Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Młynek
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=3930

Autor:  malgos [ 6 sierpnia 2008, o 20:25 ]
Tytuł:  Młynek

Ten lokal nie ma jeszcze swojego tematu tylko gdzieś tam się plącze w innych wątkach :grinka:
Wielu z nas tam bywa, częściej lub rzadziej. Należę raczej do tej drugiej grupy i do dzisiaj nie miałam do lokalu żadnych zastrzeżeń.
Nie miałam bo dziś w trakcie pracy zajechaliśmy tam na obiad z poważnymi ludźmi spoza Kwidzyna. Jakie jest jedzenie w Młynku wiemy wszyscy po prostu smaczne, z obsługą bywa już różnie. Zdębiałam dziś kiedy człowiek chcący zapłacić i uzyskać fakturę usłyszał że jest to niemożliwe bo nie ma szefowej, zaś ona nie pozwala wystawiać faktur pracownikom. Wszystko byłoby w porządku gdyby pani skorzystała z okazji i przekazała tę informację w momencie płacenia przy barze, taktu tu zabrakło. Poza tym pani brunetka mogła sobie darować opryskliwość i pretensje wyrażane na głos że o takich sprawach klient musi mówić wcześniej - żenada a mi było wstyd przed poważnymi ludźmi :roll: Cóż... następnym razem wybierzemy lokal z bardziej taktowną obsługą :evil:

Autor:  Mega [ 6 sierpnia 2008, o 20:55 ]
Tytuł: 

malgos napisał(a):
Zdębiałam dziś kiedy człowiek chcący zapłacić i uzyskać fakturę usłyszał że jest to niemożliwe bo nie ma szefowej, zaś ona nie pozwala wystawiać faktur pracownikom.

Miałem podobną sytuację, ale przytomna obsługa zaproponowała wysłanie faktury pocztą. Pewnie w Twoim przypadku zabrakło tych przytomnych :)
Za to 'rozbroiła' mnie sytuacja, kiedy o godz. 23 (wtedy godzina zamknięcia) pani ostentacyjnie zaczęła zmywać podłogę przy naszym stoliku. Zrozumieliśmy sugestię, ale ta sama pani sprzedała na 5minut wcześniej piwo... chyba się spodziewała, że sumienie nas ruszy i opuścimy lokal nie dopiwszy piwa.
malgos napisał(a):
Cóż... następnym razem wybierzemy lokal z bardziej taktowną obsługą

Ale gdzie? Powiem szczerze, że mam u nas zawsze z tym problem.

Autor:  Piotr_J [ 6 sierpnia 2008, o 22:41 ]
Tytuł: 

Tak się składa, że w polskie prawo obliguje do wystawienia takiej faktury bez łaski. Niestety w kwidzyńskich lokalach zawsze z tym jest problem. Najczęściej kończy się (dla mnie) odbieraniem faktury następnego dnia. Tylko co mają zrobić przyjezdni?

Dziwi mnie, że tylko w Kwidzynie jest to problem. Jakoś nie spotkałem się z taką sytuacją w żadnym innym miejscu. A z racji obowiązków służbowych tego typu faktury biorę dość często.

Autor:  jarekm [ 7 sierpnia 2008, o 00:16 ]
Tytuł: 

malgos napisał(a):
Należę raczej do tej drugiej grupy i do dzisiaj nie miałam do lokalu żadnych zastrzeżeń.

Też nigdy nie miałem, a właściwie nie mam, co do menu i jego jakości. Jednakże jeżeli chodzi o obsługę, to już po raz kolejny (nie dalej jak w ostatnią niedzielę) doświadczam złe praktyki.
Co do księgowej odsłony jedzonka nie posiadałem wiedzy, ale dobrze, że opisujesz te sprawy w tymże wątku.

