Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 07:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 928
Płeć: Mężczyzna
Być może przeżarli się, i ich brzuchy rozbolały :D
Zdarza się to ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 07:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
beria ja nie napisałam że musisz mi uwierzyć. Juz pisałam że popełniłam błąd nie załatwiając sprawy inaczej. Nie pomawiam tylko stwierdzam fakt. A skąd wiem że to od pizzy, stwierdziłam naocznie to raz a poza tym staram się żeby jedzenie które robię ja było świeże i taki tez podałam obiad, potem była tylko pizza więc wyciągnęłam wnioski.

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 09:52 
Offline

Dołączył(a): 21 marca 2009, o 21:27
Posty: 326
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
I zaś wczoraj w Don Corleone królowała na stole przepyszna pizza hawajska, a po posiłku deser lodowy! Szczerze polecam :olesia:

_________________
Ten, co chce, zawsze znajdzie sposób, a ten co nie chce, zawsze znajdzie powód...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 09:59 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
megi, haha wiesz co... ja tu odczytuje sugestie niektórych osób, że to Ty swoje dzieciaki obiadem potrułaś, a teraz chcesz obarczyć winą Don Corleone. :D
Każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeśli jest ona negatywna. Jeżeli panie mówią prawdę, to nie można tego nazwać bezzasadnym pomówieniem i konsekwencji prawnych z tego nie ma żadnych...

...jedynie klaps od Drosika :D Nie wiem czy warto ryzykować.

flower887, kartę deserów mają taką samą jak była w Cafe19?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Z przykrością muszę stwierdzić , ale moje wczorajsze zamówienie z tej pizzerii było moim ostatnim .

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2007, o 21:53
Posty: 79
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Chętnie bym się dołączyła do tej "wysokich lotów" rozmowy ale jak czytam te bzdury o przeżarciu, zatruciu dzieci obiadem, sanepidzie, konsekwencjach prawnych to mi ręce opadają. Ludzie - temat założony był po to żeby wyrazić swoją opinię na temat Pizzerii Don Carleone więc może co niektórzy daliby już spokój i w milczeniu wysłuchali co inni mają do powiedzenia na dany temat a pseudo mądrości niech zachowają dla siebie. Powtarzam jeszcze raz żeby nie było że zmieniłam zdanie pod wpływem tych gadek albo przestraszyłam się konsekwencji prawnych - Pizzerii Don Carleone nie polecam. Pizza mi nie smakowała a po jej spożyciu czułam się po prostu źle - ciasto było niedopieczone a ser wybitnie przypominał wyrób seropodobny. Pozdrawiam wszystkich zwolenników i tych którym pizza nie przypadła do gustu i życzę dużo zdrówka :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 września 2011, o 10:47
Posty: 55
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Widzę, że rozmowa ostro się rozkręciła dlatego ja też wyrażę swoją opinię. Kulas się spiął i grozi konsekwencjami prawnymi więc będę uważał :) Byłem osobiście i wniosek jest jeden: Pani obsługująca chyba jest obrażona, że musi wykonywać swoją pracę, ciasto niedopieczone (nie chce mówić, że surowe), ser to chyba wyrób seropodobny z marketu (nie znam się, ale wydaje mi się, że powinien mieć żółty kolor). Ogólnie pizza mi nie smakowała. Może się nie zatrułem, ale na kiblu trochę czasu spędziłem po powrocie do domu. Moim zdaniem jest parę lokali w Naszym mieście, które serwują o niebo lepsze jedzonko. Niech każdy SAM wyciągnie wnioski z całej rozmowy i SAM zdecyduje, czy się tam "stołować"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ostatnio narzekałam , że ciasto przypalone , więc może postanowili to zmienić :D .
Po wczorajszej " rozmowie " postanowiłam przetestować ich po raz kolejny i sprawdzić , czy jak to nazwał kulas oskarżenia są bezpodstawne i niestety , ale przychylam się do opinii koleżanek -
dobrze , że miałam w domu jakieś medykamenty , bo inaczej zamiast do drugiej " zdychałabym " do szóstej i to nie z powodu przeżarcia jak to określono .

