Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Iguana
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=3941

Autor:  malgos [ 7 sierpnia 2008, o 06:57 ]
Tytuł: 

Mega napisał(a):
Ale gdzie?

przykładowo Iguana - jakoś tam obsługa jest bardziej taktowna :-)

Autor:  Piotr_J [ 8 sierpnia 2008, o 13:12 ]
Tytuł: 

malgos napisał(a):
tam obsługa jest bardziej taktowna :-)

Zależy kiedy. Na pępkowym usłyszałem kilka tekstów od kelnera i barmana.

Autor:  megi [ 8 sierpnia 2008, o 14:19 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):
malgos napisał(a):
tam obsługa jest bardziej taktowna :-)

zależy jakie było pępkowe :-D

Autor:  drosik [ 8 sierpnia 2008, o 19:37 ]
Tytuł: 

A nie słyszałaś nas ? :grinka:

Autor:  megi [ 8 sierpnia 2008, o 20:17 ]
Tytuł: 

nie bo wiatr wiał w drugą st :roll: ronę

Autor:  ankl [ 9 sierpnia 2008, o 10:21 ]
Tytuł: 

malgos napisał(a):
przykładowo Iguana - jakoś tam obsługa jest bardziej taktowna :-)

Też niestety nie zawsze, byłem świadkiem (właściwie to uczestnikiem też, jako, że była w moją stronę) pyskówki kelnera, to było fakt faktem jakieś kilka miesięcy temu.

Autor:  catani [ 9 sierpnia 2008, o 12:11 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):

a ja po zwroceniu uwagi, ze dostalam uzywany(z brudna lyzka od innego sosu w dodatku) juz sos uslyszalam, ze powinnam to powiedziec po cichu, nie tak oficjalnie :roll:
zezlona na maxa zwrocilam tez uwage kelnerowi, ze sos koperkowy jest bialy-nie czerwony, ze sloiczka (pudliszki) posypany koperkiem :wink:

Autor:  garczek [ 30 marca 2009, o 10:59 ]
Tytuł: 

Byłem tam w niedzielę i cóż powiedzieć.... tragedia.

Co sobie wymyśliłem z menu to nie ma albo ryba nie dojechała.....

Ponadto byliśmy w 4 osoby, 3 dania dotarły razem a ja na swoje czekałem,czekałem i dostałem jak inni skończyli. Pomijam że od zamówienia do potrawy na stole minęło ok 40 minut ale w miłym towarzystwie to czas jakoś leci.

Byłem tam drugi i ostatni raz. Za pierwszym razem(albo nawet za pierwszą razą) było podobnie i chciałem dać im szansę. Cóż peszek.

Nie polecam.

Autor:  Robik [ 1 kwietnia 2009, o 15:09 ]
Tytuł: 

Ja również byłem zdziwiony, po co mi tą kartę przynoszą, niech od razu powiedzą, co mają, bo jeśli kelner wymieniałby, czego nie ma to długo by się musiał produkować.

Autor:  Hopeczka [ 1 kwietnia 2009, o 22:09 ]
Tytuł: 

ja pamietam poczatki Iguany :)
no coz to chyba nie bedzie najlepsza reklama:)
poszlam ze znajoma
nie mialysmy wymagan bo z menu to co chcialysmy dostalysmyale :)
po ponad poltorej godzinie
nawet nas to rozbawilo bo przyszedl barman i przyniosl po godzinie soki powiedzial prosze wiec sadzilysmy ze na koszt firmy
jedzenie dostalysmy zimne :)
ale smaczne
przyszlo do placenia
chcieli wiecej niz w cenniku i zeby zaplacic za soczki :)
jako zer mialam dobry humor bo z ta znajoma widze sie ostatnio bardzo rzadko a jestesmy sobie bliskie to policzylam panu na kartce pisemnie :) ile sie nalezy polozylam odliczone
podziekowalam i wyszlam
nigdy wiecej nie wrocilam :):):):)

Autor:  Mirrr [ 2 kwietnia 2009, o 09:21 ]
Tytuł: 

Od razu przypomniał mi sie nieśmiertelny skecz Laskowika -" Zieleniak "

Autor:  dzajant [ 18 czerwca 2009, o 15:27 ]
Tytuł: 

ja odświeże troszke temat pokazując tylko część dobudowanego lokalu...

Załączniki:
DSC_3876.jpg
DSC_3876.jpg [ 85.24 KiB | Przeglądane 20991 razy ]

Autor:  fusek [ 21 czerwca 2009, o 13:05 ]
Tytuł: 

ale to chyba jest jakas sala na pietrze? bo z tego co pamietam to w Iguanie nie bylo az tyle wolnej przestrzeni

Autor:  chester [ 21 czerwca 2009, o 22:28 ]
Tytuł: 

To jest dobudowana część budynku od strony bloków TBS przy Sokolej. Iguana teraz ma 2 sale (część jadalna - dobudówka i taneczna - stara sala z barem)

Autor:  Bloczka [ 5 września 2009, o 15:13 ]
Tytuł: 

29.08.2009 r. mój syn miał wesele w Iguanie, w dużej nowej sali. Jedzenia było bardzo dużo, ładnie podane i wyśmienite, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Sala jak na kwidzyńskie warunki nowoczesna i elegancka (piękne oświetlenie, ustawna przestrzeń, dużo miejsca do zabawy i kącik do wypoczynku). Zabawa trwała do białego rana! Lokal na uroczystości weselne polecam!

Autor:  chester [ 6 września 2009, o 11:13 ]
Tytuł: 

Bloczka chyba asekuracyjnie zarejestrowała się na forum, aby pochwalić ten lokal. Powodem jest zwiększająca się liczba niezadowolonych klientów m.in. znajomi mieli komunię swojego dziecka, cała rodzina będąca w lipcu na weselu mojej siostry i inni, których nie będę wymieniał.
1. Komunie:
Jednego dnia na 2 salach 6 rodzin miało obiad po I Komunii Świętej. Odzieleni byli parawanami. Gwar prawie 150 osób(większości dzieci), brak prywatności, opóźniona obsługa, zimne dania - to tylko niektóre minusy.
2. Wesele:
Nie wiem od czego zacząć. Wypisze tylko kilka minusów, chyba że Dzajant coś dopisze:
- Brak osób którzy rozmawiają i rozliczają się od początku do końca imprezy
- Brak powitania Młodych i gości weselnych przez właściciela lub kierownika sali chlebem i solą.
- Nieprzygotowany szampan na wejście dla wszystkich gości. Dolewali przy gościach. Przecież wiedzieli ile będzie gości, więc tyle samo powinno kileliszków z szampanem.
- Zimne dania podawane co kilkanaście osób, czyli wazy z rosołem były po 2 na stół przy którym siedziało 20 osób. Mięso podane szybciej niż ziemniaki ( a dla niektórych niestarczyło)
- Herbata i kawa podana dopiero jak kelnerowi powiedziało 3 razy. Nalewana była w prostych szklankach bez uchwytów (co jest niewygodne przy piciu ciepłego napoju)
- Tort wstawiono ze stolikiem (nie wjechał) na pustą salę bez gości. Brak komunikacji z zespołem.
Są jeszcze poprawiny, o których wolę nie pisać. ...

