Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Piwnica Pizza
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=4350

Autor:  SuSeL [ 18 listopada 2008, o 21:46 ]
Tytuł:  Piwnica Pizza

Witajcie! Byliście już w najlepszej Pizzerii w Kwidzynie? Nawet jest stronka: www.piwnicapizza.pl Ja tam biegam i zawsze świetnie smakuje :D :D :D Oczywiście nie zapomnę takiej jednej 18stki gdzie też tam się bawiłem - miodzio :D Polecam :D

Autor:  electro_nick [ 18 listopada 2008, o 21:54 ]
Tytuł: 

Znowu się zaczyna...

Autor:  KrzaQ [ 18 listopada 2008, o 22:02 ]
Tytuł: 

SuSeL, nie przeginaj

Autor:  Darek [ 18 listopada 2008, o 22:02 ]
Tytuł: 

SuSeL napisał(a):
Oczywiście nie zapomnę takiej jednej 18stki


Ja też pamiętam, z tym tylko że było ich kilka :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  SuSeL [ 18 listopada 2008, o 22:18 ]
Tytuł: 

No więc Wilku trochę więcej niż kilka przez te kilka lat :D

Autor:  ankl [ 19 listopada 2008, o 00:44 ]
Tytuł: 

Suseł ci nie jest głupio? :D

Autor:  kadzimiedz [ 19 listopada 2008, o 01:32 ]
Tytuł: 

Ja pier-niczę co za ludzie?!

Autor:  kicia143 [ 19 listopada 2008, o 21:50 ]
Tytuł:  Hmm..:|

Ale Wy ludzie dziwni jesteście :| żal..
A pizzeria jest naprawdę świetna! Najlepsza w mieście :) Osobiście nigdzie i nigdy nie jadłam tak boskiej pizzy...
No a jeśli chodzi o imprezy, to też uczestniczyłam w jednej 18stce i było super.
Niestety takich lokalów w Kwidzynie jest teraz mało, ale dobre i to.
A o przemiłej obsłudze to już nie wspomnę;)
Reasumując Pizzeria klasyfikuje się w czołówce lokali kwidzyńskich.
POLECAM:)

Autor:  canario [ 20 listopada 2008, o 20:17 ]
Tytuł: 

Wracając do P.Pizza. Powiem tak - Pizza jest dobra i na hasło "Pizza dla Pogromców" możemy z chłopakami zrobić wg. naszego mniemania. Lokal jest mały i prowadzony przez właścicieli. Ma to swoje minusy (nie tak szybko jak w Pizza Hut) ale plusów ma więcej - JAKOŚĆ, JAKOŚĆ, JAKOŚĆ.

Dopóki nie popełnią grzechu firm, które osiągnęły jakiś poziom i markę i nie zmienią diametralnie tego czegoś za co ich cenię (Ciężko powiedzieć, żeby Pizza miała duszę?) winszuję im przyszłość. Mnie naprawdę nie obchodzi czy pizza kosztuje 15 czy 20 zł. Ona ma być smaczna dla mnie. Ja z chęcią sobie dłużej poczekam :)

Autor:  SuSeL [ 20 listopada 2008, o 20:21 ]
Tytuł: 

Brawa dla tego Pana! Bo jest szczery a takich ludzi cenię:) Ktoś ma j*ja, widzę w końcu. Pozdrawiam

Autor:  warzek [ 20 listopada 2008, o 20:41 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
(nie tak szybko jak w Pizza Hut)


To nie jest minus. Gębę rozdziawiłem jak pani mi powiedziała, że na sałatkę muszę poczekac. Robiona na świeżo. :)
Slow food .

Autor:  Rachel [ 20 listopada 2008, o 20:41 ]
Tytuł: 

Witaj SuSeL
A wiesz, niedawno powiedzieli mi tutaj, gdzie jest ta piwnica, tylko w innym temacie. Myślę, że kiedyś tam trafię :wink:

Autor:  SuSeL [ 20 listopada 2008, o 20:45 ]
Tytuł: 

Jest jeszcze jeden lokal świeżo otwarty. Byłem jego głównym projektantem pracując po 15 godzin dziennie przez całe wakacje. Ale skoro się tak obrażacie powiem Wam tylko wtedy jeśli sami zapytacie....:)

Autor:  Rachel [ 20 listopada 2008, o 20:49 ]
Tytuł: 

Tiesto? Zgadłam? :wink:

Autor:  SuSeL [ 20 listopada 2008, o 20:55 ]
Tytuł: 

Nie zgadłaś i nie zgadniesz jak podejrzewam póki ktoś nie zapyta...:)

Autor:  Gregor [ 20 listopada 2008, o 20:58 ]
Tytuł: 

Play Bar Tropikana w Podkowie :?: :roll:

Autor:  dzajant [ 24 listopada 2008, o 00:39 ]
Tytuł: 

tak Gregor to tam chociaż jeszcze niemiałam okazji tam sie udac ale ulotke gdzies miałam...

