Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Nowy Klub Euforia?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=11345

Autor:  RoBsON [ 27 grudnia 2011, o 16:55 ]
Tytuł:  nowy club muzyczny w kwidzynie.....

ostatnio zauważyłem na jednym z portali społecznościowym że powstał nowy klub o nazwie " euforia" na ulicy Kopernika koło piano bar.... i tu pytanie ...... czy będzie przeprowadzana selekcja bo klub wygląda na ekskluzywny.. jaka będzie leciała muzyka i czy to jest duży lokal....

Autor:  Lilith [ 27 grudnia 2011, o 16:56 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

Ooo nowość. Nie słyszałam nic na ten temat.
Więcej informacji proszę :)

Autor:  RoBsON [ 27 grudnia 2011, o 17:03 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

na kopernika 25 B powstał nowy klub.... kolo piano ....

Autor:  LisuCFH [ 27 grudnia 2011, o 18:41 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

A to ciekawe, wypadałoby się tam wybrać i zobaczyć, co to za miejsce. Jeśli rzeczywiście jest ekskluzywny, to może w końcu to będzie lokal, gdzie będzie można naprawdę dobrze pobawić się z towarzystwem na poziomie.

Autor:  drosik [ 27 grudnia 2011, o 19:14 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

Już otwarte ?

Autor:  Lilith [ 27 grudnia 2011, o 19:30 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

RoBsON, Tyle to przeczytałam w Twoim pierwszym poście.
Jeśli coś będzie na poziomie, to od 21 lat i z selekcjonerami.
A Kwidzyn chyba jest za mały by przeprowadzać w nim jeszcze selekcje. Także nie wiem, czy coś
tak ekskluzywnego się tu utrzyma.

Autor:  Wiśnia87 [ 27 grudnia 2011, o 20:14 ]
Tytuł:  Re: nowy club muzyczny w kwidzynie.....

W WARCE jest teoretycznie w weekendy od 21 lat. Dobre rozwiązanie bo ludzi chyba nie brakuje a jest porządek i ludzie na poziomie.

Autor:  mmmsz [ 27 grudnia 2011, o 21:47 ]
Tytuł:  Nowy Klub Euforia?

Czy ktoś już był w tym nowym klubie w Kwidzynie?

Autor:  beria [ 27 grudnia 2011, o 23:14 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Cytuj:
niu klab' koło Piano BAR :D na razie nie ma reklamy zewnętrznej bo się kolega lekko nie wyrobił ale juz jutro tj I Dzień Świąt otwarcie dla znajomych :D a za tydzień 30 XII open dla wszystkich z meganiespodzianką !! Czyli cały wieczór gramy na konsolecie !! :P EUPHORIA Welcome To :D


Zdaje się, że z profilu właściciela.

Autor:  Großvater [ 28 grudnia 2011, o 11:34 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jakiś czas temu na forum pojawiła się propozycja lokalu o podobnych ambicjach jak wspomniany Klub Euforia który miał być miejscem gdzie
Cytuj:
(...)będzie można naprawdę dobrze pobawić się z towarzystwem na poziomie.

Lokal pt "RETRO DANCING" z założenia miał być ciekawa alternatywą dla trochę bardziej wymagających mieszkańców miasta. Jednak od roku jest cisza w ww. temacie. Czy coś wiadomo na ten temat tego lokalu? Czy Euforia sprosta potrzebą lokalnego rynku rozrywki?

Autor:  RoBsON [ 28 grudnia 2011, o 13:58 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

o to pare zdjęć udało mi się skombinować he

-- 28 gru 2011, 2011 12:59 --

zapowiada się mega oszałamiająco tylko żeby repertuar dopisał i żeby nie były to przeboje "piano bar" ciągle te same

Załączniki:
euf 5.JPG
euf 5.JPG [ 51.16 KiB | Przeglądane 29519 razy ]
euf 4.JPG
euf 4.JPG [ 49.16 KiB | Przeglądane 29519 razy ]
euf 3.JPG
euf 3.JPG [ 50.82 KiB | Przeglądane 29519 razy ]
euf 2.JPG
euf 2.JPG [ 55.07 KiB | Przeglądane 29519 razy ]

Autor:  siklerspiotr [ 28 grudnia 2011, o 14:03 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Wygląda fajnie :) Będzie trzeba się kiedyś tam wybrać :) Gdzie dokładnie ten klub się mieści . W tych samym budynku co Piano ?