Autor:  Hopeczka [ 6 września 2009, o 16:14 ]
Tytuł: 

jednym slowem PORAZKA :(

Autor:  dzajant [ 6 września 2009, o 16:35 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Są jeszcze poprawiny, o których wolę nie pisać. ...

a ja napisze jako pani młoda...
przyszłam w dzień poprawin pół godzinki przed wyznaczoną godziną myśląc że wszystko jest ok, ale tak nie bylo... po pierwsze udostepniono mi tylko jedną dużą sale (tą nową) bez żdnych wcześniejszych uzgodnień. a przecież zapłaciłam za cały lokal "Iguana" a nie tylko za jej część (dodam że za poprawiny płacisz osobno 1000zł), a na koniec dowiedzialam się że mam jeszcze zapłacić osobno za obsługę 3 razy po 150zł gdzie wcześniej nie było o tym mowy (na umowie tego tez niema).

Było bardzo wiele minusów... np. jeden właściciel a trzech rządzących, gdzie każdy mówi co innego. Rozumiem interes rodzinny ale bez przesady...

Ah dużo by pisać... Nie Polecam!

Autor:  Porcellus [ 6 września 2009, o 17:22 ]
Tytuł: 

dzajant napisał(a):
Ah dużo by pisać... Nie Polecam!

Na pocieszenie dodam, że na szczęście nikt nie powiedział "goście mają się bawić a nie jeść" :-P

Porcellus

Autor:  justyna2707 [ 6 września 2009, o 18:29 ]
Tytuł: 

Co do zabawy to słyszał że w ostatnią sobotę tj. wczoraj były tam 2 wesela. Jedno na dużej drugie na małej sali. Więc ciekawe jak zabawa:)

Autor:  capoarco [ 15 listopada 2009, o 18:46 ]
Tytuł: 

Dodam od siebie, ze nigdy nie bylem tam na zabawie ale wiem jedno, ze swojej tam nigdy nie zorganizuje. Wlasciciele tego lokalu niepowaznie podchodza do interesow, slyszalem ze nie wywiazuja sie z umow, wiec nie spodziewalbym sie niczego po tym lokalu.

Autor:  Iwka [ 16 listopada 2009, o 16:45 ]
Tytuł: 

Fajnie wygląda ta nowa sala. Ja mam sentyment do iguany bo tam byłam na pierwszej randce ze swoim obecnym partnerem. Było cudownie:D ale to chyba dlatego, że to z nim tam byłam. Mnie obsłużono ok, jedzonko dobre.
Ps. Pamiętam, kiedy jeszcze żył Pan Zbyszek to wszystko lepiej trzymało się kupy. Kiedyś nawet byłam kelnerką na paru weselach, ale wtedy to jeszcze było w starym ogólniaku.

Autor:  luis [ 2 lutego 2010, o 19:21 ]
Tytuł: 

Macie moze jakies nowe wiesci jak dalej jest z ta restauracj??? zmieniło sie cos odnosnie jedzenia i prowadzacych lokal bo szukam sali na swoje wesele ale po przeczytaniu tych informacji to sie musze zastanowic mocno haha

Autor:  krzyzak [ 2 lutego 2010, o 19:25 ]
Tytuł: 

luis napisał(a):
po przeczytaniu tych informacji to sie musze zastanowic mocno haha

Nad weselem czy nad salą?? :grin: :-D

Autor:  Dziunia [ 13 marca 2010, o 00:23 ]
Tytuł: 

Za kilka miesięcy planujemy tak wesele. Sala zarezerwowana, ale to co teraz czytam wprawia mnie w wielkie zakłoooopotanie.. Proszę o jakieś aktualne opinie, skłonna jestem szukać czegoś innego, ale z tym może być nie lada problem.

Autor:  dzajant [ 14 marca 2010, o 08:37 ]
Tytuł: 

Porcellus napisał(a):
nikt nie powiedział "goście mają się bawić a nie jeść"

faktycznie nikt tak nie powiedzial, ale na poprawinach (kiedy zobaczylam ze niema miejsca ani dla dj-a ani miejsca do tanczenia) wlascicielka powiedziala ze i tak goscie przychodza tylko na poprawiny aby zjesc, ja jej na to ze widocznie moi goscie sa wyjatkiem i musiala na szybkiego tak ustawiac stoly aby moi goscie mieli gdziekolwiek tanczyc...

Dziunia napisał(a):
Proszę o jakieś aktualne opinie

ja juz tam raczej nie zawitam, ale chcialabym cie tylko ostrzec ze jesli macie juz ta sale to poprostu zalatwiaj wszystko z jedna osoba i wszystko miej na papierze co, jakie warunki i ile do zaplacenia, bo ja wiele rzeczy nie mialam zawartych w umowie, tak samo jak z menu, mialo byc wszystko to co na liscie a miesiac przed sie okazalo ze musze wybierac i zrezygnowac z kilku pozycji bo wlasciciel powiedzial ze bedzie wtedy za duzo jedzenia :/ a wcale nie bylo duzo wrecz przeciwnie (w innych lokalach daja o wiele wiele wiecej...)

Autor:  Dziunia [ 14 marca 2010, o 11:42 ]
Tytuł: 

ZERO PROFESJONALIZMU I PRZYGOTOWANIA DO PROWADZENIA TEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI

Autor:  bloszek [ 14 marca 2010, o 12:10 ]
Tytuł: 

Dziunia napisał(a):
ZERO PROFESJONALIZMU I PRZYGOTOWANIA DO PROWADZENIA TEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI

Ja mam sale zarezerwowaną i zaliczke wpłaconą :/
oby Wasze opinie się nie sprawdziły.

Autor:  chester [ 15 marca 2010, o 13:00 ]
Tytuł: 

Może po naszych (moich i Dzajant) sugestiach i rzeczy z których mogliśmy byc niezadowoleni może się u nich poprawiło. Ja i tak przez najbliższy czas nie mam zamiaru tam się bawic i prowadzic jakiekolwiek imprezy. Dopóki nie nauczą się prawidłowego podejścia do klienta i innych cech do profesjonalnego prowadzenia biznesu.
Przydałaby się jakaś nowa opinia, najlepiej z tego roku na temat organizacji imprez w tym lokalu.

Autor:  iguana [ 18 marca 2010, o 23:29 ]
Tytuł: 

Witam Wszystkich Serdecznie,

W ostatnim czasie uruchomiona została strona internetowa www.restauracja-iguana.pl , zapraszam do odwiedzin.
Na stronie mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą, przejrzeć galerię zdjęć.

Jeśli mają Państwo pytania proszę o kontakt:

Ariel - 790 021 561
Kamil - 606 332 593

Pozdrawiam

Autor:  chester [ 19 marca 2010, o 20:24 ]
Tytuł: 

Stronka www nawet fajna. Jak odniesiesz się do wszystkich negatywnych opinii na wasz temat. Poprawiło się trochę?

Autor:  iguana [ 20 marca 2010, o 19:50 ]
Tytuł: 

Grono zadowolonych klientów stale się poszerza. Jakość usług związanych z organizacją imprez okolicznościowych, uważam że jest na najwyższym poziomie.

W najbliższym czasie na stronie www zamieszczone zostaną kolejne zdjęcia, potwierdzające nasz profesjonalizm w organizacji uroczystości.

Pozwolę sobie zaprosić wszystkich do skorzystania z naszej najnowszej oferty, całkowicie nowego, atrakcyjnego MENU.

