Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=5403

Autor:  fasolka27 [ 14 czerwca 2009, o 13:07 ]
Tytuł: 

Witam! Czy koś może mi coś powiedzieć o sali na wesele na ul Kościuszki,za policja? Interesują mnie ceny za osobę i wogóle opinie.

Autor:  kadzimiedz [ 14 czerwca 2009, o 16:39 ]
Tytuł: 

fasolka27, 25 kwietnia tego roku odbywało się tam moje przyjęcie weselne. Nie ma chyba lokalu bez wad ale tu jeśli były to naprawdę niewiele. Cena to raczej indywidualna sprawa do dogadania z właścicielką. U mnie wyszło to ok. 115pln/os. przy 90 gościach. Cena za salę, obsługę i jedzenie. Reszta we własnym zakresie. Pozdrawiam.

Autor:  fusek [ 21 czerwca 2009, o 13:09 ]
Tytuł: 

a w ktorym miejscu miesci sie ten obiekt bo na kosciuszki chyba sa dwie sale weselne?

Jesli to ta o ktorej mysle ( mieszczaca sie w bylych budynkach pokoszarowych - w tych nizszych co music i piano) to bardzo polecam - gdyz rowniez mialem poltora roku temu , tuz po otwarciu sali przyjecie weselne .

Oprocz salki Pani dysponuje dodatkowymi pokojami dla gości

Autor:  kadzimiedz [ 21 czerwca 2009, o 22:51 ]
Tytuł: 

Nie. To nie ta.

Autor:  chester [ 21 września 2009, o 11:02 ]
Tytuł: 

Jestem świeżo po przyjęciu weselnym w lokalu Resursa i oczywiście polecam.

Zalety:
- odpowiednia sala jadalna i taneczna, w sam raz na 130 osób
- dużo jedzenia, choć to zależy od ułożenia menu z właścicielką lokalu i od ceny oczywiście
- posiłki były smaczne i ciepłe (a nie jak w niektórych lokalach podawane były zimne ziemniaki lub rosół)
- kelnerki donosiły jak czegoś brakowało i nie robiły problemów jak się o coś dodatkowego poprosiło
- szefowa co jakiś czas sama kontrolowała czy czegoś nie brakuje gościom
- zmęczone dzieci miały możliwość skorzystania jednego z pokoi dla gości

Wady:
- brak

Autor:  krzyzak [ 21 września 2009, o 11:19 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Wady:
- brak

Wszystko to co napisał chester, jest prawdą. Potwierdzam to jako współorganizator i uczestnik wesela.
Też korzystaliśmy z tego lokalu podczas wesela kadzimiedza (pisał o tym), byliśmy mile zaskoczeni i zadowoleni tym wszystkim, co tam nas spotkało.


chester napisał(a):
Jestem świeżo po przyjęciu weselnym w lokalu Resursa i oczywiście polecam.


Również polecam :-)

Autor:  jo-asia19 [ 25 października 2009, o 22:10 ]
Tytuł: 

Witam,

czy ten Resurs ma jakąś stronkę www - chciałabym zobaczyc jakies zdjęcia sali itp. Mieszkam w POZ ale wesele bede robic w rodzinnych stronach i szukam jakies fajnej i korzystnej cenowo sali :)

Autor:  kadzimiedz [ 26 października 2009, o 02:49 ]
Tytuł: 

Proszę.

Załączniki:
Obraz 370.jpg
Obraz 370.jpg [ 75.02 KiB | Przeglądane 33295 razy ]
Obraz 372.jpg
Obraz 372.jpg [ 67.01 KiB | Przeglądane 33295 razy ]
Obraz 373.jpg
Obraz 373.jpg [ 92.84 KiB | Przeglądane 33295 razy ]
Obraz 374.jpg
Obraz 374.jpg [ 77.34 KiB | Przeglądane 33295 razy ]

Autor:  jo-asia19 [ 26 października 2009, o 20:13 ]
Tytuł: 

kadzimiedz napisał(a):
Proszę.


ogromne dzięki :)

Pozdrawiam.

Autor:  ola650 [ 17 listopada 2009, o 11:43 ]
Tytuł: 

Lokal jest wyjątkowo obskórny, a tendetny wystrój potęguje negatywne odczucia. Turystyczne stoliki i biurowe krzesełka - śmiechu warte.
Ale każdy ma inne wymagania...

Autor:  Mikrus [ 17 listopada 2009, o 12:49 ]
Tytuł: 

Masakra, wieś w centrum miasta :roll: Jeśli za to coś wołają 115zł to gratuluję dobrego humoru właścicielom. Za tyle od osoby to w Miłej się płaci.

Autor:  drosik [ 17 listopada 2009, o 12:51 ]
Tytuł: 

Mikrus napisał(a):
Za tyle od osoby to w Pasji się płaci.

Proponuje, nie wprowadzać ludzi w błąd.

