Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Piekło
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=12461

Autor:  Bujda [ 26 sierpnia 2012, o 01:41 ]
Tytuł:  Piekło

Zauważyłam dzisiaj baner reklamujący otwarcie nowego pubu w miejscu dawnej Barbary. Wie ktoś kiedy planowe otwarcie i coś więcej o lokalu?

Autor:  Lilith [ 27 sierpnia 2012, o 15:29 ]
Tytuł:  Re: Piekło

... podobno lepiej wejść tam za życia. :razz:

Autor:  dzajant [ 28 sierpnia 2012, o 10:48 ]
Tytuł:  Re: Piekło

No ja także wczoraj zauważyłam baner...
https://www.facebook.com/#!/pages/Pub-P ... 6185036837

Autor:  rafalpmsipl [ 16 stycznia 2013, o 20:41 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Czy ktoś odważny był w Pub-ie Piekło? Jak było i czy wrócił żywy? ;)

Autor:  BombeL1916 [ 16 stycznia 2013, o 21:34 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Ja byłem i odniosłem wrażenie, że sam diabeł się tam nudzi ;)

Autor:  Piekielnik [ 30 stycznia 2013, o 10:31 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem właścicielem Piekła i chętnie posłucham obiektywnych opinii na temat lokalu. Moim zamiarem jest stworzenie miejsca, gdzie w świetnym klimacie można napić się ulubionej whisky i posłuchać dobrej muzyki zarówno na żywo jak i z cd. Na pewno będzie dużo łatwiej coś zmienić czy usprawnić mając informację zwrotną.

Autor:  Komin [ 30 stycznia 2013, o 10:35 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Czy prawdą jest , że u Ciebie w lokalu ma występować Sebastian Riedel ?

Autor:  punky [ 30 stycznia 2013, o 11:11 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Piekielnik napisał(a):
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem właścicielem Piekła i chętnie posłucham obiektywnych opinii na temat lokalu. Moim zamiarem jest stworzenie miejsca, gdzie w świetnym klimacie można napić się ulubionej whisky i posłuchać dobrej muzyki zarówno na żywo jak i z cd. Na pewno będzie dużo łatwiej coś zmienić czy usprawnić mając informację zwrotną.

Barmanki są bardzo ślamazarne, czasami zdarzyło mi się czekać do 15 minut przy barze.
Poza tym bardzo Ok, jesteście chyba jedynym pubem w Kwidzynie gdzie jest Single Malt - wybór słaby, ale domyślam się że to nie są popularne trunki w tym mieście.

Autor:  Piekielnik [ 30 stycznia 2013, o 21:42 ]
Tytuł:  Re: Piekło

punky napisał(a):
Piekielnik napisał(a):
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem właścicielem Piekła i chętnie posłucham obiektywnych opinii na temat lokalu. Moim zamiarem jest stworzenie miejsca, gdzie w świetnym klimacie można napić się ulubionej whisky i posłuchać dobrej muzyki zarówno na żywo jak i z cd. Na pewno będzie dużo łatwiej coś zmienić czy usprawnić mając informację zwrotną.

Barmanki są bardzo ślamazarne, czasami zdarzyło mi się czekać do 15 minut przy barze.
Poza tym bardzo Ok, jesteście chyba jedynym pubem w Kwidzynie gdzie jest Single Malt - wybór słaby, ale domyślam się że to nie są popularne trunki w tym mieście.

Dzięki za komentarz. Kilka słów wyjaśnienia. W tej branży niestety rozmowa kwalifikacyjna nie odda faktycznych umiejętności kandydata, dlatego trochę czasu upłynie zanim skład się wykrystalizuje. Jeśli chodzi o wybór whisky to praktycznie co tydzień jest coś nowego. W ten piątek kolejne dwie pozycje: 10YO single malt oraz nowy burbon z górnej półki. Po szczegóły zapraszam do Piekła.

-- 30 stycznia 2013, o 21:45 --

Komin napisał(a):
Czy prawdą jest , że u Ciebie w lokalu ma występować Sebastian Riedel ?

Bardzo bym chciał, ale chyba jest to na razie poza moim zasięgiem. W zamian proponuję twórczość Dżemu z cd lub w wykonaniu lokalnych zespołów, którym całkiem nieźle to wychodzi. Już w piątek można się o tym przekonać. Szczegóły na http://www.pieklopub.pl lub na FB.

Autor:  punky [ 30 stycznia 2013, o 21:46 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Jaki single malt? I jaki bourbon?

Jeśli chodzi o malty to Laphroaig jest wyśmienity i w bardzo przystępnej cenie, oczywiście z wodą.

Autor:  Piekielnik [ 30 stycznia 2013, o 22:08 ]
Tytuł:  Re: Piekło

10 YO Glenmorangie oraz Jack Daniels Single Barrel. W planach kolejne pozycje. Absolutnie się z Tobą zgadzam, że szkocką jedynie z odrobiną wody, jednak podobno z gustami się nie dyskutuje i z ciężkim sercem wrzucam czasem lód i leję cole... Ale zawsze na wyraźne życzenie klienta ;)
Jeśli chodzi o Laphroaig, to muszę sprawdzić u moich dostawców ich możliwości. Na pierwszy rzut oka to nie powinno być problemów.