Autor:  drosik [ 20 marca 2010, o 21:16 ]
Tytuł: 

A nie zabraknie Wam składników jak to zwykle bywało :?:

Autor:  dzajant [ 22 marca 2010, o 21:29 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
zamieszczone zostaną kolejne zdjęcia, potwierdzające nasz profesjonalizm w organizacji uroczystości.

no niewiem.... zdjeciami sie nie najem, a wyglad to nie wszystko...

Autor:  ola650 [ 24 marca 2010, o 07:09 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
Grono zadowolonych klientów stale się poszerza. Jakość usług związanych z organizacją imprez okolicznościowych, uważam że jest na najwyższym poziomie.

W najbliższym czasie na stronie www zamieszczone zostaną kolejne zdjęcia, potwierdzające nasz profesjonalizm w organizacji uroczystości.

Pozwolę sobie zaprosić wszystkich do skorzystania z naszej najnowszej oferty, całkowicie nowego, atrakcyjnego MENU.

Jedna rada - zatrudnijcie profesjonalną sprzątaczkę lub firmę sprzątającą - bo mówiąc wprost w Iguanie jest brudno. Klejące stoły, brudna podłoga i resztki jedzenia po kątach, a do tego wszędzie kurz. Szkoda lokalu, żeby przez ten aspekt budził niechęć klientów.

Autor:  martinos35 [ 29 marca 2010, o 17:18 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Przydałaby się jakaś nowa opinia, najlepiej z tego roku na temat organizacji imprez w tym lokalu.

Pierwsza opinia, którą wystawię dotyczy wesela z września zeszłego roku, mianowicie:
Wesele wraz z poprawinami odbyło się na obu salach na ok. 90 osób.
Miejsca było wystarczająco, lokal jest w stanie pomieścić ok. 110 osób.
Obsługa w liczbie 5 osób sprawnie radziła sobie z wydawaniem posiłków.
Muszę przyznać, że jedzenie było pyszne, niczego nie zabrakło. Bardzo dużo jedzenia zostało nawet po poprawinach.
Wazy z rosołem, sałatki, przekąski zimne, wszystkiego było nawet za dużo.

Wesele zostało zorganizowane perfekcyjnie, dekoracje, wnętrze, jedzenie, wszystko było na najwyższym poziomie.

Z tego miejsca kolejny raz serdecznie dziękuję organizatorom za fantastycznie przygotowane wesele.

W styczniu siostra organizowała chrzciny córki, tym razem na mniejszej sali.
Wrażenia podobne.

Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce do organizowania wszelkich imprez.
Na zakończenie dodam, że w sierpniu kolejny raz bawił się będę w Iguanie, …na weselu kuzyna:)

Autor:  chester [ 29 marca 2010, o 18:54 ]
Tytuł: 

Te dane: ( Wiek: 35
rzeczywiście świadczą o obiektywnej ocenie lokalu.

To co wypisałeś jest po prostu ripostą - wykolorowanie wszystkich zastrzeżeń jakie pojawiły się w tym temacie.
Pomimo tego pozdrawiam ciebie - znajomego braci (właścicieli) :-)

Autor:  drosik [ 29 marca 2010, o 20:10 ]
Tytuł: 

martinos35, oraz iguana, zalogowali się z dokładnie tego samego adresu IP, co oznacza, że to konta klony.

Autor:  chester [ 29 marca 2010, o 20:55 ]
Tytuł: 

Drosik dzięki za czujnośc. Tak myślałem :grinka:

Autor:  ola650 [ 30 marca 2010, o 07:12 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
martinos35, oraz iguana, zalogowali się z dokładnie tego samego adresu IP, co oznacza, że to konta klony.

Podziwiam wiarę "KLONÓW" - nóż widelec się nie wyda... :grinka:

Autor:  iguana [ 30 marca 2010, o 09:01 ]
Tytuł: 

Cytuj:
rzeczywiście świadczą o obiektywnej ocenie lokalu.

Na początek wyjaśnię że nie wszyscy są forumowiczami, nie każdy śledzi kwidzyńskie forum.
Sam do niedawna tego nie robiłem, co nie znaczy że nie mogę się wypowiadać badź moja ocena jest mniej obiektywna, apropo martinos35.

W Iguanie w ciągu roku odbywa się kilkadziesiąt różnego rodzaju imprez, uroczystości.
Od otwarcia drugiej sali, wszyscy goście, za wyjątkiem dzajant, wychodzili zadowoleni, dziękując za wspaniałą organizację.
Ze względu na znaczenie forum zabiegał będę o opinię organizatorów po odbytych uroczystościach.

Chcę wszystkim osobom zostanawiającym się czy Iguana jest odpowiednim miejscem do zorganizowania np. wesela wyjaśnić że jesteśmy lokalem w którym poziom usług stale się poprawia, nie stoimy w miejscu, nie zadawalamy się stanem rzeczy na długie lata.

Każdy wybierze lokal jaki uzna za najlepszy, proszę brać jednak pod uwagę jak najwięcej opinii. Nie opinię dwóch czy trzech osób, gwarantuję że każdy lokal ma i tych zadowolonych i tych mniej zadowolonych klientów.

Autor:  chester [ 31 marca 2010, o 09:18 ]
Tytuł: 

Mogłeś tak od razu, a nie nowe konto zakładac i jakieś bajki wymyślac.
Druga częśc twojej wypowiedzi jest bardziej wiarygodna i oby było tak jak piszesz. Powodzenia

Autor:  kazikson1994 [ 1 kwietnia 2010, o 09:07 ]
Tytuł: 

A ja się ostatnio na Iguanę wkurzylem ;). Od dobrego roku co tydzień/dwa zamawiam pizze, ten sam numer, ten sam sos, ten sam adres, ten sam numer telefonu, ale ostatnio dostałem pizze o 7zł droższą... żadnej informacji o zmianie kolejności w menu... naprawdę się zawiodłem ;)

Autor:  dzajant [ 1 kwietnia 2010, o 14:00 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
Od otwarcia drugiej sali, wszyscy goście, za wyjątkiem dzajant, wychodzili zadowoleni

bo bylam jedną z pierwszych klientek i zle na tym wyszlam.... niestety....

Autor:  iguana [ 2 kwietnia 2010, o 19:46 ]
Tytuł: 

kazikson1994 napisał(a):
dostałem pizze o 7zł droższą...

Myślę że nie powinieneś narzekać, przez ponad dwa lata ceny nie ulegały zmianie.
W kwestii wyjaśnienia zmiana cen, kolejności związana jest z nowym menu:]

Autor:  robiezet [ 26 maja 2010, o 18:04 ]
Tytuł: 

:cry: Miałem okazję być dzisiaj w Iguanie. Niestety lokal nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Po pierwsze jak samemu nie podejdzie się do lady i nie zamówi to niczego człowiek nie zje. Po prostu nikt się nie interesuje nowymi gośćmi przy stole. Na zamówione dania trzeba bardzo długo czekać. W moim przypadku było to około 50 minut (zamówione 3 dania). Następna rzecz do poprawy to to, że na sali słychać jak ktoś tłucze w kuchni kotlety. Taki niby banał i łatwo go uniknąć a jednak obsługa nie zwraca na to uwagi. W końcu kelner przyniósł zamówione dania i znowu niespodzianka. Okazało się, że skład jednego z dań zmieniono bo akurat nie było tego który zamówiłem. Nikt oczywiście nie pofatygował się żeby poinformować mnie o tym wcześniej więc zostałem postawiony przed faktem dokonanym. Samo jedzenie jest na średnim poziomie. W jednym z dań widać było wyraźnie, że mięso jest odgrzewane któryś raz z kolei. Muszę stwierdzić, że była to pierwsza i niestety ostatnia moja wizyta w tym lokalu. Szczerze odradzam.

