Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2010, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2010, o 17:52
Posty: 1
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
:cry: Miałem okazję być dzisiaj w Iguanie. Niestety lokal nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Po pierwsze jak samemu nie podejdzie się do lady i nie zamówi to niczego człowiek nie zje. Po prostu nikt się nie interesuje nowymi gośćmi przy stole. Na zamówione dania trzeba bardzo długo czekać. W moim przypadku było to około 50 minut (zamówione 3 dania). Następna rzecz do poprawy to to, że na sali słychać jak ktoś tłucze w kuchni kotlety. Taki niby banał i łatwo go uniknąć a jednak obsługa nie zwraca na to uwagi. W końcu kelner przyniósł zamówione dania i znowu niespodzianka. Okazało się, że skład jednego z dań zmieniono bo akurat nie było tego który zamówiłem. Nikt oczywiście nie pofatygował się żeby poinformować mnie o tym wcześniej więc zostałem postawiony przed faktem dokonanym. Samo jedzenie jest na średnim poziomie. W jednym z dań widać było wyraźnie, że mięso jest odgrzewane któryś raz z kolei. Muszę stwierdzić, że była to pierwsza i niestety ostatnia moja wizyta w tym lokalu. Szczerze odradzam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2010, o 18:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
chyba konkurencja się odezwała ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2010, o 19:06 
robiezet, i zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to, żeby nas o tym poinformować? :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2010, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2008, o 20:29
Posty: 1219
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Kobieta
a czy to zle ze chce nam oszczedzic przykrosci ? ;)

_________________
Życie jest piękne!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2010, o 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Komin napisał(a):
chyba konkurencja się odezwała

casan napisał(a):
robiezet, i zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to, żeby nas o tym poinformować?


Może po prostu wybrał łatwy start na forum, gdybym był sfrustrowany po takiej wizycie (a z opisu robiezet'a wygląda, że nie było zbyt ciekawie) to też wolałbym ludzi przestrzec i wylać swoje żale ;)

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 10:35 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 10:28
Posty: 3
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam
Wczoraj tz. 29.05.2010 mieliśmy wesele w iguanie było super. Goście zadowoleni z obsługi bylo bardzo profesjonalnie. Jedzenie pierwsza klasa, bardzo smaczne wszystko w odpowiednim czasie, ilości nie do przejedzenia.Jesteśmy bardzo zadowoleni, także spokojnie polecamy ten lokal na różne imprezy. Jeszcze raz dziękujemy obsłudze i właścicielą lokalu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 11:11 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jakoś tak ciężko się tej Iguanie przebić na rynku gastronomicznym.
Każdy nowo zarejestrowany próbuje bardzo mocno ją wychwalić, albo bardzo mocno ja zganić.
A może po prostu trzeba naprawdę wziąć się za uczciwą i profesjonalną, usługę i obsługę klientów, (też tam byłem i mam na ten temat swoje zdanie).
A ludzie bez żadnej reklamy, będą między sobą wychwalać lokal, odwiedzać go i korzystać z jego usług.
Trzeba się po prostu wziąć za uczciwą robotę, a nie liczyć na to że po takich tekstach na forum znajdzie się znowu chętny, (nie chcę powiedzieć "Frajer ") ,który się nie mile rozczaruje po fakcie.
Życzę Iguanie powodzenia, ale przez samo wychwalanie na forum, kariery lokal nie zrobi.

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mi akurat Iguana bardzo pasuje.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 15:49 
Mi również, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że takie osoby, które rejestrują się i od razu negują/chwalą lokal psują wrażenie. Dzisiejszy przykład rafropa, który rejestruje się na forum rano, dzień po weselu, po którym powinien odpoczywać/ przygotowywać się do poprawin i od razu wychwala swoje wesele, nie jest dla mnie wiarygodny ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
casan napisał(a):
Dzisiejszy przykład rafropa, który rejestruje się na forum rano, dzień po weselu, po którym powinien odpoczywać/ przygotowywać się do poprawin i od razu wychwala swoje wesele, nie jest dla mnie wiarygodny

dla mnie tez... tymbardziej ze przezylam swoje w trakcie wesela jak i po weselu wiec zdania nie zmienie!

