Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konkurs fotograficzny "Ciemny Specjal"
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:13 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Idąc za ciosem parający się fotografią ogłaszają konkurs na najlepszą fotkę wieży "Specjal".

Proszę o prospozycje odnośnie terminów, nagród i kryteriów. Jeszcze dzisiaj wieczorem wszystko zbiorę w całość z Waszych propozycji.

Dyskusja na powyższy temat -> tutaj

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
termin ustalilismy do poniedzialku do 10 rano
na razie zglosili sie:
pobodysnerfect
life - lord_vader
nowm
punky

kazdy z uczestnikow za 1 nadeslana prace wnosi do puli jednego Specjala

prace beda oczyszczone z exifow zeby glosujacy nie rozpoznali kto ja wykonal

prace chcielibysmy nadeslac na adres mejlowy jednego z modow zeby wystawil wszystkie w osobnym temacie z sonda (podobno to mozliwe), w ten sposob glosowac beda mogli wszyscy uzytkownicy forum

rozmiary fot to max 800x800 piksli

degustacja i przyznanie nagrod w stylowej knajpce ktora odwiedzilismy podczas spaceru z lordem na ulicy nie wiem jakiej ----- > Biala Karczma

reszta do ustalenia


edit:
dozwolone wszelkie zagrywki
hadeery, czarno-biale i inne szopki jakie kto potrafi czarowac na kompie :D

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Ostatnio edytowano 8 maja 2009, o 13:48 przez punky, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Moim zdaniem zbyt mało czasu, 2 dni to konkurs ekspresowy. Proponuję dać czas do 17 maja. W ten łikend mam w chałupie remont i nie dam rady robić fotki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
ja i pobodys co do terminu jestesmy otwarci
co na to reszta zgloszonych chetnych?

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:50 
punky napisał(a):
jakie kto potrafi czarowac na kompie

No właśnie, a może ktoś zrobiłby w końcu zdjęcie a nie montaż na fotoshopie? Może właśnie bez exifa ale też bez obróbki :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
No właśnie, a może ktoś zrobiłby w końcu zdjęcie a nie montaż na fotoshopie? Może właśnie bez exifa ale też bez obróbki :wink:


niech to ocenia glosujacy na prace
moze wiekszosci nie beda sie podobaly za bardzo przerobione obrazy
i wygra fota nietknieta obrobka
dobra obrobka to taka ktorej przeciez nie widac
a to jak bardzo fota bedzie obrobiona zalezy od autora i jego gustu, smaku, umiejetnosci ...



poza tym temat obrobki na kompie to temat rzeka
ja osobiscie jestem za tym ze 90% zdjec z lustra cyfrowego powinno byc obrobione
niektore mniej niektore wiecej

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 14:27 
Offline

Dołączył(a): 24 lutego 2009, o 12:38
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
Moim zdaniem zbyt mało czasu, 2 dni to konkurs ekspresowy. Proponuję dać czas do 17 maja.


jestem za!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
termin rzuciłem do poniedziałku (11 maja) żeby też nie przedłużać ... taki spontan bardziej :)

ale jak będą chętni uczestnicy to termin można przedłużyć, ja jestem otwarty ale żeby była jednoznaczna deklaracja bo czekać bez sensu to jest bez sensu :D


PS. a tak na marginesie to może wyjść ciekawa inicjatywa z tego, krótki termin, szybki strzał żeby się nie rozwodzić za mocno.

Ja do takiej zdrowej rywalizacji z nagrodami w płynie jestem chętny :)


Ostatnio edytowano 8 maja 2009, o 14:37 przez lord vader, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 14:36 
punky napisał(a):
ja i pobodys co do terminu jestesmy otwarci
co na to reszta zgloszonych chetnych?

ja mam w poniedziałek ustny egzamin z angola, więc mi na rękę też byłoby przesunięcie terminu o pare dni. Jaki termin ustalicie, do takiego się dostosuję :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
tydzien od dzisiaj wystarczy?
czyli 15 maja?
jest na zrobienie, obrobienie materialu caly tydzien wiec nie bedziemy sie zabijac (potykac o siebie) pod ta wieza.
Life, KrzaQ'u, Szyszek pasuje?

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
mi pasuje i tak będę chciał materiał zrobić jak najszybciej bo co będzie w tygodniu to kto wie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 15:02 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Na szybko wrzucam propozycję regulaminu. A co :grinka: Jasne reguły od początku pozwolą nam uniknąć później nieporozumień. Czekam na propozycje zmian :wink:

Cytuj:
Regulamin konkursu fotograficznego „Ciemny Specjal”


1. Konkurs dotyczy wyłonienia z nadesłanych zdjęć najładniejszego na którym znajdować się będzie wieża ciśnień przy ulicy Sportowej. Zdjęcie wykonane może być o dowolnej porze dnia i nocy.

2. Konkurs ma charakter otwarty dla każdego chętnego który ukończył 18 lat. Udział w konkursie jest bezpłatny.

3. W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace dotąd niepublikowane, nie nagradzane w innych konkursach i będące oryginalnymi pracami autora.

4. Technika wykonania jest dowolna. Fotografie nie mogą być zmieniane diametralnie (chodzi tu zwłaszcza o zmianę kolorów). Nie można także dokonywać fotomontaży.

5. Każde ze zdjęć przysyłanych na konkurs musi posiadać w opisie imię i nawisko oraz nick autora.

6. Wszystkie prace nadesłane zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu zostaną ocenione przez jury.

7. Dopuszcza się możliwość nadesłania na konkurs więcej niż jedno zdjęcie.

8. Ocena prac będzie polegała na przydzieleniu każdej z prac, oznaczonej numerem punktu w formie sondy na forum e-kwidzyn. Głosować mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy forum e-kwidzyn. Każdy oddać może tylko jeden głos.

9. Osobie, która otrzyma najwyższą liczbę punktów, zostanie przyznana nagroda w postaci płynu "Specjal" w ilości równej zgłoszonych zdjęć do konkursu.

10. Zdjęcia muszą mieć format 800x800 px. Warunkiem przyjęcia ich jest również "wyczyszczenie" zdjęć z danych exif.

11. Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy ekwidzyn@wp.pl do dnia ............. . W tytule maila należy podać "konkurs - ciemny specjal".

12. Ostateczne wyniki konkursu i ogłoszenie zwycięzcy nastąpi ............

13. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania prac nadesłanych na konkurs na stronie internetowej.

14. Werdykt jury jest ostateczny. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć oraz akceptacją niniejszego regulaminu.



_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 15:50 
malgos napisał(a):
Udział w konkursie jest bezpłatny.

nie do końca :-D trzeba dorzucić się do puli nagród :smile:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Wysłałem dziś zapytanie do marketingu grupy żywiec, właściciela marki Specjal, może dorzucą się do nagród :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2009, o 19:21 
Offline

Dołączył(a): 24 lutego 2009, o 12:38
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
punky napisał(a):
tydzien od dzisiaj wystarczy?
czyli 15 maja?


mi pasuje :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.