Autor:  benkroft [ 22 lutego 2009, o 15:38 ]
Tytuł:  Pizza z gyrosem

Najsmaczniejsza jest pizza gyrosowa, jak ktos byl to wie, i mozna smialo powiedziec ze nie skapia skladnikow na pizze tak jak np w mlynku, gdzie pizze mozna zwinac w rulon i jednym kesem zjesc, porazka.

Autor:  kadzimiedz [ 22 lutego 2009, o 16:23 ]
Tytuł: 

Następny się zarejestrował żeby napisać jaka to świetna pizza jest w piwnicy. Bez "Tu się witamy" ja bym takich wyrzucał. Ale to tylko moje odczucie.

Autor:  bloszek [ 22 lutego 2009, o 17:27 ]
Tytuł: 

Pizza jest I -sza klasa. Naprawde lubie tam chodzic. Jedyny minus to teraz zima - w lokalu nie jest za cieplo... ale i tak chodze, tylko tak glupio byloby siedziec w kurtce.

Autor:  Felo [ 22 lutego 2009, o 19:36 ]
Tytuł: 

benkroft napisał(a):
nie skapia skladnikow na pizze tak jak np w mlynku

Konkurencja... Nie cierpię jak ktoś rejestruje się tylko po to aby "odświeżyć" temat i do tego wypisuje takie głupoty :)

Zobaczyli, że jesteś z konkurencji to dali Ci mniej składników :D :D :D

bloszek napisał(a):
Pizza jest I -sza klasa

Wielu moich znajomych mówi to samo więc coś w tym jest! :D Trzeba będzie kiedyś pójść... ale jak będzie cieplej ;)

Autor:  GSXR [ 22 lutego 2009, o 20:07 ]
Tytuł: 

A ja z kolei uwielbiam tą z Młynka :P Z kurczakiem :P i nie poskąpili mi składników a w rulon ją zwinąć i zjeść jednym kęsem hmyyyyyyyyyyyy
To musisz należeć do tej ekipy yyyyyyyy jak ona miała yyyyyyyyy
DEEP THROAT LOL :grinka: :grinka: :grinka: :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  garczek [ 16 kwietnia 2009, o 15:09 ]
Tytuł: 

Jestem dość wybredny jeżeli chodzi o jedzenie w knajpach, ale muszę przyznać że pizza w piwnicy jest naprawdę dobra, przypomniały mi się czasy studenckie kiedy zajadałem się pizzą w Krokodylu na gdańskiej Morenie.
Wczoraj z małżonką smakowaliśmy pizzę pod nazwą uczta mięsna. Bogata w składniki, dobrze wypieczona, ciasto w sam raz, nie za kruche, nie za gumowate. Szczerze polecam.

Autor:  grin_ajz [ 16 kwietnia 2009, o 15:15 ]
Tytuł: 

garczek napisał(a):
zajadałem się pizzą w Krokodylu na gdańskiej Morenie.

ach muszę walnąć offtopa, bo mi też właśnie przypomniałeś morenkową pizze :) ajajaaaj :) :D

koniec kasztana :P

Autor:  ONR [ 1 sierpnia 2009, o 23:17 ]
Tytuł: 

Pizza konkretna jednym słowem, obsługa bardzo miła. Muzyka w klimacie, zresztą po prostu czuje się tam jak miły gość a nie jak szybka jadalnia tak jak City, wszystkim polecam, ceny przystępne.

Autor:  lakoc [ 3 sierpnia 2009, o 08:47 ]
Tytuł: 

ja tez moge polecic ten lokal.
bylem tam w tym roku z 10 razy i zawsze pizza byla wysmienita.
bardzo mila obsluga.
lakoc

Autor:  Slay [ 3 sierpnia 2009, o 09:44 ]
Tytuł: 

Pizza i obsługa spoko.. ale wystrój lokalu trochę nie moich klimatach.. i trochę zakurzony, albo byłem akurat przed sprzątaniem ;)

Autor:  nowm [ 3 sierpnia 2009, o 09:56 ]
Tytuł: 

Slay napisał(a):
Pizza i obsługa spoko.. ale wystrój lokalu trochę nie moich klimatach..

podzielam opinię, pizza smaczna, piwo niedrogie, ale wystrój taki trochę miszmasz, kolorowo i bez konkretnego stylu, dodatkowo powiedziałbym, że nawet ciasnawo jest

Autor:  ONR [ 3 sierpnia 2009, o 14:21 ]
Tytuł: 

Może i ciasnawo, ale tak domowo. :)

Autor:  tomek822 [ 16 sierpnia 2009, o 16:31 ]
Tytuł: 

pizza 1 liga nie ma lepszej w kwidzynie !!

Autor:  nikus [ 30 września 2009, o 18:59 ]
Tytuł: 

Pizza i może dobra, obsługa może i miła ale jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. I żeby nie było, że coś wymyślam bo wszyscy piszą o niej pozytywnie. Zamawialiśmy tam z żoną pizzę kilka razy. Najczęściej gyros i za każdym razem bez papryki. Pani oczywiście zamówienie przyjęła i w większości przypadków pizza była z.... no zgadnijcie z papryką. Kiedy żona się w..... no mocno zdenerowała i zadzwoniła (acha braliśmy zawsze na wynos) z reklamacją to pani powiedziała jej, że ma sobie wydłubać i zjeść. O pomylonych sosach już nie wspomnę. Zamawiasz pomidorowy a dostajesz czosnkowy. Totalny brak profesjonalizmu w podejściu do klienta. Ani przepraszam, a o wymianie na nową to już w ogóle nie było mowy.
Z uwagi na jakość obsługi nie polecam tej pizzerni. Już tam więcej do nich nie zawitam. W Kwidzynie jest dużo innych pizzerni.