Autor:  punky [ 30 stycznia 2013, o 22:16 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Piekielnik napisał(a):
10 YO Glenmorangie oraz Jack Daniels Single Barrel. W planach kolejne pozycje. Absolutnie się z Tobą zgadzam, że szkocką jedynie z odrobiną wody, jednak podobno z gustami się nie dyskutuje i z ciężkim sercem wrzucam czasem lód i leję cole... Ale zawsze na wyraźne życzenie klienta ;)
Jeśli chodzi o Laphroaig, to muszę sprawdzić u moich dostawców ich możliwości. Na pierwszy rzut oka to nie powinno być problemów.


Glenmorangie jest bardzo dobra, wg mnie nie wymaga wody.
Natomiast Laphroaig jest bardzo mocno "smoked" i woda wyciąga z niego smak.
Ostatnio kupiłem obie te butelki na lotnisku, Laphroaig jest sporo tańszy.

Autor:  beria [ 30 stycznia 2013, o 22:22 ]
Tytuł:  Re: Piekło

@punky jak tam z miejscami, bo w sobotę trzeba by gardło przepłukać z okazji 30 wdrapującej się na kark :D

Autor:  punky [ 30 stycznia 2013, o 22:28 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Ostatnio oblegane, ale damy radę. :D

Z uwag brakuje, jeszcze terminalu do płacenia kartą.

Autor:  Piekielnik [ 30 stycznia 2013, o 22:35 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Tak się składa, że Piekło jest nomen omen przy ulicy bankierów czyli Chopina. W promieniu 50 m są co najmniej 2 bankomaty. Bankierzy - krwiopijcy, wciąż mają zbyt wysokie marże za transakcje przy użyciu terminali :(

-- 30 stycznia 2013, o 22:37 --

A przy okazji polecam Aberlour 10YO. Moim zdaniem jest lepsza niż Glenlivet 15YO.

Autor:  beria [ 31 stycznia 2013, o 00:43 ]
Tytuł:  Re: Odp: Piekło

Piekielnik napisał(a):
Tak się składa, że Piekło jest nomen omen przy ulicy bankierów czyli Chopina. W promieniu 50 m są co najmniej 2 bankomaty. Bankierzy - krwiopijcy, wciąż mają zbyt wysokie marże za transakcje przy użyciu terminali :(

Mamy XXI wiek :) bez przesady chcesz serwować rudą za niemały grosz i nie dzielić się z bankiem? 8-)
A tak serio. Naprawdę te prowizje sa ciągle tak wysokie? I to chyba nie bankierzy tylko firmy obsługujące jak np. FirstData o ile dobrze rozumiem.

A lokal zostanie przetestowany w sobotę ;)

Autor:  MACIEKZB [ 31 stycznia 2013, o 09:03 ]
Tytuł:  Re: Piekło

punky, Piekielnik, nie wiem czy wiecie ale zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, uznając życie obywateli w trzeźwości za niezbędny warunek moralnego i materialnego dobra Narodu, za promocję napojów alkoholowych uważa się wszelkie formy publicznego zachęcania do nabywania i spożywania napojów alkoholowych co jest niedozwolone i karalne... :P
:D

Autor:  NOWY(L) [ 31 stycznia 2013, o 09:12 ]
Tytuł:  Re: Piekło

MACIEKZB napisał(a):
.........

Heretyk :shock: :D

Autor:  Piekielnik [ 31 stycznia 2013, o 09:29 ]
Tytuł:  Re: Piekło

MACIEKZB napisał(a):
punky, Piekielnik, nie wiem czy wiecie ale zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, uznając życie obywateli w trzeźwości za niezbędny warunek moralnego i materialnego dobra Narodu, za promocję napojów alkoholowych uważa się wszelkie formy publicznego zachęcania do nabywania i spożywania napojów alkoholowych co jest niedozwolone i karalne... :P
:D

MACIEKZB, dzięki bardzo za słuszną uwagę. Z drugiej strony patrząc na problem spożycia alkoholu w naszym kraju, ciekawe jest to, jakie korzyści czerpie państwo ze sprzedaży "wody ognistej". Czy w odniesieniu do powyższych słów nie trąca to hipokryzją?...

Autor:  MACIEKZB [ 31 stycznia 2013, o 09:49 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Piekielnik, oj... pewnie, że trąci hipokryzją, nie tylko jeśli chodzi o alkohol.

Autor:  Piekielnik [ 31 stycznia 2013, o 09:50 ]
Tytuł:  Re: Odp: Piekło

beria napisał(a):
Piekielnik napisał(a):
Tak się składa, że Piekło jest nomen omen przy ulicy bankierów czyli Chopina. W promieniu 50 m są co najmniej 2 bankomaty. Bankierzy - krwiopijcy, wciąż mają zbyt wysokie marże za transakcje przy użyciu terminali :(

Mamy XXI wiek :) bez przesady chcesz serwować rudą za niemały grosz i nie dzielić się z bankiem? 8-)
A tak serio. Naprawdę te prowizje sa ciągle tak wysokie? I to chyba nie bankierzy tylko firmy obsługujące jak np. FirstData o ile dobrze rozumiem.