Autor:  beria [ 28 grudnia 2011, o 14:04 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

RoBsON, Albo mamy tych samych znajomych, albo chodziliśmy razem do jednej klasy w LO :D

Autor:  RoBsON [ 28 grudnia 2011, o 14:13 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Großvater napisał(a):
Jakiś czas temu na forum pojawiła się propozycja lokalu o podobnych ambicjach jak wspomniany Klub Euforia który miał być miejscem gdzie
Cytuj:
(...)będzie można naprawdę dobrze pobawić się z towarzystwem na poziomie.

Lokal pt "RETRO DANCING" z założenia miał być ciekawa alternatywą dla trochę bardziej wymagających mieszkańców miasta. Jednak od roku jest cisza w ww. temacie. Czy coś wiadomo na ten temat tego lokalu? Czy Euforia sprosta potrzebą lokalnego rynku rozrywki?






moim skromnym zdaniem może sprosta wszystko zależy od tego jacy ludzie tam będą się bawić.... prosta sytuacja pod dyskoteką "music" jednego dnia się leja a innego dobrze się bawią i dlatego powinna być selekcja szalikowców i dresiarzy nietttt za to piękne kobietki takk kk!!!! i żeby było tak jak na załączonym filmiku tzn o klimat chodzi a nie o muzykę http://www.youtube.com/watch?v=SDOdtC2A ... re=related

Autor:  MACIEKZB [ 28 grudnia 2011, o 14:29 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

I żeby wpuszczali tyle ile jest tam miejsc przy stolikach.

Autor:  grin_ajz [ 28 grudnia 2011, o 16:34 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

ale splagiatowane logo z fashion tv ... :P

Autor:  Slay [ 28 grudnia 2011, o 19:02 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

O kurde.. ale kolory, to będzie chyba klub dla Pań, albo dla mężczyzn metroseksualnych, ja do takich nie należę :oops:

Autor:  Sebek36 [ 28 grudnia 2011, o 19:36 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jak dla mnie to trochę chłodne klimaty, ale ja się nie znam :smile: życzę co dziennie pełnej sali i wysokich obrotów...

Autor:  Darek [ 28 grudnia 2011, o 20:39 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Sebek36 napisał(a):
Jak dla mnie to trochę chłodne klimaty,



Jak nie wypali zrobią kostnicę :D

Autor:  KRYNIA [ 28 grudnia 2011, o 20:44 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

:D
Pomijając fakt, że kolory są teoretycznie trendy...
Ja nigdy nie lubiłam takich odcieni i zawsze kojarzyły mi się jakoś tak właśnie " kostnicowo"

Autor:  reflexes [ 28 grudnia 2011, o 20:45 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Dzisiaj byłem w Sułtanie i już wiem dokładnie gdzie to jest. Przechodząc przez Sułtana na korytarz wewnętrzny trzeba udać się lekko w lewo i już. Pomysł z knajpą w środku pseudo centrum handlowego wydaje mi się średnio trafiony. Jak właściciele nie będą dobrze pilnować to życie towarzyskie będzie kwitło również na korytarzu a z tego raczej nie będą zadowoleni najemcy pozostałych lokali, które ku mojemu zdziwieniu w większości są zajęte.

Autor:  Lilith [ 28 grudnia 2011, o 20:45 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Dla mnie jest ok. Na pewno tam kiedyś wpadnę. O ile przejdę selekcję :D hehe.