Autor:  Mikrus [ 17 listopada 2009, o 12:55 ]
Tytuł: 

W tym roku przed wakacjami osobiście byłem tam się dowiadywać i koszt był taki. No chyba, że się zwiększył. Więc proszę nie proponuj.
EDIT.
Tfu tfu, miałem na myśli miła :) Sory Drosik

Autor:  dzajant [ 18 listopada 2009, o 19:48 ]
Tytuł: 

ola650 napisał(a):
Lokal jest wyjątkowo obskórny, a tendetny wystrój potęguje negatywne odczucia

ja osobiscie nie bawilam sie w tym lokalu ale widzialam sporo zdjec z kilku wesel na tej sali i jak jest ustrojona to o wiele ładniej wygląda...
ola650 napisał(a):
biurowe krzesełka
są także ustrojone :roll:

Autor:  Hollow [ 21 grudnia 2009, o 14:34 ]
Tytuł: 

Miałem kiedyś okazję bawić się tam na 18tce i było całkiem sympatycznie. Ostatnio kumpel był w tej sali właśnie na weselu i również sobie chwalił. Ogólnie sala zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.

Autor:  kajuszka [ 2 lutego 2010, o 17:02 ]
Tytuł: 

Ja byłam tam na sylwestrze w tym roku i bardzo mi się podobało. Jedzenia bardzo dużo i smaczne. Sala bardzo ładnie wystrojona w ogóle nie przypomina tej z powyższych zdjęć (udekorowane krzesła itd.), dużo miejsca do tańczenia. Jeśli szukasz orkiestry na wesele to polecam Forte z Malborka, grali u mnie na weselu i teraz na Sylwestra w Resursie.

Autor:  aleksandra02 [ 9 maja 2012, o 10:41 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Witam,
jestem córką właścicielki Domu Weselnego "Resursa". Prowadzę tam zajęcia taneczne. Sala jest świeżo po remoncie. Właśnie powstała strona internetowa, na której można obejrzeć galerię zdjęć i zapoznać się z ofertą: http://www.resursakwidzyn.pl
Cena za osobę do uzgodnienia, zależy od liczby gości i menu.

-- 9 maja 2012, o 11:43 --

jo-asia19 napisał(a):
Witam,

czy ten Resurs ma jakąś stronkę www - chciałabym zobaczyc jakies zdjęcia sali itp. Mieszkam w POZ ale wesele bede robic w rodzinnych stronach i szukam jakies fajnej i korzystnej cenowo sali :)


http://www.resursakwidzyn.pl

Autor:  chester [ 9 maja 2012, o 17:58 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Ładnie. Fajnie, że pomimo sala jeszcze nie potrzebowała remontu właściciele jednak zainwestowali i tym samym przyciągną do siebie nowych klientów.

Autor:  martyna1985mw [ 19 sierpnia 2012, o 20:49 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Widzę, że zachwalaliście tą salę jakieś 2-3 lata temu. Czy coś się zmieniło do teraz? W przyszłym roku mam tam swoje wesele i wiadomo, obawiam się, że coś może być nie tak...

Autor:  martyna1985mw [ 27 września 2012, o 21:14 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Ponawiam pytanie. Czy coś możecie mi powiedzieć na temat tej sali, jedzenia itp.?

Autor:  rimmel [ 14 grudnia 2012, o 17:05 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

martyna1985mw napisał(a):
W przyszłym roku mam tam swoje wesele i wiadomo, obawiam się, że coś może być nie tak...


A kiedy masz wesele ? My właśnie zastanawiamy się nad dwiema salami. Ale myślę, że postawimy na Resursę na 27 lipca 2014. Sala jest bardzo ładna, właścicielka miła. Trochę boję się jak będzie z jedzeniem, bo podobno na sali nie ma kuchni, a jedzenie jest zamawiane skąd indziej - ale pewności nie mam co do tego. Muszę zadzwonić jeszcze raz i zapytać Panią czy jedzenie będzie można odgrzewać w trakcie wesela aby cały czas było ciepłe.

Autor:  kadzimiedz [ 15 grudnia 2012, o 00:35 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Kuchnia jest w budynku, Tam potrawy są gotowane i będą cały czas gorące.

Autor:  rimmel [ 15 grudnia 2012, o 10:19 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

No właśnie też się już dowiedziałam. :) Nie wiem gdzie czytałam o tej kuchni. No więc teraz już jestem pewna co do tej sali.

Autor:  kadzimiedz [ 15 grudnia 2012, o 13:31 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Jeśli się nie zmieniło na gorsze od 2009 to polecam.

Autor:  martyna1985mw [ 17 grudnia 2012, o 12:36 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

rimmel napisał(a):
martyna1985mw napisał(a):
W przyszłym roku mam tam swoje wesele i wiadomo, obawiam się, że coś może być nie tak...


A kiedy masz wesele ?


Wesele mam 10 sierpnia 2013r. Zrobiłam "wywiad środowiskowy". Jedzenie ciepłe - non stop jest wszystko podgrzewane. Jeśli w menu jest pozycja "to LUB to" można po połowie zamówić jednego i drugiego. Sala na początku tego roku była remontowana. Osoba z którą rozmawiałam, która miała wesele na początku roku, bardzo jest zadowolona.

Autor:  kadzimiedz [ 17 grudnia 2012, o 13:34 ]
Tytuł:  Re: Sala weselna "Resursa" ul. Kościuszki

Jeśl chodzi o menu to są to gotowe propzycje (dla leniwych), które również można dowolnie modyfikować, a także dodawać nowe pozycje wg uznania. U mnie było tak że na stołach było cały czas pełno, ciepło a do tego jeśli ktoś miał ochotę na dokładkę czegoś co było wcześniej, wystarczyło że poprosił kelnerkę.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/