Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 12:36 
Offline

Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 16:55
Posty: 17
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam serdecznie,

Jestem jednym z organizatorów zeszłorocznego koncertu zespołu LUXTORPEDA i teraz chciałbym wysłuchać głosu ludzi :)
Co postarać się zrobić w tym roku? W grę wchodzą dwie imprezy (pierwsza kwiecień/maj klubowa - tym razem nie WEIS ^^), druga to prawdopodobnie zakończenie lata (miłosna/hala przy ul. wiejskiej). Co byście proponowali aby zaprosić do Kwidzyna i postarać się podjąć rozmowy? Nasze pomysły były m.in. 52 dębiec (hip-hop), Maleo Reggae Rockers (reggae), Strachy na Lachy (rock), ale czekamy także na Wasze sugestie, także.... do dzieła! :)

Pozdrawiam,
Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 12:46 
Wiem,wiem że zaraz pojadę fest po bandzie,ale......mi się marzy Sabaton . :oops: :oops:
<Tryb marzeń off>


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 12:50 
Offline

Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 16:55
Posty: 17
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) napisał(a):
Wiem,wiem że zaraz pojadę fest po bandzie,ale......mi się marzy Sabaton . :oops: :oops:
<Tryb marzeń off>


Jasne że wspaniale by było zaprosić Sabaton lub zespół takiego pokroju, jednak w tym roku i pewnie przez najbliższych kilka lat nie uda nam się zebrać takiego budżetu :(
Musimy myśleć bardziej realnie, a nie sugerować się marzeniami :567:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:01 
Wiem,wiem.
To tylko marzenia panie...... :wink:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Rozumiem, że pomysł z 52 Dębiec pochodzi z zamiłowania do Luxtorpedy ?

Jeśli chodzi o rapsy to tylko klub (na Wiejskiej gimby i hipsterzy przecież nie kupią browara, na którym klub zarabia podczas koncertu).

Sokół rusza w drugą trasę promującą CBP, tym razem z Włodim. Myślę, że zainteresowanie byłoby duże.
Kilka moich propozycji to: Sokół, Peja, VNM, Pono, JWP, Eldo.


A gimby i tak pójdą na B.R.O. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:15 
Offline

Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 16:55
Posty: 17
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gregor, nie chodzi o to że 52 z zamiłowania do Luxtorpedy. Ma to być taki mniejszy festiwal oparty na pozytywnym przekazie mniej znanych zespołów hip hopowych. Ma być na nim sporo młodzieży licealnej oraz gimnazjalnej, a zwieńczeniem takiej imprezy ma być koncert gwiazdy. Po rozważaniach stwierdziliśmy że chyba nikt nie ma mocniejszego przekazu i wartościowszych tekstów niż 52 Dębiec. Oczywiście moge się mylić, to jest moja opinia, a ja nie siedzę w hip hopie :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:23 
Znawcy HH proszeni są o nie ukrzyżowanie kolegi.
Napisał wyraźnie,że się nie zna. :grin:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:49 
HH tak średnio słucham ale na 52 Dębiec z chęcią pójdę.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 13:52 
Nie oszukujmy się.Ludzie przyjdą "nawet " na 52 dębiec.
Ale Sokół,Pono,JWP to by był hit. :!:
Osobiście jeszcze widziałbym Zjednoczony Ursynów 8)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 14:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Te trzy propozycje Diablona są ok, reszta jest po prostu czerstwa-ileż można słuchać nawołań do stosunków z policją? Cała reszta to już dinozaury hip hopu-prawie 40 latkowie z dobrym przekazem dla gimnazjalistów. elo ziooooom!

-- 26 lut 2013, 2013 15:20 --

A sama nazwa JWP nic Ci nie mówi? O czym mogą nawijać goście z grupy o takiej nazwie? Sokół-rocznik 1977, Pono i Peja rocznik 1976. Peja-utwór 997 za co miał sprawę o nawoływanie do zabijania policjantów, przy okazji sam 52 Dębiec też ma w zanadrzu znany utwór w tym samym temacie...

EDIT: w międzyczasie widzę że Gregor usunął swój post...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kamil Bednarek z ekipą mógłby przyciągnąć młodzież na festiwal. Sam Kamil chyba nie jest pazerny na kasę. Lubi dobre inicjatywy, a takim byłby ten festiwal promujący młodych artystów i bez sprzedawanego na koncertach alkoholu.
Podobny festiwal odbył się w Nowym Dworze Gdańskim: http://forum.pomorska.pl/marshland-fest ... i-t131557/

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 14:54 
Offline

Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 16:55
Posty: 17
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
chester, wszystko fajnie, tylko że akurat w tym roku ten projekt zakłada muzykę HH :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
DIABLON napisał(a):
chester, wszystko fajnie, tylko że akurat w tym roku ten projekt zakłada muzykę HH :D

Sam podałeś dla przykładu Maleo :)

Jak hip hop to Sokół i Pono, ewentualnie Borixon, Grubson, Pezet. A hip hopowy festiwal corocznie odbywa się w Giżycku: http://www.students.pl/kultura/details/ ... tiwal-2013

Możecie stworzyć ankietę w szkołach (lub na fejsie :) )z pytaniem kogo chcieliby zobaczyć na koncercie w Kwidzynie z podaniem kilku waszych typów i propozycją ankietowanego.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Sławek, z którego roku jest utwór 997 ? Nie wiem gdzie Ty się zatrzymałeś, ale chyba właśnie w '96, z którego pochodzi utwór, skoro dla Ciebie większość nowych płyt hip hopowych nadal nawiązuje do stosunków z policją.

Oceniasz ekipę po ksywie ? Proszę Cię..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koncerty
PostNapisane: 26 lutego 2013, o 15:19 
Offline

Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 16:55
Posty: 17
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
chester napisał(a):
DIABLON napisał(a):
chester, wszystko fajnie, tylko że akurat w tym roku ten projekt zakłada muzykę HH :D

Sam podałeś dla przykładu Maleo :)

Jak hip hop to Sokół i Pono, ewentualnie Borixon, Grubson, Pezet. A hip hopowy festiwal corocznie odbywa się w Giżycku: http://www.students.pl/kultura/details/ ... tiwal-2013

Możecie stworzyć ankietę w szkołach (lub na fejsie :) )z pytaniem kogo chcieliby zobaczyć na koncercie w Kwidzynie z podaniem kilku waszych typów i propozycją ankietowanego.


Projekt w kwietniu/maju, zakłada parę mało znanych hip hopowych zespołów + jakąś gwiazdę na zakończenie festiwalu. Maleo i Strachy na Lachy (lub coś w tym stylu), to jest projekt wakacyjno/jesienny =)
Chyba gdzieś to pisałem wyżej.

P.S. Ankietę mówisz? :> Pamiętaj że mamy ograniczony budżet, a dam mały przykład że np. Hemp Gru (z którym swoją drogą też były prowadzone rozmowy) bierze ponad dwa razy tyle co cały zespół 52Dębiec :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.