Autor:  punky [ 30 września 2009, o 19:05 ]
Tytuł: 

nikus napisał(a):
nie polecam tej pizzerni


To akurat dobrze, bo ja polecam tę PIZZERIĘ

Autor:  garczek [ 1 października 2009, o 12:43 ]
Tytuł: 

nikus ma rację, ja też zamawiałem bez papryki i była chyba na złość podwójnie, kiedyś zamówiłem pizze z ekstra kukurydzą, zostało doliczone a dodatku nie było,
jak się zamawia z cennika bez wybrzydzania jest ok, tu mogliby się poprawić

Autor:  canario [ 1 października 2009, o 13:39 ]
Tytuł: 

A ja tam zamawiam prawie zawsze pizzę "ulepszaną" i nigdy nie narzekałem na brak czegokolwiek a nawet wręcz przeciwnie :)

Autor:  Darek [ 1 października 2009, o 13:58 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
i nigdy nie narzekałem na brak czegokolwiek


Dobra ale spójrz na siebie, oni mają instynkt samozachowawczy :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  drosik [ 1 października 2009, o 22:08 ]
Tytuł: 

nikus,
A byłbyś tak miły i podał mi numer telefonu do lokalu i powiedział mi ile biorą dodatkowo za dowóz :?:

Autor:  garczek [ 2 października 2009, o 07:15 ]
Tytuł: 

a ja Ci podam bo mam wpisany w tel
2616858, a doliczają chyba 1,5 ale pewien nie jestem

Autor:  drosik [ 2 października 2009, o 08:16 ]
Tytuł: 

garczek,
Dziękuje :)

Autor:  Felo [ 4 października 2009, o 10:53 ]
Tytuł: 

No ja niestety z przykrością muszę powiedzieć, że przejechałem się na tej pizzerii dwa razy :/ Raz jak zamówiłem w domu.. To powiedzieli mi, że pizza jest dobrze wypieczona. Okazało się, że była aż nadto wypieczona, bo była tak spalona i twarda, że nie dało się jej zjeść. Drugim razem zamówiliśmy sobie do kolegi do domu i może i była ładna (nie spalona) ale gumowe ciasto. Przykro mi to pisać bo słyszałem wiele opinii, że pizzeria super.

Autor:  MACIEKZB [ 7 października 2009, o 10:55 ]
Tytuł: 

Wczoraj kupiłem sobie. Taka sobie. Żadna rewelacja.
http://www.piwnicapizza.pl/

Autor:  Marisa [ 9 października 2009, o 16:48 ]
Tytuł: 

ja wczoraj zjadłam tam pewien zestaw i smakowało mi niebywale...heh może dlatego że potrawa ta chodziła za mną od wizyty na DAADowej żaglówce (jakoś Siemiany mi się bardzo z tym kojarzą, no i sam armator :-P ) .. a mianowicie golonka :) z frytkami, surówkami, chrzanem i ogóreczkiem.. :roll: no i piwko do tego..
jedyne co mnie od tego lokalu odstrasza to wystrój i muzyka.. :neutral:

Autor:  lakoc [ 9 października 2009, o 21:24 ]
Tytuł: 

to fakt, muzyka typu "fantazja, fantazja, fantazja jest od tego" tez mi nie pasuje do przyjemnej konsumpcji pizzy.
lakoc

Autor:  Marisa [ 10 października 2009, o 09:57 ]
Tytuł: 

lakoc napisał(a):
to fakt, muzyka typu "fantazja, fantazja, fantazja jest od tego"

dla mnie to nie najgorszy utwór z tam prezentowanych.. bardziej disco polo mnie dobijało... :-P :grinka:

Autor:  Darek [ 10 października 2009, o 17:45 ]
Tytuł: 

Marisa napisał(a):
bardziej disco polo mnie dobijało... :-P :grinka:


To mamy podobne uwarunkowania muzyczne :grinka:

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 10:37 ]
Tytuł: 

Pomimo, iz w Piwnicy maja najlepsze ciasto do pizzy i najlepsze sosy nalezy sie im kilka słow krytyki. A mianowicie: - piec przypala pizze po bokach, menu jest skromne i proste, zle dopasowane, pieczarki bywają zwiedłe, papryka bywa krojona w kostke, chilli podawane jest z pestkami, brudne serwetki odwracane sa na druga strone (zamiast wymieniane), wystroj nie jest artystyczny ani przytulny (raczej kiczowaty!), zadziwia fakt braku kasy fiskalnej (!), stolik obok toalety (!) to absurd, nie zawsze sa skladniki potrzebne do wywiazania sie z propozycji zawartej w menu (np. prosze zamowic pizze ze szparagami..), no i ta propaganda na ich stronie internetowej, mówiąca, ze serwowana jest prawdziwa wloska pizza hehehehe (od razu wiadomo, ze nie jedli nigdy prawdziwej wloskiej pizzy) - raczej nalezalo by napisac - prawdziwa wiejska pizza

