Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

pożegnanie lata
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=127&t=12347

Autor:  Ewelina88 [ 23 lipca 2012, o 18:47 ]
Tytuł:  pożegnanie lata

Hej,

Czy ktoś wie kto jest odpowiedzialny za organizację pożegnania lata? Pisałam maila do KCK i urzędu, ale nikt mi nie odpisał....

Autor:  Darek [ 12 sierpnia 2012, o 19:21 ]
Tytuł:  Re: pożegnanie lata

Ewelina88 napisał(a):
Hej,

Pisałam maila do KCK i urzędu, ale nikt mi nie odpisał....

Pewnie żegnają lato i nie mają czasu.

Autor:  siklerspiotr [ 4 września 2012, o 21:03 ]

Na pożegnanie lata gwiazdą będzie Tomasz Niecik
http://www.tomaszniecik.pl/

Autor:  NOWY(L) [ 4 września 2012, o 21:18 ]

A kto to jest :?: :?: :?:

Autor:  Slay [ 4 września 2012, o 21:52 ]

NOWY(L) napisał(a):
A kto to jest :?: :?: :?:

Cytuj:
Artysta wielowymiarowy.
:D

EDIT:

OMG:

Autor:  Gregor [ 4 września 2012, o 22:05 ]

Obrazek

Autor:  LisuCFH [ 4 września 2012, o 22:31 ]

Coooo??!! Tomasz Niecik?

Załączniki:
Are-you-fucking-kidding-me.jpg
Are-you-fucking-kidding-me.jpg [ 9.7 KiB | Przeglądane 9849 razy ]
1_I_Dont_Want_to_Live_on_This_Planet_Anymore-s500x282-295658-580.jpg
1_I_Dont_Want_to_Live_on_This_Planet_Anymore-s500x282-295658-580.jpg [ 32.83 KiB | Przeglądane 9849 razy ]

Autor:  Gregor [ 4 września 2012, o 22:49 ]

A miał być Eldo i jego fristajl :(

Obrazek

Autor:  LisuCFH [ 4 września 2012, o 23:01 ]

Może komuś się podoba jego twórczość, wcale nie przeczę. Sam go przesłuchałem, ale raczej by się z niego pośmiać. Dla mnie taki koncert na takiej imprezie..... oj słabo, słabo.

Autor:  siklerspiotr [ 5 września 2012, o 06:10 ]

Ogólnie w tym roku jakoś słabo z tą imprezą :( To już mogli sobie darować ją. Jestem ciekawy czy gdzieś można znaleźć informację ile ten gwiazdor zarobił na tym występie u nas.

Autor:  reflexes [ 5 września 2012, o 06:44 ]

Czy w naszym mieście nie ma kapeli, która może zagrać godzinny koncert? Przecież jest ich co najmniej kilka. Sprowadza się jakiegoś pajaca za grubą kasę zamiast dać szanse promocji naszym rodzimym, młodym i utalentowanym zespołom. Masakra.

Autor:  electro_nick [ 5 września 2012, o 06:58 ]

Dla tych co nie kojarzą... http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tomasz_Niecik

Autor:  Slay [ 5 września 2012, o 10:09 ]

Na tym koncercie ludzie będą się super bawić, będzie dużo małolatek w mini spódniczkach. O co wam chodzi, tutti fritti i wszystko jasne :D :D

Autor:  punky [ 5 września 2012, o 10:11 ]

To idziemy :D

Autor:  Darek [ 5 września 2012, o 10:54 ]

Slay napisał(a):
Na tym koncercie ludzie będą się super bawić, będzie dużo małolatek w mini spódniczkach. O co wam chodzi, tutti fritti i wszystko jasne :D :D

Przepraszam a czy będzie bunga-bunga?

Autor:  siklerspiotr [ 5 września 2012, o 11:56 ]

Darek napisał(a):
Slay napisał(a):

U burimistrza :)

Autor:  bowwer [ 5 września 2012, o 13:06 ]

Koncert pierwsza klasa!! MASAKRA! Szkoda czasu i pieniędzy.