Autor:  Komin [ 26 maja 2010, o 18:35 ]
Tytuł: 

chyba konkurencja się odezwała ;)

Autor:  casan [ 26 maja 2010, o 19:06 ]
Tytuł: 

robiezet, i zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to, żeby nas o tym poinformować? :D

Autor:  Hopeczka [ 26 maja 2010, o 19:26 ]
Tytuł: 

a czy to zle ze chce nam oszczedzic przykrosci ? ;)

Autor:  ankl [ 27 maja 2010, o 10:48 ]
Tytuł: 

Komin napisał(a):
chyba konkurencja się odezwała

casan napisał(a):
robiezet, i zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to, żeby nas o tym poinformować?

Może po prostu wybrał łatwy start na forum, gdybym był sfrustrowany po takiej wizycie (a z opisu robiezet'a wygląda, że nie było zbyt ciekawie) to też wolałbym ludzi przestrzec i wylać swoje żale ;)

Autor:  rafrop [ 30 maja 2010, o 10:35 ]
Tytuł: 

Witam
Wczoraj tz. 29.05.2010 mieliśmy wesele w iguanie było super. Goście zadowoleni z obsługi bylo bardzo profesjonalnie. Jedzenie pierwsza klasa, bardzo smaczne wszystko w odpowiednim czasie, ilości nie do przejedzenia.Jesteśmy bardzo zadowoleni, także spokojnie polecamy ten lokal na różne imprezy. Jeszcze raz dziękujemy obsłudze i właścicielą lokalu.

Autor:  krzyzak [ 30 maja 2010, o 11:11 ]
Tytuł: 

Jakoś tak ciężko się tej Iguanie przebić na rynku gastronomicznym.
Każdy nowo zarejestrowany próbuje bardzo mocno ją wychwalić, albo bardzo mocno ja zganić.
A może po prostu trzeba naprawdę wziąć się za uczciwą i profesjonalną, usługę i obsługę klientów, (też tam byłem i mam na ten temat swoje zdanie).
A ludzie bez żadnej reklamy, będą między sobą wychwalać lokal, odwiedzać go i korzystać z jego usług.
Trzeba się po prostu wziąć za uczciwą robotę, a nie liczyć na to że po takich tekstach na forum znajdzie się znowu chętny, (nie chcę powiedzieć "Frajer ") ,który się nie mile rozczaruje po fakcie.
Życzę Iguanie powodzenia, ale przez samo wychwalanie na forum, kariery lokal nie zrobi.

Autor:  punky [ 30 maja 2010, o 15:44 ]
Tytuł: 

Mi akurat Iguana bardzo pasuje.

Autor:  casan [ 30 maja 2010, o 15:49 ]
Tytuł: 

Mi również, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że takie osoby, które rejestrują się i od razu negują/chwalą lokal psują wrażenie. Dzisiejszy przykład rafropa, który rejestruje się na forum rano, dzień po weselu, po którym powinien odpoczywać/ przygotowywać się do poprawin i od razu wychwala swoje wesele, nie jest dla mnie wiarygodny ;)

Autor:  dzajant [ 30 maja 2010, o 19:06 ]
Tytuł: 

casan napisał(a):
Dzisiejszy przykład rafropa, który rejestruje się na forum rano, dzień po weselu, po którym powinien odpoczywać/ przygotowywać się do poprawin i od razu wychwala swoje wesele, nie jest dla mnie wiarygodny

dla mnie tez... tymbardziej ze przezylam swoje w trakcie wesela jak i po weselu wiec zdania nie zmienie!

punky napisał(a):
Mi akurat Iguana bardzo pasuje.

mi tez pasowala ale przed weselem dlatego wybralam tą knajpe i myslalam ze nie bede zalowac... odnioslam wrazenie ze bylam ta jedna z pierwszych na ktorych chcieli sie dorobic i oszczedzic, aby miec na dalsze dzialania... nawet glupich filizanek do herbaty niemieli tylko moi goscie musieli w zwyklych szklankach pic (tych bez ucha). oczywiscie teraz juz cos tam mają, dokupili z tego co zauwazylam i wazony i zasłony aby jakos to wygladalo, na moim tego niestety nie bylo...

rafrop napisał(a):
Jeszcze raz dziękujemy obsłudze i właścicielą lokalu.

ja tylko napisze że wspolczuje obsludze takich WŁAŚCICIELI...

Autor:  rafrop [ 30 maja 2010, o 21:01 ]
Tytuł: 

...a przepraszam bardzo forum jest dla wszystkich, którzy chca sie wypowiedzieć na jakiś temat czy tylko dla starych wyjadaczy. Nam się podobało i nikt tego nie zmieni, najlepszym dowodem na to były telefony od gości, a to moja sprawa co o tej godzinie po moim weselu robiłem na forum, Ja wiem co powinienem robić. Jeżeli ktoś w to co napisałem nie wierzy bo jestem świeżakiem to jego sprawa, mi na tym nie zależny, wyraziłem tylko swoją opinie i na tym koniec.

Autor:  casan [ 30 maja 2010, o 21:39 ]
Tytuł: 

Forum jest dla wszystkich, nie tylko dla starych wyjadaczy. Chodzi o to, że wiele razy zdarzało się, że osoba się na forum rejestrowała, po czym dokonywała wpisu negatywnego/pozytywnego na temat danego lokalu, po czym słuch o tej osobie ginął. Ciężko takie wpisy brać za wiarygodne.

Autor:  onik [ 31 maja 2010, o 12:37 ]
Tytuł: 

Witam, moim skromnym zdaniem forum jest głównie dla nowych użytkowników którzy zazwyczaj chcą jednorazowo wyrazić swoją opinię. Tak czy inaczej dobrze, że swojej opinii nie przedstawiłem zaraz po weselu bo przez niektórych zostałaby uznana za niewiarygodną... paradoks... natomiast zwięźle i krótko bo nie zamierzam polemizować z kimś kto około rok od wesela dalej wylewa swoje smutki i żale , zamiast się cieszyć małżeństwem... tylko nieustannie śledzić forum Iguany...być może nie jest w nim za szczęśliwy... nie mój problem.... natomiast wracając do sedna w tym roku miałem wesele w Iguanie... ku zdziwieniu niektórych wszystko było idealnie, bez najmniejszych zastrzeżeń... jedzenie wyborne, wręcz było go trzykrotnie za dużo...obsługa przemiła, wykonująca najdrobniejsze prośby w mgnieniu oka i do tego z uśmiechem. Kapela tez nam się udała fakt. wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę. GENERALNIE LOKAL ZDECYDOWANIE POLECAM !!! a o przyszłość tej restauracji raczej byłbym spokojny... może dlatego że o termin na wesela łatwo tam nie jest.... więc chyba o czymś to świadczy...

Autor:  dzajant [ 31 maja 2010, o 15:56 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):
bo nie zamierzam polemizować z kimś kto około rok od wesela dalej wylewa swoje smutki i żale , zamiast się cieszyć małżeństwem... tylko nieustannie śledzić forum Iguany...być może nie jest w nim za szczęśliwy... nie mój problem....

pewnie pijesz do mnie, od mojego malzenstwa sie odwal, bo niewiem co ma malzenstwo do iguany - glupie porownanie... pisze o tym kilka razy bo bylo tego zbyt duzo a chce zeby inni wiedzieli przed czym sie ustrzec...

onik napisał(a):
może dlatego że o termin na wesela łatwo tam nie jest.... więc chyba o czymś to świadczy...

rok temu terminow bylo wiele...