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 10:59 ]
Tytuł:  zapomnialem dodac.. ;)

W "pizzerii - Piwnica" beznadziejna jest muzyka (choć i tak o niebo lepsza niz notorycznie powtarzane disco polo czy dzem, tudziez piosenki dla przedszkolakow) i obsluga klienta na poziomie PRL (zwlaszcza gdy zamawia sie telefonicznie - za kazdym razem Pani Gosposia niespodziewanie rzuca sluchawka - od razu wiadomo, ze licza sie dla nich ,przede wszystkim - pieniadze!).

Autor:  canario [ 24 lutego 2010, o 11:06 ]
Tytuł: 

Dawno już tam nie byłem. Muszę zweryfikować twoje "doniesienia".

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 11:21 ]
Tytuł: 

Prosze nie traktowac moich wypowiedzi - jako zlosliwosci. Zalezy mi na zwroceniu wlascicielom uwagi na brak profesjonalizmu w kilku kwestiach w celu poprawy jakosci zarowno obslugi, wnętrza lokalu, jak i reklamowanej pizzy.. Dopoki bedziemy ignorowac otaczajaca nas rzeczywistosc szanse na zmiany na lepsze maleja. A przeciez wszyscy mozemy tylko zyskac.. Moglbym dodac jeszcze kilka slow krytyki, rozpisujac sie na temat menu tej, bądz co badz, pizzerii (np. co wspolnego ma nazwa al capone czy la mafia z podawana tam pizza? itp.) ale mysle, ze najistotniejsze fakty poruszylem. Co do wnętrza , wiem - nie uda Im sie osiagnac poziomu pizzerii Młynek, ale pozostale kwestie to "pikus" (!). Maja spore szanse stac sie najlepsza pizzeria w Powiecie.. Tylko czy dadza rade..

Autor:  Komin [ 24 lutego 2010, o 11:29 ]
Tytuł: 

kuchmistrz napisał(a):
... Zalezy mi na zwroceniu wlascicielom uwagi na brak profesjonalizmu w kilku kwestiach w celu poprawy jakosci zarowno obslugi, wnętrza lokalu, jak i reklamowanej pizzy...


a rozmawiałeś z właścicielem ?
Może na miejscu trzeba było zasugerować parę zmian.

Autor:  krzyzak [ 24 lutego 2010, o 11:35 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
Dawno już tam nie byłem. Muszę zweryfikować twoje "doniesienia".

Chyba też się przejdę, bo dawno tam nie byłem.

kuchmistrz napisał(a):
Maja spore szanse stac sie najlepsza pizzeria w Powiecie.. Tylko czy dadza rade..

Myślę że dadzą.
kuchmistrz napisał(a):
Co do wnętrza , wiem - nie uda Im sie osiagnac poziomu pizzerii Młynek,

A pizzerii "Młynek" nie da się osiągnąć poziomu wielu innych pizzerii.
Ale to tylko moje zdanie, bo "Młynek" bardzo mi się nie podoba. ;) :grin:

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 12:24 ]
Tytuł: 

Zaskocze Pana - sugerowalem juz pewne zmiany o ktorych pisalem powyzej, bo wlasciciela znam osobiscie.. Co do Młynka - zgadzam sie ( mialem na mysli tylko architekture wnętrza - tzn. - fakt, ze Piwnica nie ma takich mozliwosci z uwagi na ograniczenia przestrzenne..) - uwazam, ze jakosc podawanej pizzy w Młynku jest slaba w stosunku do jej ceny i pisząc szczerze - wybralbym pizze "Gyros" z Piwnicy (która moim zdaniem, jest najlepsza w Kwidzynie aczkolwiek nie jest to max..) lub wegetariańska.. O pozostalych pizzeriach nie bede sie wypowiadal, bo pozostawiaja znacznie wiecej do zyczenia.. Zycze trafnych, smakowitych wyborów wszystkim sceptykom i uszczypliwym smakoszom ;)

Autor:  krzyzak [ 24 lutego 2010, o 13:09 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Zaskocze Pana

Przepraszam!
Kogo? i Czym?

Autor:  kornik [ 24 lutego 2010, o 14:01 ]
Tytuł: 

Kogo? Komina
Czym? ze rozmawial

sorry jesli to bylo pytanie retoryczne :razz:

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 14:27 ]
Tytuł: 

Wypowiedz skierowana byla głównie do Pana Komina, pytajacego czy rozmawialem z wlascicielem. Podejrzewam, ze odpowiedz jest zaskoczeniem acz niekoniecznie.. Bo nie Pana Krzyzaka przeciez (sądząc po wieku chyba byłoby trudno zaskoczyc - zapewne nie z jednego pieca juz pizze jadł ;))

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 14:39 ]
Tytuł: 

Do Kornika - dziękuje za wyjasnienie Panu Krzyzakowi:), ktory - sądząc po cytatch - jest romantykiem..

