Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Poszukuję lokalu na wesele.
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=3344

Autor:  pasacik110 [ 15 kwietnia 2008, o 19:26 ]
Tytuł:  Poszukuję lokalu na wesele.

Witam poszukuję lokalu na wesele na około 120 osób. Lokal może się znajdywać w okolicy Kwidzyna, Malborka , Sztumu, Prabut. Co polecacie na tak ważną okazję. Poproszę też o linki do danych lokali jeżeli istnieją? Mam możliwość w Kaniczkach , w Sypanicy agrokwatera Romsto, może ktoś był i wie coś na temat tych lokali?
Dzięki za pomoc.

Autor:  krzyzak [ 15 kwietnia 2008, o 19:39 ]
Tytuł: 

Witam !!
Spróbuj w byłej jednostce wojskowej na ul. Kościuszki (za budynkiem policji)
Jest to stara stołówka wojskowa.
Ładna,duża sala na 150 osób, duże zaplecze, dwa pokoje gościnne, w miarę przystępne ceny.

Autor:  drosik [ 15 kwietnia 2008, o 20:32 ]
Tytuł: 

Możesz też odwiedzić lokal "Miła" przy ulicy Katedralnej, to chyba jeden z lepszych w mieście, przynajmniej tak mi się wydaje.

Autor:  canario [ 15 kwietnia 2008, o 20:55 ]
Tytuł: 

Potwierdzam - byłem tam gościem na dwóch weselach i lokal pierwsza liga.

Autor:  reflexes [ 16 kwietnia 2008, o 06:37 ]
Tytuł: 

Nie jestem tak do końca pewny czy tyle osób tam się zmieści ale ja polecam chyba już kultowy u nas Biały Dwór. Ze względu na swoje otoczenie miejsce jak dla mnie rewelacyjne na taką imprezę i zdecydowanie lepsze od lokalu w centrum miasta.

Autor:  Ciemna Strona M [ 16 kwietnia 2008, o 16:57 ]
Tytuł: 

Biały Dwór i owszem - lokal piękny i otoczenie śliczne, ale ponad 100 osób musiałoby tam chyba siedzieć na 2 salach, a chyba nikt nie lubi dzielić gości ... poza tym gdzieś trzeba tańczyć :D
Rodzice byli ostatnio na weselu w Miłej i podobno było super - sala jest odnowiona i spora.

Autor:  pasacik110 [ 16 kwietnia 2008, o 19:48 ]
Tytuł: 

reflexes napisał(a):
Nie jestem tak do końca pewny czy tyle osób tam się zmieści ale ja polecam chyba już kultowy u nas Biały Dwór. Ze względu na swoje otoczenie miejsce jak dla mnie rewelacyjne na taką imprezę i zdecydowanie lepsze od lokalu w centrum miasta.


Własnie co do miejsca to max w Białym jest 100 osób i to w trzech salach więc lipa na weselicho

Autor:  drosik [ 16 kwietnia 2008, o 19:50 ]
Tytuł: 

Chyba u pani Zdziennickiej też się zmieści ponad setka i opinie ma dość dobrą. Ale namiarów Ci nie podam, bo nie znam, może ktoś pomóc :?:

Autor:  Bombka [ 16 kwietnia 2008, o 21:51 ]
Tytuł: 

z Portalu:

Usługi Gastronomiczne Hanna Zdziennicka, ul. Grudziądzka 8, tel 055 279 59 90

Autor:  dzajant [ 16 kwietnia 2008, o 22:36 ]
Tytuł: 

jeszcze w dawnej dyskotece na 11 listopada zrobiono lokal prawdopodobnie na 200 osob ale nie bylam tam wiec nie moge polecic...