Autor:  Sebek36 [ 28 grudnia 2011, o 21:00 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jeśli mówimy tu już o jakiejkolwiek selekcji, to jak rzekomo ona ma się odbywać :?:
bramkarz zapyta Cię ile masz pieniędzy w kieszeni i ile masz zamiar zostawić ...
Jeśli chodzi o wiek, to oki i to wszystko co można zrobić w naszym mieście.
Chyba że będzie rurka, wtedy jest to możliwe :D :D :D i wszyscy będą w euforii :idea:

Autor:  reflexes [ 28 grudnia 2011, o 21:12 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Cytuj:
to jak rzekomo ona ma się odbywać :?:
bramkarz zapyta Cię ile masz pieniędzy w kieszeni i ile masz zamiar zostawić ...

Tak jak w wielu lokalach w większych miastach. Niestety u nas równa się to raczej z upadkiem takiej knajpy jeszcze przed jej rozkwitem.
P.S. Co do technicznych aspektów selekcji to jakiś czas temu jak piłem gorzałkę z jednym z sopocki restauratorów dowiedziałem się jak to działa. Z reguły taki selekcjoner to nie jest jakiś przypadkowy kark, tylko często gość na poziomie, oczytany w męskiej i damskiej prasie kolorowej, śledzący wszelkie trendy w modzie, spędzający sporo czasy w perfumeriach, którego zadaniem jest ocena "wartości" klienta po zapachu, stroju, gadżetach itp. Jak selekcjoner jest dobrze wyszkolony to jednym rzutem oka jest w stanie ocenić zasobność portfela.

Autor:  Sebek36 [ 28 grudnia 2011, o 21:27 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

reflexes zgadzam się z Tobą w 100%-tach, jednak uważam że przetrwanie lokalu zależy w większej mierze od pomysłowości właściciela czy też managera lokalu.
Ten z kolei może albo wyprowadzić lokal na bardzo na poziomie, albo spieprzyć już na samym jego otwarciu ;)

Autor:  beria [ 28 grudnia 2011, o 21:36 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

No tak, ale knajpa "na poziomie" = selekcja na wejściu.

Autor:  siklerspiotr [ 29 grudnia 2011, o 07:20 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Nasze miasto nie jest aż tak wielkie i po czasie będzie można poznać bywalców lokalu lubiących rozrabiać . Widziałem wczoraj umieszczenie tego lokalu i tak jak pisał reflexes, też wydaje mi się, że impreza będzie trwała także poza lokalem w przejściu. Jakoś nie widze żeby było tam lepiej niż w Piano . Ale to się zobaczy potem

Autor:  kulas [ 29 grudnia 2011, o 19:16 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jakie to typowe. Nikt nie był, wszyscy komentują.

A mnie się wydaje, że ...

Autor:  drosik [ 29 grudnia 2011, o 19:38 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Dla Ciebie to już też typowe, że nie masz nic do powiedzenia w temacie, a zabierasz głos :roll:
Np tu viewtopic.php?p=155541#p155541

Polecam wykrzyknik przy poście zamiast marnowanie klawiatury na takie komentarze.

Autor:  kulas [ 29 grudnia 2011, o 19:44 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

drosik napisał(a):
Dla Ciebie to już też typowe, że nie masz nic do powiedzenia w temacie, a zabierasz głos :roll:
Np tu viewtopic.php?p=155541#p155541

Polecam wykrzyknik przy poście zamiast marnowanie klawiatury na takie komentarze.

Grzesiu, ale że Ty ironii nie zrozumiałeś?

Człowiek zadał pytanie i mimo pięciu kolejnych postów nie uzyskał odpowiedź, więc podsumowałem cały wątek w ten sposób.

Myślę, że próbujesz pokazać na forum, swoją wyższość nad "zwykłymi" użytkownikami, w dodatku masz do mnie jakąś osobistą niechęć. Szkoda, bo słyszałem o Tobie same pozytywne rzeczy i w "realu" moglibyśmy się nawet polubić.

Tak Darku, w Kauflandzie, Biedronce i Lidlu też.