Autor:  Hopeczka [ 24 lutego 2010, o 14:49 ]
Tytuł: 

kuchmistrz, dolaczyles dzis, wiec Twoja nagonka budzi pewien niesmak... latwo jest krytykowac... tylko po co... jezeli znasz osobiscie wlascicela i rozmawiales z nim to po co tu syfic... latwo krytykowac... mysle ze oni chcieliby miec najlepsza mozliwa pizzerie ale to nie jest takie latwe do osiagniecia... tym bardziej jak sie nie chce jakos specjalnie inwestowac... a wyraznie nie chca... ale jest jak jest... chcecie idziecie, nie to nie...

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 15:01 ]
Tytuł: 

Szanowna Hopeczko - myśle, ze wyolbrzymiasz pisząc, że syfie (moje intencje wyjasnilem juz dzis we wczesniejszych wypowiedziach), mam szlachetne intencje (prosze mi wierzyć) i zakonczylem wyrazanie opinii na temat tej pizzerii.. Natomiast odpowiadam osobom, ktore sie przyłączyły do dyskusji.. Mam nadzieje, ze moje opinie zainspiruja wlascicieli lokalu do pewnych korekt, których koszt jest banalny w porównaniu z zyskami. W konsekwencji klienci będą bardziej zadowoleni a właściciele bogatsi. Na serio cieszy mnie fakt, ze jest takie miejsce w Kwidzynie..

Autor:  Hopeczka [ 24 lutego 2010, o 15:18 ]
Tytuł: 

kuchmistrz, idz do lokalu i z nimi na spokojnie porozmawiaj, bo masz racje... ale to ze dzis dolaczyles do forum i odrazu opinie negatywna wystawiasz wyglada dziwnie...

Autor:  kornik [ 24 lutego 2010, o 16:42 ]
Tytuł: 

tak żartem a pól-serio
był i rozmawiał jak sama zauważyłaś:)
a to ze mu się nie podoba to prawie połowa tematów na forum jest że się komuś coś nie podoba więc sensu nie ma krytykować jednego z nich :)

Autor:  kuchmistrz [ 24 lutego 2010, o 16:51 ]
Tytuł: 

Zaraz nagonka, negatywna opinia.. Człowiek od serca pisze, daje darmowe porady i zaraz mu się "obrywa" Ehh Wdzięczność ludzka nie zna granic ;) Nie będę chodził i krytykował, mówił - co mają zmienić - to dorośli ludzie. Wnioski powinni sami wyciągnąć. Dziś akurat przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej. Rozumiem, że moja postawa moze wydawać się dziwna.. Poza tym i tak z moim zdaniem sie nie liczą (zresztą nie tylko oni..) Ale, mimo wszystko, nie poddam się w wyrażaniu swojego zdania i jutro zabiore głos w innych kwestiach.. bo nie zgadzam się z podejściem: "nie chcesz - to nie mieszkaj tu", pozdrawiam

Autor:  Rachel [ 24 lutego 2010, o 17:06 ]
Tytuł: 

kuchmistrz, a pisz "od serca" . Wszystkie tematy masz do dyspozycji. Jeżeli zabraknie zakładaj nowe wątki. :-)

Autor:  krzyzak [ 24 lutego 2010, o 17:38 ]
Tytuł: 

kuchmistrz napisał(a):
Człowiek od serca pisze,

kuchmistrz napisał(a):
poddam się w wyrażaniu swojego zdania i jutro zabiore głos w innych kwestiach.

kuchmistrz napisał(a):
Rozumiem, że moja postawa moze wydawać się dziwna

Donosiciel! :-P
Donosiciel-skarżypyta, język lata jak łopata! :-P
:-D :-D :-D

Autor:  chester [ 24 lutego 2010, o 18:09 ]
Tytuł: 

kuchmistrz napisał(a):
przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej.

Trochę dziwnie brzmi "rozwojowej pizzerii", gdyż lokal nie zmieniał swojego image'u od kilku ładnych lat. Właścicielom życzę wytrwałości i świeżego spojrzenia na rynek konsumenta. Tym bardziej, że jedzenie mi u nich smakuje, choc nie byłem ponad rok w tym lokalu.

Autor:  Slay [ 24 lutego 2010, o 18:14 ]
Tytuł: 

Ja mieszkam niedaleko i czasami jak wracam z pracy to zamawiam tam pizze i po drodze p o nią wstępuje.. Lokal raczej nie zachęca do przebywania w nim na dłużej.. ale jedzenie jest ok, jak do tej pory :wink:

Autor:  kuchmistrz [ 25 lutego 2010, o 09:16 ]
Tytuł: 

kuchmistrz napisał/a:
przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej.

Rzeczywiscie zle sie wyrazilem. Nalezaloby raczej napisac: popularnej.Słuszna uwaga Chester.

W pewnym sensie kazdy na forum jest donosicielem Panie Krzyzak1957.. Lepiej być prawdomówcą niż ignorantem. Proszę nie infantylizować.

