Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 20 października 2012, o 09:10 
Światowe Spacery Fotograficzne (Photowalk) odbyły się już po raz piąty. W tym roku oprócz dużych miast (Warszawa, Wrocław, Kraków) na mapie organizatorów znalazło się wiele mniejszych miejscowości w całej Polsce. To międzynarodowe wydarzenie tradycyjnie odbyło się w minioną sobotę 13 października, gdy na wspólnym spacerze, ustaloną trasą po mieście, spotkali się ludzie (ponad 1300 zespołów fotografów na całym swiecie), którzy lubią pstrykać.
Wówczas to w maksymalnie 50-osobowych grupach, robią zdjęcia i po prostu dobrze się bawią, a jest to także konkurs na najlepsze zdjęcie. Każdy, kto chce spróbować swoich sił, może zgłosić swoje zdjęcia ze Spaceru do konkursu, choć nie ma takiego obowiązku ale jest wiele atrakcyjnych nagród.

Spacery organizowane są przez lokalne kluby i stowarzyszenia fotograficzne. Miejscowy koordynator Spaceru zgłasza go na stronie organizatora (Photowalk ). Każdy, kto chce dołączyć do spaceru, może wejść na stronę organizatora i w dziale „Find a Photowalk Near You” na aktywnej mapce może znaleźć daną miejscowość by zgłosić swoją kandydaturę. Wszystko odbywa się bezpłatnie. Potem pozostaje już tylko zarezerwować sobie wolny czas, przygotować aparat i jak co roku … czekać na 13 października.
Szkoda, że nasze fotopstryki nie włączyli swojego spotkania do tego skądinąd sympatycznego światowego wydarzenia.

Najbliżej Kwidzyna w tym roku w imprezie tej brała udział ekipa „Elbląskich spacerów fotograficznych” :arrow: http://www.tv.elblag.pl/6,4560-lowcy_zdjec.html


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 20 października 2012, o 09:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Szkoda, że nie wiedzieliśmy przed faktem. No cóż, może za rok uda Ci się napisać nieco szybciej :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 20 października 2012, o 09:37 
drosik napisał(a):
Szkoda, że nie wiedzieliśmy przed faktem. No cóż, może za rok uda Ci się napisać nieco szybciej :)
Może się uda, a może się nie uda. Lepiej sam sobie zapisz w swoim kalendarzu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 20 października 2012, o 18:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dzięki za radę. Zapisałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 21 października 2012, o 20:53 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Budslavsky, ...jaki Pan zrobił się uszczypliwy. :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 21 października 2012, o 22:49 
Lilith napisał(a):
Budslavsky, ...jaki Pan zrobił się uszczypliwy. :sad:
No i kto tu szczypie? Zmuszasz mnie, bym wyłożył to "jak na miedzy".
Otóż tak się składa z tymi naszymi kalendarzami (Drosika i moim), że to raczej mój kalendarz ma nieporównywalnie większe szanse, by do przyszłych "świąt fotografii" został, jak to się mówi: kopnięty. Skoro już nie wiem dlaczego wracasz do tego, to przecież podałem, że niech lepiej Drosik (jak widać zainteresowany tą imprezą) sam zapisze termin w swoim kalendarzyku. I tylko tyle.
Dziękuję Ci za sympatyczną pamięć o mnie. :607:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 24 września 2013, o 20:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
I zaś przegapiłem :( ale jesienne warsztaty foto oczywiście się odbędą.

Cytuj:
Registration Period Expired

The deadline for leader applications has passed.
You can search for a Photo Walk in which to participate here .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Światowe jesienne święto fotografii
PostNapisane: 30 września 2014, o 18:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W tym roku niczego nie przespałem ;)

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do rejestracji na międzynarodowy, a zarazem nasz kwidzyński fotospacer :)


:arrow: :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=127&t=14838

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.