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kropka napisał(a):
Pomyliłeś chyba pojęcia - wyrazić swoją opinię , a pomówić kogoś to jest kolosalna różnica. Wskaż mi gdzie to koleżanka rzekomo ostrzegała przed tą jak to nazwałeś " jadłodajnią " .

kulas już pisał, ale powtórzmy, piszemy w wątku o pizzerii Don Corleone
megi napisał(a):
nie polecam niestety, jeden ból brzucha i córki niestety zwracały po pizzy. Nastepnego razu na 100% nie będzie. Mi nie smakowała więc obeszłam sie bólem brzucha

megi napisał(a):
nie jestem konkurencją,i to nie było przeżarcie ale zatrucie i było poważne. Nikomu absolutnie nie polecę tego lokalu. załuję jedynie ze wyrzuciłąm resztki tej pizzy

Justynka napisał(a):
Ja też nie polecam Byłam, zawiodłam się a teraz odchorowuję

I jak stwierdza:
Lilith napisał(a):
Każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeśli jest ona negatywna. Jeżeli panie mówią prawdę, to nie można tego nazwać bezzasadnym pomówieniem i konsekwencji prawnych z tego nie ma żadnych...

Oczywiście, opinia to:
- pizza mi nie smakowała,
- pizza wg mnie była niedopieczona
- wg mnie użyto wyrobu seropodobnego

Opinią nie jest stwierdzenie zatrucia, ale to moja opinia :D

O gustach i opiniach nikt nie będzie dyskutował. Jednakże widać, że nikt nie wyciągnął lekcji z wątku: viewtopic.php?f=61&t=12589&start=30&

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
beria napisał(a):

Jednakże widać, że nikt nie wyciągnął lekcji z wątku: viewtopic.php?f=61&t=12589&start=30&

A jak zakończył się tamten wątek?

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Następny " umoralniacz " :P
Ciekawe czy będziesz tak pisał , jak za którymś razem to Ty się rozchorujesz ?
Ja swoje zdanie podtrzymuję : pizza bez rewelacji - jadłam smaczniejsze , aczkolwiek cena konkurencyjna w stosunku do wielkości ... tylko coś musi być nie tak , skoro znalazło się parę osób , które tą konsumpcję odchorowały .

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Kropka on się nie rozchoruje ani Boże broń zatruje - beri po prostu nie będzie smakowało :P

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 8 maja 2013, o 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 stycznia 2008, o 15:42
Posty: 13
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dołączam opinię na temat Pizzerii Don Corleone - Miejscówka i wnętrze bardzo pozytywnie. Natomiast pizza kompletnie nie dla mnie. Napisałbym że ciasto niedopieczone ale pewnie się nie znam, że pizza jest z wyrobem seropodobnym ale pewnie nie wiem jak wygląda ser. Najlepszą opinią dla ww Pizzerii byłoby że jeszcze kiedyś się tam wybiorę ale stwierdzam że szkoda czasu i zdrowia bo też się nie fajnie skończyło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 14 maja 2013, o 06:53 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 20:59
Posty: 15
Lokalizacja: Kwidzyn - Poznań
Płeć: Mężczyzna
Widzę, że co dla niektórych czas stanął zdecydowanie w miejscu i to w latach, gdzie z zasady i ogólnego założenia na wszystko sie narzekało. Mamy w naszym jeśli chodzi o handel i gastronomię pierdołowatym mieście nową Pizzerię, której Wlaścicel przecież stanął na wysokości zadania oferując jak na kwidzyńskie warunki i nie tylko kwidzyńskie, bardzo dobrą pizzę o pozytywnym stosunku jak tu już ktoś zauważył ceny do jakości nie wspominając. Oczywiście każdy ma prawo do swojej subiektywnej oceny jakości czy smaku danej potrawy, ale widząc w Corleone naprawdę bardzo dużo Klientów, gdzie w tym samym czasie inne lokale świecą pustkami, a ich załogi raczej od pracy sobie rąk nie urywają, to chyba najlepiej świadczy o jakości sprzedawanej tam pizzy. Jadłem już pizzę tu i ówdzie mając jakieś rozeznanie w tym temacie, bo mieszkając w środku tygodnia w innym, kilkusettysięcznym mieście, a w Corleone w sumie tylko kilkukrotnie, ale sam muszę przyznać, że sama pizza była bardzo smaczna. Nie wiem na skutek czego i po czym kogoś bolał brzuch, ale rzucanie takich sugestywnych refleksji powinno być chyba poprzedzone stuprocentową pewnością co do związku przyczynowo - skutkowego , a związek taki winien być stwierdzony raczej chyba przez służby w tym celu powołane, a nie przez Klienta, któremu być może z zupełnie innych powodów odbiło sie po nazbyt obfitym posiłku.

Pozdr.

_________________
gregor


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria Don Corleone
PostNapisane: 14 maja 2013, o 07:09 
Dodam, że w ubieglą niedziele tam stołowałem się i żyję. A jedzenie bardzo mi smakowalo. Jedliśmy Pizza Sycylia i Quesadillas.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.