Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piano Bar vs Disco Music
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 16:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jest temat o Piano, jest i o Bistro Music...ale tak pomyślałam, że nie ma porównawczego tematu o tych naszych dwóch "imprezowniach" :P

Co sądzicie o tych naszych kwidzyńskich disco-trzaskach? co Wam się podoba, a co nie? (heh pewnie to drugie będzie bardziej wyartykułowane :P) gdzie się lepiej czujecie?
obydwa lokale ostatnio przeszły remonty, więc można porównać ;)

ja osobiście wolę chodzić do Musica (jak już w ogólę dojrzeję aby pokręcić zadkiem gdzieś w miejscu publicznym :P) Po remoncie mi się tam nawet widzi (chociaż stanie na górze to już prawie jak w saunie :P to akurat na minus), generalnie może być, choć szału nie robi...ale jak się nie ma co się lubi... :)

Co do piano....kiedyś bywałam tam często, obecnie średnia wieku mnie odstrasza, jak i styl ubierania panujący we wnętrzach tego przybytku :P poza tym te okropne kolejki do baru i do kibelka :/

Prawdę mówiąc to brakuje u nas lokalu do potańczenia, gdzie wpuszczaliby od 21 roku życia (u nas raczej to by się i tak nie przyjęło :P), bo tak naprawdę dla ludzi w moim wieku to Piano jest za dzieciate, w Musicu jeszcze ujdzie, a do Mdmu jeszcze nie wpuszczają :P

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 19:22 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
grin_ajz napisał(a):
jak i styl ubierania panujący we wnętrzach tego przybytku

Ja tam złego słowa nie powiem :grinka: . Ostatnio jak byłem, a było to jeszcze zimą po piano biegały dwie dziewczynki zacnej budowy ciała w strojach zbliżonych do złączonego na fotce. Mi się podobało i mam wrażenie, że innym* też.

*) czytaj wszystkim facetom (tylko tak zwani pantoflarze mówili, że źle wyglądają i im się nie podobają) zgromadzonym w tym przybytku. Kobiety miały jakiej takie kwaśne miny :570: .


Załączniki:
image_func.php.jpeg
image_func.php.jpeg [ 11.23 KiB | Przeglądane 12634 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
eh. też kiedyś byłam taką dziewczynką z Piano. Stare dobre czasy ( Didi uroniła łezkę i zanurzyła się w melancholii przetkanej kombatanctwem.) :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
za dużo tego stroju ... że tak powiem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 czerwca 2006, o 16:25
Posty: 98
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
I chyba nikt mi nie uwierzy jak powiem iż swego czsu w miejscu obecnego piano,miałem ponad dwie tony swetrów wszelkiego typu i formatu,popakowane własnoręcznie w worki.Ach to były czasy 400 zł miesięczne na czrno,w sklepie z odzieżą z piątej ręki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 20:34 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Didi napisał(a):
taką

Tzn. taką jak na fotce??? Masz może jakieś fotki z tamtych lat i imprez :twisted: ?

Didi napisał(a):
kombatanctwem

Rzeczywiście, leciwa z Cibie kobieta.

stardust napisał(a):
za dużo tego stroju ... że tak powiem :D

Zgadzam się, ale jakby ściągnęły z siebie cokolwiek jeszcze to pewnie zgromadzone kobiety zbojkotowały by imprezę i ostentacyjnie opuściły lokal. I nic by w tym złego nie było :-D .

Skrewdriver77 napisał(a):
I chyba nikt mi nie uwierzy jak powiem

Pamiętamy, pamiętamy. Mega paskudny Szmatex z wielkimi jak od stodoły stalowymi drzwiami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
uparcie nie pozwalałam sobie wtedy robić zdjęć i teraz wiem, że całkiem słusznie;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 21:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
ahhh szkoda :D a teraz pozwalasz :?: :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2010, o 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Grinka, nie podejrzewałem Cie o zakładanie podobnego tematu na forum :grinka: :grinka:

Oba lokale są spoko.. byle by tak wszystkiego w nich na poważnie nie brać. A dziewczyny w strojach jak na obrazku reflexes, popieram, popieram, właśnie po to warto się wybrać w sobotę na dyskotekę :-P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2010, o 16:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Slay napisał(a):
Grinka, nie podejrzewałem Cie o zakładanie podobnego tematu na forum :grinka: :grinka:

hehe ciekawe :P ja ostatnio w ogóle się prawie nie udzielam, więc ciekawe o jakie tematy mnie podejrzewasz :P
poza tym temat jak każdy inny :P

