Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 7 września 2009, o 16:20 
W tą Niedzielę jadłem tam z rodzinką. Właściciele rok temu po 17 latach wrócili z Włoszech i otworzyli klimat w tamtej tonacji.
Pizzę serwują typowo włoską, na cienkim cieście. Ceny w miarę rozsądne 15 - 22 zł. Jest też kuchnia tradycyjna. Testowaliśmy Pizza Piccante i Gyros oraz kotlet szwajcarski. Gyros nie bardzo mi pasował z kukurydzą, ale Piccante była całkiem dobra. Kotlet szwajcarski z fajną kombinacją schabu, boczku i sera.
Bardzo fajny lokal. Polecam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2009, o 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2008, o 12:08
Posty: 110
Lokalizacja: Prabuty
Płeć: Mężczyzna
Lokal taki sobie, choć jak na Prabuty to dobrze że jest. Niestety ceni się w tym lokalu ciszę i spokój a 10 min przed zamknięciem klientowi się mówi że ma sobie iść do domu.... Tak się też składa że w zeszłym tygodniu koleżanka się tam zatruła pizzą więc....

_________________
http://www.Riesenburg.nstrefa.pl

Strona poświęcona miastu Prabuty


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2009, o 21:05 
Zatruła się pizzą? To dlaczego nie zgłosiła do sanepidu?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2009, o 08:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2008, o 12:08
Posty: 110
Lokalizacja: Prabuty
Płeć: Mężczyzna
Nie chciała robić problemu właścicielom ale wiem jedno... Na pewno już tam nie pójdzie

_________________
http://www.Riesenburg.nstrefa.pl

Strona poświęcona miastu Prabuty


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 listopada 2009, o 09:17 
Offline

Dołączył(a): 14 listopada 2009, o 09:03
Posty: 1
Lokalizacja: prabuty
Płeć: Mężczyzna
to przykre ze twoja kolezanka sie zatrula:( mysle ze powinna pogadac z wlascicielami knajpki o tym... ja jestem tam stalym bywalcem juz od prawie roku bardzo mily lokal i nigdy nie przydazylo mi sie nic takiego. jedynym mankamentem jest to ze w dni swiateczne troche na pizze trzeba poczekac ale warto bo jest naprawde dobra , a ostatnio wprowadzili makarony no i alla bolognese bylo przepyszne POLECAM! moje zdanie jest takie ze jest to bardzo mila knajpka z przesympatyczna obsluga i dobrym jedzeniem tego nbam bylo trzeba w tych ponurych prabutach:)

_________________
hose


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 listopada 2009, o 12:54 
Offline

Dołączył(a): 15 marca 2008, o 20:23
Posty: 10
Lokalizacja: Susz
Płeć: Kobieta
Ja do lokalu również nic nie mam. Obsługa miła, wszystko na poziomie. Jak na Prabuty to jestem mile zaskoczona podejściem obsługi do klienta. Myślę, że nie jeden lokal z dużego miasta mógłby się od nich uczyć. Jedzonko smaczne. Szybko robione. Lokal godny odwiedzenia. A co do incydentu nie ma pewności, że ta dziewczyna nie zatruła się gdzie indziej, może coś wcześniej zjadła co jej zaszkodziło. Osądy wydaje się szybko, ale lepiej wcześniej dobrze poznać sytuację.
Cytuj:
Lokal taki sobie, choć jak na Prabuty to dobrze że jest. Niestety ceni się w tym lokalu ciszę i spokój a 10 min przed zamknięciem klientowi się mówi że ma sobie iść do domu.... Tak się też składa że w zeszłym tygodniu koleżanka się tam zatruła pizzą więc....