Autor:  drosik [ 17 kwietnia 2008, o 07:30 ]
Tytuł: 

Bombka napisał(a):
z Portalu:

no tak, wystarczyło chwile pomyśleć :)

Autor:  Alka [ 1 maja 2008, o 22:58 ]
Tytuł: 

Jeśli nadal poszukujesz lokalu na wesele to polecam Ci "Las Vegas" w Kaniczkach. Miałam przyjemność się tam bawić na weselu. Super weselisko było!!!:))) Lokal bardzo przestronny, spokojnie pomieścił grubo ponad 100 osób, miejsca do tańca było dla wszystkich wystarczajaco, jedzenie też bardzo smaczne, niczego nie brakowało na stołach, zawsze pełne talerze:))). Jednym słowem wybawiłam się, wytańczyłam i najadłam do syta;))). Spóbuj tam zorganizować swoją "imprezę"... od nas wszyscy byli zadowoleni...i poprawiny były nie do wyjęcia!!!:)))

Autor:  Konto usunięte (B...y) [ 2 maja 2008, o 12:29 ]
Tytuł: 

Jest reklama dźwignią interesu :-)

Autor:  pastaciasta [ 21 sierpnia 2008, o 19:29 ]
Tytuł: 

W miniony weekend byłam na weselu w Trzcianie w jednostce strażackiej.... i to było najlepsze wesele na jakim byłam. Sala fajna, mi się podobała. No i cena rewelacyjna 350zl za dobę

Autor:  electro_nick [ 21 sierpnia 2008, o 21:46 ]
Tytuł: 

No więc z moich obserwacji tematów weselnych wychodzi jeden wniosek: Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Wiadomo nie od wczoraj że "Domy weselne" są świetne i piękne tylko od zewnątrz, podczas gdy jest się już zobowiązanym terminem jest już zupełnie inaczej i wszyscy się starają żeby człowiek poczuł "nóż na gardle". Dlatego jestem jak najbardziej ZA organizowaniem wesel w obiektach tego typu. Każdy wie za co odpowiada, nikt przysłowiowo "nie da ciała" impreza przytulna i kameralna, aczkolwiek wymaga dużo więcej poświęceń niż kupić "gotowca". Podsumowując: stawiajcie na jakość, nie ilość...

Autor:  drosik [ 22 sierpnia 2008, o 07:16 ]
Tytuł: 

pastaciasta napisał(a):
cena rewelacyjna 350zl za dobę

a wystawiają faktury :?: :twisted:

:kasztanka:

Autor:  pasacik110 [ 23 września 2008, o 04:27 ]
Tytuł:  sala

Wielkie dzieki za tak wyczerpujace opinie o tych wszystkich lokalach. Decyzja jużpodjęta wesele bedzie w Kaniczkach !!! Mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni :???:

Autor:  dzajant [ 26 listopada 2008, o 11:52 ]
Tytuł: 

mam pytanko kto ma namiar na sale 'Resurs' na Kościuszki? tzn telefon mi potrzebny...

Autor:  kadzimiedz [ 26 listopada 2008, o 16:03 ]
Tytuł: 

279-28-19,
646-30-50,
kom. 508-639-345.
Wszystkie do "Resursy"

Autor:  dzajant [ 26 listopada 2008, o 23:01 ]
Tytuł: 

dzieki

Autor:  Piotr_J [ 2 grudnia 2008, o 08:44 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Wszystkie do "Resursy"


A gdzie to jest?

Autor:  electro_nick [ 2 grudnia 2008, o 08:45 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):
A gdzie to jest?

W byłej stołówce żołnierskiej?

Autor:  Piotr_J [ 2 grudnia 2008, o 08:51 ]
Tytuł: 

electro_nick napisał(a):
W byłej stołówce żołnierskiej


Aaaa, jasne. Choć nazwa jakoś wcześniej mi się nie utrwaliła.

Autor:  kulas [ 2 grudnia 2008, o 16:20 ]
Tytuł: 

LeManoir - Pałac w Liczu.

Od stycznia 2009 roku będzie można zorganizować również wesele. Nr nie znam, ale nie da się tam nie trafić.

Autor:  dzajant [ 7 grudnia 2008, o 08:28 ]
Tytuł: 

kulas napisał(a):
LeManoir - Pałac w Liczu.

Wielkie otwarcie w Sylwestra
Ich stronka: http://www.lemanoir.com.pl/

A wie ktoś może więcej o Iguanie (podobno budują sale weselną)?

Autor:  electro_nick [ 7 grudnia 2008, o 08:51 ]
Tytuł: 

dzajant napisał(a):
A wie ktoś może więcej o Iguanie (podobno budują sale weselną)?

