Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 15:29 
Offline

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 15:18
Posty: 10
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Jadłam tam dwa razy i trzeci raz już się tam nie pojawię.
Za pierwszym razem padło na pizzę. Minusem jest przede wszystkim niedobre ciasto.
Za drugim razem wzięłam zapiekankę na szybko a mój chłopak tortillę. Zapiekanka nie dość, że zimna to jeszcze paskudna, a o tortilli nie wspomnę.
Dla mnie to jeden z najgorszych barów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 18:17 
Nazwijcie to teorią spisku, ale niezbyt wiarygodnie wyglądają posty osoby, która dołączyła do forum tego samego dnia tylko by odpowiedzieć w dwóch tematach: w jednym zarekomendować lokal a w drugim wręcz przeciwnie.

Śmierdzi mi to.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 20:03 
Offline

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 15:18
Posty: 10
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
canario napisał(a):
Nazwijcie to teorią spisku, ale niezbyt wiarygodnie wyglądają posty osoby, która dołączyła do forum tego samego dnia tylko by odpowiedzieć w dwóch tematach: w jednym zarekomendować lokal a w drugim wręcz przeciwnie.

Śmierdzi mi to.


Cóż, szkoda że zostałam tak odebrana. Po prostu postanowiłam dołączyć swoją opinię do innych. Wiem, że niektórzy poszukują w internecie informacji na temat danej restauracji zanim tam pójdą, więc postanowiłam także dodać coś od siebie. A to, że jeden lokal skrytykowałam a drugi potraktowałam przeciwnie - raczej wynika z tego, że sama porównuję wszystkie lokale w których byłam do tej pory, więc zalogowałam się i od razu napisałam. Nie mam też zamiaru nabijać 10 postów dziennie na ten sam temat, tylko dlatego żeby uzyskać kogoś wiarygodność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 20:13 
Nie ma problemu, ale kultura osobista wymaga najpierw przedstawić się a nie wygłaszać dwuznacznie wyglądające opinie. Nie wydaję sądów i nie oceniam cię tylko na podstawie tych dwóch postów. Mam nadzieje, że nie dołączyłaś / łeś do nas tylko by uprawiać kryptoreklamę. Zapraszam cię do uczestnictwa w innych wątkach.
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 20:33 
Offline

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 15:18
Posty: 10
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
canario napisał(a):
Mam nadzieje, że nie dołączyłaś / łeś do nas tylko by uprawiać kryptoreklamę.

Nie mam takiej potrzeby [nie jestem właścicielką żadnego lokalu/sklepu/itd., ani tym bardziej nie mam kogoś takiego w rodzinie (jak mi to już ktoś zasugerował)].


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2009, o 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 12:20
Posty: 141
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Co do bistro music to na +.
Byłem kiedyś ze znajomymi na Pizzy (spoko), co prawda długo czekaliśmy, ale to był późny piątkowy czy sobotni wieczór, więc to normalne, wszędzie wtedy się czeka.
Natomiast nie polecam MC KEBAB!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 22:27 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2009, o 20:09
Posty: 9
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jedzonko dość dobre, bylem kilka razy z dziewczyną i byliśmy zadowoleni. A panie widać też dają radę, nie dają się ponieść presji dużej liczy osób, czy pijanych klientów. Fakt, że na tortille, czekałem 20 minut, ale pani robiła jeszcze przed moją chyba z 7 zamówień, więc myślę, że to nie jest długi czas oczekiwania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2010, o 06:19 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
No ja niestety wczoraj byłem tam ostatni raz. Rozumie to, że nie jest to luksusowa restauracja a zwykłe fastfood ale jakieś zasady powinny obiowiązywać. Zamówiłem 4 dania i jedna osoba jadła sama bo dostała po kilku minutach, a reszta czekała z 20 minut jeszcze na swoje. O 4 daniu wogóle pani zapomniała i przygotowała je dopiero po upomnieniu. Ogólnie masakra. Do tego powtarzalność podawanych dań jest żadna. Jak mi coś zasmakuje to z reguły zamawiam przez dłuższy czas to samo ale tam niestety nie można liczyć, że będzie to to samo. Mimo tego, że dania mają tam średnio skomplikowane. Dodatkowo porcje zdecydowanie zmalały.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2010, o 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Lubię tam zajść w weekendowy wieczór na spokojne piwko i coś do przekąszenia - całkiem pozytywnie :)

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2010, o 10:31 
Offline

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 13:47
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
ankl napisał(a):
w weekendowy wieczór na spokojne


To chyba nie o tym lokalu mowa... Jeszcze nie widziałam żeby w weekend tam było spokojnie:PP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2010, o 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
O tym o tym, w porównaniu do jakiegokolwiek innego miejsca to jest spokojnie ;)

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 czerwca 2010, o 23:24 
Offline

Dołączył(a): 7 czerwca 2010, o 23:20
Posty: 64
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Byłem i nie wrócę. Przed wypadem do musica chcieliśmy sobie coś przekąsić. Mój wybór padł na de volaja. Wszystko pięknie, cacy cacy tylko że mięso było surowe! No to sobie grzecznie idę do pani i mówię przepraszam, ale to jest surowe- na co pani w pełnym profesjonaliźmie uświadamia mnie, że tak się dzieje jak de volaj jest duży. WTF? Jak się tak dzieje skoro surowe mięso drobiowe może być trujące! Liczyłem na przepraszam, zaraz zrobimy nowego, a usłyszałem- spokojnie, zaraz kucharka wrzuci go jeszcze do frytkownicy. Ze zdziwieniem zapytałem- jak, tego, pokrojonego? Usłyszałem odpowiedź- a niby jakiego, nowego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 czerwca 2010, o 09:04 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Liczyłem na przepraszam, zaraz zrobimy nowego, a usłyszałem- spokojnie, zaraz kucharka wrzuci go jeszcze do frytkownicy. Ze zdziwieniem zapytałem- jak, tego, pokrojonego? Usłyszałem odpowiedź- a niby jakiego, nowego?

"Indyk też myślał". :-P
Ty się ciesz ze tym kotletem nie dostałeś w .......
Też masz zachcianki! :roll:
Chciałbyś żeby kotlet był smaczny, ciepły , wysmażony, ze świeżego mięsa, ładnie wyglądał itd,itd.... :evil:

W głowach się ludziom poprzewracało. :603: :evil:
:-D :-D :-D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 czerwca 2010, o 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2008, o 20:29
Posty: 1219
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Kobieta
krzyzak, coraz bardziej podoba mi sie Twoje poczucie humoru :grinka:

_________________
Życie jest piękne!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lipca 2010, o 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:20
Posty: 1
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
NIDGY WIĘCEJ!
Pizza na gotowym cieście, mało składników, sucha..
Poza tym poprosiłam bez kukurydzy, ponieważ nie lubię. Pani zanotowała, ale pizzę i tak przyniosła z kukurydzą.
To samo kebab. Miało być bez oliwek....
po prostu nie polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.