Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2009, o 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Bloczka chyba asekuracyjnie zarejestrowała się na forum, aby pochwalić ten lokal. Powodem jest zwiększająca się liczba niezadowolonych klientów m.in. znajomi mieli komunię swojego dziecka, cała rodzina będąca w lipcu na weselu mojej siostry i inni, których nie będę wymieniał.
1. Komunie:
Jednego dnia na 2 salach 6 rodzin miało obiad po I Komunii Świętej. Odzieleni byli parawanami. Gwar prawie 150 osób(większości dzieci), brak prywatności, opóźniona obsługa, zimne dania - to tylko niektóre minusy.
2. Wesele:
Nie wiem od czego zacząć. Wypisze tylko kilka minusów, chyba że Dzajant coś dopisze:
- Brak osób którzy rozmawiają i rozliczają się od początku do końca imprezy
- Brak powitania Młodych i gości weselnych przez właściciela lub kierownika sali chlebem i solą.
- Nieprzygotowany szampan na wejście dla wszystkich gości. Dolewali przy gościach. Przecież wiedzieli ile będzie gości, więc tyle samo powinno kileliszków z szampanem.
- Zimne dania podawane co kilkanaście osób, czyli wazy z rosołem były po 2 na stół przy którym siedziało 20 osób. Mięso podane szybciej niż ziemniaki ( a dla niektórych niestarczyło)
- Herbata i kawa podana dopiero jak kelnerowi powiedziało 3 razy. Nalewana była w prostych szklankach bez uchwytów (co jest niewygodne przy piciu ciepłego napoju)
- Tort wstawiono ze stolikiem (nie wjechał) na pustą salę bez gości. Brak komunikacji z zespołem.
Są jeszcze poprawiny, o których wolę nie pisać. ...

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2009, o 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2008, o 20:29
Posty: 1219
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Kobieta
jednym slowem PORAZKA :(

_________________
Życie jest piękne!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2009, o 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
chester napisał(a):
Są jeszcze poprawiny, o których wolę nie pisać. ...

a ja napisze jako pani młoda...
przyszłam w dzień poprawin pół godzinki przed wyznaczoną godziną myśląc że wszystko jest ok, ale tak nie bylo... po pierwsze udostepniono mi tylko jedną dużą sale (tą nową) bez żdnych wcześniejszych uzgodnień. a przecież zapłaciłam za cały lokal "Iguana" a nie tylko za jej część (dodam że za poprawiny płacisz osobno 1000zł), a na koniec dowiedzialam się że mam jeszcze zapłacić osobno za obsługę 3 razy po 150zł gdzie wcześniej nie było o tym mowy (na umowie tego tez niema).

Było bardzo wiele minusów... np. jeden właściciel a trzech rządzących, gdzie każdy mówi co innego. Rozumiem interes rodzinny ale bez przesady...

Ah dużo by pisać... Nie Polecam!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2009, o 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dzajant napisał(a):
Ah dużo by pisać... Nie Polecam!


Na pocieszenie dodam, że na szczęście nikt nie powiedział "goście mają się bawić a nie jeść" :-P

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2009, o 18:29 
Offline

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 13:47
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Co do zabawy to słyszał że w ostatnią sobotę tj. wczoraj były tam 2 wesela. Jedno na dużej drugie na małej sali. Więc ciekawe jak zabawa:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2009, o 18:46 
Offline

Dołączył(a): 15 listopada 2009, o 18:40
Posty: 1
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dodam od siebie, ze nigdy nie bylem tam na zabawie ale wiem jedno, ze swojej tam nigdy nie zorganizuje. Wlasciciele tego lokalu niepowaznie podchodza do interesow, slyszalem ze nie wywiazuja sie z umow, wiec nie spodziewalbym sie niczego po tym lokalu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2009, o 16:45 
Offline

Dołączył(a): 15 września 2009, o 14:24
Posty: 11
Lokalizacja: Kwidzynkowo
Płeć: Kobieta
Fajnie wygląda ta nowa sala. Ja mam sentyment do iguany bo tam byłam na pierwszej randce ze swoim obecnym partnerem. Było cudownie:D ale to chyba dlatego, że to z nim tam byłam. Mnie obsłużono ok, jedzonko dobre.
Ps. Pamiętam, kiedy jeszcze żył Pan Zbyszek to wszystko lepiej trzymało się kupy. Kiedyś nawet byłam kelnerką na paru weselach, ale wtedy to jeszcze było w starym ogólniaku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lutego 2010, o 19:21 
Offline

