Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 listopada 2007, o 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
grin_ajz napisał(a):
bachus sie zwie


hehehe... Właśnie wróciłem stamtąd i lokal ten niedalej jak od września tegoż roku nosi nazwę Motur. A więc od początku... co do nazwy to byłaby ona trafiona gdyby napis w logo lokalu napisany był przez o z dwoma kropkami, ale to tylko moja sugestia i szczególne nawiązanie do zespołu Motorhead jak również do motorów maści różnej.
Co do menu tegoż lokalu to na pierwszy rzut oka nowością (ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu) są alkohole wysokoprocentowe (nikt dotąd z prowadzących "nie porwał się na takie wiatraki"). Do pozytywów tego lokalu należy również utrzymanie go w stylu, do którego zdążyłem przywyknąć przez miniony okres. Jednakże największym atutem jest fakt utrzymania koncepcji muzycznych. Zaciekawiony widokiem z ulicy kilku znajomych postaci po otwarciu drzwi uderzyły mnie jakże przyjazne dla moich uszu metalowe dźwieki. Myślę, że nowy właściciel utrzyma społeczność (poniekąd bardzo faworyzowaną przeze mnie), jak również przyciągnie nowe twarze, czego serdecznie mu/im życzę :-)

PS
Bardzo się cieszę, że znajomi i koledzy, których kojarzę wyłącznie z tego lokalu nie odwrócili się po zmianie właścieciela (prowadzącego), jednakże musze przyznać, iż jako osoba bardzo sentymentalna znacząco odczułem brak Fajki i jego niezmiernie urodziwej siostry Kasi :-)
Pozdrowiam
JM


Ostatnio edytowano 23 listopada 2007, o 08:14 przez jarekm, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2007, o 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jarekm napisał(a):
nosi nazwę Motur

tak tak Motur Pub
sama tez sie zdziwiłam ze ma nową nazwe (nowego wlasciciela), kiedy ostatnio poszłam tam na piwko ze znajomymi z pracy :) bylo milo i przytulnie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2007, o 10:37 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
jarekm napisał(a):
Co do menu tegoż lokalu to na pierwszy rzut oka nowością (ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu) są alkohole wysokoprocentowe (nikt dotąd z prowadzących "nie porwał się na takie wiatraki").


To akurat prawdą nie jest. Fajka na samym początku z Robciem wprowadzili w menu takie wodotryski ale średnio się to kalkulowało dlatego zrezygnowali.

Co do odczuć z "nowej knajpki" to jako stały bywalec Bachusa nie mogę się jakoś przyzwyczaić do takich tłumów jakie tam zastałem kilka razy w weekend. Poza tym piwo przy stoliku mi nie smakuje :wink: . Za czasów Bachusa konsumowałem je najczęściej przy barze :grin: .

No i niestety pojawiły się też bardziej przykre doświadczenia z Motura, bo ostatnio jak byłem to zabrakło Specjala z beki :oops: (no ale to nie problem, pijam zwykle z butli :-P ), tyle że z tej butli serwowali ciepłe bo oszczędzają na prądzie i w lodówce nawet światła nie było. Mam nadzieję wielką, że to tylko chwilowe niedogodności wynikające z braku doświadczenia obecnych właścicieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 grudnia 2006, o 18:55
Posty: 15
Lokalizacja: Łorsoł
Płeć: Kobieta
Ojej, ojej, jak mnie tu dawno nie było...
No więc, wracając do tematu, Spichlerz jest numerem jeden, to oczywiste, bo nie lubię szalejących 15stek w Piano a Music pozostaje nieco w tyle, chociaż piłkarzyki mają dobre. Cenię sobie także Cafe Monic. Na kameralną imprezę jak znalazł, odkąd zmienił się właściciel. Bo klimat zawsze był tam świetny, ale pani Monika, z całym szacunkiem, raczej odstraszała klientów :D

Btw, jak Wam się podobają zmiany w Spichu?

_________________
"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Owca napisał(a):
Spichlerz jest numerem jeden

To dość kontrowersyjny punk widzenia...

Owca napisał(a):
Btw, jak Wam się podobają zmiany w Spichu?

W sumie nie jest najgorzej, jednakże nie bardzo zrozumiałym był fakt, gdy w sobotni wieczór poprosiłem o Specjala i zostałem poinformowany, że jeszcze nie ma :roll:
Czyli co :?: Sprzedaje go się od któreś tam godziny :?: :!:
Ponadto zostałem dodatkowo skasowany 2 złote za to żeby wypić jednego browarka i pójść sobie dalej...

Reasumując zmiana właściciela powinna wyjść wszystkim (a w szczególności klientom) na zdrowie :piwo:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
W Cafe Monic zmienił się właściciel ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 16:14 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
stardust napisał(a):
W Cafe Monic zmienił się właściciel ?

W co się zmienił :?: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
stardust napisał(a):
W Cafe Monic zmienił się właściciel ?

W co się zmienił :?: :grinka:

Wzmienił się myśle na lepsze :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
No i się nie zdziwiłem jak zobaczyłem w/w byłą właścicielkę w Jabil'u :-D :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2007, o 07:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dzisiejszy Kurier Powiatu Kwidzyńskiego potwierdza informację, że zmienił się właściciel lokalu Cafe Monic. Jest nim holender Norbert Baas, który ma jeszcze sklep z winami na Piłsudskiego. Poślubił kwidzyniankę i zamieszkali razem w naszym mieście.
Od teraz Cafe Monic jest winną knajpką. Przydałoby się zmienić nazwę np. Wine Monic ;) .
Cytat z jego wypowiedzi (chwali kwidzyniaków):
" ...Wprawdzie Kwidzyn nie jest dużym miastem, ale mieszkający tu ludzie mają wielkomiejską mentalność, są otwarci na nowe doświadczenia. Mają wiedzę i chcą ją dalej wzbogacać, dbając przy tym zarówno o rozwój materialny jak i duchowny..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2007, o 08:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Jestem ciekaw czy nasz 'THE BEST OF...' MIX
podpisał z nim umowę :-D :-D :-D :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.