Autor:  drosik [ 25 lutego 2010, o 09:22 ]
Tytuł: 

kuchmistrz,
a czemu akurat ten lokal :?:
Czy to po prostu dopiero początek i napiszesz opinię o wszystkich lokalach :?:

Autor:  Komin [ 25 lutego 2010, o 09:25 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
kuchmistrz,
a czemu akurat ten lokal :?:
Czy to po prostu dopiero początek i napiszesz opinię o wszystkich lokalach :?:


miejmy nadzieję, że nie :grinka:

Autor:  kuchmistrz [ 25 lutego 2010, o 12:16 ]
Tytuł: 

:) Jak juz wspomniałem na temat innych lokali nie będę się wypowiadał, bo pozostawiają znacznie więcej do życzenia niż Piwnica, która najbliższa jest moim kubkom smakowym..

Autor:  NOWY(L) [ 25 lutego 2010, o 18:01 ]
Tytuł: 

kuchmistrz napisał(a):
nie będę się wypowiadał, bo pozostawiają znacznie więcej do życzenia


ależ smiało,nie krępuj się z chęcią poczytam :grinka:

Autor:  aLi1337 [ 1 czerwca 2010, o 22:25 ]
Tytuł: 

Jak każda restauracja, ma plusy i minusy. Mi tam akurat nie przeszkadza niegustowny wystrój. Pizza nie dość, że tania, to jeszcze imo najlepsza w kwidzynie ;).

Autor:  ankl [ 2 czerwca 2010, o 17:31 ]
Tytuł: 

Kurdę, w środku klitka, ciasno i mało spójnie wystrojone, ale pizza, jak to mówi mój kuzyn, "jakby robili pierwszą i ostatnią" - zdecydowanie najlepsza w naszym mieście :)

Autor:  reflexes [ 8 czerwca 2011, o 08:28 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Dawno w temacie nikt nie pisał ale muszę o tym wspomnieć żeby nie było aż tak kolorowo.
Pizza a i owszem zacna w tym lokalu. Niestety usługi (pizza z dowozem) świadczone w sposób mizerny. Zamawiałem tam pizze 2 razy i niestety więcej się to nie powtórzy. Raz po zapewnieniach pani, że pizze otrzmam max do 30 minut otrzymałem ją po 90 minutach :? . Wkurzony byłem na maxa i nie sprawdziłem co bylo w kartonach a okazało się, że jedna pizza była inna niż zamówiona a obie były przypalone.
Drugima razem pizze przywieziono mi faktycznie po około pół godzinie ale niestety jedną z dwóch zamówionych. Na drugą trzeba było czekać kolejne pół godziny.
Podsumowując polecam pizze, bo bardzo smaczna ale tylko na miejscu. W żadnym innym lokalu w tym mieście nie miałem takich problemów.

Autor:  Azarael [ 3 października 2011, o 15:22 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Lekko odświeżę temat po wczorajszej degustacji :)
Pizzę w piwnicy jadam dosyć często. Częściej na wynos niż w lokalu. Po jakimś czasie doszedłem do następujących wniosków.

1) Od jakiś trzech tygodni poprawiło się ciasto. Nie jest już takie tekturowe jak to miało miejsce wcześniej.
2) Na cztery ostatnie pizze, tylko jedna miała przypalony brzeg. Piec dał się udobruchać ? a może poprawione ciasto jest mniej skłonne do przypaleń ? :) W każdym razie gratuluje poprawy statystyk :)
3) Piwo "świeże", bardzo dobre. Nie znalazłem sklepu gdzie mogę go dostać. Ostatnio nie było, mam nadzieję, że wróci.
4) Wystrój lokalu jest po prostu nie do przyjęcia. Urządzony kompletnie bez gustu, pomysłu i smaku. Koszmar dopełnia się przez jakieś suszone chwasty zawieszone wewnątrz lokalu ( ciekawe czy po grzybobraniu nastąpi wymiana dekoracji ? :) jeszcze wcześniej były świąteczne światełka.... dosyć późno ktoś wpadł żeby je zerwać ;)
5) Proszę przeszkolić personel, że po przyjęciu zamówienia, miło by było usłyszeć po jakim czasie zamówienie zostanie zrealizowane. Rzucanie słuchawką, bez "do widzenia" zaraz po otrzymaniu adresu zamówienia uważam za kompletny brak kultury, a wręcz za szczyt chamstwa.


Uważam, że piwnica pomimo kilku poważnych minusów jest najlepszą pizzerią w mieście. Ulubione pizze gyros i george special :)

Pozdrawiam.

Autor:  Gregor [ 28 kwietnia 2013, o 20:22 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Piwnica Pizza ma pojawić się w Gdańsku

Autor:  electro_nick [ 2 sierpnia 2013, o 23:11 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Z bólem serca przestaje polecać ten lokal. Dzisiejsza pizza była przypalona aż do zwęglenia, gdyby lokal w jakikolwiek sposób się cenił to albo od razu by tego typu wyrób wywalił i przygotował kolejny placek lub w jakikolwiek inny sposób spróbował zrekompensować klientom murowane zatwardzenie, ale nie w piwnicy... Pizza zjadliwa, ale zwęglenie nie do wybaczenia, co najlepsze wyszło że wszystkie pizze dzisiaj właśnie takie wychodziły-przynajmniej 3 widziałem w takim stanie jak na zdjęciu...