Autor:  LisuCFH [ 5 września 2012, o 13:12 ]

siklerspiotr napisał(a):
Darek napisał(a):
Slay napisał(a):

U burimistrza :)

"Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie."

Autor:  BombeL1916 [ 5 września 2012, o 14:06 ]

Jakie szczęście, że nie będzie to na stadionie i nie muszę tego słuchać tak jak całego szajsu który przyjeżdża na dni Kwidzyna.

Autor:  Didi [ 5 września 2012, o 15:09 ]

Myślałam, że Kwidzyn ma prawa miejskie i to zobowiązuje :grin: Szkoda, że mnie nie będzie, bo doskonale się bawię przy takiej muzyce (serio).

Autor:  Darek [ 5 września 2012, o 15:13 ]

Didi napisał(a):
Myślałam, że Kwidzyn ma prawa miejskie .

Gadanie :D

Autor:  Didi [ 5 września 2012, o 15:18 ]

Darek napisał(a):
Didi napisał(a):
Myślałam, że Kwidzyn ma prawa miejskie .

Gadanie :D

Powtarzam, co słyszałam :)

Autor:  Darek2K [ 5 września 2012, o 15:41 ]

Tomasz Niecik? Nie rańcie mnie... :oops:

Autor:  Darek [ 5 września 2012, o 16:49 ]

Darek2K napisał(a):
Tomasz Niecik? Nie rańcie mnie... :oops:

Darek wolał byś Jerzego Połomskiego, a właściwie Jerzego Pająka :?:

Autor:  Darek2K [ 5 września 2012, o 16:50 ]

Prawie wszystko byłoby mniej tandetne od Tomasza, który pokazał "jak potrafi" śpiewać na żywo w "Mam talent".

Autor:  Darek [ 5 września 2012, o 16:52 ]

No co Ty. On tam leciał z playbacku :D

Autor:  Darek2K [ 5 września 2012, o 16:53 ]

Tak, i tylko 4 osiemnastki były prawdziwe :smile: :D .

Autor:  LisuCFH [ 5 września 2012, o 16:57 ]

Pójście na koncert tego kogoś, będzie ostatnią rzeczą, jaką zrobię, jeśli w akcie desperacji będę szukał jakiejś imprezy w tym czasie. :? Na szczęście potrafię się zorganizować i nie będzie mnie ciągnęło w tym czasie na miłosną. ;)

Autor:  Darek [ 5 września 2012, o 16:57 ]

Tak akurat, lekko przechodzone od 23 do 25 lat :D

Autor:  krzychoo [ 5 września 2012, o 17:25 ]

Taki gosciu to sie nadaje ale na impreze Dożynkową w Gardeji lub Nebrowie :D

Autor:  NOWY(L) [ 5 września 2012, o 17:44 ]

W Nebrowie tylko "Szury" !!!!!

Autor:  LisuCFH [ 5 września 2012, o 20:06 ]

Dożynki w tym roku będą w Sadlinkach, nie w Nebrowie, 9 września, ale mnie na tej imprezie nie będzie, bo w piątek mam wyjazd, a w poniedziałek powrót. Nawet nie wiem, co tam się będzie działo. ;>

Taki Niecik bardziej by pasował na dożynki niż jak na "Pożegnanie lata". Na dożynkach zawsze zleci się pełno amatorów tańca po tanich winach i miłośników disco polo. ;)

Autor:  Michał [ 5 września 2012, o 20:19 ]

Zdaje się, że Panowie i Panie nie wyłapaliście głębszego sensu tej imprezy. Jej myślą przewodnią jest hasło "koń by się uśmiał". Miłosna nie przyciąga jakoś tłumów, więc chociaż zwierzyna niech ma coś z tego.

Autor:  drosik [ 5 września 2012, o 20:30 ]

Michał napisał(a):
Zdaje się, że Panowie i Panie nie wyłapaliście głębszego sensu tej imprezy. Jej myślą przewodnią jest hasło "koń by się uśmiał". Miłosna nie przyciąga jakoś tłumów, więc chociaż zwierzyna niech ma coś z tego.