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2010, o 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
no dobra ... za dużo plusów nie może być :wink:
W/w "lokale" dla mnie powinny zostać zlikwidowane , i w te miejsce otworzyć popularne w Kwidzynie "Kredyt banki" :grinka:
Wystarczy że z przypadku zajdę tam raz na kilka lat , i łapię się za głowę
- DJ'e którzy mają poziom grajków z gimnazjum (tyczy się Piano) ale nawet w gimnazjach lepiej grają
- Szydercze zadymy przed lokalami , szczególnie młodzieżówki która nawet dowodu osobistego się jeszcze nie dorobiła , i wszystko kilkanaście metrów przed komendą Policji (sam święty nie jestem , ale czasami widok tym burd jest żenujący)
- Obsługa na poziomie .... hmmmm w sumie na żadnym poziomie (chociaż w Musicu dają rade)
- Za każdym razem się dziwie że jeszcze nikt nie został potrącony (szalone wojaże samochodami które nie mają nawet 50 koni)
- Pustostan niektórych dziewczyn jest większy niż bęben "Roling Stones'ów" (w naszym mieście jest ich wyjątkowo dużo)
- Brak urozmaiceń muzycznych , dlatego na wejściu za każdym razem powinni rozdawać długopisy z logiem "RMF MAXX"

Także dla mnie to powinni to wszystko wrzucić do jednego worka , dorzucić kilka MEGA Kebabów i worem o mur

btw. Jeśli obraziłem znajomych , to przepraszam :grinka: przy najbliższej okazji możecie mi blachę w czoło walnąć :razz:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 września 2010, o 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 czerwca 2007, o 22:27
Posty: 23
Lokalizacja: Poznań / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wg mnie lokal z jako taką selekcją w Kwidzynie by się przyjął. Mam całą masę znajomych, którzy na co dzień mieszkają poza Kwidzynem ale gdy są tu od czasu do czasu to chętnie by gdzieś wyszli. Niestety zarówno dla właścicieli piano, jak i musica liczy się zdecydowanie ilość, a nie jakość. Wolą wpuścić 10 szyitów w dresach, którzy zdążyli już się wcześniej gdzieś zaprawić wódką z czerwoną kartką, a w lokalu kupią (oprócz wejściówki) jeden browar na cały wieczór. Jednocześnie ich priorytetem oprócz przylegiwania do skąpo ubranych panienek jest szukanie zwady. Do tego uprzejmi inaczej ochroniarze, dziwny sposób obsługi przy barze, brak klimatyzacji i mamy pełny obraz wiejskiej biesiady w remizie :).
Ładnych parę lat temu, gdy byłem jeszcze w liceum, w Kwidzynie można było nieźle się zabawić - w nowo powstałym piano bywały koncerty, karaoke, klientela w białych rękawiczkach miała swoje obory w postaci alexa i rink weisa, do tego istniała klimatyczna, choć śmierdząca kotłownia. Teraz pozostały na placu boju dwie mordownie, do których zbiegły się wszelkiej maści dusze. W musicu byłem raz i chyba o ten jeden raz za dużo. W piano także już się prawie nie zjawiam, bo spotkanie ze znajomymi bardziej przyjemne jest choćby w parku ;].
Szkoda, że właściciele obu lokali postawili na napompowanych piwożłopów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 września 2010, o 15:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
TG napisał(a):
Szkoda, że właściciele obu lokali postawili na napompowanych piwożłopów.

I raczej nie narzekają na brak klientów ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 września 2010, o 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
TG napisał(a):
Szkoda, że właściciele obu lokali postawili na napompowanych piwożłopów.

I raczej nie narzekają na brak klientów ;)


i jak to mówią "No money no honey" :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2010, o 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 czerwca 2008, o 18:54
Posty: 90
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Cytuj:
I raczej nie narzekają na brak klientów


Wystarczy przestać wpuszczać nieletnich i już połowę klienteli, tej niepożądanej by zniknęło. Tylko po co, skoro małolatki pokazują tyłki, a to z kolei przyciąga napalonych pół-mózgów.

Pozdrawiam.

_________________
www.karolinawojcicka.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.