Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Bistro MUSIC
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=4488

Autor:  riesenburg [ 14 grudnia 2008, o 18:28 ]
Tytuł:  Bistro MUSIC

Wrzucam ulotkę z Bistro bo widziałem, że ktoś poszukuje a czasem i innym może się przydać :D

Załączniki:
music_1.jpg
music_1.jpg [ 103.43 KiB | Przeglądane 21858 razy ]
music_2.jpg
music_2.jpg [ 101.56 KiB | Przeglądane 21858 razy ]

Autor:  kadzimiedz [ 15 grudnia 2008, o 01:52 ]
Tytuł: 

Czy to jest przy Music Pub? Jeśli tak to jak to tam Karol ulokował?

Autor:  reflexes [ 15 grudnia 2008, o 07:35 ]
Tytuł: 

kadzimiedz napisał(a):

Nie do końca. To jest pierwszy lokal po lewej stronie. Przed Jokerem, Bajanem i wypożyczalnią video.

P.S. A tak ogólnie jędzonko mają dobre, porcje słuszne a i sam lokal bardzo fajny. Byłem raz i szczerze od tego czasu wszystkim polecam. Pizza duża 33 cm średnicy. To niby tylko o 3 wiecej niż wszędzie a pierwszy raz w życiu miałem problem zjeść dużą pizzę.

Autor:  KrzychG [ 15 grudnia 2008, o 07:53 ]
Tytuł: 

Byłem z rodziną, ale wyszliśmy wk......i i głodni. 45 min oczekiwania na zamówione dania i widok klientów którzy przyszli po nas, a otrzymali swoje dania wcześniej to nie jest dobry PR tego lokalu. Chyba nie spodobaliśmy się kucharzowi. Każdy idzie tam na własne ryzyko. Mnie się nie opłaciło.

Autor:  drosik [ 15 grudnia 2008, o 08:58 ]
Tytuł: 

Ja byłem już dwa razy i wychodziłem dwa razy zadowolony :)

Autor:  krzychu [ 15 grudnia 2008, o 22:37 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
wychodziłem dwa razy zadowolony

a próbowałeś hamBurgera ??
czegoś równie wstrętnego dla oka do tej pory nie widziałem, a smakowało jeszcze gorzej
a dla równowagi pizze mają SUPER i duża i dobra ;)

Autor:  prokurator1 [ 15 grudnia 2008, o 22:41 ]
Tytuł: 

Najlepsza pizza jaką można zjeść to tylko w Grudziądzu w Pizzeri Da Grasso na rynku, my specjalnie tam tylko jezdzimy na pizze. Polecam

Autor:  oki44 [ 16 grudnia 2008, o 01:46 ]
Tytuł: 

prokurator1 napisał(a):
Najlepsza pizza jaką można zjeść to tylko w Grudziądzu

Wiesz, jadłem też dobrą w Neapolu :D

Autor:  Rafikkk [ 16 grudnia 2008, o 14:32 ]
Tytuł: 

Ej dwa razy tam jadłem i powiem że pizze zaciągają niesamowicie mąką...

A szczytu moje zdziwienie sięgnęło jak zamówiłem shoarmę i z nadzieją na frytki dostałem ziemniory... na pytanie czemu ziemniory Pani powiedziałą ze trzeba było mówić...

Fajnie ale osobiście wolę inne lokale...jakoś żarcie lepsze :|

Autor:  reflexes [ 17 grudnia 2008, o 07:33 ]
Tytuł: 

Rafikkk napisał(a):
ziemniory Pani powiedziałą ze trzeba było mówić...

A widzisz co jest napisane w menu lub ulotce w nawiasach obok nazwy dania? Zamawiasz coś co jest w menu z ziemniakami i dziwisz się, że nie dostajesz frytek. Sorry ale to Ty dałeś ciała a nie Pani.