Chyba pora dorobić przycisk "Lubię to" ;)

Autor:  NOWY(L) [ 5 września 2012, o 20:36 ]

Cytuj:
Chyba pora dorobić przycisk "Lubię to" ;)

Popieram.

Autor:  LisuCFH [ 5 września 2012, o 20:37 ]

Zgadzam się z Drosikiem. Podczas rozmowy o tym, co ma być na tej imprezie, a co nie, padnie kilka ciekawych sentencji. ;) Tak myślę. :P

Autor:  Progi [ 5 września 2012, o 23:26 ]

Co oni wymyslili....

a za rok będą Bracia Figo Fagot -> http://www.youtube.com/watch?v=KaOEVHQoHzM

Autor:  stardust [ 6 września 2012, o 20:06 ]

Będę ...BĘdę...BĘDĘ !!! :D Tomasz Niecik , trzeba uzbroić organizm w sporą dawkę % :lol: :lol:

Autor:  NOWY(L) [ 6 września 2012, o 20:49 ]

A ja stawiam jedno zasadnicze pytanie :!:
Ekolodzy.Gdzie jesteście :?:
Czy sprawdziliście jaki wpływ na konie ze stadniny będzie miał występ tego utalentowanego młodego artysty :!: :?:

Autor:  MACIEKZB [ 6 września 2012, o 20:57 ]

NOWY(L) napisał(a):
A ja stawiam jedno zasadnicze pytanie :!:
Ekolodzy.Gdzie jesteście :?:
Czy sprawdziliście jaki wpływ na konie ze stadniny będzie miał występ tego utalentowanego młodego artysty :!: :?:
NOWY(L), co tam na konie a na ludzi?! :shock:
:D

Autor:  Lilith [ 6 września 2012, o 21:11 ]

Jo tam, marudzicie, że wiocha a dacie w palnik i pójdziecie w tango. :D

Ja, tak jak Didi, świetnie bawie się przy tego typu prymitywnej muzyce.

Autor:  Darek [ 6 września 2012, o 21:25 ]

Lilith napisał(a):
świetnie bawie się przy tego typu prymitywnej muzyce.

Zaraz prymitywnej, rap to jest dopiero prymityw :D

Autor:  Didi [ 6 września 2012, o 22:32 ]

Możemy się śmiać, że wieś tańczy i śpiewa, ale prawda jest taka, że na weselach, ci co najbardziej disco-polo gardzą, najlepiej znają teksty takich przebojów jak "Jesteś szalona" i "Majteczki w kropeczki". :) Jak gościu będzie jechał z playbacku, to zabawa będzie przednia. Oczywiście po alkoholowym znieczuleniu :grin: Szkoda, że nie zaprosili Akcentu. Wokalista z fryzurą na kometę (z przodu krótko, z tyłu długo) zawsze robił na mnie piorunujące wrażenie :wink:

Autor:  LisuCFH [ 6 września 2012, o 23:00 ]

Muszę niestety obalić Twoją teorię, bo osobiście nie trawię disco-polo i nie znam tekstów utworów i ich nie śpiewam. ;) Jak już się bawić, to przy takich hitach jak ten. ;)

Przynajmniej są żywe instrumenty, a nie 3 akordy, darcie mordy z konsolety. ;)

Autor:  EdiKris [ 7 września 2012, o 08:31 ]

Ja zmieniając temat zapraszam na aukcję charytatywną:

Aukcja 2012 zostanie przeprowadzona w bieżącym roku w miesiącu wrześniu na Imprezie Plenerowej z Okazji Zakończenia Lata.
-Jako nagrodę w licytacji potwierdzamy udział zwycięzcy w jednej audycji Lista Przebojów, prowadzonej przez Pana Marka Niedźwieckiego (termin do ustalenia, z uwzględnieniem planów urlopowych Pana Marka oraz ramówki Trójki). Udział w Liście widzielibyśmy następująco: około 1h pobyt w reżyserce podczas jednej z List prowadzonych przez Pana Marka Niedźwieckiego, obserwowanie jak powstaje Lista, wizyta w studiu emisyjnym, przedstawienie przez Pana Marka zwycięzcy licytacji akcji, rozmowa ze zwycięzcą na antenie, zapowiedź piosenki z notowania Listy, pozdrowienia na antenie.

