Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

DA GRASSO w Kwidzynie
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=5104

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 20 kwietnia 2009, o 10:48 ]
Tytuł:  DA GRASSO w Kwidzynie

Witam Wszystkich uwielbiających pizze. Na ulicy Kopernika 5 na przeciwko lotosu zostaje otwarta WSPANIAŁA sieciowa pizzeria DA GRASSO o sławie krajowej i nie tylko zapraszamy wszystkich chętnych na spróbowanie naszej pizzy WIELKIE OTWARCIE W ŚRODĘ 22 KWIETNIA

Autor:  malgos [ 20 kwietnia 2009, o 10:49 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
zapraszamy wszystkich chętnych na spróbowanie naszej pizzy


a dla e-kwidzyniaków darmowa cola :?: :grinka:

Autor:  chanbord [ 20 kwietnia 2009, o 10:56 ]
Tytuł: 

Z pewnością posmakuję :)

Autor:  Ruby blue [ 20 kwietnia 2009, o 10:58 ]
Tytuł: 

kwestia gustu.... mam znajomych którzy chadzają do da grasso (w Toruniu) mówiąc, że pizza wielka i sosy świetne... pizza rzeczywiście duża... ale i.... droga.... a sosy... takie sobie, piorunującego wrażenia na mnie nie zrobiły.... ale to wszystko kwestia gustu.

tak czy inaczej... rozwija się w Kwidzynie gastronomiczna konkurencja.. a to zawsze ma skutki pozytywne (dla klientów:)

Autor:  Rachel [ 20 kwietnia 2009, o 11:00 ]
Tytuł: 

Wspaniała i sławna. Lepiej byłoby aby to uwielbiający pizze napisali.
Victor, skoro zapraszasz to przyjdziemy. :-)

Autor:  electro_nick [ 20 kwietnia 2009, o 11:14 ]
Tytuł: 

Jakieś promocję się szykują? O której otwarcie?

Autor:  coni [ 20 kwietnia 2009, o 11:59 ]
Tytuł: 

Jak będzie przetestowana to i ja spróbuję

Autor:  nowm [ 20 kwietnia 2009, o 12:20 ]
Tytuł: 

też wpadnę, tylko muszę skojarzyć Kopernika 5 :-D W którym budynku się znajduje? Naprzeciw lotosu to jest carrefour(chyba, że mylę ulicę)

Autor:  grin_ajz [ 20 kwietnia 2009, o 12:42 ]
Tytuł: 

na przeciwko Lotosu jest ZEM (przynajmniej zawsze tam był :P), a może raczej dawne budynki ZEMu :P

Autor:  nowm [ 20 kwietnia 2009, o 13:23 ]
Tytuł: 

grin_ajz napisał(a):
na przeciwko Lotosu jest ZEM

no właśnie.. więc co, w ZEMIE jest ta restauracja ?

Autor:  ramzi [ 20 kwietnia 2009, o 13:35 ]
Tytuł: 

W DA GRASSO często jadam jak jestem w Bydgoszczy i naprawdę polecam :grinka:

Autor:  electro_nick [ 20 kwietnia 2009, o 13:36 ]
Tytuł: 

Między ZEM a carrefour'em stoi budyneczek i to pewnie tam jest

Autor:  drosik [ 20 kwietnia 2009, o 13:38 ]
Tytuł: 

electro_nick napisał(a):
Między ZEM a carrefour'em stoi

stoją ;) w pierwszym jest bodajże salon meblowy ;) a w drugim Da Grasso :)

Autor:  nowm [ 20 kwietnia 2009, o 13:50 ]
Tytuł: 

to widoków za oknem klienci za ciekawych nie będą mieli.

Autor:  grin_ajz [ 20 kwietnia 2009, o 13:55 ]
Tytuł: 

nowm napisał(a):
to widoków za oknem klienci za ciekawych nie będą mieli.

bo mają w talerze się patrzeć a nie za okno :)

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 20 kwietnia 2009, o 14:09 ]
Tytuł: 

Słuchajcie w środe jest otwarcie o godzinie 11 00 lokal znajduje sie koło zemu (są tam dwa małe budyneczki) i jest w za*****m stylu to nie bedzie kolejna tandetna pizzeria w kwidzynie lecz lokal o wysokich standardach z bardzo miła i ładną obsługa .A co do widoku za oknem to nic.... ze nasze miasto realizuje projekty w tak powolnym tępie(lub wcale ich nie realizuje) bo podobno w miejscu na przeciwko gdzie teraz znajdują się garaże i jakiś parking komunalny .... ma powstać kolejna już chyba 3 ;) fontanna w kwidzynie i park ... ale skąd oni tam wezmą drzewa ... to ja nie wiem .Ale widokiem zza okna się nie przejmujcie bo i tak kto do nas nie przyjdzie bardziej bedzie zainteresowany pizzą i kelnerkami POZDRO

Autor:  riesenburg [ 20 kwietnia 2009, o 18:37 ]
Tytuł: 

Park i las w środku miasta??? Chyba nie do końca to prawda choć tereny są niezłe. Pizzeria mam nadzieję ze będzie w miarę "tania", choć przyznam, że Kwidzyn robi się coraz to droższym miastem.

