Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: zapomnialem dodac.. ;)
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 10:59 

W "pizzerii - Piwnica" beznadziejna jest muzyka (choć i tak o niebo lepsza niz notorycznie powtarzane disco polo czy dzem, tudziez piosenki dla przedszkolakow) i obsluga klienta na poziomie PRL (zwlaszcza gdy zamawia sie telefonicznie - za kazdym razem Pani Gosposia niespodziewanie rzuca sluchawka - od razu wiadomo, ze licza sie dla nich ,przede wszystkim - pieniadze!).

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 11:06 
Dawno już tam nie byłem. Muszę zweryfikować twoje "doniesienia".

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 11:21 

Prosze nie traktowac moich wypowiedzi - jako zlosliwosci. Zalezy mi na zwroceniu wlascicielom uwagi na brak profesjonalizmu w kilku kwestiach w celu poprawy jakosci zarowno obslugi, wnętrza lokalu, jak i reklamowanej pizzy.. Dopoki bedziemy ignorowac otaczajaca nas rzeczywistosc szanse na zmiany na lepsze maleja. A przeciez wszyscy mozemy tylko zyskac.. Moglbym dodac jeszcze kilka slow krytyki, rozpisujac sie na temat menu tej, bądz co badz, pizzerii (np. co wspolnego ma nazwa al capone czy la mafia z podawana tam pizza? itp.) ale mysle, ze najistotniejsze fakty poruszylem. Co do wnętrza , wiem - nie uda Im sie osiagnac poziomu pizzerii Młynek, ale pozostale kwestie to "pikus" (!). Maja spore szanse stac sie najlepsza pizzeria w Powiecie.. Tylko czy dadza rade..

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 11:29 
Przyjaciel forum

kuchmistrz napisał(a):
... Zalezy mi na zwroceniu wlascicielom uwagi na brak profesjonalizmu w kilku kwestiach w celu poprawy jakosci zarowno obslugi, wnętrza lokalu, jak i reklamowanej pizzy...

a rozmawiałeś z właścicielem ?
Może na miejscu trzeba było zasugerować parę zmian.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 11:35 

canario napisał(a):
Dawno już tam nie byłem. Muszę zweryfikować twoje "doniesienia".

Chyba też się przejdę, bo dawno tam nie byłem.

kuchmistrz napisał(a):
Maja spore szanse stac sie najlepsza pizzeria w Powiecie.. Tylko czy dadza rade..

Myślę że dadzą.
kuchmistrz napisał(a):
Co do wnętrza , wiem - nie uda Im sie osiagnac poziomu pizzerii Młynek,

A pizzerii "Młynek" nie da się osiągnąć poziomu wielu innych pizzerii.
Ale to tylko moje zdanie, bo "Młynek" bardzo mi się nie podoba. ;) :grin:

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 12:24 

Zaskocze Pana - sugerowalem juz pewne zmiany o ktorych pisalem powyzej, bo wlasciciela znam osobiscie.. Co do Młynka - zgadzam sie ( mialem na mysli tylko architekture wnętrza - tzn. - fakt, ze Piwnica nie ma takich mozliwosci z uwagi na ograniczenia przestrzenne..) - uwazam, ze jakosc podawanej pizzy w Młynku jest slaba w stosunku do jej ceny i pisząc szczerze - wybralbym pizze "Gyros" z Piwnicy (która moim zdaniem, jest najlepsza w Kwidzynie aczkolwiek nie jest to max..) lub wegetariańska.. O pozostalych pizzeriach nie bede sie wypowiadal, bo pozostawiaja znacznie wiecej do zyczenia.. Zycze trafnych, smakowitych wyborów wszystkim sceptykom i uszczypliwym smakoszom ;)

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 13:09 

Cytuj:
Zaskocze Pana

Przepraszam!
Kogo? i Czym?

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 14:01 

Kogo? Komina
Czym? ze rozmawial

sorry jesli to bylo pytanie retoryczne :razz:

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 14:27 

Wypowiedz skierowana byla głównie do Pana Komina, pytajacego czy rozmawialem z wlascicielem. Podejrzewam, ze odpowiedz jest zaskoczeniem acz niekoniecznie.. Bo nie Pana Krzyzaka przeciez (sądząc po wieku chyba byłoby trudno zaskoczyc - zapewne nie z jednego pieca juz pizze jadł ;))

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 14:39 

Do Kornika - dziękuje za wyjasnienie Panu Krzyzakowi:), ktory - sądząc po cytatch - jest romantykiem..

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 14:49 

kuchmistrz, dolaczyles dzis, wiec Twoja nagonka budzi pewien niesmak... latwo jest krytykowac... tylko po co... jezeli znasz osobiscie wlascicela i rozmawiales z nim to po co tu syfic... latwo krytykowac... mysle ze oni chcieliby miec najlepsza mozliwa pizzerie ale to nie jest takie latwe do osiagniecia... tym bardziej jak sie nie chce jakos specjalnie inwestowac... a wyraznie nie chca... ale jest jak jest... chcecie idziecie, nie to nie...

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 15:01 

Szanowna Hopeczko - myśle, ze wyolbrzymiasz pisząc, że syfie (moje intencje wyjasnilem juz dzis we wczesniejszych wypowiedziach), mam szlachetne intencje (prosze mi wierzyć) i zakonczylem wyrazanie opinii na temat tej pizzerii.. Natomiast odpowiadam osobom, ktore sie przyłączyły do dyskusji.. Mam nadzieje, ze moje opinie zainspiruja wlascicieli lokalu do pewnych korekt, których koszt jest banalny w porównaniu z zyskami. W konsekwencji klienci będą bardziej zadowoleni a właściciele bogatsi. Na serio cieszy mnie fakt, ze jest takie miejsce w Kwidzynie..

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 15:18 

kuchmistrz, idz do lokalu i z nimi na spokojnie porozmawiaj, bo masz racje... ale to ze dzis dolaczyles do forum i odrazu opinie negatywna wystawiasz wyglada dziwnie...

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 16:42 

tak żartem a pól-serio
był i rozmawiał jak sama zauważyłaś:)
a to ze mu się nie podoba to prawie połowa tematów na forum jest że się komuś coś nie podoba więc sensu nie ma krytykować jednego z nich :)

Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 16:51 

Zaraz nagonka, negatywna opinia.. Człowiek od serca pisze, daje darmowe porady i zaraz mu się "obrywa" Ehh Wdzięczność ludzka nie zna granic ;) Nie będę chodził i krytykował, mówił - co mają zmienić - to dorośli ludzie. Wnioski powinni sami wyciągnąć. Dziś akurat przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej. Rozumiem, że moja postawa moze wydawać się dziwna.. Poza tym i tak z moim zdaniem sie nie liczą (zresztą nie tylko oni..) Ale, mimo wszystko, nie poddam się w wyrażaniu swojego zdania i jutro zabiore głos w innych kwestiach.. bo nie zgadzam się z podejściem: "nie chcesz - to nie mieszkaj tu", pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1