- koszulka z autografami koszykarzy Polfarmy Starogard Gdański

- Polski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością przekaże piłkę z podpisami członków sztabu szkoleniowego (Franciszek Smuda, Jacek Zieliński, Hubert Małowiejski, Jacek Kazimierski, Tomasz Rząsa).

- Album z autografem Krzysztofa Hołowczyca

- materiały promocyjne z autografami Roberta Lewandowskiego

- Srebrne spinki do koszuli dar Premiera RP Donalda Tuska,

- Prezydent RP niespodzianka

- Aleksander Kwaśniewski niespodzianka

- Prof Bartoszewski niespodzianka

- Kolacja w Pensjonat Miłosna

- Marcin Gortat Niespodzianka

- Czesław Lang niespodzianka

Autor:  drosik [ 7 września 2012, o 21:00 ]

EdiKris napisał(a):
Ja zmieniając temat zapraszam na aukcję charytatywną:

Aukcja 2012 zostanie przeprowadzona w bieżącym roku w miesiącu wrześniu na Imprezie Plenerowej z Okazji Zakończenia Lata.
-Jako nagrodę w licytacji potwierdzamy udział zwycięzcy w jednej audycji Lista Przebojów, prowadzonej przez Pana Marka Niedźwieckiego (termin do ustalenia, z uwzględnieniem planów urlopowych Pana Marka oraz ramówki Trójki). Udział w Liście widzielibyśmy następująco: około 1h pobyt w reżyserce podczas jednej z List prowadzonych przez Pana Marka Niedźwieckiego, obserwowanie jak powstaje Lista, wizyta w studiu emisyjnym, przedstawienie przez Pana Marka zwycięzcy licytacji akcji, rozmowa ze zwycięzcą na antenie, zapowiedź piosenki z notowania Listy, pozdrowienia na antenie.

- koszulka z autografami koszykarzy Polfarmy Starogard Gdański

- Polski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością przekaże piłkę z podpisami członków sztabu szkoleniowego (Franciszek Smuda, Jacek Zieliński, Hubert Małowiejski, Jacek Kazimierski, Tomasz Rząsa).

- Album z autografem Krzysztofa Hołowczyca

- materiały promocyjne z autografami Roberta Lewandowskiego

- Srebrne spinki do koszuli dar Premiera RP Donalda Tuska,

- Prezydent RP niespodzianka

- Aleksander Kwaśniewski niespodzianka

- Prof Bartoszewski niespodzianka

- Kolacja w Pensjonat Miłosna

- Marcin Gortat Niespodzianka

- Czesław Lang niespodzianka

I to jest powód, dla którego warto wybrać się na imprezę!

Autor:  kammo [ 8 września 2012, o 13:55 ]

Didi napisał(a):
Możemy się śmiać, że wieś tańczy i śpiewa, ale prawda jest taka, że na weselach, ci co najbardziej disco-polo gardzą, najlepiej znają teksty takich przebojów jak "Jesteś szalona" i "Majteczki w kropeczki". :) Jak gościu będzie jechał z playbacku, to zabawa będzie przednia. Oczywiście po alkoholowym znieczuleniu :grin: Szkoda, że nie zaprosili Akcentu. Wokalista z fryzurą na kometę (z przodu krótko, z tyłu długo) zawsze robił na mnie piorunujące wrażenie :wink:

ale czy hipodrom na Miłosnej to jest weselny parkiet? Komuś coś się pomyliło przy organizacji tej imprezy. Tym bardziej, że ten cały Niecik to tani(chyba- wówczas plus dla włodarzy), mało znany aktorzyna-pajac(piosenkarzem go trudno nazwać). Poziom artyzmu w jego wykonaniu jest niższy od poziomu dna Rowu Mariańskiego. Teksty o dupczeniu i laskach na pewno spodobają się wszystkim. Obowiązkowo zejdzie się tam kwiat polskiej reformy szkolnictwa z 1999 roku. Wierzę, że ludzie z nieskrzywionym gustem muzycznym sobie odpuszczą taką siarę. Chociaż u nas w mieście panuje pewna zasada, którą się kiedyś kierowałem zanim wyniosłem się z Kwidzyna- idź wszędzie, gdzie coś się dzieje. Kogo oni chcieli uszczęśliwić taką muzyką? Nie piszcie, że -jak nic nie ma to ludzie narzekają a jak coś włodarze zorganizują to też jest źle- bo byłoby lepiej gdyby zagrały np. nasze kwidzyńskie zespoły, dać im możliwość pogrania trochę częściej. Z resztą co roku włodarze organizowali artystów na poziomie, dla każdego, a teraz nadepnęli na g***o.

p.s nie przeczę, że disco-polo nie jest dobrą muzyką. JEST, ale zależy w czyim wykonaniu, liczy się przesłanie piosenki i okoliczności w jakich można się pobawić. Wesele- jak najbardziej.

Autor:  siklerspiotr [ 11 września 2012, o 07:33 ]

Przeglądając plany imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w naszym mieście, odkryłem że w weekend 22-23 września odbędą się aż trzy imprezy. Wszystkie imprezy odbędą się na miłosnej.

Pierwszą imprezą są Biegi na orientację. Zawody będą trwały trzy dni 21-23 września.
Więcej informacji o zawodach: http://www.kwidzyn.pl/portal.php?aid=ne ... 06ce3cc4ef

Druga impreza to Skandia Maraton Lang Team 2012. Zawody odbędą się 22 września od godziny 11 na Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych „Miłosna”. Będzie to ostatnia finałowa edycja wyścigów rowerowych.
Więcej info tutaj : http://www.kwidzyn.pl/portal.php?aid=ne ... d892d68d6c

No i ostatnią imprezą jest wspomniane już Zakończenie lata. Impreza odbędzie się 23 września również na miłośnej . Zwieńczeniem całej imprezy będzie koncert Tomasza Niecika.
Więcej info tutaj : http://kck.ckj.edu.pl/aktualnosci/2012- ... e_lata.jpg

Autor:  drosik [ 11 września 2012, o 12:14 ]

To ja dorzucę jeszcze Święto powideł, ale w Nebrowie :D

Autor:  drosik [ 11 września 2012, o 15:40 ]

I jeszcze Prabuty ;) II Zlot Miłośników Lotnictwa http://www.prabuty.com/ii-zlot-milosnikow-lotnictwa/

Autor:  kammo [ 11 września 2012, o 21:32 ]

drosik napisał(a):
Święto powideł, ale w Nebrowie

i tam mile widziany byłby Pan Tomasz Niecik

Autor:  krzyzak [ 11 września 2012, o 22:02 ]

kammo napisał(a):
drosik napisał(a):
Święto powideł, ale w Nebrowie

i tam mile widziany byłby Pan Tomasz Niecik

Znam wielu ludzi z Nebrowa, mam tam nawet kilku przyjaciół.
Oni naprawdę znają się nie tylko na muzyce, dlatego nie obrażaj Ich. :evil:

A tak poważnie, jeżeli chodzi o występ tego pana.
Ja nie wiem czy organizatorzy imprezy "Pożegnania Lata", chcieli zakpić z nas,
obrazić nas, czy zrobić sobie z nas wszystkich jaja.

Jak myślicie?

Moim zdaniem, jeżeli temu panu jeszcze za ten jego występ się zapłaci, z naszej miejskiej kasy jakieś pieniądze, to powinno się komuś solidnie za to oberwać.

