Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Młynek
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 20:25 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Ten lokal nie ma jeszcze swojego tematu tylko gdzieś tam się plącze w innych wątkach :grinka:
Wielu z nas tam bywa, częściej lub rzadziej. Należę raczej do tej drugiej grupy i do dzisiaj nie miałam do lokalu żadnych zastrzeżeń.
Nie miałam bo dziś w trakcie pracy zajechaliśmy tam na obiad z poważnymi ludźmi spoza Kwidzyna. Jakie jest jedzenie w Młynku wiemy wszyscy po prostu smaczne, z obsługą bywa już różnie. Zdębiałam dziś kiedy człowiek chcący zapłacić i uzyskać fakturę usłyszał że jest to niemożliwe bo nie ma szefowej, zaś ona nie pozwala wystawiać faktur pracownikom. Wszystko byłoby w porządku gdyby pani skorzystała z okazji i przekazała tę informację w momencie płacenia przy barze, taktu tu zabrakło. Poza tym pani brunetka mogła sobie darować opryskliwość i pretensje wyrażane na głos że o takich sprawach klient musi mówić wcześniej - żenada a mi było wstyd przed poważnymi ludźmi :roll: Cóż... następnym razem wybierzemy lokal z bardziej taktowną obsługą :evil:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 20:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2006, o 13:49
Posty: 672
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
malgos napisał(a):
Zdębiałam dziś kiedy człowiek chcący zapłacić i uzyskać fakturę usłyszał że jest to niemożliwe bo nie ma szefowej, zaś ona nie pozwala wystawiać faktur pracownikom.

Miałem podobną sytuację, ale przytomna obsługa zaproponowała wysłanie faktury pocztą. Pewnie w Twoim przypadku zabrakło tych przytomnych :)
Za to 'rozbroiła' mnie sytuacja, kiedy o godz. 23 (wtedy godzina zamknięcia) pani ostentacyjnie zaczęła zmywać podłogę przy naszym stoliku. Zrozumieliśmy sugestię, ale ta sama pani sprzedała na 5minut wcześniej piwo... chyba się spodziewała, że sumienie nas ruszy i opuścimy lokal nie dopiwszy piwa.
malgos napisał(a):
Cóż... następnym razem wybierzemy lokal z bardziej taktowną obsługą

Ale gdzie? Powiem szczerze, że mam u nas zawsze z tym problem.

_________________
Pozdrawiam,
Mega


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 22:41 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Tak się składa, że w polskie prawo obliguje do wystawienia takiej faktury bez łaski. Niestety w kwidzyńskich lokalach zawsze z tym jest problem. Najczęściej kończy się (dla mnie) odbieraniem faktury następnego dnia. Tylko co mają zrobić przyjezdni?

Dziwi mnie, że tylko w Kwidzynie jest to problem. Jakoś nie spotkałem się z taką sytuacją w żadnym innym miejscu. A z racji obowiązków służbowych tego typu faktury biorę dość często.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2008, o 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
malgos napisał(a):
Należę raczej do tej drugiej grupy i do dzisiaj nie miałam do lokalu żadnych zastrzeżeń.

Też nigdy nie miałem, a właściwie nie mam, co do menu i jego jakości. Jednakże jeżeli chodzi o obsługę, to już po raz kolejny (nie dalej jak w ostatnią niedzielę) doświadczam złe praktyki.
Co do księgowej odsłony jedzonka nie posiadałem wiedzy, ale dobrze, że opisujesz te sprawy w tymże wątku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2008, o 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Rzadko bywam w mlynku (raz na 3 miesiace moze)

I dzisiaj sie dokladniej przyjrzalem ich menu
fajnie w sumie ze maja takze opisy po angielsku
,ale
zastanawia mnie od kiedy Cebula to Cucumber
Papryka to Pepper itd

wydaje mi sie ze lokal ktory wyglada calkiem niezle i liczy sie z zagraniczna klientela powinien jednak poprawic takie byki ktorych w menu jest wiecej :grinka:

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2008, o 19:56 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
punky napisał(a):
zastanawia mnie od kiedy Cebula to Cucumber
Papryka to Pepper itd
z tym ogórkiem to dobre, ale jeśli chodzi o paprykę - często używa się określenia - red pepper -więc można by ich jeszcze jakoś wytłumaczyć ;) pozdr

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: basket
PostNapisane: 4 listopada 2008, o 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2008, o 08:37
Posty: 103
Lokalizacja: Kwi
Płeć: Mężczyzna
te angielskie nazwy to głównie dla koszykarzy zagranicznych Basketu :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2008, o 21:13 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
Baltazar napisał(a):
te angielskie nazwy to głównie dla koszykarzy zagranicznych Basketu :grinka:
a sportowcy jak wiadomo "świadomie" ciężkostrawnej cebuli nie kupią więc z czystym sumieniem zajadają się "polskimi ogórkami" :)

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2008, o 06:30 
Śmieszna sprawa. Ja ogólnie nie mam powodów by szczególnie narzekać na Młynek - fajne miejsce, ale jakiś czas temu malutki kwas był jak poprosiłem o dzbanek gorącej wody do swojej yerba mate, przed podaniem reszty zamówienia (normalny obiad z kilkoma piwami). W sumie durne, ale ja jestem na tyle niepoważny, że takie rzeczy pamiętam.


Góra
  
 
 Tytuł: MŁYNEK JEST OK
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 16:09 
Offline

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 15:45
Posty: 3
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja tam nigdy na młynek nie narzekałem ani na ludzi którzy tam pracują ,jedzonko zawsze jest smaczne szczególnie pizza peperoni ,barmanki są sympatyczne i można z nimi porozmawiać a czasem nawet się pośmiać.Panowie z fakturką to troszke wyrozumienia dla tych Pań przy barze one nie mają komputera aby to szybko wypisać zwłaszcza gdy jest dużo ludzi do obsłużenia i nie wszystkie barmanki maja uprawnienia do wypisania takiego papierka.Dla mnie restauracja młynek jest na poziomie nie w każdym lokalu w Kwidzynie można dobrze i smacznie zjeść.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Załączniki:
Komentarz: NAJLEPSZA PIZZA TO TYLKO W MŁYNKU.
jedzenie__21_.gif
jedzenie__21_.gif [ 35.23 KiB | Przeglądane 28698 razy ]


Ostatnio edytowano 8 listopada 2008, o 16:36 przez Młynkowicz, łącznie edytowano 1 raz
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 18:44 
Sorry ale najlepsza pizza tylko w Piwnica Pizza :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 18:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
canario napisał(a):
Sorry ale najlepsza pizza tylko w Piwnica Pizza :)

Z całą stanowczością potwierdzam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 18:54 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
W piwnicy jeszcze nie jadłem, ale czemu nie :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 19:52 
Offline

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 15:45
Posty: 3
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
według waszego uznania być może i w piwnicy jest dobre jedzonko ale tam nie bywam więc nie moge powiedzieć co i jak. pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, o 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 listopada 2006, o 22:21
Posty: 1001
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Darek napisał(a):
W piwnicy jeszcze nie jadłem
- jak podpadniesz Szefowej to niewykluczone, że w piwnicy będziesz spożywał :-D

_________________
Drobiazg nieraz, a ślady jak w śniegu....
W. Myśliwski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.