Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 19 października 2011, o 09:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Lilith napisał(a):
Sebek36, ja bywam złośliwa- to fakt.

złość piękności szkodzi :D i z racji swojej złośliwości Twoja opinia nie jest dla mnie obiektywna ;)

abdelmegid40 napisał(a):
Do Sebek36:
Mój opis trzyma się kupy... To raz ..

A to nie było kierowane bezpośrednio do Ciebie :roll: ;)

abdelmegid40 napisał(a):
Polska jest wolna więc chyba każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii prawda ??
Skoro Pan twierdzi że jestem konkurencją

To też nie było kierowane bezpośrednio do Ciebie :roll: :D

abdelmegid40 napisał(a):
to ja równie dobrze mogę powiedzieć (nie znając Pana) że jest Pan szefem lub pracownikiem tego lokalu i za wszelką cenę będzie Pan się wypierał złych opinii na w/w temat .. !!


Gastronomię uprawiam tylko we własnym domu dla swoich bliskich i nie mam z tym lokalem nic wspólnego.

Ja tylko wyczuwam Wasze złe wibracje, złośliwości i wyszydzanie z rzeczy czasami banalnych

Nie mam zamiaru dalej bronić lokalu, lokal obronić musi się sam bazując na opiniach, które są mocno podzielone.

Życzę miłego dnia i uśmiechać się częściej proponuję :D

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 29 października 2011, o 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 września 2007, o 18:25
Posty: 35
Lokalizacja: quidzyn
Płeć: Kobieta
Witam

To może i ja napiszę kilka słów od siebie, gdyż jestem świeżo po wizycie i konsumpcji w tymże lokalu. Jako pierwsze, co uderzyło mnie zaraz po wejściu, był smród frytury Obrazek Średnio fajne uczucie, ale wiedząc jakiego typu serwuje się tu jedzenie, podążyłam dzielnie do lady. Wystrój bez szału, trafiłam akurat na praktycznie pusty lokal (sobota, godz.18...) więc czym prędzej złożyłam zamówienie. Pani przy kasie miła, uśmiechnięta, więc ok. Wzięłam na wynos zestaw classic za 20,99zł. Gdyby nie frytki, dostałabym wszystko od ręki. Po spakowaniu kuraka, udałam się do domu na konsumpcję. I tu niestety niemiła raczej niespodzianka..Kurczak obtoczony był w mocno przypieczonej panierce, z której przy każdym kęsie czułam wypływający olej Obrazek Pikantność w sam raz, ale nad jakością muszą jeszcze popracować. Do KFC-owych Hot Wingsów nie ma co porównywać. Całości dopełniły cienkie, przesączone olejem frytki Obrazek Moja opinia jest jak najbardziej subiektywna, bo każdy z nas inne kubki smakowe, i insze upodobania, no, ale po to jest to forum, żeby wyrażać i te dobre i te złe wrażenia. Podsumowując, ja wolałabym wydać te 20zł, na 2 kubki w ChinaBoxie (na pewno moja wątroba byłaby mi wdzięczna Obrazek ) lub na sajgonki w Lotosie. Raczej już tam nie wrócę, ale właścicielom życzę udanego dokarmiania Kwidzyniaków Obrazek
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 30 października 2011, o 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2007, o 13:30
Posty: 235
Lokalizacja: Gdynia/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja wreszcie wczoraj się tam wybrałem (koło 22) i wizyta jak najbardziej na plus. Wystrój może nie powala, nie czuje się klimatu, trochę jak w stołówce w podstawówce. Tak jak kolega wyżej wspomniał Pani bardzo miła. Ja nie wyczułem żadnego zapachu frytek. Też wziąłem zestaw Classic z kumplem, żeby posmakować czy w ogóle będzie sens tutaj przychodzić. Nam naprawdę smakowało. Panierka dla mnie bardzo dobra, wylewającego oleju nie doświadczyłem. :) Kurczaki dobrze wypieczone, ciepłe, frytasy też ok. Na pewno jeszcze parę razy tam wpadnę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 31 października 2011, o 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, o 03:43
Posty: 342
Lokalizacja: Kwidzyn / Rakowiec
Płeć: Mężczyzna
Kiler napisał(a):
.... Tak jak kolega wyżej wspomniał Pani bardzo miła. ...