Autor:  Darek [ 31 maja 2010, o 16:10 ]
Tytuł: 

dzajant napisał(a):
od mojego malzenstwa sie odwal

Bardzo dobrze dzajant trza od razu walić po łapach. :grinka:

Autor:  punky [ 31 maja 2010, o 16:25 ]
Tytuł: 

onik, Akurat takimi postami jak Twój, w oczach większości forumowiczów robisz Iguanie antyreklamę.

Autor:  art [ 31 maja 2010, o 16:29 ]
Tytuł: 

Miałem w tej knajpie wyprawione urodziny, było troche znajomych i jakoś nikt się niekwapi pójść tam drugi raz , a lubimy często gdzieś zjeść na mieście.

Autor:  krzyzak [ 31 maja 2010, o 16:46 ]
Tytuł: 

punky napisał(a):
Akurat takimi postami jak Twój, w oczach większości forumowiczów robisz Iguanie antyreklamę.

Potwierdzam, jestem w tej większości. :-P

Z ust mi to wyjąłeś. ;)

Autor:  punky [ 31 maja 2010, o 16:58 ]
Tytuł: 

krzyzak napisał(a):
Z ust mi to wyjąłeś. ;)

Dobrze że tylko "To" :D :D :D

Sorki za kasztana

Autor:  iguana [ 31 maja 2010, o 17:41 ]
Tytuł: 

art napisał(a):
Miałem w tej knajpie wyprawione urodziny

Proponuję abyś podał datę urodzin oraz swoje nazwisko, będę mógł zweryfikować czy faktycznie piszesz prawdę ...oczywiście dla dobra wszystkich forumowiczów :)

Jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz na priva.

casan napisał(a):
Ciężko takie wpisy brać za wiarygodne

... pragnę zauważyć że użytkowników zarejestrowanych na tę chwilę jest około 2.000, to niewiele. Nie zabierajmy możliwości wypowiadania się reszcie kwidzyniaków, jest ich w porównaniu do naszej grupy znacznie więcej :)

dzajant myślałem że temat filiżanek już wyczerpałaś.
Na szczęście są inne lokale z których usług możesz korzystać, napewno będziesz zadowolona. Przy wyrażaniu swojej opinii nie zapomnij poruszyć tematu ceramiki ...jesteśmy ciekawi :)

Autor:  Hopeczka [ 31 maja 2010, o 18:19 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
Na szczęście są inne lokale z których usług możesz korzystać, napewno będziesz zadowolona. Przy wyrażaniu swojej opinii nie zapomnij poruszyć tematu ceramiki ...jesteśmy ciekawi

Ta wypowiedź do klientki to czyste chamstwo i świetna antyreklama :D działajcie tak dalej a 2000 użytkowników będzie omiać wasz lokal szerokim łukiem :-P ale skoro dla was 2000 to nie wiele to zapewne nie widzicie problemu :roll:

Autor:  onik [ 31 maja 2010, o 18:22 ]
Tytuł: 

Drogi punky

tu nie chodzi o reklamę lub antyreklamę , jestem pewien, że każdy zainteresowany odbierze z mojego postu to co powinien... a reklamy jak pisałem wczesniej raczej ta knajpka nie potrzebuje....zastanówmy się, ja jak wchodzę na forum to po to aby przeczytać coś AKTUALNEGO... a nie jakieś "odgrzewane kotlety" sprzed kilku lat , co gorsze przytaczane w co drugim poście... nie wnoszące nic nowego... i zanim przebije się przez potok niepotrzebnych informacji tracę swój cenny czas... dlatego szanujmy swój czas ....

Autor:  punky [ 31 maja 2010, o 19:03 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):
Drogi punky

"Drogi" to obecnie jest alkohol, jeśli już błyskamy elokwencją to używajmy w odniesieniu do osób formy "szanowny" :-D

Akurat mnie do Iguany przekonywać nie trzeba. Ja napisałem jak Twój post na mnie podziałał i pewnie na innych też.

Autor:  bogusz14 [ 31 maja 2010, o 19:28 ]
Tytuł: 

Zawsze gdy jestem w Iguanie to musze trochę czekać na posiłek nawet jak jestem/jesteśmy sami w lokalu. Rekompensuje to bardzo niska cena jak i sam smak potraw. Ogólnie polecam.

Autor:  dzajant [ 31 maja 2010, o 19:35 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):

teraz juz tak :twisted:
iguana napisał(a):
Przy wyrażaniu swojej opinii nie zapomnij poruszyć tematu ceramiki ...jesteśmy ciekawi

ale ja do waszej ceramiki nic niemialam a co? cos z nimi nie tak? :grinka: :twisted:
Hopeczka napisał(a):
i
świetna antyreklama

samobój :-P

Autor:  art [ 31 maja 2010, o 22:00 ]
Tytuł: 

40 urodziny wyprawione mi przez żonę w lutym 2009r. Gdyby to niebyła niespodzianka zrobiona mi przez żonę napewno bym tam się nieznalazł. I co piszę prawdę?

Autor:  Slay [ 31 maja 2010, o 22:05 ]
Tytuł: 

punky napisał(a):
"Drogi" to obecnie jest alkohol

Alkohol relatywnie drogi nie jest, co innego paliwo w ostatnich miesiącach.

Autor:  chester [ 31 maja 2010, o 23:35 ]
Tytuł: 

Czyżby lokal znowu przechodził jakiś kryzys - brak zamówień na kolejne imprezy, że nowi użytkownicy muszą reklamowac Iguanę. ONIK, albo to zbieg okoliczności, albo brakło weny twórczej to wymyślenia sobie nazwy użytkownika - Onik to częśc nazwiska właścicieli :grinka: .
Radzę wam dajcie sobie na luz z reklamą swojego lokalu na tym forum. Weźcie się lepiej do uczciwej roboty. :570:

Autor:  Hopeczka [ 1 czerwca 2010, o 07:27 ]
Tytuł: 

chester, dobrze mówisz, polać Mu Drogiej Wódki :grinka:

Autor:  Darek [ 1 czerwca 2010, o 07:50 ]
Tytuł: 

Hopeczka napisał(a):
polać Mu Drogiej Wódki :grinka:

Albo tańszej, za to więcej :grinka:

Autor:  iguana [ 1 czerwca 2010, o 08:01 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Onik to część nazwiska właścicieli

...kolejna bzdura, Chester pominieneś uważać na słowa. Najpierw się upewnij potem pisz.

Konsekwencja Twojego Chester oraz siostry dzajant działania jest imponująca. Forum nie powinno służyć do celów reklamowych, niestety każdy czytelnik forum po każdym wpisie widzi Waszą ripostę. Prowadzicie jawną kampanię antyreklamową, myślę że dla wszystkich jest to zauważalne. Wartości w waszych treściach niewiele...

Możemy tak piłeczkę odbijać w nieskończoność, ale może lepiej przestać zaśmiecać forum...