Autor:  drosik [ 17 grudnia 2008, o 07:55 ]
Tytuł: 

Przypomniał mi się tekst z Chłopaki nie płaczą: "jakbym chciał bez frytek to bym powiedział bez frytek, nie?!" :D

Autor:  MniCh [ 17 grudnia 2008, o 19:52 ]
Tytuł: 

kurcze, ale różnych opinii. Fakt nie jadłem jeszcze tam niczego, i raczej nie miałem ochoty, to czytając opinie z milą chęcią zajrzę tam i posmakuje choćby pizzę :grin:

Autor:  ptomson [ 18 grudnia 2008, o 21:33 ]
Tytuł: 

Polecam ten lokal. Swoją drogą, nie ma lokalu w Kwidzynie gdzie ktoś by trafił na coś, co mu nie zasmakowało. Puki co nowy lokal musi wyrobić sobie reklamę. Po kilku wizytach i różnych przygodach polecam ten lokal, biorąc w obronę pracowników, którzy czasem nie wyrabiają się z zamówieniami.

Autor:  adamblue [ 19 grudnia 2008, o 01:19 ]
Tytuł: 

kadzimiedz napisał(a):

karol to twój kolega? Zapewne jesteś z naszego "zaprzyjaznionego" miasta Prabuty...powodzenia....

Ludzie nie dorabiajcie zł....... z Prabut..... Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią ..... a wy tam sie stołujecie :570:

Moje wypowiedzi są poparte przykrymi doświadczeniami życiowymi, jakie miałem z naszymi "sąsiadami" z Prabut.
Przepraszam jeśli kogoś uraziły ale to jest moje zdanie...

Autor:  reflexes [ 19 grudnia 2008, o 07:15 ]
Tytuł: 

adamblue napisał(a):
Ludzie nie dorabiajcie zł....... z Prabut..... Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią ..... a wy tam sie stołujecie

To jeszcze mi powiedz, którzy to nasi?

Autor:  Darek [ 19 grudnia 2008, o 09:07 ]
Tytuł: 

adamblue napisał(a):
przykrymi doświadczeniami życiowymi, jakie miałem z naszymi "sąsiadami" z Prabut.
popatrz a ja zupełnie odwrotnie, może się prosiłeś o złe doświadczenia :grinka:

Autor:  krzyzak [ 19 grudnia 2008, o 09:57 ]
Tytuł: 

adamblue napisał(a):
Ludzie nie dorabiajcie zł....... z Prabut..... Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią ..... a wy tam sie stołujecie :570:

A może jeszcze: KWIDZYN DLA KWIDZYNIAKÓW!!!!!!! :502: :diabel2: :514: :612:
:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Autor:  Darek [ 19 grudnia 2008, o 09:58 ]
Tytuł: 

KWIDZYN DLA WARSZAWIAKÓW!!!!!!! :502: :diabel2: :514: :612:

:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Autor:  Mirrr [ 19 grudnia 2008, o 17:26 ]
Tytuł: 

Ziemia dla ziemniaków

Autor:  Großvater [ 19 grudnia 2008, o 18:00 ]
Tytuł: 

Mirrr napisał(a):
Ziemia dla ziemniaków

... a księżyc dla księży :grinka: .

P.S.

Bez żadnych uprzedzeń z mojej strony ;) , tak sobie przypomniałem z jakiegoś dowcipu.

Autor:  Darek [ 19 grudnia 2008, o 18:18 ]
Tytuł: 

Großvater napisał(a):
.. a księżyc dla księży :grinka:
to akurat bardzo mi się podoba :grinka:

Autor:  kadzimiedz [ 20 grudnia 2008, o 01:06 ]
Tytuł: 

adamblue napisał(a):
karol to twój kolega? Zapewne jesteś z naszego "zaprzyjaznionego" miasta Prabuty...powodzenia....

Ludzie nie dorabiajcie zł....... z Prabut..... Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią ..... a wy tam sie stołujecie

Moje wypowiedzi są poparte przykrymi doświadczeniami życiowymi, jakie miałem z naszymi "sąsiadami" z Prabut.
Przepraszam jeśli kogoś uraziły ale to jest moje zdanie...

Szkoda dyskutować!!

reflexes napisał(a):
To jeszcze mi powiedz, którzy to nasi?

