Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=125&t=7004

Autor:  anka13 [ 14 marca 2010, o 22:13 ]
Tytuł:  otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

Witam,
Mam małe pytanie... Co sądzicie o otwarciu nowego lokalu na terenie naszego pieknego miasteczka. Miałby to byc bar połaczony z kawiarnia gdzie mozna byłoby przekasic cos malego i milo spedzic czas ze znajomymi. Może macie jakies propozycje co do lokalizacji...
A co myslicie o dawnym pubie Kasandra lub Barze Polska...?

Autor:  Piotr_J [ 15 marca 2010, o 00:18 ]
Tytuł: 

Bar Polska odpada. Zupełnie nieudana lokalizacja. O Kasandrze nie słyszałem. Gdzie to jest?

Autor:  KrzychG [ 15 marca 2010, o 06:33 ]
Tytuł: 

Kasandra mieściła się w pawilonach na Brzechwy. Właściciele zwinęli interes po niecałym roku działalności ze względu na małe zainteresowanie "tubylców".

Autor:  Piotr_J [ 15 marca 2010, o 08:44 ]
Tytuł: 

KrzychG napisał(a):
Kasandra mieściła się w pawilonach na Brzechwy.


Jeszcze gorzej. Rzeczywiście tylko tubylcy mogli ją zauważyć.

Taki lokal musi mieć duszę, wystrój, super obsługę, dobrą lokalizację i dobre jedzonko. Do tego mnóstwo reklamy i wtedy może się udać.

Autor:  anka13 [ 15 marca 2010, o 08:59 ]
Tytuł: 

Własnie takiego czegos u nas brakuje... lokal z dusza i tematycznym wystrojem zrobil by furore ale czy ktos ma jakies propozycje co do lokalizacji? Mało u nas miejsc gdzie mozna byloby cos takiego otworzyc w miare mozliwosci...

Autor:  Komin [ 15 marca 2010, o 09:03 ]
Tytuł: 

może w budowanej kamienicy na starym mieście, jak resztę wybudują będzie niezły klimat !

Autor:  chester [ 15 marca 2010, o 12:46 ]
Tytuł: 

Kilka miesięcy temu był przetarg na lokal znajdujący się na dziedzińcu zamkowym pod sceną. Nie było chętnych. Samo miejsce jest klimatyczne i jeżeli jedzonko byłoby dobre to i klientów byłoby sporo.
Widziałem, że były lokal Kosmos jest do wynajęcia na Daszyńskiego. To już miejsce zdecydowanie mniej klimatyczne tylko, że wynajęcie lokalu może dużo mniej kosztowac.

Autor:  KrzychG [ 15 marca 2010, o 18:21 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Widziałem, że były lokal Kosmos jest do wynajęcia na Daszyńskiego. To już miejsce zdecydowanie mniej klimatyczne tylko, że wynajęcie lokalu może dużo mniej kosztowac.


Ten lokal to Kometa, a co do wynajęcia to prawdopodobnie chodzi o lokal pod barem. W tej chwili jest tam jakiś "ciuchland", ale interes chyba kuleje.

Autor:  Dobry [ 15 marca 2010, o 21:50 ]
Tytuł: 

Powstaje nowa klimatyczna Kawiarnia-PUB w miejsce starego Cafe Monic. Jest wywieszka ze wkrotce otwarcie.

Autor:  drosik [ 15 marca 2010, o 21:55 ]
Tytuł: 

Na deptaku powstaje też jakiś stek house :)

Autor:  reflexes [ 15 marca 2010, o 22:11 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
Na deptaku powstaje też jakiś stek

Hym... W końcu coś innego niż pizzy. Możesz podać bliższe wpółrzędne?

Autor:  Komin [ 15 marca 2010, o 23:09 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
...jakiś stek...

miejmy nadzieję, że nie stek bzdur ;)

Autor:  BombeL1916 [ 15 marca 2010, o 23:41 ]
Tytuł: 

reflexes napisał(a):
drosik napisał(a):
Na deptaku powstaje też jakiś stek

Hym... W końcu coś innego niż pizzy. Możesz podać bliższe wpółrzędne?


Nad sklepem "Inet" ;)

Autor:  reflexes [ 16 marca 2010, o 07:09 ]
Tytuł: 

BombeL1916 napisał(a):
Nad sklepem "Inet"

No to może jeszcze wiecie kiedy otwarcie?

Autor:  drosik [ 16 marca 2010, o 07:34 ]
Tytuł: 

reflexes napisał(a):
wiecie kiedy otwarcie?

Napisane, że wkrótce :roll:

Autor:  reflexes [ 16 marca 2010, o 07:44 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
Napisane, że wkrótce

Kurde, chyba muszę częściej i uważniej po mieście łazić. Dzięki. Czekam z niecierpliwością.