Autor:  catani [ 1 czerwca 2010, o 09:24 ]
Tytuł: 

iguana, ale zwroc uwage, ze nie tylko w/w uzytkownicy maja o
Twoim lokalu nienajlepsze zdanie, moze powinno to dac Ci do myslenia :?: :roll:
ja bylam i iguanie raz i wiecej nie pojde, szkoda nerwow i kasy-zreszta pisalam to juz wczesniej, ale wole powtorzyc bo widze ze chyba nie zauwazyles :-D
ps
tez mam podac imie, nazwisko, numer buta i pesel ? :o

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 09:35 ]
Tytuł: 

Chester........ albo masz jakieś kompleksy....ze ciągle szukasz spisków.... albo snią ci się tylko właściciele...

faktycznie poziom forum robi się żenujący ...

Autor:  canario [ 1 czerwca 2010, o 09:44 ]
Tytuł: 

To są zalety i wady wolności słowa. Ja na razie widzę więcej Zalet, jednakże sugeruję obu stronom obniżyć ton wypowiedzi. Paskami nie chcę straszyć.

Autor:  iguana [ 1 czerwca 2010, o 09:48 ]
Tytuł: 

catani jak każdy masz prawo do własnego zdania.

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 09:59 ]
Tytuł: 

aha Chester.... a o moją wenę twórczą się nie martw... z pewnością jest dziesięciokrotnie większa niż twoja... i na pewno nie z kreskówek... a co do nazwiska właścicieli... super że je znasz... będziesz mógł polecić ich, nowym użytkownikom forum...

Autor:  slavek18 [ 1 czerwca 2010, o 10:31 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):
....

Faktycznie, od momentu kiedy zaczełaś/łeś "udzielać" się na forum, poziom jakby ciutkę się obniżył :twisted:

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 10:42 ]
Tytuł: 

hmmmm dziwne skoro mój ton jest nieodpowiedni...

to zaskakujące że nikomu innemu nie przeszkadza, że ludzie obiektywni, np. JA lub ktoś inny !!! chcący wyrazić swoją opinie w tym przypadku pozytywną na rzecz lokalu są od razu oskarżani o sabotaż !!!!

może forum jest jednostronne... to umieśćcie taką informację... albo zabierzcie nazwę forum ze strony...

skoro ludzie którym się coś podoba są od razu gorzej traktowani... SZANUJCIE PO PROSTU POGLĄDY INNYCH !!! BO CHYBA NA TYM PIC W DYSKUSJI POLEGA !!!

Autor:  slavek18 [ 1 czerwca 2010, o 11:19 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):
...

to zaskakujące że nikomu innemu nie przeszkadza, że ludzie obiektywni, np. JA lub ktoś inny !!! chcący wyrazić swoją opinie w tym przypadku pozytywną na rzecz lokalu są od razu oskarżani o sabotaż !!!!
....

Sabotaż to umyślne niewypełnienie albo wypełnianie wadliwie swoich obowiązków w zamiarze wywołania dezorganizacji, strat i szkód. Sabotaż ma na celu uniemożliwienie lub utrudnienie prawidłowego funkcjonowania zakładów albo urządzeń lub instytucji o poważnym znaczeniu dla działania państwa. (za Wikipedią)

Nikt o "sabotaż" Cię nie posądzał.

A skoro uważasz, że każdy ma prawo wypowiadać się na forum to nie możesz sie czepiać, że innym nie podobaja sie Twoje wypowiedzi i je krytykują.
Jak już ktos to napisał mamy wolnośc słowa i wolno nam.

P.S. wybacz, ale Twoje zachwalanie tego lokalu wygląda jednak mało obiektywnie :evil:

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 12:03 ]
Tytuł: 

...niektórych krytykowanie również... bardzo mało obiektywne...

a myślałem że forum ma służyć wystawianiu ocen... a nie byciu ocenianym czy ktoś jest wiarygodny... ale cóż ... widocznie można i tak... pozdrawiam zmotywowanych ...

Autor:  Hopeczka [ 1 czerwca 2010, o 13:30 ]
Tytuł: 

iguana, byłam w tym lokalu jeden raz... uważałam, że raczej już tam nie zawitam... Ty go reprezentujesz... po tym co tu napisałeś wiem, że napewno już tam nie zawitam :D robisz sobie świetną reklamę :D GRATULUJĘ :D

Autor:  casan [ 1 czerwca 2010, o 13:43 ]
Tytuł: 

Ja jak już wspominałem Iguanę odwiedzam w miarę regularnie. Jedzenie mi smakuje, ceny też są znośne. Nie wiem czemu jest prowadzona na forum aż taka polityka antyIguanowa :)
Jak wiemy każdy lokal ma jakieś wady i zalety, ale wydaje mi się, że krytyka ww. jest trochę przerysowana.

Autor:  MACIEKZB [ 1 czerwca 2010, o 13:53 ]
Tytuł: 

casan napisał(a):
Nie wiem czemu jest prowadzona na forum aż taka polityka antyIguanowa
Nie widzę na Forum żadnej polityki antyIguanowej. częśc osób zadowolowych a część nie... Ot tak, jak to w zyciu w różnych dziedzinach.
Byłem w Iguanie na przyjęciu chrzcinowym. Ja nie miałem zastrzeżeń ale rodzice mieli. Czego dotyczyły to już nie pamiętam bo było to ok 2 lat temu.

Autor:  karolla [ 1 czerwca 2010, o 15:20 ]
Tytuł: 

casan zgadzam sie z Toba w 100%. Nie rozumiem jak mozna tu nie zauwazyc "polityki antyIguanowej" skoro ona az razi na tym forum w oczy;]
Ze swojej strony chciałam dodac ze odwiedzilam ostatnio Iguane, zachecona nowym menu i musze przyznac ze bardzo przypadlo mi do gustu. Jedzenie bardzo smaczne, swieże a obsługa miła. Z pewnoscia wybiore sie na burrito jeszcze raz;)

Autor:  Hopeczka [ 1 czerwca 2010, o 15:41 ]
Tytuł: 

znów :razz:

Autor:  dzajant [ 1 czerwca 2010, o 15:53 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):

od wczoraj jestes nowym uzytkownikiem tego forum i juz stwierdzasz jaki jest jego poziom?piszesz jakbys byl starym wyjadaczem tutaj...

iguana napisał(a):
Konsekwencja Twojego Chester oraz siostry dzajant działania jest imponująca.

to ze jestesmy rodzenstwem to prosze nie łaczyc nas w pary, kazdy z nas ma osobną niemiłą historie z Państwem, ale ok bylo mineło... na forum byly tylko moje spostrzezenia dla moich kolegow, kolezanek... ja oczywiscie nie bronie nikomu tam imprezy wyprawiac.

PS. iguana, jak dzwonicie kultura wymaga przedstawienia sie...

Autor:  chester [ 1 czerwca 2010, o 15:55 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
Onik to część nazwiska właścicieli

...kolejna bzdura, Chester pominieneś uważać na słowa. Najpierw się upewnij potem pisz.

Jak to jest bzdurą, to na co mam uważac?
Znam nazwisko, to była tylko mała prowokacja, aby sprawdzic reakcję ONIK i nie pomyliłem się na dodatek jeszcze jakaś KAROLLA dołączyła :grinka: .
Po waszym ostatnim! kwietniowym incydencie w waszym lokalu jeszcze bardziej jestem anty nastawiony do Iguany - oczywiście nie opiszę tej sytuacji na forum, aby nikt mnie nie posądził o spiskowanie.

Mam propozycję - stworzyc ankietę, kto jest/był zadowolony z pobytu w Iguanie. Będę pierwszy, reszta może kopiowac listę i dopisac do odpowiedniej pozycji.
To będzie najprostsza forma sprawdzenia ilu macie zadowolonych klientów.