Asir z "Casablanki", Ten od "Cafe Monik", Ci od Marcello :-D :-D :-D

Autor:  MniCh [ 6 marca 2009, o 12:26 ]
Tytuł: 

Powiem Wam ze jadłem juz kilka razy w Bistro Music i pizza jest niezła, tortilla tez, a na obiadek domowy można tam spokojnie iść i sie najeść. Ładnie się człowiek uśmiechcnie i juz jest więcej jedzonka na tależu i dobrze przygotowane ;) polecam, choć casablanca przebija wszystko :) :twisted: :twisted: :twisted:

Autor:  megi [ 6 marca 2009, o 15:46 ]
Tytuł: 

MniCh napisał(a):
tależu
Mnich proszę :-P

Autor:  balcerek [ 6 marca 2009, o 16:14 ]
Tytuł: 

adamblue napisał(a):
Ludzie nie dorabiajcie zł....... z Prabut..... Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią .....

lepszego postu na tym forum nie czytalem :lol: żal.pl normalnie :shock: :shock: :shock:

Autor:  MniCh [ 7 marca 2009, o 11:09 ]
Tytuł: 

Och megi , to nie wiesz ze dysortografem jestem ;) :-D :-D

Autor:  Darek [ 7 marca 2009, o 11:54 ]
Tytuł: 

MniCh napisał(a):
dysortografem jestem ;) :-D :-D

To tak jak w naszym sejmie dysmyślący są :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Ruby blue [ 19 kwietnia 2009, o 22:25 ]
Tytuł: 

jadłem tam raz kebaba nad ranem...

minusy: trzeba było długo czekać; jedzenie było całkowicie bez soli; kelnerka dała nam inne sosy niż zamówiliśmy (a skoro nie biorę czosnkowego, znaczy że go nie lubię)

plusy: kebab na prawdę był konkretny, dużo porządnego mięsa; kelnerka bez żadnego problemu wymieniła nam kebaby, a właściwie dała nam dodatkowe zostawiając poprzednie, więc duży plus, że nie ma tam pomysłów żeby podać je kolejnemu klientowi który akurat weźmie czosnek

ocena ogólna: mocna 4-ka

Autor:  garczek [ 10 listopada 2009, o 12:59 ]
Tytuł: 

Jadem tam ostatnio pizze, ale nie poleciłbym jej niestety. Zamówiliśmy 2 duże jedna z mięsem kebabowym i brokułami a druga nazywała się jeśli dobrze pamiętam super.
Plusy:
- pizza duuża, byłem głodny a dałem radę tylko połowę
- niezły sos czosnkowy
- kartonik na "resztki" gratis
Minusy:
- mączyste ciasto, bez wyrazu,
- ser na pizzy jakiś taki bez smaku,
- długo trzeba czekać

Ogólnie słaba 3, spróbuję jeszcze innym razem.
W menu figuruje stek z rekina, sprawdzał ktoś?

Autor:  casan [ 10 listopada 2009, o 13:19 ]
Tytuł: 

Ja parę razy brałem dużego kebaba na wynos i był bardzo dobry. Dużo mięsa oraz dodatków, także nawet jak byłem mocno głodny to w zupełności zaspokajał moje potrzeby ;)

Autor:  savin [ 1 grudnia 2009, o 15:29 ]
Tytuł: 

Jadłam tam dwa razy i trzeci raz już się tam nie pojawię.
Za pierwszym razem padło na pizzę. Minusem jest przede wszystkim niedobre ciasto.
Za drugim razem wzięłam zapiekankę na szybko a mój chłopak tortillę. Zapiekanka nie dość, że zimna to jeszcze paskudna, a o tortilli nie wspomnę.
Dla mnie to jeden z najgorszych barów.

Autor:  canario [ 1 grudnia 2009, o 18:17 ]
Tytuł: 

Nazwijcie to teorią spisku, ale niezbyt wiarygodnie wyglądają posty osoby, która dołączyła do forum tego samego dnia tylko by odpowiedzieć w dwóch tematach: w jednym zarekomendować lokal a w drugim wręcz przeciwnie.

Śmierdzi mi to.