No jak byliśmy tam ostatnio ja i Krzyżak to dobudowywali coś co wyglądało jakby chcieli powiększyć sale. Tak więc jak skończą będzie dużo więcej miejsca...

Autor:  kadzimiedz [ 7 grudnia 2008, o 16:39 ]
Tytuł: 

A może Wam się tylko wydawało? :lol:

Autor:  chester [ 7 grudnia 2008, o 22:40 ]
Tytuł: 

sala ma być gotowa na początku roku i będzie możliwość organizowania imprez do 100 osób

Autor:  nika_kw [ 27 września 2009, o 19:56 ]
Tytuł: 

Witam,

dzajant napisał(a):
w dawnej dyskotece na 11 listopada zrobiono lokal prawdopodobnie na 200 osob ale nie bylam tam wiec nie moge polecic...


czy może ktoś organizował imprezę weselną lub był gościem na takowej w tym lokalu?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje jak było, czy polecacie, itd., za wskazanie wad i zalet samej imprezy lub jej organizacji.

Autor:  ankl [ 28 września 2009, o 11:32 ]
Tytuł: 

Czesc,


odnosnie twojego pytania jak i podobnych na tym forum moge polecic jedna rzecz - pytajcie o opinie tych, ktorzy sa tam czesciej niz raz. Zespoly, kamerzysci, fotografowie, dje, mistrzowie ceremonii - z reguly wiekszosc z nich widzi w ciagu roku wiecej wesel niz przecietny Polak w ciagu calego swojego zycia i moze powiedziec cos innego o lokalu niz gosc lub tez podpowiedziec cos zeby zorganizowac wesele jak najlepiej.

Pozdrawiam,
KW

Autor:  nika_kw [ 28 września 2009, o 17:04 ]
Tytuł: 

Heh, nie pomyślałam o tym, dzięki za podpowiedź :]

Autor:  lucas307 [ 5 stycznia 2010, o 20:24 ]
Tytuł: 

Wyszukiwanie w bazie www.lokale-wesele.pl firm jest niezwykle proste.
W ofercie każdej z firm znajduje się adres, numer kontaktowy oraz mailowy, strona www, logo, obszerny opis z informacjami, danej firmy oraz zdjęcia. Dzięki temu wszystko jest jasne i czytelne. Polecam łatwo można znaleźć swój wymarzony lokal

Autor:  kasia2108 [ 5 stycznia 2010, o 21:48 ]
Tytuł: 

Ja polecam lokal MAXI. mieści się on na ulicy Lotniczej koło krytego tenisa. okolice takie sobie ale lokal i imprezy odbywające się tam są jak najlesze :)

Autor:  drosik [ 5 stycznia 2010, o 21:59 ]
Tytuł: 

kasia2108,
Zrobili już coś z tymi krzesłami nieoheblowanymi :?: moja małżonka załatwiła tam już dwie sukienki ;)
Poza tym lokal jak najbardziej ok, obsługa bardzo miła i dyskretna, a sam szef to sympatyczny człowiek.

Autor:  nika_kw [ 5 stycznia 2010, o 23:41 ]
Tytuł: 

lucas307 napisał(a):
Wyszukiwanie w bazie www.lokale-wesele.pl firm jest niezwykle proste.


Wyszukiwanie jest bardziej niż proste, ale brak lokali z Kwidzyna (póki co) :]

Autor:  minka [ 17 lutego 2010, o 21:21 ]
Tytuł: 

jaką salę byście polecili na mniejsze wesele, takie do 50 osób?

Autor:  Robik [ 17 lutego 2010, o 21:31 ]
Tytuł: 

minka napisał(a):
jaką salę byście polecili

Strach się odezwać w tej kwestii żeby nie zostać pomówionym o prywatny interes. Zamiast sali weselnej polecam Ci zespół RENAWA, bardzo fajnie grają.