Autor:  casan [ 21 kwietnia 2009, o 10:28 ]
Tytuł: 

Da Grasso... mniam :) Zajde przypomniec sobie smak studiow :)

Autor:  VOO1 [ 21 kwietnia 2009, o 13:01 ]
Tytuł: 

tiaa najlepsze... to... macie sosy prosto z beczki po koncentracie pomidorowym ... wspaniałe .. hie hie hie w Iławie już to jemy ..

Autor:  garczek [ 21 kwietnia 2009, o 13:22 ]
Tytuł: 

jak pamiętam w Grudziądzu jadłem pizzę z Da Grasso ale nic specjalnego to to nie było, poza tym było dużo drożej niż Kwidzynie
zresztą tutaj jest cennik http://www.dagrasso.pl/franczyza/grudzi ... z.php?id=1
także bez rewelacji,
z takimi cenami rynku u nas nie zawojują

Autor:  ShrekPL [ 21 kwietnia 2009, o 13:49 ]
Tytuł: 

No faktycznie, ceny malo konkurencyjne, ale wpadne testowo na "gryza", albo co pewniejsze zamowie do domu ;)

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 21 kwietnia 2009, o 14:56 ]
Tytuł: 

sosy prosto z beczki ciekawe z czego cieszpaku zrobisz dobry sos pomidorowy ... bo chyba nie z ketchupu kwidzynskiego co za pajac szkoda słów. A teraz smutna wiadomosc niestety otwarcie DA GRASSO w Kwidzynie troszke sie opozni i nie bedzie to sroda. Przepraszamy.

Autor:  punky [ 21 kwietnia 2009, o 15:00 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
sosy prosto z beczki ciekawe z czego cieszpaku zrobisz dobry sos pomidorowy ... bo chyba nie z ketchupu kwidzynskiego co za pajac szkoda słów.


kultura zdobywa sie klientow
albo ich zatrzymuje na dluzej
:roll:

Autor:  electro_nick [ 21 kwietnia 2009, o 15:05 ]
Tytuł: 

punky, VOO1, cieszpaki jedne-użytkowników nam tu do forum zrażacie... :wink:

Autor:  punky [ 21 kwietnia 2009, o 15:12 ]
Tytuł: 

electro_nick,
a to przepraszam :grinka:

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 21 kwietnia 2009, o 17:38 ]
Tytuł: 

nie jestem wulgarny tylko mnie ktos denerwuje takim pisaniem ze sosy są z beczki koncentratu bo widać ze kolega nie zna sie w ogóle na procesie produkcji dobrej pizzy bo niby z czego zrobic sos o smaku pomidorowym????? jesli kogos uraziłem to sory ale głupota ludzka nie zna granic ....

Autor:  ShrekPL [ 21 kwietnia 2009, o 19:04 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
co za pajac szkoda słów.


Moze i kolega nie zna sie na procesie produkcji sosu, ale Ty kolego z marketingiem niewiele masz chyba wspolnego ? Jesli jestes wlascicielem to pol biedy, w koncu jedyne co moga zrobic Ci pajace to omijac Twoja pizzernie z daleka. Jesli jednak zostales wyznaczony do promocji pizzerni przez jej wlasciciela to nie wroze Ci swietlanej przyszlosci w tej firmie ;)

Victor_Kwidzyn napisał(a):
A teraz smutna wiadomosc niestety otwarcie DA GRASSO w Kwidzynie troszke sie opozni i nie bedzie to sroda. Przepraszamy.


Smutna ? Eee, ja sie tam wcale nie martwie :lol:

Victor_Kwidzyn napisał(a):
bo niby z czego zrobic sos o smaku pomidorowym?????


Z pomidorow ? Podobno mozna tez z ogorkow albo z ryzu ;)

Victor_Kwidzyn napisał(a):
głupota ludzka nie zna granic


Tu nie wypada mi sie z Toba nie zgodzic.

Pozdrawiam ekipe Da Grasso !
Marcin.