Lokal na PLUS:

Lokal na MINUS:
1. Chester

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 16:01 ]
Tytuł: 

Chester..... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... mnie to rybka... dla mnie to możesz myśleć że jestem Obama...

Autor:  karolla [ 1 czerwca 2010, o 16:02 ]
Tytuł: 

Kazdy dolaczajacy musi kiedys dodac swoj pierwszy post, wszystkie osoby ktore to dziwi naprawde smiesza mnie swoimi insynuacjami;)

Autor:  chester [ 1 czerwca 2010, o 16:06 ]
Tytuł: 

onik napisał(a):
Chester..... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... mnie to rybka... dla mnie to możesz myśleć że jestem Obama...

Tylko nie zamykaj oczy, bo ciebie nie zauważę :grinka:

Ankieta:

lokal na PLUS:

lokal na MINUS:
1. Chester

Autor:  k+b [ 1 czerwca 2010, o 16:08 ]
Tytuł:  Iguana

Lokal na PLUS:

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b

Autor:  Hopeczka [ 1 czerwca 2010, o 16:13 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka

Autor:  Slay [ 1 czerwca 2010, o 16:21 ]
Tytuł: 

Byłem kilka razy, na minus mógłbym potwierdzić te rzeczy które już wcześniej były napisane. Po tym co tu widzę jednak:

Lokal na PLUS:

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

;)

Autor:  iguana [ 1 czerwca 2010, o 16:22 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
i nie pomyliłem się na dodatek

jednak się pomyliłeś. Jesteś strasznie zawzięty, zastanawia mnie dlaczego mimo swego jednoznacznego stanowiska co jakiś czas trafiasz pod znienawidzony adres.
Nie jesteś profesjonalistą, profesjonalista nie zagrałby w każdym miejscu ....w kwietniu nie potrafiłeś odmówić.

Zastanów się czy swoim postępowaniem, wypowiedziami na tym forum, szykanowaniem Nas, aby napewno dobrze robisz.
Śmiem wątpić, ale na refleksje przyjdzie czas.

PS. Impreza kwietniowa o której wspomniałeś była zdecydowanie udana, no chyba że na Twoje granie goście narzekali. Znam lepszych DJ, a domy weselne przestrzegam przed wpuszczaniem Ciebie w swoje progi, dużo ryzykują bo potrafisz o czym się przekonujemy dać ostry upust nagromadzonym emocją.

Chester w każdym razie życzę powodzenia.

Autor:  iguana [ 1 czerwca 2010, o 16:25 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
To będzie najprostsza forma sprawdzenia ilu macie zadowolonych klientów

Facet, ile ty masz lat, dorośnij!!

Autor:  casan [ 1 czerwca 2010, o 16:30 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  onik [ 1 czerwca 2010, o 16:34 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  chester [ 1 czerwca 2010, o 16:48 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
profesjonalista nie zagrałby w każdym miejscu ....w kwietniu nie potrafiłeś odmówić.

Profesjonalistą nie jestem i to nie jest małe stałe zajęcie. Jestem tam gdzie mnie zaproszą.
iguana napisał(a):
Impreza kwietniowa o której wspomniałeś była zdecydowanie udana, no chyba że na Twoje granie goście narzekali.

Tylko rozliczenie ze mną było kombinowane. Dobrze, że organizator nie wdał się w układy z wami. Goście jak najbardziej zadowoleni, tym bardziej że zaprosili mnie do prowadzenia jej drugi rok z rzędu - na jedzenie też nie narzekali.
iguana napisał(a):
Znam lepszych DJ

Ja też, np. Tiesto :wink:

Autor:  flower887 [ 1 czerwca 2010, o 16:48 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
3. flower887 :580:

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  chester [ 1 czerwca 2010, o 16:57 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
a domy weselne przestrzegam przed wpuszczaniem Ciebie w swoje progi,

domy weselne mnie nie zapraszają, tylko nowożeńcy, którzy organizują swoje uroczystości :-)

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  iguana [ 1 czerwca 2010, o 17:02 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Tylko rozliczenie ze mną było kombinowane

jeśli będziesz takie rzeczy pisał to napewno nie zagrasz w przyszłym roku. Wyjaśniam tylko że nie ja byłem organizatorem, więc rozliczenie z Tobą nie było moją sprawą. Nic mi do tego.
Chester raz jeszcze zwrócę Tobię uwagę że przesadzasz ze swoimi wypocinami.

Autor:  chester [ 1 czerwca 2010, o 17:19 ]
Tytuł: 

iguana napisał(a):
napewno nie zagrasz w przyszłym roku.

na pewno, bo nie będą robic u was.
iguana napisał(a):
Wyjaśniam tylko że nie ja byłem organizatorem, więc rozliczenie z Tobą nie było moją sprawą.

właśnie o tym pisałem, więc dlaczego próbowaliście się ze mną rozliczac
iguana napisał(a):
swoimi wypocinami

Jedynym plusem twoich wypocin jest, że temat Iguana jest w tym tygodniu najczęściej czytany.

Koniec OT. Więcej nie napiszę już w tym temacie. Powodzenia przynajmniej w ankiecie:

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  Komin [ 1 czerwca 2010, o 18:19 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
4. Komin

Autor:  bogusz14 [ 1 czerwca 2010, o 20:29 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
3. flower887
4. Komin
5. bogusz14

Autor:  megi [ 1 czerwca 2010, o 21:40 ]
Tytuł: 

karolla napisał(a):
Kazdy dolaczajacy musi kiedys dodac swoj pierwszy post
zazwyczaj jest to post witam lub coś w tym stylu:)
gdybyś chociaż trochę przejrzała forum, w tym celu w którym robi to większość, to byś wiedziała od czego się zaczyna życie na forum

Autor:  Darek [ 1 czerwca 2010, o 21:47 ]
Tytuł: 

megi napisał(a):
od czego się zaczyna życie na forum

Megi a może wiesz jak się kończy życie na forum ? :grinka:

Autor:  megi [ 1 czerwca 2010, o 21:50 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
Megi a może wiesz jak się kończy życie na forum ?
trochę wiem ale staram się tak ważyć słowa żeby mnie nie wymoderowali, bo strasznie lubię tu zaglądać, tylu tu ciekawych ludzi się rejestruje każdego dnia :-D

Autor:  aLi1337 [ 1 czerwca 2010, o 22:23 ]
Tytuł: 

Imo jeden z lepszych lokali w kwidzynie, na zmianę bywam w Iguanie, zygisie, tiesto i w chińskiej na rogu :). Co do obsługi, nie mam zastrzeżeń, mili, schludni, uśmiechnięci. Co do oczekiwania na potrawy, doskonale rozumiem, bo pracowałem w sezonie na kuchni... jeżeli chcecie czekać na dobre danie 10 minut, to bądźcie pewni, że jest odgrzewane. A jeżeli potrawy są na świeżo przygotowywane, to wiadomo, że ten czas jest dłuższy. W domu też robicie obiad w 20 minut ?;] Nie sądzę. A co do cen, fakt faktem, że boli mnie to, iż się zwiększyły, ale porównując jakość dań z restauracjami np z innych miast, gdzie ceny są jeszcze większe, są tego warte.
Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
3. flower887
4. Komin
5. bogusz14

Autor:  rafrop [ 2 czerwca 2010, o 08:50 ]
Tytuł: 

Witam,
jak najbardziej na plus
1. casan
2. Onik
3. flower887
4. Komin
5. bogusz14
6. rafrop

Autor:  lenka79 [ 2 czerwca 2010, o 10:25 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
4. Komin
5. bogusz14
6. rafrop
7. lenka79

Lokal na MINUS:
1. Chester
2. k+b
3. Hopeczka
4. Slay

Autor:  aLi1337 [ 2 czerwca 2010, o 10:56 ]
Tytuł: 

Lokal na PLUS:
1. casan
2. Onik
4. Komin
5. bogusz14
6. rafrop
7. lenka79
8. aLi1337

Autor:  reflexes [ 2 czerwca 2010, o 11:02 ]
Tytuł: 

Może czas już zakończyć tą żenadę.

