Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 17:52 
Offline

Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 10:39
Posty: 6
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie udzielam się tylko stwierdzam fakty. Jestem częstym gościem serwisu to tyle. A że już od dawna trącało amatorką to inna sprawa. Nie interesuje mnie ile będzie serwisów możecie zrobić nawet .waw.pl a ja i tak będe gościł tam gdzie będzie to lepiej zorganizowane i przyjemniejsze dla oka. To tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GastroKwidzyn
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 18:24 
Offline

Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 10:39
Posty: 6
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
gastrokwidzyn napisał(a):
Witajcie.
Informacja dla wszystkich korzystających z serwisu GastroKwidzyn. od teraz szukając pizzerii lub restauracji wpisujemy adres GastroKwidzyn.eu


Zainteresowałem się bardziej tematem gastrokwidzyn.pl moje wnioski są oczywiste. Po co informować już w listopadzie, że zmieniacie domenę skoro posiadacie .pl a temat z wyjściem z niby spółki wypływa dopiero teraz. Może jest tak, że to .eu jest plagiatem i ucieczką przed wspólnikiem z .pl?

Widziałem wpis o kosztach. Przecież jest to różnica 20 zł chyba, że trzymają je na home, nazwa itp. Nagle pojawiła się walka, która nie przyniesie nic dobrego, jednak knkurencja zawsze przynosi pozytywne zmiany. Liczę, że będzie tylko lepiej. Jak do tej pory 1:0 dla gastrokwidzyn.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GastroKwidzyn
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 19:01 
Offline

Dołączył(a): 11 września 2006, o 20:21
Posty: 498
Lokalizacja: Iława / kiedyś Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
jambo napisał(a):
gastrokwidzyn napisał(a):
Witajcie.
Informacja dla wszystkich korzystających z serwisu GastroKwidzyn. od teraz szukając pizzerii lub restauracji wpisujemy adres GastroKwidzyn.eu


Zainteresowałem się bardziej tematem gastrokwidzyn.pl moje wnioski są oczywiste. Po co informować już w listopadzie, że zmieniacie domenę skoro posiadacie .pl a temat z wyjściem z niby spółki wypływa dopiero teraz. Może jest tak, że to .eu jest plagiatem i ucieczką przed wspólnikiem z .pl?

Widziałem wpis o kosztach. Przecież jest to różnica 20 zł chyba, że trzymają je na home, nazwa itp. Nagle pojawiła się walka, która nie przyniesie nic dobrego, jednak knkurencja zawsze przynosi pozytywne zmiany. Liczę, że będzie tylko lepiej. Jak do tej pory 1:0 dla gastrokwidzyn.pl


I zarejestrowałeś się tylko dlatego by zrobić koledze burdel w temacie? Jak mi się coś nie podoba, to tam nie wchodzę. Ponadto nie szczekam na prawo i lewo jakie to złe i be. No chyba, że ktoś mi coś złego zrobi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 20:13 
Offline

Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 10:39
Posty: 6
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Szczekaj dalej! Dziecko klawiatury!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 20:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
jambo,
Kolejne takie teksty, a skończysz swoją kadencję na forum szybciej niż ją zacząłeś.

Temat zamykam, bo wszystko co miało być powiedziane na publicznym forum o .eu czy o .pl zostało wyczerpane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.