Autor:  megi [ 21 kwietnia 2009, o 20:18 ]
Tytuł: 

Dziękuję Ci Marcinie za mądre słowa pod adresem kolegi , już wczoraj mi nie pasował ale czekałam aż rozwinie wodze fantazji. Nie zawiodłam się i nie zagoszczę w pizzerni na pewno bo nie gustuje w kelnerkach :grinka:

Autor:  Mega [ 21 kwietnia 2009, o 20:32 ]
Tytuł: 

megi: nie chcę Cię martwić ale masz znowu duże szanse wylądować w kasztanach :D :P
zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

Autor:  megi [ 21 kwietnia 2009, o 20:33 ]
Tytuł: 

Mega napisał(a):
duże szanse wylądować w kasztanach
jak w dobrym towarzystwie to czemu nie

Autor:  grin_ajz [ 21 kwietnia 2009, o 20:35 ]
Tytuł: 

megi napisał(a):
jak w dobrym towarzystwie to czemu nie

megi towarzystwo w kasztanach jest zawsze wyśmienite :D

Autor:  megi [ 21 kwietnia 2009, o 20:37 ]
Tytuł: 

grin_ajz napisał(a):
megi towarzystwo w kasztanach jest zawsze wyśmienite
ja wiem dlatego po cichaczu się tam wkradłam, zagnieździłam i mam nadzieję że zostanę na dobre :twisted: :grinka:

Autor:  Mega [ 21 kwietnia 2009, o 20:39 ]
Tytuł: 

megi towarzystwo poza kasztanami pewnie też :)
a wracając do tematu: jadłem kiedyś pizze od DeGrassów i nie była zła.

Autor:  Mikrus [ 22 kwietnia 2009, o 11:14 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
jest w za*****m stylu to nie bedzie kolejna tandetna pizzeria w kwidzynie lecz lokal o wysokich standardach z bardzo miła i ładną obsługa

Promocja na poziomie :lol:
Napewno nie będzie w stylu kwidzyńskich pizzerii bo ceny to Wy z kosmosu wzięte macie :570:
Pozdrawiam i życze dalszej udanej akcji marketingowej i promocyjnej.

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 22 kwietnia 2009, o 12:23 ]
Tytuł: 

ceny z kosmosu?? heh tak bo wy kwidzyniacy byście chcieli wszystko najlepiej za darmo nie podoba sie to kupuj pizze z biedronki napewno twoja laska będzie zadowolona jedząc zamarzniete salami buhahahaha

na szczęście są ludzie co patrzą na jakość a nie na cene

Autor:  chanbord [ 22 kwietnia 2009, o 12:31 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn a z Lidla jadłeś? Zdecydowanie lepsze niż z biedronek :)

Polecam Kwidzyniakom pizze z Lidla - palce lizać. Panie w kasach też są całkiem całkiem :)

Autor:  agniesz-ka [ 22 kwietnia 2009, o 12:33 ]
Tytuł: 

Panowie - uprasza się o zachowanie rozsądku :roll:

Autor:  magzeust [ 22 kwietnia 2009, o 12:55 ]
Tytuł: 

Jadłem w "Da...." w dwóch punktach, w jednym była ok, w drugim - z Al. Niepodległości jest tylko kilka kroków do McDonalda....

Victor_Kwidzyn napisał(a):
na szczęście są ludzie co patrzą na jakość a nie na cene
I być może dlatego część z nich woli inne pizzerie - nie te z franczyzą - Menu swoją drogą a kucharz swoją drogą - w McDonald`s albo Pizza Hut - masz wszystko "sklonowane" więc odpada ryzyko, że kucharz coś zepsuje - smakuje lepiej lub gorzej, ale ZAWSZE tak samo - o waszej sieci tego powiedzieć się nie da.

Autor:  lord vader [ 22 kwietnia 2009, o 13:49 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
ceny z kosmosu?? heh tak bo wy kwidzyniacy byście chcieli wszystko najlepiej za darmo nie podoba sie to kupuj pizze z biedronki napewno twoja laska będzie zadowolona jedząc zamarzniete salami buhahahaha

na szczęście są ludzie co patrzą na jakość a nie na cene


z biedronki nie próbowałem i nie wiem czy chcę, ja wolę tradycyjną lokalną z Zyggi's :D w dobrej cenie

PS. życzę powodzenia

Autor:  megi [ 22 kwietnia 2009, o 13:57 ]
Tytuł: 

lord vader napisał(a):
PS. życzę powodzenia
z takim Viktorem będzie im bardzo potrzebne

Autor:  chanbord [ 22 kwietnia 2009, o 18:06 ]
Tytuł: 

Dziś przechodziłem obok DA GRASSO ale w Grudziądzu :)

Autor:  Mikrus [ 22 kwietnia 2009, o 18:09 ]
Tytuł: 

Victor zacznij stosować poprawną pisownię i troche grzeczniej.
Osobiście zdecydowanie zamiast pizzy wolę żarełko z kebaba koło drewniaka :)

Autor:  Felo [ 23 kwietnia 2009, o 07:51 ]
Tytuł: 

megi napisał(a):
lord vader napisał(a):
PS. życzę powodzenia
z takim Viktorem będzie im bardzo potrzebne
Zgadzam się. Prawdopodobnie nigdy tam nie zagoszczę, bo jeśli koleś promujący tą pizzerię (prawdopodobnie jakiś pracownik, o ile to sam szef nie jest :roll: ) zachowuje się tak jak widać, to ja dziękuję :wink: :evil: No i ta pisownia :roll:

No i drogi Victorze, nie wiem jak Ty, ale ja swojej dziewczynie bym pizzę rozmroził zanim bym ją podał :twisted:

P.S.
Bardzo dobra jest pizza z IGLOTEX'u (czy jakoś tak) :wink:, ale i tak najbardziej lubię City :wink:

Autor:  megi [ 23 kwietnia 2009, o 07:52 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
zdecydowanie zamiast pizzy wolę żarełko z kebaba koło drewniaka
Mikrus ja też ja też :grinka: :grinka: ale zawsze mnie w domu przegłosują :cry: :cry: :cry:

Autor:  Mega [ 23 kwietnia 2009, o 09:15 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
zamiast pizzy wolę żarełko z kebaba koło drewniaka

A gdzie jest ten drewniak? Chodzi o kebab na Kopernika/Chopina?

Autor:  Mikrus [ 23 kwietnia 2009, o 09:51 ]
Tytuł: 

Mega, to ten kebab na przeciwko Biedronki w centrum miasta. Najlepsze miejsce na zaspokojenie pac mana :-D
@Felo
Szefem to on może jest ale miotły w tej pizzerii.

Autor:  lord vader [ 23 kwietnia 2009, o 13:16 ]
Tytuł: 

W drewniaku to mnie najbardziej denerwują klienci konsumujący w swoich samochodach, tym samym utrudniając ruch! powinni tam wstawić zakaz zatrzymywania bo na głupotę nie lepszego lekarstwa jak portfel właściciela :evil:

Autor:  Felo [ 23 kwietnia 2009, o 14:33 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
Szefem to on może jest ale miotły w tej pizzerii.

Hehe, kiedyś widziałem tam jakiegoś przed tą pizzerią ze zmiotką, to może on ;)

Autor:  Slay [ 23 kwietnia 2009, o 14:52 ]
Tytuł: 

lord vader napisał(a):
W drewniaku to mnie najbardziej denerwują klienci konsumujący w swoich samochodach, tym samym utrudniając ruch! powinni tam wstawić zakaz zatrzymywania bo na głupotę nie lepszego lekarstwa jak portfel właściciela :evil:


Taki zakaz tam od dawna tam jest...

Autor:  ShrekPL [ 23 kwietnia 2009, o 14:54 ]
Tytuł: 

Problem rozwiazala Biedrona, teraz wszyscy zatrzymuja sie na parkingu, konsumuja, a smieci wyrzucaja wprost na ziemie :roll:

Autor:  lord vader [ 23 kwietnia 2009, o 15:04 ]
Tytuł: 

możliwe dawno tam nie jechałem ze względu na utrudnienia zmotoryzowanych żarłoków, tak więc przeoczyłem i zakaz i biedronkę :)

Autor:  rudy1986 [ 23 kwietnia 2009, o 18:26 ]
Tytuł: 

witam wszystkich to forum przeznaczone jest do przedstawienia swojego zdania na temat pizzeri Da Grasso anie do kłutni na temat tworzenia sosu pomidorowego lub tego kim jest Victor rzeczywiście i on zbyt ostro wypowiada sie na tym forum ale może ma to na celu bronić pizzerię w którą będzie odwiedzał. Ja osobiście jadałem w Da Grasso w Grudziądzu i Bydgoszczy i nie mam na co narzekać szkoda tylko że w Kwidzynie nie będą serwować makaronów bo są naprawdę super. Nie chcę tu nikogo przekonywać do Da Grasso przecież każdy ma prawo do własnego zdania ale radzę chociaż spróbować i nie oceniać lokalu po tym jak na forum zachowuje sie i co pisze Victor. POZDRAWIAM WSZYTKICH

Autor:  warzek [ 23 kwietnia 2009, o 18:34 ]
Tytuł: 

rudy i to jest głos rozsądku. Jednak jak sprawdzisz wątek lokalowy, zebrane tu towarzystwo nie przepada za reklamą prowadzoną przez właścicieli lokali . W tym wątku ceni się opinie obiektywne . Wpisy reklamowo są dość ostro komentowane.

p.s nikt nie próbuje
rudy1986 napisał(a):
kłutni

Autor:  rudy1986 [ 23 kwietnia 2009, o 19:08 ]
Tytuł: 

moim zdaniem Victor nie jest wlascicielem lokalu moze być jedyne jego pracownikiem lub po prostu z jakiegoś źródła ma informacje dotyczące tego lokalu. Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor a dlaczego każdy kto czyta wypowiedzi od początku widzi jakie są tego skutki Victor raczej odstrasza klientów niż ich przyciąga a właściciel nie mógłby na to sobie pozwolić

Autor:  Rachel [ 23 kwietnia 2009, o 19:17 ]
Tytuł: 

Viktor za bardzo się starał i nerwowy troszkę.
rudy1986 napisał(a):
Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor

O, rudy1986, nie czytałeś widocznie o oberży pod śniętym "chomarem". :-D

Autor:  Großvater [ 23 kwietnia 2009, o 19:53 ]
Tytuł: 

rudy1986 napisał(a):
moim zdaniem Victor nie jest wlascicielem lokalu moze być jedyne jego pracownikiem lub po prostu z jakiegoś źródła ma informacje dotyczące tego lokalu. Żaden właściciel nie wypowiadałby się na forum tak jak robi to Victor a dlaczego każdy kto czyta wypowiedzi od początku widzi jakie są tego skutki Victor raczej odstrasza klientów niż ich przyciąga a właściciel nie mógłby na to sobie pozwolić


rudy1986 poczytaj trochę forum a dowiesz się jak nie powinna wyglądać autoreklama. Na forum mieliśmy już nawet artystów z rozdwojeniem jaźni. Rejestrowali się na forum pod kilkoma nickami i niby jako klienci lub pracownicy zachwalali bez umiaru swoja firmę. W sumie patrząc z boku na te przedstawienie można było się czasami uśmiać. Niestety, niektórzy w tych kukiełkach nie znają umiaru i czasami potrafią zdenerwować publikę a później się żalą że zostali potraktowani jak dzieci.

Autor:  rudy1986 [ 23 kwietnia 2009, o 20:07 ]
Tytuł: 

rzeczywiście musiałbym troche poczytać forum i sie dowiedzieć. Jestem na forum dopiero od dziś więc jeszcze nie spotkałem artystów z rozdwojeniem jaźni ale kto wie może jeszcze się spotkam kogoś takiego

Autor:  Mikrus [ 23 kwietnia 2009, o 20:29 ]
Tytuł: 

http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?t=4574 Poczytaj to, zmienisz zdanie na temat właścicieli niektóych lokali.

Autor:  Felo [ 23 kwietnia 2009, o 22:15 ]
Tytuł: 

Teraz ja powiem kilka swoich słów ;)

Możecie mnie nawet za to zamknąć ;) ale dla mnie jest za dużo zbiegów okoliczności i swojego zdania nie zmienię ;) Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)

- rozpoczynanie postów z małej litery,
- błędy językowe,
- błędy interpunkcyjne,
- ostatnia wizyta Victora - dziś 18.28,
- rejestracja rudy86 - dziś 18.34 (prawdopodobnie zapomniałeś hasła i musiałeś założyć nowe konto),
- rejestracja rudy1986 - jakieś 15minut później.

No ale to tylko moje domysły, oczywiście będziecie próbowali mnie przekonać, że jest inaczej ;) ale ja swoje widzę :roll:

Autor:  Slay [ 23 kwietnia 2009, o 22:19 ]
Tytuł: 

Felo napisał(a):
Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)


A co za różnica.. kilka osób co czytało ten wątek już o pizzeri wie wszystko co powinni, reszta będzie wiedziała jak tam pójdą i zobaczą ceny ;)

Autor:  Felo [ 23 kwietnia 2009, o 22:36 ]
Tytuł: 

Też prawda :wink:

Autor:  chanbord [ 24 kwietnia 2009, o 05:05 ]
Tytuł: 

Felo napisał(a):
Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)


Telenoweli nie lubię, ale forumonowele są de best :D

Autor:  ShrekPL [ 24 kwietnia 2009, o 07:13 ]
Tytuł: 

Dajcie po kuponie na darmowa pizze dla forumowiczow i po klopocie :D

Autor:  rudy1986 [ 24 kwietnia 2009, o 09:41 ]
Tytuł: 

Felo czy Ty czasem nie powinieneś być detektywem a może już nim jesteś ale osobiście odradzam Ci ten zawód nie nadajesz sie. Popełniane błedy w pisowni zaczynanie zdania z małej litery itd. nie dowodzi tego że ja i Victor to ta sama osoba (oczywiście że tak nie jest) pamiętaj że nie każdy może być taki bezbłędny jak Ty
:grinka:

Autor:  Victor_Kwidzyn [ 24 kwietnia 2009, o 17:08 ]
Tytuł: 

Masz pokaże Ci kolego Felo, że potrafie, lecz mi się nie chce pisać poprawnie nie uważam to za coś potrzebnego na tym forum. To miał być post powiadamiający o otwarciu nowego miejsca w Kwidzynie. Nie moja wina że paru z was DZIECIAKÓW czepia się na przykład błędów... felo nie masz nic innego do roboty tylko siedzisz i sprawdzasz błędy?? posłuchajcie wszyscy nie mam zamiaru tutaj się wymądrzać lub grać kogoś kim nie jestem Ci, którzy lubią pizze z Da Grasso wiedzą już że mogą ją teraz jeść w Kwidzynie i o to mi chodziło. Tylko teraz widze ze to nie był najelpszy pomysł bo oczywiscie wiekszość z tych jak wy to nazywacie "e-kwidzyniaków" to zwykli małolaci co siedzą i gadają (bez sensu). TAK WIĘC NIE CHCĘ WIECEJ WIDZIEĆ KOMENTARZY TYPU SOS POMIDOROWY Z PUSZKI,CZY SZEF MIOTŁY.... BO TYM NAPRAWDE DZIECI NIC NIE WSKÓRACIE .


a Teraz pare słów do Rudego: Makarony..... ah pyszne ale niestety jeszcze ich nie wprowadzamy :( choć mam nadzieje że to już niedługo;)


Aha i nie jestem właścicielem tej pizzeri dla tych co się tak zastanawiają ........