Autor:  punky [ 4 listopada 2008, o 18:29 ]
Tytuł: 

Rzadko bywam w mlynku (raz na 3 miesiace moze)

I dzisiaj sie dokladniej przyjrzalem ich menu
fajnie w sumie ze maja takze opisy po angielsku
,ale
zastanawia mnie od kiedy Cebula to Cucumber
Papryka to Pepper itd

wydaje mi sie ze lokal ktory wyglada calkiem niezle i liczy sie z zagraniczna klientela powinien jednak poprawic takie byki ktorych w menu jest wiecej :grinka:

Autor:  magzeust [ 4 listopada 2008, o 19:56 ]
Tytuł: 

punky napisał(a):
zastanawia mnie od kiedy Cebula to Cucumber
Papryka to Pepper itd
z tym ogórkiem to dobre, ale jeśli chodzi o paprykę - często używa się określenia - red pepper -więc można by ich jeszcze jakoś wytłumaczyć ;) pozdr

Autor:  Baltazar [ 4 listopada 2008, o 21:08 ]
Tytuł:  basket

te angielskie nazwy to głównie dla koszykarzy zagranicznych Basketu :grinka:

Autor:  magzeust [ 4 listopada 2008, o 21:13 ]
Tytuł: 

Baltazar napisał(a):
te angielskie nazwy to głównie dla koszykarzy zagranicznych Basketu :grinka:
a sportowcy jak wiadomo "świadomie" ciężkostrawnej cebuli nie kupią więc z czystym sumieniem zajadają się "polskimi ogórkami" :)

Autor:  canario [ 5 listopada 2008, o 06:30 ]
Tytuł: 

Śmieszna sprawa. Ja ogólnie nie mam powodów by szczególnie narzekać na Młynek - fajne miejsce, ale jakiś czas temu malutki kwas był jak poprosiłem o dzbanek gorącej wody do swojej yerba mate, przed podaniem reszty zamówienia (normalny obiad z kilkoma piwami). W sumie durne, ale ja jestem na tyle niepoważny, że takie rzeczy pamiętam.

Autor:  Młynkowicz [ 8 listopada 2008, o 16:09 ]
Tytuł:  MŁYNEK JEST OK

Ja tam nigdy na młynek nie narzekałem ani na ludzi którzy tam pracują ,jedzonko zawsze jest smaczne szczególnie pizza peperoni ,barmanki są sympatyczne i można z nimi porozmawiać a czasem nawet się pośmiać.Panowie z fakturką to troszke wyrozumienia dla tych Pań przy barze one nie mają komputera aby to szybko wypisać zwłaszcza gdy jest dużo ludzi do obsłużenia i nie wszystkie barmanki maja uprawnienia do wypisania takiego papierka.Dla mnie restauracja młynek jest na poziomie nie w każdym lokalu w Kwidzynie można dobrze i smacznie zjeść.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Załączniki:
Komentarz: NAJLEPSZA PIZZA TO TYLKO W MŁYNKU.
jedzenie__21_.gif
jedzenie__21_.gif [ 35.23 KiB | Przeglądane 28797 razy ]

Autor:  canario [ 8 listopada 2008, o 18:44 ]
Tytuł: 

Sorry ale najlepsza pizza tylko w Piwnica Pizza :)

Autor:  electro_nick [ 8 listopada 2008, o 18:46 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
Sorry ale najlepsza pizza tylko w Piwnica Pizza :)

Z całą stanowczością potwierdzam.

Autor:  Darek [ 8 listopada 2008, o 18:54 ]
Tytuł: 

W piwnicy jeszcze nie jadłem, ale czemu nie :grinka:

Autor:  Młynkowicz [ 8 listopada 2008, o 19:52 ]
Tytuł: 

według waszego uznania być może i w piwnicy jest dobre jedzonko ale tam nie bywam więc nie moge powiedzieć co i jak. pozdrawiam ;)

Autor:  agniesz-ka [ 8 listopada 2008, o 19:53 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
W piwnicy jeszcze nie jadłem
- jak podpadniesz Szefowej to niewykluczone, że w piwnicy będziesz spożywał :-D

Autor:  Darek [ 8 listopada 2008, o 19:55 ]
Tytuł: 

Cytuj:
- jak podpadniesz Szefowej to niewykluczone, że w piwnicy będziesz spożywał :-D


Przecież wiesz że ja anioł jestem, więc jak mam podpaść :grinka:

Autor:  canario [ 8 listopada 2008, o 22:46 ]
Tytuł: 

W Młynku za to bardzo dobra jest Quesadillas. Zdecydowanie ... Szkoda, że jestem na diecie :(

Autor:  bloszek [ 9 listopada 2008, o 07:24 ]
Tytuł: 

Piwnica bije na głowę młynka i marcello. Bynajmniej ja tak uważam.

