejszy mam 130 osób z czego napewno ktoś odpadnie więc nie było problemu

Autor:  aszastra [ 8 czerwca 2011, o 14:15 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

cioccolate napisał(a):
Lokal świetny na wesele i pomieści nawet 150 osób ja będę miała tam wesele w przyszłym roku mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem:)



A ja miałem tam wesele 19 lat temu :wink: Też było fajnie , ale pani Zdziennickiej jeszcze tam nie było :P

Autor:  kasia2108 [ 8 czerwca 2011, o 16:43 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Byłam ostatnio na weselu w Liczu w Dworku i bardzo polecam, jedzenie i obsluga świetna. i koleżanka robiła wesele na 60 osób i nie robili problemu żadnego

Autor:  cioccolate [ 9 czerwca 2011, o 10:18 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Na miejsze wesele proponuję Pasję http://www.pasja-kwidzyn.eu/kontakt.html lub Miłą http://restauracja-mila.pl/galeria jedzenie jest naprawdę rewelacyjne gdybym miała miej osób zrobiła bym wesele w Miłej

Autor:  artur11 [ 9 czerwca 2011, o 17:33 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Ja miałem wesele właśnie u pani Zdziennickiej w 2003 roku jeszcze przed zmianami i byłem bardzo zadowolony zwłaszcza z obsługi i menu :razz:

Autor:  Jasmina [ 9 czerwca 2011, o 17:36 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

dziekuje za opinie, póki co to pozytywnie ;)

Autor:  dolores9876 [ 13 lipca 2011, o 10:15 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Byłam tam ostatnio na weselu.. ogólnych zastrzezeń nie mam.. sala fajna ale chyba z pół godziny czekałam na 2 danie obiadu bo obsługa sie nie wyrabiała.. poza tym kazdy ma inny smak i mi osobiscie jedzenie tam nie smakowało ;/ ale tak jak powiedziałam kazdy ma inne podniebienie :) i z tego co wiem musi byc min 90 osób a nawet jak nie bedzie to i tak płacisz za 90 .. wiec dla mnie to troche chore :) pozdrawiam

Autor:  cioccolate [ 14 września 2011, o 11:14 ]
Tytuł:  Jak wam się podobają teraz wesela u Zdziennickiej?

Dawno nie byłam tam na weselu a słyszałam o różnych zmianach dobrych i złych a mam zamiar wyprawić tam wesele. Co wy o tym myślicie?

Autor:  anka2911 [ 15 września 2011, o 11:11 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Ja miałam tam wesele 3 lata temu, jestem super zadowolona.... Jeśli chodzi o jedzenie wiadomo, że każdy sam ustala sobie menu.... sala była przystrojona bardzo ładnie (wszelkie szczegóły oczywiście uzgodnione ze mną) Co do poprawin i dodatkowego menu, też nie ma problemu!
Polecam :grin:
w razie pytań, chętnie odpowiem

Autor:  cioccolate [ 22 września 2011, o 10:40 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

to dobrze:) mam nadzieje że przez te 3 lata za dużo się nie zmieniło:)

Autor:  szczesliwa [ 1 lutego 2012, o 13:13 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Witam wszytskich,
Mam pytanie. Powiedzy ze wesele jest na 100 osob ,czy przy takiej ilości osób nie jest ciasno na sali tanecznej?
Zastanawiam sie też nad weselem własnie tam, słyszałam ze jedzenie i organizacja ok, natomiast własnie niewiem czy nie bedzie zbyt ciasno..
Proszę o opinie.

Autor:  hanula821 [ 1 lutego 2012, o 15:51 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Kilkoro moich znajomych miało tam wesele i za każdym razem coś nie grało: klimatyzacji, śmierdzące śledzie, zabrakło napoi, zespół polecany przez właścicielkę do bani (głupie teksty ).

Autor:  chester [ 1 lutego 2012, o 17:59 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Lokal jest przygotowany na ponad 100 osób, więc sala taneczna pomieści na pewno setkę osób.

Autor:  brzydal [ 1 lutego 2012, o 21:25 ]
Tytuł:  Re: Co myślicie o weselu w restauracji u Zdziennickiej?

Obskoczyłem tam już kilka imprez w tym wesela, ostatnie w czerwcu 2011, ogólnie większośc imprez rodzina organizuje tam (Pod wiatrakami czyli u Pani Zdzinnickiej). Jakoś tam wracamy, czyli jest coś na rzeczy. Sala bez problemu mieści tańczące 100 osób choć rzadko się zdarza jednocześnie tyle osób tańczących ( nie dotyczy studniówek :D ). Ogólnie nie narzekamy. A zespół? No cóż, każdy ma swoje portfolio (jeżeli można użyć tego słowa) i warto je przesłuchać.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/