Autor:  kammo [ 11 września 2012, o 22:45 ]

krzyzak napisał(a):
Znam wielu ludzi z Nebrowa, mam tam nawet kilku przyjaciół.
Oni naprawdę znają się nie tylko na muzyce, dlatego nie obrażaj Ich. :evil:

chodziło mi tylko o stereotypowe porównanie do wiejskiej kultury, skąd ta muzyka się wywodzi :wink: edit: a przynajmniej ze wsią się kojarzy :)

Autor:  reflexes [ 12 września 2012, o 06:08 ]

Cytuj:
Moim zdaniem, jeżeli temu panu jeszcze za ten jego występ się zapłaci, z naszej miejskiej kasy jakieś pieniądze, to powinno się komuś solidnie za to oberwać.

Zapłaci zapłaci i to wcale nie mało. Tomasz Niecik jest w tej chwili najbardziej rozchwytywaną gwiazdą disco polo. Chwalił się jakiś czas temu, gdzieś w telewizorze, że go w branży nie lubią, bo bierze za koncert więcej niż starzy wyżeracze. A tak dla ciekawych poziomu tego gościa polecam http://tvnplayer.pl/programy-online/kub ... ,5182.html

Autor:  punky [ 12 września 2012, o 08:13 ]

O cholera aż pójdę go zobaczyć

Autor:  kadzimiedz [ 12 września 2012, o 09:36 ]

:573:

Chociaż z oportunisty ładnie się wymiksował.

Załączniki:
1310480585093.jpg
1310480585093.jpg [ 34.77 KiB | Przeglądane 5593 razy ]

Autor:  siklerspiotr [ 13 września 2012, o 06:14 ]

A tutaj dokładny program imprezy :

http://www.kwidzyn.pl/portal.php?aid=ne ... 07bbfd8d10

Autor:  kapec [ 13 września 2012, o 06:40 ]

krzyzak napisał(a):
A tak poważnie, jeżeli chodzi o występ tego pana.
Ja nie wiem czy organizatorzy imprezy "Pożegnania Lata", chcieli zakpić z nas,
obrazić nas, czy zrobić sobie z nas wszystkich jaja.

A dlaczego uzurpujesz sobie prawo do wyciagania takich osadow? Uwazasz sie za lepszego, bo nie sluchasz disco polo?
Popatrz
http://www.youtube.com/watch?v=2x9vtpsAwNI
Cos mi sie zdaje, ze na brak frekfencji ta "gwiazda" nie narzeka, wiec skoro mozna wywalac kase na zatrudnianie do konferansjerki watpliwej jakosci gwiazdy, jak to czasem bywa na naszych imprezach, to dlaczego nie moza dac troche radosci z ogladniecia "topowej obecnie gwiazdy disco polo" tym, ktorzy tej muzyki sluchaja.
Myslisz, ze nie ma takich? Ze ten rodzaj muzyki wzial sie znikad i gwiazdy rowniez? To podobnie jak z Kaczynskim - niby nikt na niego nie glosowal a prezydentem zostal.

Autor:  Piotr_J [ 13 września 2012, o 08:06 ]

Kapec, fajne porównanie - Krasnopol (wieś, 1300 mieszkańców na głębokiej, wschodniej ścianie). Właśnie stamtąd wróciłem. Ciekawe dlaczego w Grajewie przy wjeździe stoją wielkie tablice - "Grajewo przeprasza za Niecika"? :D

Moje luźne myśli:
1. Gdzie jest Powiatowy Lekarz Weterynarii - męczenie koni powinno być karane z całą surowością.
2. Komuś bardzo zależy na udupieniu aukcji Rodziny Ediego. Przecież pijane małolaty nie będą licytować niespodzianki od prof. Bartoszewskiego!
3. Nasze władze koniecznie chcą oswoić mieszkańców Bądek przed kolejną próbą wcielenia wsi do miasta. Jakiś wabik musi być.
4. Dobrze, że ten "koncert" będzie w innym dniu, niż Skandia, bo byłby obciach na całą Polskę, a tak tylko koni żal.