Autor:  megi [ 24 kwietnia 2009, o 17:43 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
paru z was DZIECIAKÓW
o wypraszam sobi swój wiek mam i co z tym idzie i swoje zdanie , według mnie DA GRASSO nie najlepiej zaczęło na tym forum.
p.s pisanie na forum bez błędów to dla mnie osobiście przejaw kultury osobistej i szacunku do osoby która to czyta

Autor:  punky [ 24 kwietnia 2009, o 17:51 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
Aha i nie jestem właścicielem tej pizzeri dla tych co się tak zastanawiają ........


no to niezla Antyreklame im zrobiles :grinka:

Autor:  Mikrus [ 24 kwietnia 2009, o 18:00 ]
Tytuł: 

Victorku mówić do starszych dzieci nie wypada. Jeśli jesteś tam kelnerem, pomywaczem, sprzątaczem czy nawet kelnerką o wątpliwym wyglądzie i basowym głosie - ja tam nie zajdę. Mnie osobiście zraziłeś do tej knajpki.

Autor:  rudy1986 [ 24 kwietnia 2009, o 19:37 ]
Tytuł: 

Victor i ja mam taką nadzieję że niedługo wprowadzicie makarony i oby były tak dobre jak te, które już jadłem
Mikrus mówi się że w życiu trzeba spróbować wszystkiego, to czemu nie pizzy w Da Grasso w Kwidzynie

Autor:  chanbord [ 24 kwietnia 2009, o 19:57 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn, nie widzę poprawności w tekście, który napisałeś :) Już po pierwszym wyrazie nie postawiłeś przecinka... o reszcie nie wspominam :) A niby miałeś pokazać?!

:D

Autor:  Gregor [ 24 kwietnia 2009, o 21:43 ]
Tytuł: 

pstryk:

Załączniki:
DG.jpg
DG.jpg [ 176.08 KiB | Przeglądane 10982 razy ]

Autor:  Mikrus [ 24 kwietnia 2009, o 21:47 ]
Tytuł: 

Rudy1986 jak będę chciał pizze wolę zamówić z innej knajpy i zjeść w domu. Osobiście nie mam potrzeby próbować wszystkiego w życiu ;-) :oops:

Autor:  Felo [ 25 kwietnia 2009, o 09:23 ]
Tytuł: 

rudy1986, fakt :D przyznaję się bez bicia, że jeśli Ty to nie on, to mój błąd. Przepraszam :)

A co do Victor_Kwidzyn, gratuluję poprawnej pisowni. Nie, nie siedzę tutaj tylko po to by poprawiać błędy innych użytkowników, ale jak widzę takie bardzo rażące to aż muszę się odezwać, przykro mi.

Victor_Kwidzyn napisał(a):
Nie moja wina że paru z was DZIECIAKÓW czepia się na przykład błędów... felo
Tutaj ewidentnie widać, że tekst jest kierowany do mnie :-D No i Victorze, chciałbym Ci oznajmić, że jestem jednym z kilku osób na tym forum, które są od Ciebie młodsze :) A jeśli nie jesteś szefem tej pizzerii, to dlaczego wyrabiasz im taką złą opinię? :)

Pozdrawiam :grinka:

Autor:  rudy1986 [ 25 kwietnia 2009, o 14:31 ]
Tytuł: 

Felo nie masz za co przepraszać ja uważam że każdy ma prawo do swojego zdania, Ty sądziłeś że ja i Victor to ta sama osoba, tak oczywiście nie jest i cieszy mnie fakt , że zmieniasz zdanie skoro przepraszasz za błąd.
Pozdrawiam

Autor:  rumpo9 [ 27 kwietnia 2009, o 09:42 ]
Tytuł: 

Gregor napisał(a):
DG.jpg
Zainwestujcie jeszcze parę złotych i przemalujcie na własny koszt to straszydło przed frontem.
Prosić TePsy nie ma co.

Autor:  Großvater [ 27 kwietnia 2009, o 09:49 ]
Tytuł: 

rumpo9 napisał(a):
...Prosić TePsy nie ma co.


Dlaczego akurat TePse? To jest szafka bodajże .... Dialog-u.