Autor:  NOWY(L) [ 17 lutego 2010, o 21:32 ]
Tytuł: 

minka, ja poleca Miłą :grinka: tam juz byłas wiec wiesz jak tam jest. :grin:

Autor:  chester [ 18 lutego 2010, o 16:00 ]
Tytuł: 

Maxim lub pensjonat Miłosna

Autor:  minka [ 18 lutego 2010, o 17:22 ]
Tytuł: 

NOWY(L) napisał(a):
minka, ja poleca Miłą :grinka: tam juz byłas wiec wiesz jak tam jest. :grin:


wiedziałam że Ty się odezwiesz:)


wie ktoś jak nazywa się lokal na Piastowskiej (ale nie chodzi mi o Iguane)?

Autor:  NOWY(L) [ 18 lutego 2010, o 22:49 ]
Tytuł: 

minka napisał(a):
wiedziałam że Ty się odezwiesz:


a widzisz,bo ja zawsze swoje 3 grosze musze wtrącic! :grinka:

Autor:  drosik [ 19 lutego 2010, o 08:33 ]
Tytuł: 

minka napisał(a):
wie ktoś jak nazywa się lokal na Piastowskiej

To już chyba na Owczej jest :roll: numer tel 501 618 873

Autor:  minka [ 6 marca 2010, o 09:11 ]
Tytuł: 

Robik napisał(a):
Zamiast sali weselnej polecam Ci zespół RENAWA, bardzo fajnie grają.


czemu akurat ten zespół? możesz coś więcej o nich napisać?

Autor:  Robik [ 7 marca 2010, o 11:17 ]
Tytuł: 

minka napisał(a):
czemu akurat ten zespół? możesz coś więcej o nich napisać?

Ten zespół grał na dwóch weselach, na których byłem i oceniam ich na 5, pięcioosobowy skład zespołu robi wrażenie grają na żywo a nie jak inne zespoły z dysku. Profesjonalny sprzęt, doskonała słyszalność, świetna wokalistka.

Autor:  NOWY(L) [ 7 marca 2010, o 13:06 ]
Tytuł: 

Robik napisał(a):
świetna wokalistka

masz zdjęcie? :grinka: :-P

Autor:  Robik [ 7 marca 2010, o 21:47 ]
Tytuł: 

Oczywiście, że mam :grin:

Autor:  NOWY(L) [ 7 marca 2010, o 21:50 ]
Tytuł: 

no to na co czekasz...... :grinka: :grinka:

Autor:  kuchmistrz [ 12 marca 2010, o 09:02 ]
Tytuł: 

Jeśli wesele ma mieć raczej charakter kameralny (maksimum 40 osób i bez orkiestry) i odbędzie się latem - polecam Pensjonat Miłosna (dobra obsługa, świetna kuchnia, ładny teren - lasek ;), rozsądna cena, no i balkon z parasolami..). Poza tym Katedra (tj.zamek w Gniewie lub w Kwidzynie), no ale to już większa uroczystość i grubsza kieszeń ;)

Autor:  bowwer [ 22 kwietnia 2010, o 17:59 ]
Tytuł: 

Witam poszukuje lokalu na wesele będę się wahał między LOTOS, MIŁA i IGUANA co najbardziej polecacie i jakie są plusy oraz minusy?

Co do kapeli to Albatros mnie interesuje lub SECRET jakie ceny i co według was jest ciekawsze?

Jeśli znacie jakieś inne atrakcyjne lokale lub zespoły proszę was o pomoc.

Z poważaniem
Wojtek

Autor:  NOWY(L) [ 22 kwietnia 2010, o 18:38 ]
Tytuł: 

bowwer napisał(a):
MIŁA
obsługa,jedzenie na plus.Na minus klimatyzacja która szwankowała.Jak jest teraz nie wiem.
bowwer napisał(a):
Albatros
-jak najbardziej polecam.Panowie w porzadku,grac i spiewac tez potrafią. :wink:
Co do cen i reszty trzeba podzwonic i popytac.

Autor:  drosik [ 22 kwietnia 2010, o 18:58 ]
Tytuł: 

Nie wiem na ile osób planujesz, ale jak na max 100 to mogę Ci z czystym sumieniem polecić Pasję, tylko trzeba mieć wszystko na papierze, tzn ja tak miałem i wszystko przebiegało zgodnie z tym co było zapisane. Obsługa się ze wszystkim wyrabiała, a do tego Panie były bardzo kontaktowe i reagowały na każdą zachciankę moich gości weselnych.