Pizza i dania obiadowe o wiele lepsze i tańsze. Porównując porcje młynka (dania obiadowe) a piwnicy to jest przepaść:)

Autor:  romeg [ 9 listopada 2008, o 09:57 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Pizza i dania obiadowe o wiele lepsze i tańsze. Porównując porcje młynka (dania obiadowe) a piwnicy to jest przepaść:)


czyli bloszek chce powiedziec, ze im wiecej tym lepiej ;)

Autor:  Rachel [ 9 listopada 2008, o 10:07 ]
Tytuł: 

Powiedzielibyście gdzie jest ta piwnica :roll:

Autor:  MACIEKZB [ 9 listopada 2008, o 10:14 ]
Tytuł: 

Rachel napisał(a):
Powiedzielibyście gdzie jest ta piwnica

Róg Mickiewicza i Wschodniej :)

Autor:  domi25 [ 9 listopada 2008, o 10:18 ]
Tytuł: 

potwierdzam, w piwnicy pyszna pizza ale co nie pójdę to albo zamknięte, albo choroba pracujących hehe.

Autor:  bloszek [ 9 listopada 2008, o 14:36 ]
Tytuł: 

romeg napisał(a):
czyli bloszek chce powiedziec, ze im wiecej tym lepiej

Wiesz przy zachowaniu stosunku jakości do ilości :)

domi25 napisał(a):
potwierdzam, w piwnicy pyszna pizza ale co nie pójdę to albo zamknięte, albo choroba pracujących hehe.


A to masz peszek. Ja nigdy jeszcze nie zastałem tego lokalu zamkniętego (oczywiście poza godzinami faktycznego zamknięcia lokalu).

Autor:  warzek [ 9 listopada 2008, o 14:43 ]
Tytuł: 

Potwierdzam. Piza w Piwnicy smakowita. Świeżutka produkcja. :)

Autor:  ankl [ 9 listopada 2008, o 16:21 ]
Tytuł: 

malgos napisał(a):
zajechaliśmy tam na obiad z poważnymi ludźmi spoza Kwidzyna

malgos napisał(a):
żenada a mi było wstyd przed poważnymi ludźmi


Ja jeszcze może młody jestem, ale poważnych ludzi raczej nie zabiera się do lokalu przy supermarkecie ;)

Autor:  Gregor [ 9 listopada 2008, o 16:25 ]
Tytuł: 

ankl napisał(a):
supermarkecie


czy ja wiem czy taki super.. przed zamknięciem straszne kolejki się robią :grinka: :grinka:

Autor:  ankl [ 9 listopada 2008, o 16:28 ]
Tytuł: 

Gregor napisał(a):
czy ja wiem czy taki super.. przed zamknięciem straszne kolejki się robią :grinka: :grinka:

Right :grinka:

Autor:  drosik [ 9 listopada 2008, o 16:32 ]
Tytuł: 

ankl,
Kwidzyn jest tak nieduży, że ten lokal jest przy wszystkim :D :D :D

Autor:  Darek [ 9 listopada 2008, o 16:48 ]
Tytuł: 

Drodzy, a jakbyście zmobilizowali się do wykonania niewielkiej pracy :?:

Chodzi mi o aktualny spis barów na terenie miasta z podaniem lokalizacji.

Niejednemu gościowi w Waszym mieście byłoby to bardzo pomocne. :grin:

PS. oczywiście tych, które sprawdziliście i polecacie :grinka:

Autor:  Gregor [ 9 listopada 2008, o 16:57 ]
Tytuł: 

Darek, http://portal.e-kwidzyn.pl/puby-knajpy-lokale.html :oops:

Autor:  Darek [ 9 listopada 2008, o 17:12 ]
Tytuł: 

Gregor

Dzięki ale mnie chodzi, np: kopia wykazu barów i obok Wasz ranking, bo tak to co mi z tego znów wyląduję w Pizza Zyggi's, bo mnie tam jeszcze nie struli :grinka:

Autor:  młynarz [ 23 listopada 2008, o 17:45 ]
Tytuł:  Cucumber w Młynku

Do wszystkich zbulwersowanych "cucumbrem" w Młynku:
Dyżurny grafik, odpowiedzialny za tego byka został przykladnie rozstrzelany.
Mam propozycję. Jest w Młynku też menu w wersji japońskiej. Proponuję największą pizzę za znalezienie błędu w tekście.
P.S. To Carrefour jest od jakiegoś czasu przy Młynku.
Pozdrowienia!