Autor:  Lilith [ 29 grudnia 2011, o 20:28 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

kulas, to czekajmy na otwarcie, zamawiajmy loże i wtedy zyskamy prawo do rozmowy
na temat. Przecież to co napisałeś, to bzdura jakaś.

A mówiąc o selekcji, myślałam o nie wpuszczaniu kobiet zbyt rozebranych i mężczyzn w dresach itp.
Bo na selekcje rodem z wielkiego miasta nie mamy co liczyć- mało kto by ją przeszedł.

Autor:  drosik [ 29 grudnia 2011, o 20:31 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

kulas,
Za każdym, no może nie za każdym, ale zdarza Ci się podsumowywać wątek w taki sposób tylko nie bardzo chwytam po co ?

W realu możemy się spotkać i pogadać, baaa może nawet wspólnie coś podziałać. Mam plany nieco reaktywować stowarzyszenie i podziałać co nieco, może dasz się namówić do społecznej "pracy" dla dobra ludu ? :)

Autor:  chester [ 29 grudnia 2011, o 20:36 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Lilith napisał(a):
A mówiąc o selekcji, myślałam o nie wpuszczaniu kobiet zbyt rozebranych i mężczyzn w dresach itp.


Czyli lokal dla zakonnic i księży. To może tylko po kolędzie tam zajdą. W ciągu roku lichy utarg. :D

A tak serio, może właściciel lokalu zbadał rynek i stwierdził, że taki biznes będzie miał sens. Nie wiem czy to kiedykolwiek sprawdzę, bo czy będę na tyle atrakcyjny (czytaj: bogaty) wg. selekcjonera, aby tam wejśc :)

Autor:  Lilith [ 29 grudnia 2011, o 20:41 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

chester, ja też tam pójdę, mimo że zakonnicą nie jestem.
Miało być miejsce z kulturą, więc podałam przykład selekcji, która powinna być
przeprowadzona moim zdaniem.

Autor:  Sebek36 [ 29 grudnia 2011, o 23:03 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Lilith napisał(a):
A mówiąc o selekcji, myślałam o nie wpuszczaniu kobiet zbyt rozebranych i mężczyzn w dresach itp..


Panów w dresach powinno się wpuszczać tylko na salę gimnastyczną , a kobietki :?: co to znaczy zbyt rozebrane :?: :D

Do skąpo ubranych kobietek nie mam osobiście żadnych zastrzeżeń :D pod warunkiem, że posiadają odpowiednie ku temu warunki ;)

Autor:  reflexes [ 30 grudnia 2011, o 07:39 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Cytuj:
a kobietki co to znaczy zbyt rozebrane

Do skąpo ubranych kobietek nie mam osobiście żadnych zastrzeżeń pod warunkiem, że posiadają odpowiednie ku temu warunki

To jest nasz męski punkt widzenia, kobiety odbierają to zupełnie inaczej najczęściej z zazdrości, żę ta "rozebrana" albo ma lepsze warunki albo więcej odwagi.

P.S. Swego czasu znalazłem się z grupą znajomych w pewnym kwidzyńskim lokalu i wielką sensację wzbudziły dwie panny dość skąpo ubrane. Jedna z nich paradowała w czerwonym gorsecie i stringach. Spory miałem ubaw obserwując wielkie poruszenie i oburzenie w lokalu. Nie muszę dodawać, że oburzona była tylko damska część towarzystwa. Męska była wręcz zachwycona widokiem :shock: :grinka: :twisted:

Autor:  Lilith [ 30 grudnia 2011, o 12:39 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

reflexes, hehehe, a nie zauważyłeś, że często te kobiety, które nie mają zupełnie "warunków"
zapominają się ubrać? I wtedy to jest zupełnie niesmaczne. To jest moje zdanie i nie wynika to
z jakiejkolwiek zazdrości o "warunki" :grin:
Heheh, ale może niech inne "zazdrosne" panie wyrażą swoją opinię.