Klima jest tam dodatkowo płatna i raczej trzeba z niej skorzystać bez względu na porę roku ;)

Autor:  bowwer [ 22 kwietnia 2010, o 18:59 ]
Tytuł: 

Dzięki bardzo za informacje. W przyszłym tygodniu pojeżdżę i popytam.
Ktoś coś jeszcze może mi podpowiedzieć?

Autor:  reflexes [ 23 kwietnia 2010, o 06:30 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
Klima jest tam dodatkowo płatna i raczej trzeba z niej skorzystać bez względu na porę roku

Nie wiem czy coś się w tej kwestii zmieniło ale jakiś czas temu byłem tam na weselu i mimo włączonej klimy w środku była masakra. Gorąco i duszno. Niestety jeden czy dwa małe klimatyzatory nie dają rady z takim wielkim pomieszczeniem.

Autor:  kamyyla [ 5 maja 2011, o 22:23 ]
Tytuł:  Re: Poszukuje lokalu na wesele.

Hej. Nie wiem czy ten wątek jeszcze żyje, ale potrzebuję pomocy. Planuje zorganizowanie wesela w kwidzynie ( lub w okolicy kwidzyna, sztumu, prabut, malborka) i poszukuję sali na ok 160 osób. Mój problem polega na tym, że zarówno moja rodzina jak i mojego przyszłego męża jest przyjezdna ( i to z daleka) i muszę prawie dla wszystkich zapewnić nocleg. Jest gdzieś w okolicy tak duża sala z taką ilością miejsc noclegowych??

Autor:  beria [ 5 maja 2011, o 22:27 ]
Tytuł:  Re: Poszukuje lokalu na wesele.

Najwięcej znanych mi miejsc noclegowych (niegdyś w cenie wesela wraz ze śniadaniem dla gości) znajdziesz tutaj:

http://www.dom-weselny.perfect.net.pl/c ... iew/11/11/

Autor:  dzajant [ 6 maja 2011, o 06:12 ]
Tytuł:  Re: Poszukuje lokalu na wesele.

kamyyla, http://www.palacbaloszyce.com

a jesi chodzi o wczesniejszy temat to widziałam reklame o wolnych terminach na wesela w Hotelu Balke, byłam tam na sylwestra i było super, wiec mysle ze wesele tez by takie bylo, http://www.hotelbalke.pl/

Autor:  chester [ 6 maja 2011, o 09:18 ]
Tytuł:  Re: Poszukuje lokalu na wesele.

W Hotelu Balke i w Bałoszycach nie zmieści się chyba 160 osób - choc lokale jak najbardziej na plus. Chyba jedyną taką dużą salą dysponuje Weis: http://weis.com.pl/ , w której zmieści się do 250 osób. Noclegi dla gości można wybrac wśród dwóch opcji, w hotelach 100m od sali. 1. tańsza opcja - hotelik WWW: http://hotel.ckj.edu.pl/index.html . 2 opcja - apartamenty Pomerius: http://www.pomerius.com/index.html

Jest jeszcze Pasja z hotelem na Polnej i LeManoir w Liczu, tylko nie wiem czy wejdzie 160 osób.

Autor:  dzajant [ 6 maja 2011, o 14:12 ]
Tytuł:  Re: Poszukuje lokalu na wesele.

W Balke napewno sie tyle nie zmieści, ale w Bałoszycach na ich stronie napisane jest tak:
"...W stylowych wnętrzach naszego pałacu organizujemy wesela z udziałem do 220 osób. Największa sala restauracyjna- Kominkowa mieści 120 osób, następne kolejno: Żółta 22 osoby i Winiarnia 78 osób.
Tańce i różnego rodzaju konkursy odbywają się na Lustrzanej sali balowej z której można udać się do przypałacowego parku aby w czakramie bieli podładować swój „akumulator”."