punky napisał(a):
Mi akurat Iguana bardzo pasuje.

mi tez pasowala ale przed weselem dlatego wybralam tą knajpe i myslalam ze nie bede zalowac... odnioslam wrazenie ze bylam ta jedna z pierwszych na ktorych chcieli sie dorobic i oszczedzic, aby miec na dalsze dzialania... nawet glupich filizanek do herbaty niemieli tylko moi goscie musieli w zwyklych szklankach pic (tych bez ucha). oczywiscie teraz juz cos tam mają, dokupili z tego co zauwazylam i wazony i zasłony aby jakos to wygladalo, na moim tego niestety nie bylo...

rafrop napisał(a):
Jeszcze raz dziękujemy obsłudze i właścicielą lokalu.

ja tylko napisze że wspolczuje obsludze takich WŁAŚCICIELI...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 21:01 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 10:28
Posty: 3
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
...a przepraszam bardzo forum jest dla wszystkich, którzy chca sie wypowiedzieć na jakiś temat czy tylko dla starych wyjadaczy. Nam się podobało i nikt tego nie zmieni, najlepszym dowodem na to były telefony od gości, a to moja sprawa co o tej godzinie po moim weselu robiłem na forum, Ja wiem co powinienem robić. Jeżeli ktoś w to co napisałem nie wierzy bo jestem świeżakiem to jego sprawa, mi na tym nie zależny, wyraziłem tylko swoją opinie i na tym koniec.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2010, o 21:39 
Forum jest dla wszystkich, nie tylko dla starych wyjadaczy. Chodzi o to, że wiele razy zdarzało się, że osoba się na forum rejestrowała, po czym dokonywała wpisu negatywnego/pozytywnego na temat danego lokalu, po czym słuch o tej osobie ginął. Ciężko takie wpisy brać za wiarygodne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2010, o 12:37 
Offline

Dołączył(a): 31 maja 2010, o 12:17
Posty: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Witam, moim skromnym zdaniem forum jest głównie dla nowych użytkowników którzy zazwyczaj chcą jednorazowo wyrazić swoją opinię. Tak czy inaczej dobrze, że swojej opinii nie przedstawiłem zaraz po weselu bo przez niektórych zostałaby uznana za niewiarygodną... paradoks... natomiast zwięźle i krótko bo nie zamierzam polemizować z kimś kto około rok od wesela dalej wylewa swoje smutki i żale , zamiast się cieszyć małżeństwem... tylko nieustannie śledzić forum Iguany...być może nie jest w nim za szczęśliwy... nie mój problem.... natomiast wracając do sedna w tym roku miałem wesele w Iguanie... ku zdziwieniu niektórych wszystko było idealnie, bez najmniejszych zastrzeżeń... jedzenie wyborne, wręcz było go trzykrotnie za dużo...obsługa przemiła, wykonująca najdrobniejsze prośby w mgnieniu oka i do tego z uśmiechem. Kapela tez nam się udała fakt. wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę. GENERALNIE LOKAL ZDECYDOWANIE POLECAM !!! a o przyszłość tej restauracji raczej byłbym spokojny... może dlatego że o termin na wesela łatwo tam nie jest.... więc chyba o czymś to świadczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2010, o 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
onik napisał(a):
bo nie zamierzam polemizować z kimś kto około rok od wesela dalej wylewa swoje smutki i żale , zamiast się cieszyć małżeństwem... tylko nieustannie śledzić forum Iguany...być może nie jest w nim za szczęśliwy... nie mój problem....

pewnie pijesz do mnie, od mojego malzenstwa sie odwal, bo niewiem co ma malzenstwo do iguany - glupie porownanie... pisze o tym kilka razy bo bylo tego zbyt duzo a chce zeby inni wiedzieli przed czym sie ustrzec...

onik napisał(a):
może dlatego że o termin na wesela łatwo tam nie jest.... więc chyba o czymś to świadczy...

rok temu terminow bylo wiele...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:10 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
dzajant napisał(a):
od mojego malzenstwa sie odwal


Bardzo dobrze dzajant trza od razu walić po łapach. :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.