Autor:  savin [ 1 grudnia 2009, o 20:03 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
Nazwijcie to teorią spisku, ale niezbyt wiarygodnie wyglądają posty osoby, która dołączyła do forum tego samego dnia tylko by odpowiedzieć w dwóch tematach: w jednym zarekomendować lokal a w drugim wręcz przeciwnie.

Śmierdzi mi to.

Cóż, szkoda że zostałam tak odebrana. Po prostu postanowiłam dołączyć swoją opinię do innych. Wiem, że niektórzy poszukują w internecie informacji na temat danej restauracji zanim tam pójdą, więc postanowiłam także dodać coś od siebie. A to, że jeden lokal skrytykowałam a drugi potraktowałam przeciwnie - raczej wynika z tego, że sama porównuję wszystkie lokale w których byłam do tej pory, więc zalogowałam się i od razu napisałam. Nie mam też zamiaru nabijać 10 postów dziennie na ten sam temat, tylko dlatego żeby uzyskać kogoś wiarygodność.

Autor:  canario [ 1 grudnia 2009, o 20:13 ]
Tytuł: 

Nie ma problemu, ale kultura osobista wymaga najpierw przedstawić się a nie wygłaszać dwuznacznie wyglądające opinie. Nie wydaję sądów i nie oceniam cię tylko na podstawie tych dwóch postów. Mam nadzieje, że nie dołączyłaś / łeś do nas tylko by uprawiać kryptoreklamę. Zapraszam cię do uczestnictwa w innych wątkach.
Pozdrawiam

Autor:  savin [ 1 grudnia 2009, o 20:33 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
Mam nadzieje, że nie dołączyłaś / łeś do nas tylko by uprawiać kryptoreklamę.

Nie mam takiej potrzeby [nie jestem właścicielką żadnego lokalu/sklepu/itd., ani tym bardziej nie mam kogoś takiego w rodzinie (jak mi to już ktoś zasugerował)].

Autor:  dimples [ 5 grudnia 2009, o 10:14 ]
Tytuł: 

Co do bistro music to na +.
Byłem kiedyś ze znajomymi na Pizzy (spoko), co prawda długo czekaliśmy, ale to był późny piątkowy czy sobotni wieczór, więc to normalne, wszędzie wtedy się czeka.
Natomiast nie polecam MC KEBAB!!!

Autor:  aLi1337 [ 1 czerwca 2010, o 22:27 ]
Tytuł: 

Jedzonko dość dobre, bylem kilka razy z dziewczyną i byliśmy zadowoleni. A panie widać też dają radę, nie dają się ponieść presji dużej liczy osób, czy pijanych klientów. Fakt, że na tortille, czekałem 20 minut, ale pani robiła jeszcze przed moją chyba z 7 zamówień, więc myślę, że to nie jest długi czas oczekiwania.

Autor:  reflexes [ 2 czerwca 2010, o 06:19 ]
Tytuł: 

No ja niestety wczoraj byłem tam ostatni raz. Rozumie to, że nie jest to luksusowa restauracja a zwykłe fastfood ale jakieś zasady powinny obiowiązywać. Zamówiłem 4 dania i jedna osoba jadła sama bo dostała po kilku minutach, a reszta czekała z 20 minut jeszcze na swoje. O 4 daniu wogóle pani zapomniała i przygotowała je dopiero po upomnieniu. Ogólnie masakra. Do tego powtarzalność podawanych dań jest żadna. Jak mi coś zasmakuje to z reguły zamawiam przez dłuższy czas to samo ale tam niestety nie można liczyć, że będzie to to samo. Mimo tego, że dania mają tam średnio skomplikowane. Dodatkowo porcje zdecydowanie zmalały.

