Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
To, co teraz napiszę, może być odebrane jako "adwokatowanie" (szczególnie, że się znamy z pobodysnerfect), ale byłem w Piano z ciekawości w ten weekend i muszę niestety przyznać jej rację ;)

Jeśli faktycznie kobieta jest nawet bardziej rozebrana, niż ubrana, ale z głową i stosownie do wieku, to czemu nie, sama radość. Ale jeśli chodzi o Piano to przelewają się tam zatrważające ilości wspomnianych przez pobody dziewcząt w wieku 15-16 lat, które "modnie" paradują w białych spodenkach do połowy pupy oraz skąpych bluzkach, gubiąc przy tym tynk z twarzy. Moim zdaniem jest to, z racji ich wieku i sposobu bycia, nie do końca zdrowe, no chyba że dla chłopców z ich rocznika. Na pewno nie jest za to zdrowe dla śliniących się przedstawicieli płci brzydkiej w wieku sporo wyższym, próbujących obłapiać owe dziewczęta i gwałcić je wzrokiem, a i takich spotkałem.

Reflexes, strasznie się uniosłeś w tym temacie i zaatakowałeś pobody:
Cytuj:
Nie ale ma wrażenie, że Ty robisz ze mnie pół-mózga tylko dlatego, że lubie ładne kobiety. Kompleksy jakieś?


Mimo, że wystarczyło doczytać jej wypowiedź:
Cytuj:
Tylko po co, skoro małolatki pokazują tyłki, a to z kolei przyciąga napalonych pół-mózgów.


Mimo, że mam tylko 21 lat to drażni mnie paradowanie szesnastek (chociaż też i starszych) tyłkami w tym lokalu, podobnie moich znajomych. Ale, jak to mówią, każdy towar znajdzie swojego klienta. To nie to, że nie lubię ładnych kobiet. Może i jestem durny i dziwnie wychowany (niestety, kiedy miałem 16 lat rodzice nie za bardzo mnie puszczali do lokali na noc, więc nie miałem okazji sprawdzić jak tyłkami paradowały rówieśniczki), ale moim zdaniem lepiej, żeby kobieta miała naturalną, ładną buźkę i sukienkę, niż kilo tapety i tyłek na wierzchu. Raz, że estetyczniej, a dwa, że potem niektóre karty można odkryć samemu ;)

Byłem też tej samej nocy w Spichlerzu i poznałem sympatyczną D. i jej chłopaka W. Miała na sobie dżinsy i koszulę w kratę, ale swoim zachowaniem i uśmiechem robiła takie rzeczy, jakich nie potrafi robić chyba żadna ze wpomnianych pań z Piano. I to właśnie, moim zdaniem, znaczy być kobietą i robić wrażenie. Kobietą po pierwsze z klasą, po drugie zwracającą na siebie uwagę płci męskiej. Nie trzeba do tego świecenia krągłościami. Zresztą będzie można się o tym przekonać myślę na początku listopada na mojej stronie ;)

Kończąc moje wypociny, podsumuję.

Uważam, podobnie jak pobodysnerfect, że w Piano za dużo jest za młodych dziewczyn, za skąpo ubranych. I nie ma to nic do rzeczy z byciem facetem, to jest dla mnie po prostu niesmaczne i nijak ma się do chęci oglądania ładnych tyłków. Dlatego też staram się omijać lokal szerokim łukiem - szczególnie, że wiele legend miejskich mówi, że całkiem nietrudno jest tam dostać po pyszczku szklanką nawet za patrzenie się na te starsze nieco i bardziej ubrane koleżanki, bądź po prostu za przebywanie w tym lokalu. Najlepszym wyjściem wydaje się albo zabawa w ciasnym, ale własnym gronie, albo zmiana miejscówki.

ps. chyba ktoś pociął temat zanim skończyłem, chyba powinienem formułować myśli w krótkie zdania, typu "małolaty świecą du*ami, więc nie chodzę"

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 18:09 
Offline

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 14:27
Posty: 500
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Amen.

Nic nie będę dodawał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 18:24 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
ankl napisał(a):
Reflexes, strasznie się uniosłeś w tym temacie i zaatakowałeś pobody:

Ja uniosłem? Proszę Cię. JA tylko zapytałem i to dwa razy, za każdym otrzymując odpowiedź.
ankl napisał(a):
Mimo, że mam tylko 21 lat to drażni mnie paradowanie szesnastek (chociaż też i starszych) tyłkami w tym lokalu, podobnie moich znajomych. Ale, jak to mówią, każdy towar znajdzie swojego klienta. To nie to, że nie lubię ładnych kobiet. Może i jestem durny i dziwnie wychowany (niestety, kiedy miałem 16 lat rodzice nie za bardzo mnie puszczali do lokali na noc, więc nie miałem okazji sprawdzić jak tyłkami paradowały rówieśniczki), ale moim zdaniem lepiej, żeby kobieta miała naturalną, ładną buźkę i sukienkę, niż kilo tapety i tyłek na wierzchu. Raz, że estetyczniej, a dwa, że potem niektóre karty można odkryć samemu ;)

