Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 09:51 
Mega, to ten kebab na przeciwko Biedronki w centrum miasta. Najlepsze miejsce na zaspokojenie pac mana :-D
@Felo
Szefem to on może jest ale miotły w tej pizzerii.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W drewniaku to mnie najbardziej denerwują klienci konsumujący w swoich samochodach, tym samym utrudniając ruch! powinni tam wstawić zakaz zatrzymywania bo na głupotę nie lepszego lekarstwa jak portfel właściciela :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2007, o 16:23
Posty: 505
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Mikrus napisał(a):
Szefem to on może jest ale miotły w tej pizzerii.

Hehe, kiedyś widziałem tam jakiegoś przed tą pizzerią ze zmiotką, to może on ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
W drewniaku to mnie najbardziej denerwują klienci konsumujący w swoich samochodach, tym samym utrudniając ruch! powinni tam wstawić zakaz zatrzymywania bo na głupotę nie lepszego lekarstwa jak portfel właściciela :evil:


Taki zakaz tam od dawna tam jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 14:54 
Offline

Dołączył(a): 24 marca 2006, o 10:39
Posty: 539
Płeć: Mężczyzna
Problem rozwiazala Biedrona, teraz wszyscy zatrzymuja sie na parkingu, konsumuja, a smieci wyrzucaja wprost na ziemie :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
możliwe dawno tam nie jechałem ze względu na utrudnienia zmotoryzowanych żarłoków, tak więc przeoczyłem i zakaz i biedronkę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 18:26 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
witam wszystkich to forum przeznaczone jest do przedstawienia swojego zdania na temat pizzeri Da Grasso anie do kłutni na temat tworzenia sosu pomidorowego lub tego kim jest Victor rzeczywiście i on zbyt ostro wypowiada sie na tym forum ale może ma to na celu bronić pizzerię w którą będzie odwiedzał. Ja osobiście jadałem w Da Grasso w Grudziądzu i Bydgoszczy i nie mam na co narzekać szkoda tylko że w Kwidzynie nie będą serwować makaronów bo są naprawdę super. Nie chcę tu nikogo przekonywać do Da Grasso przecież każdy ma prawo do własnego zdania ale radzę chociaż spróbować i nie oceniać lokalu po tym jak na forum zachowuje sie i co pisze Victor. POZDRAWIAM WSZYTKICH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 08:11
Posty: 1128
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
rudy i to jest głos rozsądku. Jednak jak sprawdzisz wątek lokalowy, zebrane tu towarzystwo nie przepada za reklamą prowadzoną przez właścicieli lokali . W tym wątku ceni się opinie obiektywne . Wpisy reklamowo są dość ostro komentowane.

p.s nikt nie próbuje
rudy1986 napisał(a):
kłutni

_________________
Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.

— Oscar Wilde


Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2009, o 18:46 przez warzek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 19:08 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
moim zdaniem Victor nie jest wlascicielem lokalu moze być jedyne jego pracownikiem lub po prostu z jakiegoś źródła ma informacje dotyczące tego lokalu. Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor a dlaczego każdy kto czyta wypowiedzi od początku widzi jakie są tego skutki Victor raczej odstrasza klientów niż ich przyciąga a właściciel nie mógłby na to sobie pozwolić


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 września 2007, o 12:25
Posty: 3435
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Viktor za bardzo się starał i nerwowy troszkę.
rudy1986 napisał(a):
Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor

O, rudy1986, nie czytałeś widocznie o oberży pod śniętym "chomarem". :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
rudy1986 napisał(a):
moim zdaniem Victor nie jest wlascicielem lokalu moze być jedyne jego pracownikiem lub po prostu z jakiegoś źródła ma informacje dotyczące tego lokalu. Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor a dlaczego każdy kto czyta wypowiedzi od początku widzi jakie są tego skutki Victor raczej odstrasza klientów niż ich przyciąga a właściciel nie mógłby na to sobie pozwolić


rudy1986 poczytaj trochę forum a dowiesz się jak nie powinna wyglądać autoreklama. Na forum mieliśmy już nawet artystów z rozdwojeniem jaźni. Rejestrowali się na forum pod kilkoma nickami i niby jako klienci lub pracownicy zachwalali bez umiaru swoja firmę. W sumie patrząc z boku na te przedstawienie można było się czasami uśmiać. Niestety, niektórzy w tych kukiełkach nie znają umiaru i czasami potrafią zdenerwować publikę a później się żalą że zostali potraktowani jak dzieci.

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 20:07 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
rzeczywiście musiałbym troche poczytać forum i sie dowiedzieć. Jestem na forum dopiero od dziś więc jeszcze nie spotkałem artystów z rozdwojeniem jaźni ale kto wie może jeszcze się spotkam kogoś takiego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 20:29 
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?t=4574 Poczytaj to, zmienisz zdanie na temat właścicieli niektóych lokali.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2007, o 16:23
Posty: 505
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Teraz ja powiem kilka swoich słów ;)

Możecie mnie nawet za to zamknąć ;) ale dla mnie jest za dużo zbiegów okoliczności i swojego zdania nie zmienię ;) Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)

- rozpoczynanie postów z małej litery,
- błędy językowe,
- błędy interpunkcyjne,
- ostatnia wizyta Victora - dziś 18.28,
- rejestracja rudy86 - dziś 18.34 (prawdopodobnie zapomniałeś hasła i musiałeś założyć nowe konto),
- rejestracja rudy1986 - jakieś 15minut później.

No ale to tylko moje domysły, oczywiście będziecie próbowali mnie przekonać, że jest inaczej ;) ale ja swoje widzę :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Felo napisał(a):
Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)


A co za różnica.. kilka osób co czytało ten wątek już o pizzeri wie wszystko co powinni, reszta będzie wiedziała jak tam pójdą i zobaczą ceny ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.