Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Plener fotograficzny - podsumowanie
PostNapisane: 30 października 2006, o 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Postanowiłem wyjść z tematem z ukrycia na forum ogólne.
Nie wszyscy chyba wiedzą (a powinni wiedzieć) ostatniej soboty 28.10 zorganizowaliśmy
plener fotograficzny. Impreza odbyła się na terenie Miłosnej. Pogoda i ludzie dopisali.
W spotkaniu uczestniczyli (alfabetycznie) : Bombka, Dzajant, Drosik, KrzaQ, Omen, Nateck, Skallarus, Wojteh.
Efekty naszej pracy można oglądać w Galerii w specjalnym dziale przygotowanym na tę okazję.

Oglądając nadsyłane fotki widać, że większość wolała fotografować innych uczestników niż jesienne widoczki.
Wszystkie foty są na najwyższym poziomie.

Czas szybko upłynął nam na wspólnym tworzeniu, wyminie doświadczeń i zabawie.
Impreza zakończyła się ogniskiem, na którym odwiedziła nas Administratorka Malgos.

Było to pierwsze choć na pewno nie ostatnie takie spotkanie. Wszystkich zainteresowanych ewentualnym uczestnictwem
w przyszłości proszę o dopisywanie się do tego tematu.

ps.
Chyba pierwszy raz w historii dział Galeria odnotował oglądalność większą niż Forum.
Jeszcze nigdy oglądalność Forum i Galerii w niedzielę nie przekroczyła 1500 odsłon.
Ostatniej niedzieli 29.10 oglądalność wyniosła 4207 odsłon z czego 1462 to odsłony Forum a 2745 to odsłony Galerii...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 09:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Trzeba dodać, ze pogoda nam bardzo dopisała, od rana świeciło ładne słoneczko, tylko, co jakiś czas można było zobaczyć "przepływającą" chmurkę, ale nie przeszkadzało nam to w niczym, powstało mnóstwo świetnych fotek.

Ja chciałbym w tym miejscu, podziękować bardzo Wojtkowi, który przekazał mi kilka cennych uwag, ale i też pozostałym osobom za miło, a nawet bardzo miło spędzony czas.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 10:43 
dzieki Drosik - powiem wiecej jestem w stanie spotkać sie ze sprzętami i zrobić warsztaty techniczne np. przy kawie ... mysle ze inni zaawansowani tez by sie mogli podzielić swoja wiedza


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2006, o 15:28
Posty: 879
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Jestem pod wrażeniem - bardzo ładna jesień w tej Miłosnej :grin: Ale wam zazdroszczę...
"A ja tylko te banany i banany..."
Jak na razie, wszystkie drogi prowadzą mnie w przeciwnym kierunku (w najbliższym czasie Wrocław) - ale, jak mawiają - "jeszczo na naszej ulice budiet prazdnik" :grin:

_________________
"...be yourself, no matter what they say ..."
(Sting)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lipca 2006, o 16:53
Posty: 69
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Również dołączam się do podziękowań za mile spędzony czas. W trakcie tychże spotkań wiele się nauczyłem, wiele widziałem (spadający Natek, 1/2 d.. zza KrzaQ) i wiele innych. Dopiero "urdzenniam" się jako kwidzynianin ... a dzięki Wam poznaję go z tej najlepszej strony.

Zrobiliśmy duuuużo fotek, kilka tych które wyszły znalazły się na galerii (w jakim imponującym tempie i ilości :-D ) ...

Pogoda była piękna, momentami można było biegać w samych sweterkach. I wszyscy bawili się wyśmienicie ... (ominęło mnie ognisko, ale to moja wina - brak codziennej lektury forum ma swoje skutki).

Pozdrowienia dla wszystkich fociarzy i organizatorów niech nam żyją :razz:

ps. kiedy następny "wypad"? może teraz nocny??

_________________
"Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg." - www.jas.gawronski.az.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 17:33 
ja moge nawet dzisiaj - np cementarz teraz to wart jest obfotografowania - chyba sie wybiore nawet sam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
ja równiez dziekuje jeszcze raz za spotkanko w plenerze wszystkim uczestnikom... spotkanie uświadomiło mi pare ważnych rzeczy w związku z foceniem... po pierwsze ze musze bardziej wgłębic sie i poznać podstawy fotografii (zrobiłam dziś pierwszy krok w tym kierunku i zakupiłam mam nadzieje ze praktyczną książke na dobry poczatek...) po drugie zauważyłam po spotkaniu ze na moich zdjeciach jest dużo bledow ktore w przyszlosci mam nadzieje znikną... a po 3 ze poznałam fajnych ludzi ktorzy pomogą mi jeśli czegos nie bede wiedziala :)

co do nocnych fotek to ja wolną noc mam dopiero 1 listopada :( wiec tylko w ten dzień moge pofocic cmentarz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 października 2006, o 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
zdjęcia REWELACJA obejrzałam wszystkie:)

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 08:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Kod:
W nagrodę wszyscy uczestnicy pleneru fotograficznego (oraz kilka innych osób) otrzymało
przywilej umieszczania fotek w Galerii bez konieczności akceptowania ich przez Admina.

Moje gratulacje,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 08:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
W nagrodę wszyscy uczestnicy pleneru fotograficznego (oraz kilka innych osób) otrzymało
przywilej umieszczania fotek w Galerii bez konieczności akceptowania ich przez Admina.

Moje gratulacje


JUPI :) dziękuje za zaufanie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 09:01 
a ja chce na stałe ten przywilej


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
A czy gdzieś napisałem, że przywilej jest tymczasowy?
Póki zaufanie nie zostanie nadszarpnięte a wierzę, że nie to przywilej pozostanie
czas nieokreślony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
wow własnie dzis zauwazyłam że odrazu fotki sa na galerii :) dzieks :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2006, o 12:58 
dzieki


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.