Autor:  beria [ 2 czerwca 2010, o 12:44 ]
Tytuł: 

Jeszcze się dziś wybiorę i oddam obiektywną ocenę ;)

Autor:  Darek [ 2 czerwca 2010, o 16:24 ]
Tytuł: 

reflexes napisał(a):
Może czas już zakończyć tą żenadę.

żenada skrępowanie, zakłopotanie, nieśmiałość.
żenować (się), krępować (się).

Etym. - fr. gêner 'uciskać; przeszkadzać; krępować; nabawić kłopotu' od gêne 'krępowanie się; zakłopotanie; uciskanie; niedostatek'; por. sans gêne.

Temat nie nosi powyższych cech :grinka:

Autor:  simar [ 3 czerwca 2010, o 11:54 ]
Tytuł: 

Dziwna ta dyskusja. Przypomina mi to trochę oprotestowanie koncertów Madonny. Jeżeli to był zamierzony cel, to się inicjatorom udało. Proszę zwrócić uwagę, że opinie na forum są podzielone. A to jedynie potwierdza, że z lokalem nie jest tak źle. Osobiście nie znam takiego miejsca, które wszyscy by akceptowali. Live...
Byłem w Iguanie wielokrotnie przed modernizacją. Zaliczyłem bardzo udaną imprezę klasową staruszków. Teraz będę musiał odkurzyć stare kąty i będę mógł coś napisać o aktualnej kondycji lokalu.

Autor:  reflexes [ 4 czerwca 2010, o 06:21 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
Temat nie nosi powyższych cech
Jedną znalazłem.
Cytuj:
niedostatek'
Ja widzę u kilku biorących udział w dyskusji niedostatek rozumu. :-D

Autor:  Darek [ 13 czerwca 2010, o 16:24 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Ja widzę u kilku biorących udział w dyskusji niedostatek rozumu. :-D

Chyba Jesteś zbyt samokrytyczny, przestań to jest bolesne :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  NOWY(L) [ 6 lutego 2011, o 14:59 ]
Tytuł:  Re: Iguana

Ktoś ostatnio gościł w tym lokalu?
Polepszyło się?

Autor:  casan [ 6 lutego 2011, o 15:02 ]

NOWY(L) napisał(a):
Polepszyło się?

Byłem na weselu kumpla w sierpniu. Ogólnie wszystko na plus. Jak się spotkamy na browarka to pogadamy ;)

Autor:  NOWY(L) [ 6 lutego 2011, o 16:17 ]

Spoko.
Pytam się ,bo nie wiem czy polecać czy odradzać imprezę w tym lokalu.

Autor:  KRYNIA [ 3 maja 2011, o 14:09 ]

Zadałam sobie trudu i przeczytałam wszystkie opinie :D łojesuuuu,ale miałam lekturę :D,
a tak na marginesie "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"

Autor:  chester [ 5 września 2011, o 20:14 ]

NOWY(L) napisał(a):
Polepszyło się?

Jestem świeżo po weselu, na którym byłem DJ-em. Ogólnie poprawiło się. Widac, że zamknięcie restauracji-pizzerii wychodzi na dobre i skupienie się tylko na sali bankietowej.
Nie wiem jaką opinię mają goście, ale mi jedzonko smakowało (dawno nie jadłem tak dobrego bigosu) i obsługa też bardzo miła.
Jeżeli za ponad miesiąc będzie podobnie tzn. że powoli, ale idą do przodu

Autor:  NOWY(L) [ 5 września 2011, o 20:38 ]

chester, a nie byłeś na weselu na początku sierpnia w Pasji czasem :?:

Autor:  KRYNIA [ 5 września 2011, o 21:01 ]

chester - " (dawno nie jadłem tak dobrego bigosu)", chłopie - to Ty nie jadłeś mojego bigosu :D

Autor:  drosik [ 5 września 2011, o 21:02 ]

Zabrzmiało jak zaproszenie :D kiedy robisz bigos ??

Autor:  KRYNIA [ 5 września 2011, o 21:07 ]

jak będę robić, zaproszę :)

Autor:  beria [ 5 września 2011, o 22:12 ]

KRYNIA napisał(a):
jak będę robić, zaproszę :)

kogo? :D

Autor:  chester [ 6 września 2011, o 02:47 ]

KRYNIA napisał(a):
chester - " (dawno nie jadłem tak dobrego bigosu)", chłopie - to Ty nie jadłeś mojego bigosu :D

a no nie, chętnie spróbuję :)

-- Wt, 6 wrz 2011, 02:48 --

NOWY(L) napisał(a):
chester, a nie byłeś na weselu na początku sierpnia w Pasji czasem :?:

nie, a co też był DJ?

Autor:  NOWY(L) [ 6 września 2011, o 15:40 ]

Był gość który też w wolnym czasie jest dj-em.Myślałem,że to może byłeś ty.Ale dobrze polewali gorzałkę,i nie zdążyłem się dopytać :D :D

Autor:  Lilith [ 6 września 2011, o 18:03 ]

Ja byłam na imprezie w Iguanie w połowie lipca.
Było naprawdę super. Krem brokułowy ekstra, jedzonko całkiem, calkiem.
Obsłudze też nie mam nic do zarzucenia- mimo że byliśmy kłopotliwymi gośćmi,
to panie zostały dłużej i mimo zgrzytania zębami były nadal miłe
i nie próbowały wyganiać nam gości (jak to czasem bywa w niektórych lokalach).

Autor:  uazik [ 15 czerwca 2012, o 09:33 ]

jeśli chodzi o wesela to jak najbardziej polecam Iguanę. Miałam tam swoje wesele i naprawdę byłam zadowolona z usług tejże restauracji! Jedzenie super, obsługa na wysokim poziomie i organizacyjnie było naprawdę rewelacyjnie. Mogłam zająć się gośćmi i dobrą zabawą, a obsługa wyręczyła nas z wszelkich obowiązków. I nie myślcie że jestem osobą podstawioną przez Iguanę, tylko wystawiam obiektywną opinię.

Autor:  szymkedz [ 15 czerwca 2012, o 13:02 ]

Wszystko ok jeżeli zrobi się wesele tylko na dobudowanej sali, jeżeli orkiestra i tańce są na sali z barem klimatyzacja nie działa czyli jak jest ciepło to mało przyjemnie

Autor:  uazik [ 20 czerwca 2012, o 14:42 ]

No niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu się nie dogodzi... Zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie podpasuje, a to za gorąco, za zimno, za ciasno, za szeroko, za ciemno itd.... Ale jak na kwidzyńskie warunki sala naprawdę piękna...

Strefa czasowa: UTC + 1