Autor:  stardust [ 30 grudnia 2011, o 15:43 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Będę , zobaczę , opisze :) otwarcie chyba o 21

Autor:  Sebek36 [ 30 grudnia 2011, o 15:46 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jak będzie rurka, to zrób foty :D :D :D

Autor:  KRYNIA [ 30 grudnia 2011, o 20:26 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Sebek36 napisał(a):
Jak będzie rurka, to zrób foty :D :D :D


Z rurki, to Ty możesz ode mnie w łeb dostać, a jak się rozpędzę, to może nawet z dwururki :D :D :D


Lilith, powyżej wyraziłam właśnie swoją opinię dotyczącą zazdrości :D

Autor:  NOWY(L) [ 30 grudnia 2011, o 20:32 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

KRYNIA napisał(a):
Sebek36 napisał(a):
Jak będzie rurka, to zrób foty :D :D :D


Z rurki, to Ty możesz ode mnie w łeb dostać, a jak się rozpędzę, to może nawet z dwururki :D :D :D


Wy to macie zabawy........XD:-)

Autor:  Sebek36 [ 30 grudnia 2011, o 20:43 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

NOWY(L) napisał(a):
KRYNIA napisał(a):
Sebek36 napisał(a):
Jak będzie rurka, to zrób foty :D :D :D

Z rurki, to Ty możesz ode mnie w łeb dostać, a jak się rozpędzę, to może nawet z dwururki :D :D :D

Wy to macie zabawy........XD:-)

Chyba każdy lubi sobie postrzelać :D
Ps. przecież nie mamy dwururki :idea: :)

Autor:  NOWY(L) [ 30 grudnia 2011, o 21:09 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Nie wnikam :-)

Autor:  domi25 [ 11 stycznia 2012, o 16:41 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

był ktoś :)?

Autor:  beria [ 11 stycznia 2012, o 16:47 ]
Tytuł:  Odp: Nowy Klub Euforia?

domi25 napisał(a):
był ktoś :)?


Był :)

Autor:  casan [ 11 stycznia 2012, o 16:56 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Baaaaaaaaardzo sympatyczny lokal :) :D :grin: 8)

Autor:  domi25 [ 11 stycznia 2012, o 17:00 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

napiszcie coś więcej?
ile wstęp? jak ceny alkoholi?
jaka muzyka i atmosfera? :)

Autor:  beria [ 11 stycznia 2012, o 17:30 ]
Tytuł:  Odp: Nowy Klub Euforia?

casan napisał(a):
Baaaaaaaaardzo sympatyczny lokal :) :D :grin: 8)

Tu bym nie przesadzał ;)

Toaleta pozostawia dużooooo do życzenia :)
Ceny ok.
Byłem w tygodniu więc nie było muzyki (i chyba dla mnie lepiej)
Obsługa musi się wyrobić :)

Autor:  Darek2K [ 11 stycznia 2012, o 20:08 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

W zeszłą sobotę w późnych godzinach nocnych odkryłem ten lokal idąc do... "Sułtańskiej toalety".
Nie wchodziłem do środka, ale trzeba to nadrobić.

Autor:  krzychoo [ 16 stycznia 2012, o 13:37 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Lokal nawet spoko,gdyby nie te maszyny do gier które psują wizerunek :!:

Autor:  Darek2K [ 26 stycznia 2012, o 22:57 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Byłem tam w tygodniu. Jak dla mnie to króluje tam uwielbienie dla dresiarzy i być może dla pseudo kibiców.
Ostatni raz tam byłem.

Autor:  baw [ 27 stycznia 2012, o 01:58 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

No cóż, w sumie opinia Darek2K jest dla mnie wystarczająca. Fakt jest faktem, że człowiek powinien sam sprawdzić, ale jak do tego dodam sobie dostępne w sieci zdjęcia lokalu, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że znowu powstał jakiś denny lokal, w którym wszystko będzie się opierało na tym żeby młodzież, która wyrwała się z domu wykupiła cały alkohol z lokalu. Nie moje małpy, nie moje zoo.