Autor:  Porcellus [ 23 listopada 2008, o 17:54 ]
Tytuł: 

młynarz napisał(a):
za tego byka został przykladnie rozstrzelany.


I oto chodzi towarzyszu..... i oto chodzi :grinka: :grinka: :grinka:

Porcellus

Autor:  punky [ 23 listopada 2008, o 20:39 ]
Tytuł: 

Młynkowicz napisał(a):
ani na ludzi którzy tam pracują

tu bym sie spieral

niektore z pan barmanek moglyby ciszej obgadywac klientow
bo niemilo sie slucha siedzac przy stoliku obok baru ,jak plotkuja na temat innych klientow

Młynkowicz napisał(a):
młynek jest na poziomie


jak na kwidzyn prawie najwyzszym
porownujac do innych lokali jeszcze duzo jej brakuje
Młynkowicz napisał(a):
nie w każdym lokalu w Kwidzynie można dobrze i smacznie zjeść.


tutaj sie zgodze

ale iguana np wg mnie daje smaczniejsze jedzonko

Autor:  KrzychG [ 23 listopada 2008, o 23:20 ]
Tytuł:  Re: Cucumber w Młynku

młynarz napisał(a):
Do wszystkich zbulwersowanych "cucumbrem" w Młynku:
Dyżurny grafik, odpowiedzialny za tego byka został przykladnie rozstrzelany...........
...............Pozdrowienia!


Aaaaa, powitać powitać szefa. Uważaj, to forum wciąga jak diabli.

Autor:  Piotr_J [ 22 stycznia 2009, o 14:22 ]
Tytuł: 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zmianami w Młynku.

Od jakiegoś czasu funkcjonuje nowa karta. Sposób podawania potraw też się zmienił.

Dziś zaskoczyły mnie nowe opakowania stosowane przy dowozie (torebki) i sosy w saszetkach produkowane na potrzeby Młynka (z logo).

Autor:  wilczek1977 [ 25 kwietnia 2011, o 15:13 ]
Tytuł:  Re: Młynek

witam bylem juz tam kilka razy [Wymoderowano]
mod electro_nick:
Kolego jestes od pol godziny na forum i napisałeś dwa posty-jeden bardzo na plus pewnej knajpy i jeden bardzo na minus innej knajpy. Jak to wygląda oceń sam, tymczasem dopóki nie dasz się bliżej poznać Twoje posty będą cięte z takich tematów.

Autor:  cioccolate [ 8 czerwca 2011, o 10:48 ]
Tytuł:  Re: Młynek

Jak dla mnie w Młynku jedzonko jest dobre ale Panie Barmanko-kelnerki , fakt jeśli już to robią powinny ciszej obgadywać :D

Autor:  wiktoria010203 [ 1 września 2011, o 15:52 ]
Tytuł:  Re: Młynek

Ja w młynku wczoraj byłam i na samym wejściu aż mnie odrzuciło,ktoś kto tam sprząta chyba nie wypłukał ściereczki i tak śmierdziało w całym lokalu.Porażka!!!!!!!!!!!
Kiedyś tam było lepiej.

Autor:  electro_nick [ 1 września 2011, o 18:09 ]
Tytuł:  Re: Młynek

wiktoria010203, a nie zapomniałaś przypadkiem "przy okazji" pochwalić "Pała-cyku" z Kaniczek? :twisted:

Autor:  Darek [ 1 września 2011, o 18:22 ]
Tytuł:  Re: Młynek

electro_nick napisał(a):
wiktoria010203, a nie zapomniałaś przypadkiem "przy okazji" pochwalić "Pała-cyku" z Kaniczek? :twisted:


Może tam też mają śmierdzące ścierki :D

Autor:  Piotr_J [ 9 maja 2013, o 06:07 ]
Tytuł:  Re: Młynek

Młynek od 7 maja w nowej lokalizacji na Magazynowej (dawna Staromiejska a obecnie Magazyn).

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/