Załączniki:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 47.51 KiB | Przeglądane 12892 razy ]

Autor:  Gregor [ 3 sierpnia 2013, o 08:37 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

electro_nick napisał(a):
gdyby lokal w jakikolwiek sposób się cenił to albo od razu by tego typu wyrób wywalił i przygotował kolejny placek lub w jakikolwiek inny sposób spróbował zrekompensować klientom murowane zatwardzenie, ale nie w piwnicy... Pizza zjadliwa, ale zwęglenie nie do wybaczenia, co najlepsze wyszło że wszystkie pizze dzisiaj właśnie takie wychodziły-przynajmniej 3 widziałem w takim stanie jak na zdjęciu...


Widać, że lubisz zaglądać ludziom w talerz :D
A próbowałeś zwrócić lub wymienić ten "placek"? :)

Autor:  chester [ 3 sierpnia 2013, o 08:45 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Wczoraj pizza na wynos też była "przyjarana", może nie tak mocno, ale boki były zwęglone.

Autor:  Koraolaola [ 3 sierpnia 2013, o 19:14 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Może piec im się zrypał czy coś..
Radziłabym jednak zwyczajne zwrócenie im uwagi na problem. Może się poprawią :neutral:

Autor:  beast [ 4 sierpnia 2013, o 08:46 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Niestety tez taka w piatek dostalem na dowóz

Autor:  drosik [ 4 sierpnia 2013, o 19:18 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Próbowaliście reklamować :?:

Autor:  Komin [ 4 sierpnia 2013, o 21:29 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Zamawiając dzisiaj uprzedziłem, żeby nie była przypalona jak w piątek co z resztą odnotowano w necie.
Dzisiaj była OK.

Załączniki:
DSCF8008.JPG
DSCF8008.JPG [ 288.17 KiB | Przeglądane 11718 razy ]

Autor:  Martucha [ 5 sierpnia 2013, o 15:58 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Właściciele chyba zbyt bardzo wzięli sobie do serca Wasze komentarze. Moja wczorajsza pizza było lekko niedopieczona. Na szczęście jedynie przy brzegach, gdzie ciasto było nieco grubsze. Po zwróceniu uwagi obsłudze, usłyszeliśmy odpowiedź, że klienci skarżyli się ostatnio na zbyt wypieczoną w związku z czym zmieniono nieco ustawienia pieca.

Z dwojga złego wolę już żeby była lekko przypalona niż surowa :razz:

Autor:  Lilith [ 5 sierpnia 2013, o 19:15 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Wam to już nikt nie dogodzi....Co nie zmienia faktu, że powinna być taka jaką zawsze dostaje Lilith- pyszna, aromatyczna, świeżutka, gorąca :D

Komin, i gust mamy podobny. Dwudziestka najlepsza.

Autor:  Martucha887 [ 21 sierpnia 2013, o 14:07 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Zamówiłam wczoraj na dowóz. Czas oczekiwania do godziny. W rezultacie po prawie 1,5h dostałam w końcu pizze. Ciepła to może i ona była z pół godziny temu. Jestem zawiedziona, jesli mają dużo zamówień nie powinni przyjmować i mydlić oczu. Albo chociaż przywieźć ciepłą jak się nalezy. I po raz kolejny utwierdziłam się , że jak piwnica to tylko na miejscu.

Autor:  drzewko [ 21 sierpnia 2013, o 15:21 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Jak właścicielka robiła do była najlepsza, potem zaczęli inni i taka mizerna się zrobiła.

Ale i tak mi smakuje.

Autor:  Martucha887 [ 21 sierpnia 2013, o 15:44 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Jakoś tak to dziwnie jest , że na poczatku się starają, zdobędą klientów a potem jak zwykle różnie. Świetny wyrób traci na jakości i smaku... Jak wyjdzie to fajnie a jak nie to i tak "się zje". Takie moje odczucie.

Autor:  Koraolaola [ 22 sierpnia 2013, o 00:45 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

To przy następnym telefonie powiedz im, że była zimna. Niech opieprzą dostawcę.

Autor:  MACIEKZB [ 22 sierpnia 2013, o 08:12 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Ja zamawiam telefonicznie i jadę po nią sam. Zawsze mam dobrą i ciepłą a czas oczekiwania ok. 15 min.

Autor:  jankowskimich [ 7 grudnia 2013, o 14:18 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Dziś zadałem załodze Piwnicy zagadkę a nawet kilka:

Wytłumaczcie mi i reszcie czytających jak z 70min oczekiwania i 3 telefonach zamówienie "próbuje być" realizowane po uwaga 140 minutach? Szczególnie że informowałem Was że po takim a takim czasie już się nie kłopoczcie bo nikogo nie będzie w domu. Dziwne podejście. Ani telefonu z Waszej strony o spóźnieniu, ani propozycji rozwiązania tematu. Klient dzwoni godzinę po ustalonym czasie realizacji a Pani przy telefonie mówi że właśnie wkładacie pizze do pieca... albo że kierowca wyjechał tylko do mnie 5 minut temu a dzwoni po 30 Kwidzyn nie jest aż tak duży.

chyba nie muszę dodawać nic więcej? :roll:

Autor:  Lilith [ 7 grudnia 2013, o 14:23 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Przyjmowanie zamówień kiedy ma się już całą masę niezrealizowanych jest niepoważne i staje się nagminne w piwnicy....