Autor:  kasia2108 [ 11 maja 2011, o 17:09 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Polecam też Le Manoir w Liczu, mają świetnego kucharza i obsługa bardzo zwinna. a w obiekcie jest też hotel więc pokoje można wynająć. z tego co wiem to apartament jest dla pary młodej gratis :)

Autor:  tuchacha [ 11 kwietnia 2012, o 11:43 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć o Dom Weselny Biały Pałacyk w Kaniczkach. Jest tu ktoś, kto był tam na weselu? Widzę, że wszystkie opinie są dodane bardzo dawno, a zależy mi na w miarę aktualnej ocenie jak odczucia po weselu w tym miejscu. Planuję w przyszłym roku wesele i muszę przyznać, że miejsce bardzo ładne lecz pozostaje kwestia obsługi, klimatu i spraw technicznych.

Autor:  Lilith [ 11 kwietnia 2012, o 17:50 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Ja osobiście się nie wypowiem, ale na forum są opinie na temat pałacyku i wydaje mi się, że jest zbyt dużo negatywnych by decydować się na wesele w tym miejscu. Przemyśl to, dokładnie doczytaj. :)
W końcu ma to być idealny dzień- najważniejszy w Twoim życiu.

Autor:  tuchacha [ 16 kwietnia 2012, o 14:03 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Czytałam wszystkie, ale nie jest ich zbyt wiele i są dodane dawno.

Autor:  boziam [ 13 sierpnia 2012, o 10:42 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Hej... ja mogę powiedzieć sporo o Pałacyku w Kaniczkach, ale to na priv., bo jeszcze pani J.mnie ścinie:)

Autor:  electro_nick [ 13 sierpnia 2012, o 11:05 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Spokoloko-jak chcesz to podeślij mi na pw tekst a opublikuje go z własnego loginu :grin:

Autor:  Lilith [ 13 sierpnia 2012, o 13:28 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Rozmawiałam z koleżanką, która pracowała w obsłudze na weselu... to co ta pani wyprawia, to woła o pomstę do nieba. Palacyk jest piękny, ogród koło niego również, ale poziom pani J...
Ja osobiście głęboko bym się zastanowiła nad wyprawianiem tam wesela, chociaż jedzenie mają dobre.

Autor:  Ilona [ 9 października 2012, o 21:49 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Mam zamiar otworzyc nowy dom weselny na terenie Rakowca prosilabym o podpowiedzi czego wymagacie od lokalu by spelnial wasze oczekiwania oraz jak myslicie czy taki dom weselny sprawdzi sie na wsi?
Pozdrawiam

Autor:  ankl [ 9 października 2012, o 22:58 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Gniazdka elektryczne w każdym rogu sali, oświetlenie na pilota, najlepiej mocne i z 4 rogów (albo panele na suficie), ew. uchwyty do ściany i gniazdka na wysokości 2m :D

Autor:  chester [ 10 października 2012, o 09:28 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Musi być również scenka(podest) dla zespołu/DJ. Fajnie jakby włączniki świateł były zamontowane właśnie w pobliżu sceny. Łatwiej będzie współpracować orkiestrze/DJ-owi z fotografami i nie popsuje się nastroju jakie można wykreować światłem :)
Ilona tylko przygotuj się na to że w pierwszym roku możesz mieć bardzo mało wesel, gdyż młodzi najczęściej rezerwują salę kilkanaście miesięcy przed uroczystością. Rozsądne podejście to, aby ceny w pierwszych miesiącach działalności były co najmniej niższe o 20% od konkurencji. Wiem że wtedy zysku nie będzie, ale to będą pierwsze kroki aby pozyskać klientów i nie będziesz tonąć w długach.
To co ja napisałem i Ankl to są nasze techniczne propozycje (marzenia), ale najważniejsze dla gości będzie smaczne jedzenie i miła obsługa począwszy od właścicieli.