Autor:  Kiler [ 27 stycznia 2012, o 07:52 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Nie byłem tam, więc ciężko zweryfikować tę informację, ale mój kolega, który był tam na otwarciu (tylko dla znajomych, nieoficjalnym) mówił, że zna właściciela i chce on przestrzegać tego, żeby nikt poniżej 18 roku tam nie wchodził.

Autor:  MACIEKZB [ 27 stycznia 2012, o 09:06 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Kiler napisał(a):
Nie byłem tam, więc ciężko zweryfikować tę informację, ale mój kolega, który był tam na otwarciu (tylko dla znajomych, nieoficjalnym) mówił, że zna właściciela i chce on przestrzegać tego, żeby nikt poniżej 18 roku tam nie wchodził.
No nie dziwię się. Jakby zaczął wpuszczać do agencji małolatów to w końcu deportowaliby go do ojczyzny. Nie żebym coś sugerował ale tak głosi urban legend :D

Autor:  beria [ 27 stycznia 2012, o 09:23 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

MACIEKZB napisał(a):
Jakby zaczął wpuszczać do agencji małolatów to w końcu deportowaliby go do ojczyzny. Nie żebym coś sugerował ale tak głosi urban legend :D


To mocny urban legend! Chyba mylisz właścicieli :D

Autor:  BombeL1916 [ 27 stycznia 2012, o 10:23 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Darek2K napisał(a):
Byłem tam w tygodniu. Jak dla mnie to króluje tam uwielbienie dla dresiarzy i być może dla pseudo kibiców.
Ostatni raz tam byłem.


Od razu dementuję, nie byłem tam i nie słyszałem aby któryś z moich kumpli tam był. Także ludu spokojnie, możecie się bawić, pseudo kibiców tam nie ma.

Autor:  MACIEKZB [ 27 stycznia 2012, o 10:57 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

beria napisał(a):
MACIEKZB napisał(a):
Jakby zaczął wpuszczać do agencji małolatów to w końcu deportowaliby go do ojczyzny. Nie żebym coś sugerował ale tak głosi urban legend :D


To mocny urban legend! Chyba mylisz właścicieli :D
Oj tak, pewnie pomyliłem się :P

Autor:  Lilith [ 27 stycznia 2012, o 13:31 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

BombeL1916, hahaha dobre! :razz: To daj znać jak będziesz się wybierał,
żeby ludzie zdążyli zmienić lokal. Co to wpuszczania tylko za okazaniem dowodu, to już w tej chwili
można włożyć to między bajki.

Autor:  Darek2K [ 27 stycznia 2012, o 14:32 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jedyny plus to bliskość MC Kebaba i Sułtana :) :D

Autor:  punky [ 27 stycznia 2012, o 15:44 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

beria napisał(a):
MACIEKZB napisał(a):
Jakby zaczął wpuszczać do agencji małolatów to w końcu deportowaliby go do ojczyzny. Nie żebym coś sugerował ale tak głosi urban legend :D


To mocny urban legend! Chyba mylisz właścicieli :D


Chyba berii nie.
Ty znasz tylko jednego współwłaściciela.
MaciekZB pisze o drugim.

Autor:  mmmsz [ 6 marca 2012, o 09:45 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Wydaje mi się, że lipna MUZA, jeśli miał być to klub to powinna być muzyka klubowa?

Autor:  stardust [ 6 marca 2012, o 18:25 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

mmmsz napisał(a):
Wydaje mi się, że lipna MUZA, jeśli miał być to klub to powinna być muzyka klubowa?


Miasto jest zbyt zacofane na takie dźwięki , a większość ludzi żyje klimatem music'a i byłego piano myśląc właśnie że to jest klimat klubowy.Jeszcze wiele wody w wiśle upłynie zanim chociaż część tych osób usłyszy,zobaczy lub posmakuje prawdziwego klubowego klimatu

Autor:  Lilith [ 6 marca 2012, o 18:53 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

A mi się tam bardzo podoba i DJ też całkiem niezły.

Autor:  Darek2K [ 6 marca 2012, o 22:54 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

To dobrze, że chociaż 1 osobie się podoba.Może klub się dzięki temu u3ma :) .