Autor:  krzyzak [ 13 września 2012, o 08:52 ]

kapec napisał(a):
A dlaczego uzurpujesz sobie prawo do wyciagania takich osadow? Uwazasz sie za lepszego, bo nie sluchasz disco polo?

Broń Boże!!
Nic sobie nie uzurpuję. To jest po prostu mój osąd -moje zdanie!
Wolno mi??? Czy nie??:)

kapec napisał(a):

Chyba mnie przekonałeś. :581: :580: :shock:

:grinka:

Piotr_J napisał(a):
tylko koni żal.

Dobre!! :one:
:grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  kapec [ 13 września 2012, o 09:14 ]

Ostatnimi czasy patrzac na widownie plenerowych imprez miejskich stwierdzam z cala stanowczoscia, ze target pod taki koncert w miescie i okolicach mamy odpowiedni. Frekfencja pokaze, czy sie myle.
Wielbiciele disco polo tez moga sie burzyc, ze w Kwidzynie zamiast ich faworytow gra np. Kobranocka (wiem, slabe porownanie, bo kasa na to szla od prywatnych instytucji a nie z miasta). Ilu z was na tym koncercie bylo, sluchalo, bawilo sie? Tez slaby zespol, wiem. No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata? Obojetnie - zespol, kabaret, kolo gospodyn wiejskich, kolko rozancowe, obojetnie. Kto?

Autor:  MACIEKZB [ 13 września 2012, o 09:43 ]

kapec napisał(a):
Ostatnimi czasy patrzac na widownie plenerowych imprez miejskich stwierdzam z cala stanowczoscia, ze target pod taki koncert w miescie i okolicach mamy odpowiedni. Frekfencja pokaze, czy sie myle.
Wielbiciele disco polo tez moga sie burzyc, ze w Kwidzynie zamiast ich faworytow gra np. Kobranocka (wiem, slabe porownanie, bo kasa na to szla od prywatnych instytucji a nie z miasta). Ilu z was na tym koncercie bylo, sluchalo, bawilo sie? Tez slaby zespol, wiem. No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata? Obojetnie - zespol, kabaret, kolo gospodyn wiejskich, kolko rozancowe, obojetnie. Kto?
U2, Madonna, Scorpions... Oczywiście za darmo i dla każdego widza obowiązkowo miejsce pod sceną :D

Autor:  beata2810 [ 13 września 2012, o 09:52 ]

Ja bym dodala jeszcze Led Zeppelin i Marillion ;).Nie musze stac w poblizu sceny ;).

Autor:  Piotr_J [ 13 września 2012, o 09:56 ]

Taaak, a mi wystarczyłby np. zespół HEX:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4Wx7DYtls#!

Jak widać, są dobrzy dla TVP1, ale w Kwidzynie nie mają się gdzie podziać. Koncerty w Warce, to trochę za mało. Szkoda, że miasto nie chce wykorzystać ich potencjału.

Przy okazji najbliższy koncert HEX:
21.09.2012 godz. 21:30
Kwidzyn - koncert w Piwiarni WARKA

Autor:  krzyzak [ 13 września 2012, o 09:57 ]

kapec napisał(a):
No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata? Obojetnie - zespol, kabaret, kolo gospodyn wiejskich, kolko rozancowe, obojetnie. Kto?

Ktoś taki, który by koniom nie zaszkodził! ;)

Autor:  Darek2K [ 13 września 2012, o 11:51 ]

Red Hot Chili Peppers, Kings of Leon, Pearl Jam...albo może Cypress Hill na przykład.

Autor:  MACIEKZB [ 13 września 2012, o 11:56 ]

krzyzak napisał(a):
kapec napisał(a):
No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata? Obojetnie - zespol, kabaret, kolo gospodyn wiejskich, kolko rozancowe, obojetnie. Kto?