Czasy się zmieniają. Ja jak miałem tyle lat co Ty i trochę mniej też to od czasu do czasu po mieście się włóczyłem ale wtedy jeszcze takich wynalazków na dyskotekach czy w pubach się nie spotykało.
ankl napisał(a):
Byłem też tej samej nocy w Spichlerzu i poznałem sympatyczną D. i jej chłopaka W. Miała na sobie dżinsy i koszulę w kratę, ale swoim zachowaniem i uśmiechem robiła takie rzeczy, jakich nie potrafi robić chyba żadna ze wpomnianych pań z Piano. I to właśnie, moim zdaniem, znaczy być kobietą i robić wrażenie. Kobietą po pierwsze z klasą, po drugie zwracającą na siebie uwagę płci męskiej.

Ale ja nawet nie mam ochoty z nimi rozmawiać ani nawiązywać jakiejkolwiek znajomości. Tym bardziej nie mam ochoty z nią tworzyć jakikolwiek związek czy zakładać rodzinę. Traktuje je jako ciekawostkę przyrodniczą.
Znam wiele osób, które bywają w Piano dość regularnie i uwierz mi, że większość z nich te panny traktuje jak powietrze. O to mi w poprzednich wypowiedziach tylko i wyłącznie chodziło i o to, że nie zgadzam się z tym, że młode gówniary z gołymi tyłkami są główną atrakcją tej knajpy. Fakt faktem, że lokal coraz bardziej się stacza po równi pochyłej a zaczynali całkiem dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
reflexes napisał(a):
O to mi w poprzednich wypowiedziach tylko i wyłącznie chodziło i o to, że nie zgadzam się z tym, że młode gówniary z gołymi tyłkami są główną atrakcją tej knajpy.


Atrakcją to pewnie nie, bo i znam takich, którzy faktycznie idą skoczyć głównie na piwo do baru i tyle, guzik ich obchodzi reszta. Co nie zmienia faktu, że są jedną z większych antyreklam dla tych, którzy jednak sobie cenią jako taki poziom lokalu i jednym z głównych powodów, dla których moja noga tam nie trafia, jeśli nie musi. Fakt, że o poziom jest coraz ciężej w naszym mieście :grinka:

reflexes napisał(a):
Czasy się zmieniają. Ja jak miałem tyle lat co Ty i trochę mniej też to od czasu do czasu po mieście się włóczyłem ale wtedy jeszcze takich wynalazków na dyskotekach czy w pubach się nie spotykało.


Właśnie, o tym też zapomniałem dopisać, smutne to :)

reflexes napisał(a):
Ale ja nawet nie mam ochoty z nimi rozmawiać ani nawiązywać jakiejkolwiek znajomości. Tym bardziej nie mam ochoty z nią tworzyć jakikolwiek związek czy zakładać rodzinę. Traktuje je jako ciekawostkę przyrodniczą.


Niby tak, jednym to nie przeszkadza, innym tak, w innych z kolei wzbudza litość pomieszaną z niedowierzaniem ;)

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 19:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
ankl,
Do Piano na piwo :?: :?: żeby stać 20-30 minut w kolejce :?: :?:
Jak mam chęć iść do miasta na piwo, to Disco Music oraz Piano Bar wypadają z mojej listy lokali.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No to już ich sprawa ;) Też uważam, że to głupota.

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
ankl napisał(a):
Jeśli faktycznie kobieta jest nawet bardziej rozebrana, niż ubrana, ale z głową i stosownie do wieku, to czemu nie, sama radość. Ale jeśli chodzi o Piano to przelewają się tam zatrważające ilości wspomnianych przez pobody dziewcząt w wieku 15-16 lat, które "modnie" paradują w białych spodenkach do połowy pupy oraz skąpych....



No to jak Ci przeszkadza to nie chodź tam.. jak już pisałem, w takich lokalach nie można brać wszystkiego na poważnie, jak na kimś nastolatka rozebrana do połowy robi wrażenie, gorszy go, lub mu się nie podoba to po prostu nie może chodzić do takich miejsc.

Te dziewczyny są na tyle perwersyjne i szokujące na ile im się pozwoli.. one prócz wyglądu zwykle nie mają zbyt wiele do zaoferowania.. są częścią wystroju lokalu i ten typ nocnych lokali ma takie elementy wystroju.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2010, o 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
No to jak Ci przeszkadza to nie chodź tam.. jak już pisałem, w takich lokalach nie można brać wszystkiego na poważnie, jak na kimś nastolatka rozebrana do połowy robi wrażenie, gorszy go, lub mu się nie podoba to po prostu nie może chodzić do takich miejsc.


I nie chodzę. "Wystój" tego lokalu mi nie odpowiada :056:

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2010, o 07:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
w piano na środku (przy wejściu na dyskotekę) powinien być dłuuuugi podest , zanim gwiazdy wejdą do środka powinny na nim kilka kółek zrobić jak na pokazie mody :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.