Autor:  Lilith [ 7 marca 2012, o 18:57 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Darek2K, hehe, jak miło, że we mnie wierzysz.
Nie widzę tu zbyt wielu negatywnych opinii.

Autor:  mmmsz [ 9 marca 2012, o 10:04 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Mnie się też tam podoba, tylko z muza kojarzy mi się z Piano;/ a muzę każdy potrafi puścić ;/

Autor:  Lilith [ 21 marca 2012, o 22:12 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Orientujecie się może w temacie rezerwacji? Czy taka opcja jest odpłatna?
Byłabym wdzięczna za numer do lokalu.

Autor:  drosik [ 21 marca 2012, o 22:21 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Lilith,
Zadzwoń 794586183 :)

Autor:  Lilith [ 23 marca 2012, o 18:29 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Już dzwoniłam, ale na numer 607933444 i wszystko gra. :D

Autor:  TrackerWolf1 [ 28 grudnia 2012, o 11:30 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Nie spamujemy

Autor:  przebisnieg [ 28 grudnia 2012, o 21:46 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

A mój kolega zamówił sobie ostatnim czasem piwo tam przy barze po czym Pani barman nie wydała mu reszty argumentując, że nie ma drobnych :)

Autor:  kadzimiedz [ 29 grudnia 2012, o 00:15 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Jak niegdyś w "Piano"

Autor:  beria [ 29 grudnia 2012, o 09:31 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

przebisnieg napisał(a):
A mój kolega zamówił sobie ostatnim czasem piwo tam przy barze po czym Pani barman nie wydała mu reszty argumentując, że nie ma drobnych :)


Wzruszyła mnie Twoja historia :)

A tak poważnie, tylko płatności kartą mogą zbawić Twój świat :)

Autor:  Lilith [ 29 grudnia 2012, o 11:52 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

beria, to jeszcze zależy jaką masz kartę, jakiej generacji i jaki mają terminal płatniczy, bo może się okazać, że poczekasz dłużej niż na resztę.

przebisnieg, w takiej sytuacji oddałabym pani piwo, poprosiła o zwrot całej kwoty i tyle. Kupując piwo za 6 zł, chcę zapłacić 6, nie 10... więc.. dla mnie sytuacja nie do przyjęcia.

Autor:  punky [ 29 grudnia 2012, o 12:53 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

beria napisał(a):
Wzruszyła mnie Twoja historia :)

A tak poważnie, tylko płatności kartą mogą zbawić Twój świat :)

Oj tam, oj tam.

Ostatnio nasza wspólna "psiapsiółka" płacił tam kartą i zrobiło się wokół niego niezłe zamieszanie, gdyby pocisnął temat dalej targnąłby ze 3 niezłe nawet pełnoletnie sztuki na ten motyw :D :D :D

Autor:  beria [ 29 grudnia 2012, o 16:02 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

punky napisał(a):
Ostatnio nasza wspólna "psiapsiółka" płacił tam kartą i zrobiło się wokół niego niezłe zamieszanie, gdyby pocisnął temat dalej targnąłby ze 3 niezłe nawet pełnoletnie sztuki na ten motyw :D :D :D


O czym Ty do mnie rozmawiasz? :D

Autor:  kadzimiedz [ 29 grudnia 2012, o 16:28 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Fajne macie psiapsi :D óły

Autor:  beria [ 29 grudnia 2012, o 17:31 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

Krystyna miała rwanie na kartę? :D

Autor:  punky [ 29 grudnia 2012, o 18:38 ]
Tytuł:  Re: Nowy Klub Euforia?

beria napisał(a):
punky napisał(a):
Ostatnio nasza wspólna "psiapsiółka" płacił tam kartą i zrobiło się wokół niego niezłe zamieszanie, gdyby pocisnął temat dalej targnąłby ze 3 niezłe nawet pełnoletnie sztuki na ten motyw :D :D :D


O czym Ty do mnie rozmawiasz? :D


Ach ci informatycy :twisted:

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/