Autor:  stardust [ 16 marca 2010, o 11:17 ]
Tytuł: 

Dobry napisał(a):
Powstaje nowa klimatyczna Kawiarnia-PUB w miejsce starego Cafe Monic. Jest wywieszka ze wkrotce otwarcie.


prawdopodobnie w Kwietniu , na 100% będę na otwarciu więc podam info na forum w jaki dzień się to odbędzie :D

Autor:  Darek [ 16 marca 2010, o 11:19 ]
Tytuł: 

stardust napisał(a):
na 100% będę na otwarciu


Rozumiem, że hałas będziesz tam robił :grinka:

Autor:  NOWY(L) [ 16 marca 2010, o 18:36 ]
Tytuł: 

Jak to dobrze ,ze ja sie przeprowadziłem z tamtąd.Słuchanie hałasu jaki tworzy stardust, to ponad moje siły :grinka: :-D :razz:

Autor:  stardust [ 16 marca 2010, o 19:47 ]
Tytuł: 

nie nie hałasu nie będzie , ale jak już do tego dojdzie to będzie to tylko chillout w takim klimacie
http://www.youtube.com/watch?v=E1hBXeloS_E

Autor:  Darek [ 16 marca 2010, o 19:50 ]
Tytuł: 

stardust napisał(a):
w takim klimacie


Nie no to spokojnie można przyjść :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  BombeL1916 [ 16 marca 2010, o 20:18 ]
Tytuł: 

To jak będą takie rytmy to ja poproszę o cynk ;)

Autor:  Slay [ 16 marca 2010, o 21:03 ]
Tytuł: 

A mi tam niczego nie brakuje w Kwidzynie, jedzenie i klimat jest w młynku, na piwo od lat chodzę do cafe 19. Aha i jeszcze restaurację chińską na toruńskiej lobię ;)

Autor:  przebisnieg [ 18 marca 2010, o 10:19 ]
Tytuł: 

Stare kino Tęcza było by dobrym miejscem na kawiarnie :)

Autor:  Piotr_J [ 18 marca 2010, o 14:18 ]
Tytuł: 

przebisnieg napisał(a):
Stare kino Tęcza


Swego czasu była tam pizzeria Krokodyl. Czemu zniknęła - nie wiem.

Autor:  drosik [ 18 marca 2010, o 14:24 ]
Tytuł: 

Była też jakaś "dyskoteka" :?: :roll:

Autor:  Komin [ 18 marca 2010, o 14:36 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):
Czemu zniknęła - nie wiem.

na pewno pomogły protesty mieszkańców, którzy w weekend`y pozbawieni byli snu , w zamian mogli posłuchać ja wyraża sie nasza młodzież.

Może i mozna było tam zjeść pizzę, ale generalnie była to "knajpa"

Autor:  drosik [ 18 marca 2010, o 14:46 ]
Tytuł: 

Mi coś się kojarzy, że pizzeria była po jednej stronie, a dicho po drugiej.

Autor:  Piotr_J [ 18 marca 2010, o 14:50 ]
Tytuł: 

Komin napisał(a):
Może i mozna było tam zjeść pizzę, ale generalnie była to "knajpa"


Mylisz miejsca. Pizzeria była od strony głównego wejście do dawnego kina. Dopiero jak zniknęła, to pojawiła się kufloteka z wejściem od strony poczty.

Autor:  Komin [ 18 marca 2010, o 15:07 ]
Tytuł: 

w takim razie Pizzeria musiała być naprawdę krótko.

Autor:  ola650 [ 24 marca 2010, o 07:16 ]
Tytuł: 

Na moje "oko" to żaden lokal nie ma racji bytu jeżeli nie ma do niego dojazdu i parkingu. No chyba że będzie to lokal dla wielbicieli rowerów to wtedy ok - w końcu bicyklem da się wjechać wszędzie.

Autor:  stardust [ 25 marca 2010, o 06:37 ]
Tytuł: 

Komin napisał(a):
w takim razie Pizzeria musiała być naprawdę krótko.


nie dość że krótko , to i nie dobra była :-D

Autor:  stardust [ 19 kwietnia 2010, o 20:43 ]
Tytuł: 

wracając do tematu :wink: w piątek otwarcie "Grand Cafe" ( byłe cafe monic) zabieram ze sobą sprzęt ale jak obiecałem wcześniej łupać nie będę , poleci w tle miły Chillout z elementami bębnów,Jazz'u także na lajtowo :razz: Zapraszam :grinka:

Autor:  justyna2707 [ 6 maja 2010, o 12:21 ]
Tytuł:  Bar mleczny

Dziś rano, gdy przejeżdżałam ulicą Kościuszki przemknęło mi że wczoraj został tam otwarty bar mleczny. Czy ktoś coś o tym wie?