Autor:  drzewko [ 7 grudnia 2013, o 16:40 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

1 piec wiele zamówień. xD

Autor:  stardust [ 12 grudnia 2013, o 19:06 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

a u mnie co do minuty... :D zadzwoniłem z zegarkiem 16:10 , pani w pizzeri odpowiedziała że będzie za 1h , pan z jadłem zadzwonił domofonem równo 17:10 8)

Autor:  chester [ 12 grudnia 2013, o 19:28 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Ogólnie jakaś paranoja, żeby w tych czasach tyle na żarcie czekać.
Jak mają problem z realizacją zamówień to niech kupują następny piec. Lokal jest bez zmian od kilkunastu lat. Mają potencjał, a nie umieją tego wykorzystać.
Większość Kwidzyniaków chwali u nich pizzę to powinni na to postawić, a nie otwierają jakieś pseudo lokale na piętrze, inwestują w to co nie ma racji bytu. Te pieniądze co zainwestowali w ten chicken bar to 2 razy szybciej zwróciłoby im się kupując drugi piec.

Autor:  NOWY(L) [ 12 grudnia 2013, o 20:03 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Troszke inaczej to wygląda.
Musisz brać pod uwagę czas przyrządzenia owej pizzy plus czas dowozu.
Nie wiem ile sztuk wchodzi do takiego pieca,chyba więcej niż jedna prawda?
Dlatego kierowca raczej nie jedzie z jednym zamówieniem,ale z kilkoma.
Rozkładając je tak ,żeby od pierwszego do kolejnego prowadziła jak najkrótsza trasa.
Więc jeśli jesteś na samym końcu trasy,to masz odpowiedź ,czemu czasami trzeba tak długo czekać.
Oczywiście nie neguję tego,że jeśli nie nadążają z samym wypiekiem pizzy,to nie powinni przyjmować zamówienia.
Bo akurat kierowcę mają bardzo ogarniętego,i nie musi włączać nawigacji żeby odszukać konkretnej ulicy :wink:

Autor:  jankowskimich [ 13 grudnia 2013, o 06:44 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

NOWY(L), brak mi słów... chyba nie wiesz co Ty piszesz :roll:

wróć do mojego ostatniego posta i zastanów sie czemu tak długo czekałem na te pizzę... własnie dlatego że kierowca nie wyrabiał a nie dlatego że piec był zawalony. Moc przerobowa ich pieca jest ogromna. Dowóz jest tragiczny.

Autor:  NOWY(L) [ 13 grudnia 2013, o 09:37 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Wiem co piszę i to bardzo dobrze.
Skoro kierowca nie wyrabiał,to znaczy,że nabrali za dużo zamówień i tyle.
Trzeba mierzyć siły na zamiary.
Skoro przykładowo biorą w godzinę 15-20 zamówień,to wiadomo,że chłopak ze wszystkim nie nadąży.
W takim wypadku powinni zwiększyć ilość kierowców.

I następnym razem się tak nie oburzaj.
Gdybym się odnosił do Twojego postu,to bym go zacytował.
Jeśli mój post jest pod postem chestera,to logiczne,że odnosi się do tego ,co on napisał.
Tyle ode mnie.

Autor:  jankowskimich [ 13 grudnia 2013, o 10:11 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

NOWY(L), ja sie nie obrażam ani nie denerwuje na Ciebie. Ale pizzeria mnie zagotowała juz dwukrotnie ;)
no offence

Autor:  NOWY(L) [ 13 grudnia 2013, o 11:14 ]
Tytuł:  Re: Odp: Piwnica Pizza

Dlatego napisałem ,jak wygląda technicznie sprawa z dowozami .

Autor:  kapec [ 13 grudnia 2013, o 15:14 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Widać mają problem zarówno z robotą jak i rozwożeniem. Jakiś czas temu zamówiłem pizzę na wynos ale z osobistym odbiorem i też trzeba było prawie godzinę czekać. Jakby miał ją jeszcze dowieźć kierowca to chyba z półtorej by pękło.

Autor:  zesmaczony [ 17 stycznia 2014, o 12:38 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Pierwszy post to można dowalić na konkurencje
mod electro.

Autor:  kazikson1994 [ 23 sierpnia 2016, o 16:11 ]
Tytuł:  Re: Piwnica Pizza

Mamy 2016 rok.
Od lat najlepsza pizza w mieście, ale...
nadal praktykuje się przygotowywanie stosu pizz i dopiero wtedy ich rozwożenie. Brzmi normalnie... ale nie wtedy, gdy po 15 minutach od telefonu pizza jest gotowa. Gotowa pizza jest dostarczana do domu ~55 minut później. Dostawa kosztuje 4zł.
Moglibyście, drodzy właściciele, pomyśleć o zmianach.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/