Ktoś taki, który by koniom nie zaszkodził! ;)

A po co nam konie jak tak mało ludzi przychodzi na zawody? Zlikwidować! ;)

Autor:  punky [ 13 września 2012, o 12:39 ]

kapec napisał(a):
No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata?

Całkiem szczerze zespół Boys :D

Byłem parę lat temu (chyba 2004r) na Kortowiadzie i Boysi występowali przed takimi jak Vavamuffin, Kult, Hey i Łzy.
Szacuje się że na Boysach było około 50 tys widzów - studentów (ten kto studiował w Olsztynie wie że na Kortowo lokalni nie zaglądają) na pozostałych kapelach już o połowę mniej.
Poza tym "Biba rzondzi" :D

Autor:  anduel [ 13 września 2012, o 21:45 ]

No cóż jakie lato, taki koncert.
Poza tym mamy kryzys i ja tam nie zapraszałbym nikogo za kasę. Mamy w Kwidzynie parę kapel, które miałyby okazję pokazać się publicznie a jeśli miasto ma za dużo pieniędzy to mogłoby je wydać na swojaków i tym samym zrealizować postulat "Kupuj w Kwidzynie" ponoć tak bliski włodarzom.

Autor:  drosik [ 15 września 2012, o 18:34 ]

punky napisał(a):
kapec napisał(a):
No dobra, inne pytanie. W takim razie kto? Kto powinien w Kwidzynie wystapic na takim zakonczeniu lata?

Całkiem szczerze zespół Boys :D

Byłem parę lat temu (chyba 2004r) na Kortowiadzie i Boysi występowali przed takimi jak Vavamuffin, Kult, Hey i Łzy.
Szacuje się że na Boysach było około 50 tys widzów - studentów (ten kto studiował w Olsztynie wie że na Kortowo lokalni nie zaglądają) na pozostałych kapelach już o połowę mniej.
Poza tym "Biba rzondzi" :D

O tak, to była chyba najbardziej udana Korotowiada na jakiej byłem!!

Autor:  krzychoo [ 24 września 2012, o 15:29 ]

No i jak Tomasz Niecik bo z tego co widziałem kawałek na Kwidzyńskiej kablówce to była żenada :oops:

Autor:  LisuCFH [ 24 września 2012, o 17:13 ]

Nie byłem, nie wiem co tam się działo, ja w tym czasie robiłem sobie trening. ;)

Autor:  NOWY(L) [ 24 września 2012, o 17:44 ]

To w końcu żenada grała czy ten cały Niecik ?? :)

Autor:  krzychoo [ 24 września 2012, o 18:10 ]

NOWY(L) napisał(a):
To w końcu żenada grała czy ten cały Niecik ?? :)

Tomasz Niecik psełdonim Żenada hehe

Autor:  NOWY(L) [ 24 września 2012, o 18:15 ]

To jakaś mega gwiazda jak ma "psełdonim " :)

Autor:  krzychoo [ 24 września 2012, o 18:26 ]

NOWY(L) napisał(a):
To jakaś mega gwiazda jak ma "psełdonim " :)

Nie trzeba byc gwiazdą zeby miec psełdonim............

Autor:  wojtaskw [ 24 września 2012, o 22:46 ]

właśnie wróciłem z tyrki i włączyłem tv kwidzyn ! brak mi słów do opisu :O !!! normalnie to pedofilów izoluje się od społeczeństwa ! a nasze miasto ??? zaprasza takie szumowiny rozporządza naszymi pieniędzmi i jeszcze nazywa kogoś takiego " KRÓLEM " :570: porażka po całości :567:

Autor:  dzajant [ 26 czerwca 2014, o 20:48 ]

Na stronie Natalii Szroeder jest info o jej koncercie 30 sierpnia u Nas w GKW, wiec wypada na pożegnanie lata

Autor:  bowwer [ 29 czerwca 2014, o 11:51 ]

to zapowiada się kolejne kiepskie zakończenie lata

Strefa czasowa: UTC + 1