Dołączył(a): 13 marca 2009, o 14:49
Posty: 1
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Macie moze jakies nowe wiesci jak dalej jest z ta restauracj??? zmieniło sie cos odnosnie jedzenia i prowadzacych lokal bo szukam sali na swoje wesele ale po przeczytaniu tych informacji to sie musze zastanowic mocno haha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lutego 2010, o 19:25 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
luis napisał(a):
po przeczytaniu tych informacji to sie musze zastanowic mocno haha

Nad weselem czy nad salą?? :grin: :-D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 marca 2010, o 00:23 
Offline

Dołączył(a): 13 marca 2010, o 00:07
Posty: 2
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Za kilka miesięcy planujemy tak wesele. Sala zarezerwowana, ale to co teraz czytam wprawia mnie w wielkie zakłoooopotanie.. Proszę o jakieś aktualne opinie, skłonna jestem szukać czegoś innego, ale z tym może być nie lada problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 marca 2010, o 08:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Porcellus napisał(a):
nikt nie powiedział "goście mają się bawić a nie jeść"

faktycznie nikt tak nie powiedzial, ale na poprawinach (kiedy zobaczylam ze niema miejsca ani dla dj-a ani miejsca do tanczenia) wlascicielka powiedziala ze i tak goscie przychodza tylko na poprawiny aby zjesc, ja jej na to ze widocznie moi goscie sa wyjatkiem i musiala na szybkiego tak ustawiac stoly aby moi goscie mieli gdziekolwiek tanczyc...

Dziunia napisał(a):
Proszę o jakieś aktualne opinie

ja juz tam raczej nie zawitam, ale chcialabym cie tylko ostrzec ze jesli macie juz ta sale to poprostu zalatwiaj wszystko z jedna osoba i wszystko miej na papierze co, jakie warunki i ile do zaplacenia, bo ja wiele rzeczy nie mialam zawartych w umowie, tak samo jak z menu, mialo byc wszystko to co na liscie a miesiac przed sie okazalo ze musze wybierac i zrezygnowac z kilku pozycji bo wlasciciel powiedzial ze bedzie wtedy za duzo jedzenia :/ a wcale nie bylo duzo wrecz przeciwnie (w innych lokalach daja o wiele wiele wiecej...)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 marca 2010, o 11:42 
Offline

Dołączył(a): 13 marca 2010, o 00:07
Posty: 2
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
ZERO PROFESJONALIZMU I PRZYGOTOWANIA DO PROWADZENIA TEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 marca 2010, o 12:10 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2006, o 23:22
Posty: 381
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziunia napisał(a):
ZERO PROFESJONALIZMU I PRZYGOTOWANIA DO PROWADZENIA TEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI


Ja mam sale zarezerwowaną i zaliczke wpłaconą :/
oby Wasze opinie się nie sprawdziły.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2010, o 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Może po naszych (moich i Dzajant) sugestiach i rzeczy z których mogliśmy byc niezadowoleni może się u nich poprawiło. Ja i tak przez najbliższy czas nie mam zamiaru tam się bawic i prowadzic jakiekolwiek imprezy. Dopóki nie nauczą się prawidłowego podejścia do klienta i innych cech do profesjonalnego prowadzenia biznesu.
Przydałaby się jakaś nowa opinia, najlepiej z tego roku na temat organizacji imprez w tym lokalu.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2010, o 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 marca 2010, o 23:16
Posty: 10
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam Wszystkich Serdecznie,

W ostatnim czasie uruchomiona została strona internetowa www.restauracja-iguana.pl , zapraszam do odwiedzin.
Na stronie mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą, przejrzeć galerię zdjęć.

Jeśli mają Państwo pytania proszę o kontakt:

Ariel - 790 021 561
Kamil - 606 332 593

Pozdrawiam

_________________
www.restauracja-iguana.pl ul. Piastowska 32 tel. 055 279 33 79


Ostatnio edytowano 19 marca 2010, o 08:44 przez iguana, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.