Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dom weselny PASJA
PostNapisane: 13 sierpnia 2008, o 21:13 
Offline

Dołączył(a): 21 lipca 2008, o 17:40
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Proszę o opnie co odbywających sie tam wesel.
Jeśli ktoś miał okazje tam wyprawiać wesele lub na takim gościć prosze pisac na co zwrócić uwage przy organizacji tam swojej imprezy.
Jakie jest jedzenie i ile oraz jaka jest obsługa.
Co możecie powiedzieć w tym temacie ??

z góry dzieki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sierpnia 2008, o 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 stycznia 2007, o 16:15
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn/Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
nie wiem jak z weselami, ale z Sylwestrem naprawdę nieciekawie, słaba obsługa, niedobre jedzenie. Zapytam jeszcze znajomego i dam Ci odpowiedź jak się ma sprawa z weselami w tym lokalu.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2008, o 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
ja bylam tam jakies 2 lata temu jako gosc i nie było najgorzej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2006, o 23:38
Posty: 123
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A ja byłem tam na sylwestrze w pierwszym roku otwarcia i byłem bardzo miło zaskoczony, jedzenia było oporowo-bardzo ładnie podane, gorące i dobre. Ciasta również mi smakowały było bardzo fajnie. Słyszałem jednak, że w ostatnim roku ( drugi sylwester u Państwa K. ) był znacznie gorszy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2008, o 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 stycznia 2007, o 16:15
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn/Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
no ja właśnie, wypowiadając się, mam na uwadze ostatniego sylwestra i sytuacje z niedawnego czasu. Moim (i znajomych) zdaniem jest tam coraz słabiej i z obsługą i z jedzeniem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2008, o 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 października 2007, o 11:10
Posty: 104
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja tam miałem swoje wesele, goście byli zadowoleni, chwalili obsługę i jedzenie. Dużym atutem był też pewnie zespół heavy-metalowy który przygrywał (Albatros). Wiadomo, że wesele robi się dla gości a to zostało spełnione, ale łyżka dziekciu musiała też być. Przykładowo przy ustalaniu ostatecznej ilości gości tak na 2-3 tygodnie przed pani właścicielka stwierdziła, że umawialiśmy się na więcej osób i jej się nie opłaca i trzeba dopłacić 500 zł. Po długiej dyskusji nie zapłaciliśmy ale to był taki pierwszy zonk. W trakcie wesela prawie niemożliwą czynnością było podanie tortu o 12, "podobno" w Kwidzynie jest zwyczaj o 10. Moi goście w większości nie byli stąd i miało być o 12. Było niepotrzebne spięcie. Na koniec czyli po poprawinach pani właścicielka zażądała zapłaty za stłuczone wazoniki ze sklepu "wszystko za 5" chyba po 100 za sztukę. Żeby było śmieszniej one już takie rozbite stały wcześniej. Alkohol przywozi się wcześniej i zamyka w pokoju do którego ma dostęp właścicielka, słyszałem o przypadkach, że ludzie nie mogli się doliczyć butelek. W sumie nikt afery za 2 butelki nie będzie robił ale niesmak pozostaje. Podsumowując na kameralne takie do 80 osób wesele spoko lokal, tylko trzeba uważać na pomysły właścicieli.

_________________
________________________
pozdrawiam

g@rczek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2008, o 15:17 
garczek napisał(a):
Przykładowo przy ustalaniu ostatecznej ilości gości tak na 2-3 tygodnie przed pani właścicielka stwierdziła, że umawialiśmy się na więcej osób i jej się nie opłaca i trzeba dopłacić .... trzeba uważać na pomysły właścicieli.
To jakaś specjalność zawodowa w tej branży. Podobnie było w "Las Vegas" w Kaniczkach, aż do utraty przedpłaty. W weselnej euforii warto jednak skupić się choć na moment na detalach umowy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2008, o 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Garczek, podałeś wystarczająco dużo powodów, aby nie skorzystać z usług tego lokalu. W detalach tkwi wysoka jakość usług.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2008, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 20:32
Posty: 120
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ja byłam tam na stypie w maju tego roku i było ok. Nic do zarzucenia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2008, o 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 października 2007, o 11:10
Posty: 104
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
To nie jest tak, że chciałbym kogoś zniechęcać do Pasji, bo to naprawdę fajne miejsce na wesele. Po prostu trzeba być bardziej asertywnym, albo mieć kogoś przy sobie kto nie da "kitu wcisnąć". Wesela jak wiadomo nie robi się dla siebie tylko dla gości, dla wujków i ciotek żeby mieli przynajmniej do kolejnego w rodzinie wesela o czym pogadać, albo robi się weselę pod ciotkę z Kanady(ale to z innych względów). I tu, naprawdę jest wysoki poziom, czuć taką "dyskretną elegancję", naprawdę przy dobrej kapeli goście są zadowoleni. Robiliśmy wywiad w rodzinie i w zasadzie nie było głosów negatywnych(nie sądzę żeby ktoś się podlizywał).
Trzeba tylko uważać przy ustaleniach z właścicielką, dobrze przeczytać umowę, nie dać się wkręcić na jakieś dodatkowe koszty, zamówić sprawdzoną weselną kapelę i wesele będzie udane.
Ja się niestety dałem trochę ponieść emocjom i na koniec dyskusja z właścicielką "trochę obniżyła loty", ale nic nie dopłacałem. Tego można uniknąć, tzn. zgrzytów.
1. Jak ktoś ma możliwość wynająć sobie samochód-chłodnię to już można uniknąć niespodzianek związanych ze znikającym alk...
2. Należałoby od razu założyć przy podpisywaniu umowy, że klimatyzacja ma działać cały czas. Zapłacić i nie martwić się wymysłami właścicielki.
3. Wysłać kogoś z rodziny niech sprawdzi nawet dzień wcześniej stan dekoracji, nawet niech fotki pstryknie, nie będzie argumentów.
4. Ustalić w umowie godziny podawania potraw w tym tortu.
Swoją drogę w takiej dość emocjonującej sytuacji jak ślub, przygotowania i wesele łatwo jest człowieka zmanipulować.
Jakbym jeszcze raz miał wyprawiać wesele to byłoby w Pasji, tylko inaczej bym prowadził rozmowy od samego początku.

_________________
________________________
pozdrawiam

g@rczek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2008, o 21:05 
Offline

Dołączył(a): 21 lipca 2008, o 17:40
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziękuje bardzo za uwagi. W zasadzie kwestie sali to sprawa mojej przyszłej żony ale wszystkie uwagi to cenne informacje ktore jej przekaze by wszytko grało na tip top :) a co do wódki to mnie sprawa znikajacego alkoholu martwi. Sam organizuje imprezy dla 200 osób w różnych hotelach i nigdy problemu z alkoholem nei mialem, moze trzeba przestrzec właścicieli skoro mamy płacic za zbite wazoniki to oni niech płacą za znikająca wódke.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dom weselny PASJA
PostNapisane: 11 października 2012, o 20:08 
Ile osob bylo tam w sylwestrowa noc chodzi mi o Pasje


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.