Autor:  magzeust [ 27 kwietnia 2009, o 13:40 ]
Tytuł: 

rumpo9 napisał(a):
Prosić TePsy nie ma co.
Faktycznie - nie ma co - to chyba skrzynka Dialog`u ;)

Autor:  warzek [ 27 kwietnia 2009, o 14:00 ]
Tytuł: 

Großvater napisał(a):
jest szafka bodajże .... Dialog-u


Normalna szafa dostępowa Fastlink lub podobny system. :)

Autor:  justyna2707 [ 27 kwietnia 2009, o 16:37 ]
Tytuł: 

Rzeczywiście skrzynka lekko odstrasza. Podsumowując to co przeczytałam to myślę, że najlepsza pizza to taka od początku do końca domowej roboty. :-D

Autor:  chanbord [ 27 kwietnia 2009, o 20:14 ]
Tytuł: 

justyna2707 napisał(a):
najlepsza pizza to taka od początku do końca domowej roboty.


Jestem tego samego zdania. Justynko kiedy zapraszasz na pizzę? :)

Autor:  Mikrus [ 27 kwietnia 2009, o 20:49 ]
Tytuł: 

Zrób więcej bo chętnych nie zabraknie ;)

Autor:  Felo [ 27 kwietnia 2009, o 23:30 ]
Tytuł: 

Myśleliście o pizzerii e-Kwidzyn? :grinka: :grinka: :twisted:

Autor:  Rafikkk [ 28 kwietnia 2009, o 09:16 ]
Tytuł: 

Victor_Kwidzyn napisał(a):
sosy prosto z beczki ciekawe z czego cieszpaku zrobisz dobry sos pomidorowy ... bo chyba nie z ketchupu kwidzynskiego co za pajac szkoda słów. A teraz smutna wiadomosc niestety otwarcie DA GRASSO w Kwidzynie troszke sie opozni i nie bedzie to sroda. Przepraszamy.


to + wiek właściciela świadczy o niesamowitym zmyśle prowadzenia działalności gospodarczej...

czyżby mama lub tata kupił synkowi pizzerię ?? Oby nie bo szacunku wielkiego wtedy nie będzie...

Autor:  drosik [ 28 kwietnia 2009, o 10:42 ]
Tytuł: 

Rafikkk napisał(a):
wiek właściciela

a kto jest właścicielem :?:

Autor:  Rafikkk [ 29 kwietnia 2009, o 08:35 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
a kto jest właścicielem

nie mów że wierzycie że ten gostek co się tak ładnie wypowiada...

GOstek ma 21 lat zgodnie z tym co podał jak się rejestrował... do tego niesie się po mieście że mama i tata synkowi założyli pizzerię

Do tego jego pierwsza wypowiedź "zapraszamy do NASZEJ pizzerii"

Autor:  Mikrus [ 29 kwietnia 2009, o 08:39 ]
Tytuł: 

Rafikkk napisał(a):
Do tego jego pierwsza wypowiedź "zapraszamy do NASZEJ pizzerii"

Zapomniałeś dodać, że zapraszają do pizzerii o sławie KRAJOWEJ :twisted: W/g mnie ta spelunka długo nie pociągnie z takim kierownictwem :twisted:

Autor:  Felo [ 29 kwietnia 2009, o 09:21 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
:twisted: W/g mnie ta spelunka długo nie pociągnie z takim kierownictwem :twisted:
Zgadzam się :wink:
No i nie podoba mi się bardzo miejsce gdzie to się znajduje. Bardziej pasowała tam agencja reklamowa albo biuro turystyczne...

Autor:  Mikrus [ 29 kwietnia 2009, o 15:43 ]
Tytuł: 

Felo napisał(a):
Mikrus napisał(a):
:twisted: W/g mnie ta spelunka długo nie pociągnie z takim kierownictwem :twisted:
Zgadzam się :wink:
No i nie podoba mi się bardzo miejsce gdzie to się znajduje. Bardziej pasowała tam agencja reklamowa albo biuro turystyczne...

Bądź sklep z piłami. Widoki z za okna klienci mają koszmarne :neutral:

Autor:  nowm [ 29 kwietnia 2009, o 15:52 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
Widoki z za okna klienci mają koszmarne :neutral:


jak to napisała grin_ajz :D

grin_ajz napisał(a):
bo mają w talerze się patrzeć a nie za okno :)

Autor:  justyna2707 [ 29 kwietnia 2009, o 19:20 ]
Tytuł: 

A ja popieram te słowa... Widoki to w innych miejscach powinny być ładne:) to nie punkt widokowy tylko pizzeria.. Poza tym nie są chyba aż tak straszne, tym bardziej że słyszałam że mam tam powstać jakiś kącik zieleni. Sama się podpisywałam na petycji a raczej pod nią. :D :D tylko nie wiem czy to akurat w tym miejscu czy bliżej drewniaka raczej.