Autor:  mrówkojad [ 2 stycznia 2013, o 14:26 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

boziam napisał(a):
Hej... ja mogę powiedzieć sporo o Pałacyku w Kaniczkach, ale to na priv., bo jeszcze pani J.mnie ścinie:)

A ja mogę całkiem jawnie - omijać Biały Pałacyk w Kaniczkach jak największym łukiem.
Miejsce owszem niebrzydkie, zwłaszcza duży ogród zachęca jeśli planuje się wesele w cieplejszej części roku - ale to jedyny pozytyw.
Kobieta tym zarządzająca jest najzwyczajniej w świecie niezrównoważona, potrafi nawet ubliżać ludziom dzięki którym zarabia (o ile w ogóle). Dodatkowo nagminnie oszukuje podając ceny za obsługę, co innego jest podawane telefonicznie oraz podczas rozmowy osobistej, w umowie próbuje przemycić dodatkowe koszty, a koniec końców tuż przed weselem wyskakuje z kwotami z kosmosu (w moim przypadku podwyżka była w granicach 60%). Dodatkowo chamstwo i bezczelność w stosunku do klientów i ich gości.
Koniec końców powiedzieliśmy tej pani do widzenia na 2 tygodnie przed weselem, całe szczęście udało się znaleźć porządny lokal zastępczy (swoją drogą bardzo polecam Zielony Pieprz, niby nie jest najtaniej ale pełen profesjonalizm i kultura, a człowiek nie musi się niczym martwić przez całą noc).

Co do nowego lokalu - czego właśnie brakuje w Kwidzynie to dom weselny z ładnym otoczeniem (w sensie "nie betonowym")
Jest Biały Dwór ale na max 60-70 osób, był La Manoir ale się zamknął, no i jest właśnie Pałacyk z [wymoderowano] na czele...

Autor:  Solarium Sunset [ 29 kwietnia 2013, o 20:18 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Podpisuję się pod negatywnymi wypowiedziami, co do Białego Pałacyku, o ile jedzenie jest w miarę smaczne i obsługa ok to właścicielka ma o sobie za duże mniemanie i zachowuje się jak ,,gwiazda wieczoru'' zapominając kto jest tego dnia najważniejszy. Jej zachowanie jest żenujące a uwagi nie na miejscu, szczerze odradzam !!!

Autor:  Darek [ 29 kwietnia 2013, o 22:44 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

mrówkojad napisał(a):
był La Manoir ale się zamknął



Szkoda, że już nie ma z nami Porcellusa, ten dopiero upił by się ze szczęścia.

Autor:  mdele [ 22 sierpnia 2014, o 11:18 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Witam serdecznie wszystkich na forum.
Organizujemy razem z moją wybranką wesele :-) szukamy sali do wynajęcia (samej sali bez obsługi) w której pomieścimy 140 osób, oczywiście okolice Kwidzyna. Warunek konieczny to możliwość wprowadzenia na kuchnię własnych kucharek. Jeżeli wiecie gdzie taką sale można wypożyczyć proszę od razu podać namiary.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin :smile:

Autor:  chester [ 25 sierpnia 2014, o 16:38 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Jest np. sala do 180 osób z możliwością wykupienia noclegów dla gości, w miejscowości Marynowy na Żuławach w gospodarstwie Agroturystycznym "Ranczo Pod Lipami". Jest tylko jeden minus - odległość od Kwidzyna ok. 50km. Na pewno kuchnia jest do dyspozycji organizatora, bo swoich kucharek nie mają. http://ranczopodlipa-marynowy.e-meteor. ... zenie.html
Dużą salę ma jeszcze Weis na 11-go Listopada w Kwidzynie, ale o kuchnię trzeba pytać.

Autor:  Kubuś_Puchatek [ 27 marca 2018, o 11:26 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję lokalu na wesele.

Kochani,

Zdecydowanie nie polecam Biały Pałacyk w Kaniczkach ....... Ten lokal to totalna porażka. Fakt miejsce nie jest złe ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Pomimo negatywnych opini skusiłem sie z narzeczoną na wesele w tym miejscu..... wszystko co opisują osoby na tym forum to prawda chodzi oczywiście o negatywne opinie. Pani właścicielka....okropna żeby z nia ustalić ostateczna cenę bardzo długo walczyliśmy za każdym razem zmieniała/dodawała ukryte koszty i nie mozna sie było dogadać. ...... ale już nie chcieliśmy szukac nowego lokalu.
Wesele masakra Pani ciągle sie we wszystko wtrąca i chce rządzić przy naszych prywatnych sprawach. Na koniec chowała gdzies nasze jedzenie... Nie polecam......

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/