A lokal zostanie przetestowany w sobotę ;)

Nie dalej jak wczoraj w południe w radiowej Trójce był program na ten temat (Za a nawet przeciw). Są kraje w Europie, gdzie ta prowizja wynosi 0,2% od transakcji. Niestety w Polsce jest 6-8 krotnie więcej. Ktokolwiek jest beneficjentem wykazuje się dużą zachłannością.

Autor:  krzyzak [ 31 stycznia 2013, o 10:36 ]
Tytuł:  Re: Piekło

MACIEKZB napisał(a):
punky, Piekielnik, nie wiem czy wiecie ale zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, uznając życie obywateli w trzeźwości za niezbędny warunek moralnego i materialnego dobra Narodu, za promocję napojów alkoholowych uważa się wszelkie formy publicznego zachęcania do nabywania i spożywania napojów alkoholowych co jest niedozwolone i karalne... :P
:D

No popatrz, tego to nie wiedziałem!

A tak swoją drogą. Ty, MACIEKZB, czy Ty czasami za dużo książek się nie naczytałeś? :evil:

:D :D

Autor:  MACIEKZB [ 31 stycznia 2013, o 10:42 ]
Tytuł:  Re: Piekło

krzyzak, nie wiem czy za dużo ale wiem, że musiałem :twisted:
:D

Autor:  Piekielnik [ 31 stycznia 2013, o 12:07 ]
Tytuł:  Re: Piekło

To teraz dla niepoznaki będę pisał o "rudej na myszach" :twisted:

Autor:  beria [ 31 stycznia 2013, o 12:17 ]
Tytuł:  Re: Piekło

może lepiej o "mleku" :D

Czy jeśli ze znajomymi chciałbym wpaść na jakieś dobre mleko single malt w najbliższą sobotę to muszę poczynić jakąś rezerwację? :)

Autor:  kadzimiedz [ 31 stycznia 2013, o 12:45 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Dobrze że nie mam skazy białkowej i mleko też mogę :D.

Autor:  Piekielnik [ 31 stycznia 2013, o 16:01 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Jesli zamierzasz być po 21 to lepiej zrobić rezerwację. Daj znać na ile osób stolik zarezerwować.

Autor:  NOWY(L) [ 14 marca 2013, o 07:56 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Prywatne rozliczenia prywatnych przedsiębiorców nie są tematem dla forum publicznego.
Od rozstrzygania takich sporów są odpowiednie instytucje państwowe.

Autor:  Signum [ 14 marca 2013, o 20:22 ]
Tytuł:  Re: Piekło

NOWY(L) napisał(a):
Prywatne rozliczenia prywatnych przedsiębiorców nie są tematem dla forum publicznego.
Od rozstrzygania takich sporów są odpowiednie instytucje państwowe.


A można nieco jaśniej, bo nic z tego nie kumam?!? :shock:

Autor:  reflexes [ 14 marca 2013, o 20:39 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Cytuj:
A można nieco jaśniej, bo nic z tego nie kumam?!? :shock:

Widocznie tak ma być ;) a tak poważnie to cenzura zadziałała i kilka postów wyleciało z tematu.

Autor:  Signum [ 14 marca 2013, o 21:34 ]
Tytuł:  Re: Piekło

reflexes napisał(a):
Cytuj:
A można nieco jaśniej, bo nic z tego nie kumam?!? :shock:

Widocznie tak ma być ;) a tak poważnie to cenzura zadziałała i kilka postów wyleciało z tematu.


No właśnie widzę, że coś mi umknęło. Powiem szczerze, że co nie co orientuję się o co chodziło w usuniętej kwestii, ale liczyłem na jakieś konstruktywne wyjaśnienie. A tymczasem NOWY(L) milczy. ;)

Autor:  NOWY(L) [ 14 marca 2013, o 21:37 ]
Tytuł:  Re: Odp: Piekło

Wszystko zostało napisane .
Od załatwiania takich spraw są sądy i policja a nie forum E-kwidzyn .
Tyle na ten temat.

Autor:  canario [ 14 marca 2013, o 21:38 ]
Tytuł:  Re: Piekło

A o czym tu dyskutować? Rzucił ktoś kupą i musieliśmy posprzątać.

Autor:  Signum [ 14 marca 2013, o 21:44 ]
Tytuł:  Re: Piekło

No taki Wasz los! :one:

Autor:  krzychoo [ 14 marca 2013, o 21:47 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Od 31 stycznia do dzis troche mineło i tu nagle taka interwencja?

Autor:  reflexes [ 14 marca 2013, o 21:54 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Cytuj:
Od 31 stycznia do dzis troche mineło i tu nagle taka interwencja?

Nie od 31 stycznia tylko od dzisiaj rana.

Autor:  stardust [ 17 marca 2013, o 10:01 ]
Tytuł:  Re: Piekło

Dobry lokal , bez przepychu...także polecam


btw. no i ten dekolt barmanki :D

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/