Autor:  drosik [ 29 kwietnia 2009, o 19:25 ]
Tytuł: 

justyna2707,
teren na przeciw pizzeri jest raczej w rękach prywatnych, zresztą ten bliżej drewniaka też :)

Autor:  Slay [ 30 kwietnia 2009, o 21:45 ]
Tytuł: 

No to może teraz trochę konkretów :568:

Byłem przed chwilą w DA GRASSO i ich pizze szczerzę mogę polecić.. ciasto naprawdę dobre (jedno z najlepszych jakie jadłem :!:), dodatki to wiadomo, co kto lubi, ale moja pizza była naprawdę dobra :!:

Lokal prezentuje się całkiem dobrze, jedno "ale".. TV mógłby być trochę większy (przyzwyczajenie do plazmy 50" robi swoje).. ale jak pewnie zaraz ktoś napisze, tam idzie się zjeść, a nie oglądać "Na wspólnej"..

Ceny.. nie wypowiem się bo nie ja płaciłem :-D Ale chyba teraz mogę przyznać, że warto zapłacić trochę więcej za dobrą jakość.

Widoki za oknem... po kilku piwach, w nocy, było mi wszystko jedno :lol:

Reasumując, Slay (a na żarciu się zna) poleca DA GRASSO w 100%, a właścicielowi (czy szefowi miotły, czy komu tam...) życzę, żeby jakość usług trzymał na takim poziomie, jak to jest teraz przez cały czas, to będzie można przymknąć oko na jego wypowiedzi na tym forum :-D

Autor:  Robik [ 3 maja 2009, o 21:04 ]
Tytuł: 

Co do tego lokalu to powiem Wam, że zabawiłem tam może ze 3 minuty. Zachowanie obsługi zagłuszało wszystko nawet własne myśli. Proponuje szefostwu żeby zwrócili uwagę na kulturę swoich pracowników. Co do jakości wyrobu nie mam zdania, bo wyszedłem.

Autor:  drosik [ 3 maja 2009, o 21:46 ]
Tytuł: 

Robik napisał(a):
Co do jakości wyrobu nie mam zdania, bo wyszedłem.

Nie bardzo chwytam :roll: nie spodobała Ci się obsługa i wyszedłeś tak :?:

Autor:  Robik [ 4 maja 2009, o 08:22 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
nie spodobała Ci się obsługa i wyszedłeś tak

Dokładnie tak.

Autor:  megi [ 4 maja 2009, o 08:55 ]
Tytuł: 

Robik napisał(a):
Dokładnie tak.
no nie żartuj przecież miały być pociągające kelnerki :-P

Autor:  Slay [ 4 maja 2009, o 09:10 ]
Tytuł: 

I weź tu kogoś pochwal.. :neutral:

Autor:  rudy1986 [ 4 maja 2009, o 23:17 ]
Tytuł: 

Ja w przeciwieństwie do Robika napiszę że obsługa jest tam bardzo miła nie mam pojęcia co Robikowi się nie podobało. Może napisz jakieś konkrety.A co do pizzy była bardzo dobra oby tak dalej a napewo na jednej wizycie nie poprzestane.

Autor:  Robik [ 5 maja 2009, o 07:39 ]
Tytuł: 

rudy1986 napisał(a):
Może napisz jakieś konkrety

Wyjaśniam: Wchodzę, mówię dzień dobry, zero odzewu obsługa tak bardzo była zajęta sobą, że pewno nie zauważyła, że ktoś wszedł. Śmiechy, żarty, ganianie się i ogólnie głośne zachowywanie nie sprzyja atmosferze spokoju, w której należałby jeść cokolwiek.

Autor:  Felo [ 5 maja 2009, o 17:28 ]
Tytuł: 

megi napisał(a):
miały być pociągające kelnerki :-P

Robik napisał(a):
ganianie się

Może się ciągały za fartuchy? :D jak tak to były pociągające :D

Autor:  Mirrr [ 6 maja 2009, o 07:58 ]
Tytuł: 

Miały katar .

Autor:  Wyniu [ 28 września 2009, o 06:37 ]
Tytuł: 

OOOO Siema Victor :D:D napewno zajde zlukac co i jak :D dawno cie nie widzialem byku :D :mad:

Autor:  Martucha887 [ 27 lipca 2013, o 13:15 ]
Tytuł:  Re: DA GRASSO w Kwidzynie

Dziś przypadkiem zauważyłam , że Da Grasso przenieśli obok spichlerza do tego małego lokaliku gdzie kiedyś był kebab (?), po schodkach. :)

Autor:  Wyniu [ 27 lipca 2013, o 17:40 ]
Tytuł:  Re: DA GRASSO w Kwidzynie

wczoraj odwiedziłem skosztowałem i jestem zadowolony!!!!! sosy pyszne i pizza wyśmienita wiejska normalnie bez bajery na luzaka i ciasto zjadliwe gdzie nie zawsze dojadam do końca tak teraz kazałem zapakować na wynos reszte :D:D POLECAM!!!! 42cm w cenie 32cm!!! od pon. do piątku.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/