Tą sytuację z cisza znam. I ciesz się Riesenburg, że wtedy was nie wyrzucili. W lokalach trzeba się również umieć zachować... A po większej ilości piwa i w dużym gronie raczej to jest trudne - nie miej o to pretensji. A co do koleżanki nie wiem czemu nie powiedziała tego właścicielom. Może nie miała wcale dowodów, że to akurat pizza z tego lokalu. Ja tam chodzę często i sobie chwalę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 listopada 2009, o 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hose i Lenka niepotrzebnie przypominacie o tej nieszczęsnej sytuacji. Na pewno nie pomoże wam to w reklamowaniu interesu waszej rodziny lub znajomych.
To chyba jakaś nowa fala reklamowaniu czegoś po zarejestrowaniu. Lenka na forum jest długo, ale jak uderza się w temat bliski sercu to próbuje ratować.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 listopada 2009, o 01:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
riesenburg napisał(a):
choć jak na Prabuty


Lenka napisał(a):
Jak na Prabuty


Strach się bać.. to jak wyglądają inne lokale :?: :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 listopada 2009, o 13:30 
Lokal jest całkiem przyjemny a to co się teraz dzieje to jest bezsensowna nagonka i pomówienia. Jestem osobą bezstronną i mi się tam podoba. Co niektóre kwidzyńskie lokale mogły się od nich dużo nauczyć.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2009, o 13:19 
Chyba trzeba będzie naprawde tam pojechać i zjeść tą pizze, żeby wyrobić sobie opinie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 3 września 2011, o 00:45 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2011, o 00:29
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
Pizzeria La Brocca - totalna porażka. To, jak traktuje sie tam klientów woła o pomstę do nieba...
Po pierwsze nie widać tłumów... i nic w tym dziwnego, gdyż o godzinie 22:10 wybiega właścicielka lokalu i krzyczy na gości. Zero kultury!!!
Zostało nam ze dwa łyki piwa, a właścicielka lokalu zamiast delikatnie dać znać, że chce zamykać lokal, wybiega z kuchni krzycząc, że jest na nogach już od 6:00 rano i nie zamierza dłużej pracować. Po zwróceniu jej delikatnie uwagi, mówi, że nie obchodzi jej moje zdanie i każe wyjść. Podwójne buractwo wychodzi, gdy okazuje się, że jest znajomą osoby, która siedziała ze mną przy stoliku (panie były per ty) i krzyczy na nią tak samo jak na mnie... a przy tym obraża.
Siedzliśmy w 4 osoby - zwykła towrzyska rozmowa.... Jeżeli właściciele nie chcą zostać kilka minut dłużej, to dlaczego przyjmują zamówienie przed zamknięciem lokalu?! To nie jest uczciwe!!!

Bardzo nie polecam tego lokalu - żenująca obsługa i można się jedynie wstydu najeść, bo jedzeniem się jakoś specjalnie też nie wyróżniają!!!

Marcin Timoszuk


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 3 września 2011, o 12:53 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Marcin Timoszuk, Należy znać się na zegarku i zachować odrobinę kultury- wyjść przed zamknięciem.

riesenburg, gdyby się naprawdę zatruła i miała pewność, że to tam, to chyba nie
zostawiłaby tego w tej sposób.
Bo ja bym zrobila awanturę, że by kufle latały za zgnębienie mojego żołądka.


Pojadę, zjem, sprawdzę, odpowiednio ocenię.
Szkoda, że w Kwidzynie nie ma takiego przybytku z prawdziwie włoskim jedzeniem.
Byłabym tam pewnie stałym bywalcem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 29 listopada 2011, o 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 listopada 2007, o 19:58
Posty: 71
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
La Brocca to jedna z nielicznych ktore moge polecic, Jedzenie bardzo smaczne (placek po cygansku -najlepszy jaki jadłem)
Oplaca się jechać te 20 km aby dobrze zjesc.

_________________
Hurtownia Odzieży Używanej http://www.taniaodziez.com.pl
Hurtownia Odzieży http://www.ciuchland24.pl
Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych http://www.fajnekostiumy.pl
Wynajem Aut do Ślubu- www.SlubneAuta.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 15 lipca 2013, o 20:00 
Offline

Dołączył(a): 12 lipca 2013, o 19:51
Posty: 30
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ja słyszałam same dobre opinie, wybieram się. Jak posmakuję dam znać! :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pizzeria La Brocca, Prabuty
PostNapisane: 16 lipca 2013, o 07:23 
A zamówiłem tam ostatnio kopytka z gulaszem. Generalnie często zamawiam i jest ok, gdyby nie gburowaty właściciel i brak rabatów dla stałych klientów co w Toruniu było normą. Ale co tam - żarcie dobre.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.