Autor:  chester [ 6 maja 2010, o 21:31 ]
Tytuł: 

Ten sam właściciel co Snack Baru, więc rewelacji chyba nie będzie.

Autor:  MACIEKZB [ 7 maja 2010, o 07:38 ]
Tytuł: 

A ja dowiedziałem sie, że właściciela zmieniła "Staromiejska". Podobno ma zmienić swój profil działalności na bardziej restauracyjny i mają być wykorzystane dwa piętra.

Autor:  kuchmistrz [ 8 maja 2010, o 23:47 ]
Tytuł: 

Pozwolę sobie zauważyć, że w Steak Rodeo na deptaku pracują autentyczni kucharze płci męskiej. Polecam ich wyroby.. Smaczne i profesjonalnie przygotowane..

Autor:  suzi [ 2 lutego 2012, o 18:27 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

Apropo baru mlecznego w Kwidzynie ma go AZIS więc rewelacji nie będzie... ma on LaCantine, Warke i bar mleczny w Grudziądzu... pracowałam w jednym z tych barów i nie wypowiadam sie w jaki sposób robione jest tam jedzenie...SZOKKKK!! Osobiście nie polecam

Autor:  kapec [ 2 lutego 2012, o 19:15 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

suzi napisał(a):
Apropo baru mlecznego w Kwidzynie ma go AZIS więc rewelacji nie będzie... ma on LaCantine, Warke i bar mleczny w Grudziądzu... pracowałam w jednym z tych barów i nie wypowiadam sie w jaki sposób robione jest tam jedzenie...SZOKKKK!! Osobiście nie polecam

Obawiam sie, ze jakbys tam pracowala to bys wiedziala jak szef ma na imie. Aziz a nie Azis.

Autor:  kadzimiedz [ 2 lutego 2012, o 19:24 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

I po to się zrejestrowałaś żeby nas oświecić. Jak pracowałaś to było inaczej przygotowywane czy uczestniczyłaś w tym SZOKKKK-u? :572:

Autor:  drosik [ 2 lutego 2012, o 20:45 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

suzi,
Nie zapominaj o tym, że anonimowość w internecie to fikcja.


Witaj na forum i baw się dobrze.

Autor:  Sebek36 [ 2 lutego 2012, o 21:07 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

suzi napisał(a):
Apropo baru mlecznego w Kwidzynie ma go AZIS więc rewelacji nie będzie... ma on LaCantine, Warke i bar mleczny w Grudziądzu... pracowałam w jednym z tych barów i nie wypowiadam sie w jaki sposób robione jest tam jedzenie...SZOKKKK!! Osobiście nie polecam


Wiesz suzi myślę, że Twoja rejestracja na forum jak i jedna jedyna Twoja wypowiedź na temat Aziza, czyli Twojego byłego szefa jest niczym innym, jak zemstą za zwolnienie Cię z pracy, jest dla mnie kompletnie nie obiektywna i nie prawdziwa.
Wiem że Aziz szuka ludzi do pracy i potrafi sowicie wynagrodzić za dobrze wykonywaną robotę, skoro już tam nie pracujesz, to znaczy że się po prostu do tego nie nadawałaś.

Autor:  Lilith [ 3 lutego 2012, o 12:34 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

suzi, skoro już tam nie pracujesz, to z pewnością jedzenie się poprawiło :D
za cos wylecieć musiałaś (tak jak już wspomniał Sebek).

Na pewno dzięki Twojej interwencji, te wszystkie lokale upadną. SZOKKKK! Jak można działać tak bezsensownie
i wylewać swoje żale na forum.

Hmm o czym to rozmawialiśmy?

Autor:  Polka [ 19 stycznia 2013, o 17:08 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

ta, a ciekawe czy jakby ktoś otworzył jakąś miłą kawiarnie, bez żadnych alkoholi, tylko miłe miejsce, po to żeby przyjść i poplotkować, wypić dobrą kawę czy herbatę i zjeść smaczne ciastko to czy miałoby to rację bytu :P

Autor:  Michał [ 19 stycznia 2013, o 17:49 ]
Tytuł:  Re: otwarcie baru-kawiarni w Kwidzynie

Polka napisał(a):
ta, a ciekawe czy jakby ktoś otworzył jakąś miłą kawiarnie, bez żadnych alkoholi, tylko miłe miejsce, po to żeby przyjść i poplotkować, wypić dobrą kawę czy herbatę i zjeść smaczne ciastko to czy miałoby to rację bytu :P


Zapytaj właścicieli TEA-tralnej. Lub Denali Cafe.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/