Autor:  ankl [ 2 czerwca 2010, o 17:33 ]
Tytuł: 

Lubię tam zajść w weekendowy wieczór na spokojne piwko i coś do przekąszenia - całkiem pozytywnie :)

Autor:  justyna2707 [ 3 czerwca 2010, o 10:31 ]
Tytuł: 

ankl napisał(a):
w weekendowy wieczór na spokojne

To chyba nie o tym lokalu mowa... Jeszcze nie widziałam żeby w weekend tam było spokojnie:PP

Autor:  ankl [ 4 czerwca 2010, o 13:40 ]
Tytuł: 

O tym o tym, w porównaniu do jakiegokolwiek innego miejsca to jest spokojnie ;)

Autor:  baw [ 7 czerwca 2010, o 23:24 ]
Tytuł: 

Byłem i nie wrócę. Przed wypadem do musica chcieliśmy sobie coś przekąsić. Mój wybór padł na de volaja. Wszystko pięknie, cacy cacy tylko że mięso było surowe! No to sobie grzecznie idę do pani i mówię przepraszam, ale to jest surowe- na co pani w pełnym profesjonaliźmie uświadamia mnie, że tak się dzieje jak de volaj jest duży. WTF? Jak się tak dzieje skoro surowe mięso drobiowe może być trujące! Liczyłem na przepraszam, zaraz zrobimy nowego, a usłyszałem- spokojnie, zaraz kucharka wrzuci go jeszcze do frytkownicy. Ze zdziwieniem zapytałem- jak, tego, pokrojonego? Usłyszałem odpowiedź- a niby jakiego, nowego?

Autor:  krzyzak [ 8 czerwca 2010, o 09:04 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Liczyłem na przepraszam, zaraz zrobimy nowego, a usłyszałem- spokojnie, zaraz kucharka wrzuci go jeszcze do frytkownicy. Ze zdziwieniem zapytałem- jak, tego, pokrojonego? Usłyszałem odpowiedź- a niby jakiego, nowego?

"Indyk też myślał". :-P
Ty się ciesz ze tym kotletem nie dostałeś w .......
Też masz zachcianki! :roll:
Chciałbyś żeby kotlet był smaczny, ciepły , wysmażony, ze świeżego mięsa, ładnie wyglądał itd,itd.... :evil:

W głowach się ludziom poprzewracało. :603: :evil:
:-D :-D :-D

Autor:  Hopeczka [ 8 czerwca 2010, o 10:16 ]
Tytuł: 

krzyzak, coraz bardziej podoba mi sie Twoje poczucie humoru :grinka:

Autor:  Velvet [ 20 lipca 2010, o 19:57 ]
Tytuł: 

NIDGY WIĘCEJ!
Pizza na gotowym cieście, mało składników, sucha..
Poza tym poprosiłam bez kukurydzy, ponieważ nie lubię. Pani zanotowała, ale pizzę i tak przyniosła z kukurydzą.
To samo kebab. Miało być bez oliwek....
po prostu nie polecam.

Autor:  wegierskifach [ 16 lipca 2013, o 13:45 ]
Tytuł:  Re: Bistro MUSIC

Witam
W bistro music Jutro 17.07.2013 środa Węgierskie wieczór będzie.
Węgierskie dania.
Przekąska
Zupa
Drugie
Z kieliszek winem, Prawdziwy Węgierskie Wino.

Program:
Jemy :) i rodzone Węgier (Ja) prowadzi prezentacja o kultura Węgry i posmakowanie prawdziwy węgierskie wino.

koszt > 29 Zł za osoba w tym jedzenie i kieliszek prawdziwy węgierskie wino prowadzony prosto z Węgier.

Rezerwacja 55 2618015

Bistro Music
ul. Kościuszki 30 J (za policjantem)
tel: 55 261 80 15

Autor:  Lilith [ 16 lipca 2013, o 19:37 ]

Za policjantem :D

wegierskifach, Twój język polski jest uroczy :) Całkiem nieźle Ci idzie, jak na tak trudny język.

Autor:  jankowskimich [ 17 lipca 2013, o 10:44 ]

w Musicu taka akcja? czyżby kulturę zaczęli szerzyć? nie wierzę w to co czytam... musi być haczyk :D

Autor:  drosik [ 17 lipca 2013, o 21:15 ]

Ktoś był?

Autor:  implant [ 18 lipca 2013, o 06:39 ]

No właśnie Szoni, opowiadaj jak było :)

Strefa czasowa: UTC + 1