Chyba koleżanka :twisted:

_________________
Jesteśmy e(L)itą, nie tłumem. W sercach nosimy dumę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 1 listopada 2011, o 07:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2007, o 13:30
Posty: 235
Lokalizacja: Gdynia/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ups . Mała wpadka. :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 1 listopada 2011, o 22:38 
Offline

Dołączył(a): 7 czerwca 2010, o 23:20
Posty: 64
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Miałem okazję więc zaszedłem.

Wystrój lokalu osobiście przypadł mi do gustu, wygląda jak w filmowych, amerykańskich barach. Pani miła i widać było zaangażowanie w rozmowę z klientem pomimo dość późnej pory. W lokalu nie czułem zapachu starej frytury, a jest on tak specyficzny i intensywny, że trudno go nie wyczuć.

Wziąłem kubełek classic. Wingsy smaczne, podobnie jak polędwiczki. Duże kawałki kurczaka niestety już nie były tak smaczne. Nie były surowe, teraz w drugą stronę, panierka odlatywała w wyniku tego, że się już kruszyła. Frytki niestety dramat. Nie sądzę by były drugi raz wrzucane do frytury, bo jednak trochę czekałem właśnie na same frytki. Według mnie osoba, która je przyrządza powinna pamiętać o tym, że są to frytki typu julienne i inaczej niż przy frytkach karbowanych nie możemy czekać aż zaczną robić się złotawe. Są one zbyt cienkie i trzeba je dosyć szybko wyciągać z frytury.

Smak jest, potencjał też, trzeba to dopracować. Jak dopracują, chętnie wrócę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Tymczasem właściciel budynku wystawił nieruchomośc na sprzedaż: http://otodom.pl/lokal-obiekt-uzytkowy- ... 86145.html
Jak sprzeda to może i American zwinie interes

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 09:34 
Offline

Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, o 17:56
Posty: 111
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cosik "nieszczęśliwy" ten budynek. Wszystko pada co tam było.

_________________
www.power-kwidzyn.pl
Kursy kat. B i kursy na wózki widłowe - ZAPRASZAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 09:37 
chester napisał(a):
Tymczasem właściciel budynku wystawił nieruchomośc na sprzedaż: http://otodom.pl/lokal-obiekt-uzytkowy- ... 86145.html
Jak sprzeda to może i American zwinie interes
Ale zdjęcia jakieś takie stare.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 29 listopada 2011, o 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 13:35
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Siedzę sobie w pracy i umieram z głodu bo śniadania nie wzięłam i właśnie wpadło mi do głowy sprawdzić tą knajpkę :) Poczytałam co tu piszecie i doszłam do wniosku że trzeba jednak samemu sprawdzić, póki jeszcze to miejsce nie upadło ;) Właśnie dzwoniłam i powiedzieli, że dowozy dopiero od 12 (mam nadzieję, że nie umrę do tego czasu) ale za to mają jakąś promocję Andrzejkową i dowóz gratis bez kwoty minimalnej :)
Dam znać później co i jak :)
Pozdrawiam
Kamila


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 29 listopada 2011, o 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 13:35
Posty: 10
Płeć: Kobieta
właśnie wciągnęłam kawałek kurczaka, 3 skrzydełka i frytki i muszę przyznać, że całkiem mi smakowało :) Mięsko fajnie wypieczone, mięciutkie, nie spieczone, dużo panierki, ciekawy pikantny posmak :) frytki słabe ale to już szczegół :) wzięłam sos majonezowy ale wyglądało to i smakowało jak majonez a nie sos majonezowy :) jak na takie pieniądze ( cała przyjemność wyniosła mnie 8,90) to jest super :) Polecam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 11:49 
Offline

Dołączył(a): 19 listopada 2011, o 11:35
Posty: 32
Płeć: Mężczyzna
Idzie się najeść, polecam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 15:22 
Offline

Dołączył(a): 4 kwietnia 2009, o 13:15
Posty: 53
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Zaopatrzyłem się w niedziele w zestaw classic każdy kawałek mięska dobrze dopieczony plus miłe zaskoczenie frytkami polepszyły się i kolejne zaskoczenie od 6 grudnia dorzucają 3 kawałki kurczaka :) ciężko było ale dałem rade

_________________
"Wspomnienia To Najważniejsze Co Nam Pozostaje"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 15:32 
Cytuj:
ciężko było ale dałem rade

Wpadłbym w panikę ,gdybyś nie dał rady :twisted: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: American Crispy Chicken
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 15:36 
Offline

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 14:27
Posty: 500
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Co racja to racja :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.