Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 28 kwietnia 2014, o 21:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Drosik mam sporo zdjęć z CC 2011, były tłumy wobec tegorocznej mizerii(tak na oko 10Xwięcej). Zaś co dotyczy ruchu na moście, to jak na taką budowlę jest naprawdę bardzo mizerny, za to na DK 55 zajebiaszczy, tak więc nie wszystko widzę w jedną stronę. To co było, jest lepsze od tego co mamy obecnie, a to co ilościowo jest lepsze obecnie, niekoniecznie służy społeczeństwu, ale to temat na zupełnie inną opowieść. Forum przysypia, bo...............? Na pewno nie wyczerpała się formuła, wszystkie miasta czymś żyją. Od pewnego czasu nie ma obowiązku trzymać linię partii przewodniej - chyba że czegoś nie wiem. Powinno się pisać o tym co jest fajne i nie fajne, można się sprzeczać na pewnym poziomie, zaprzeczanie oczywistym faktom jest zwykłym trollingiem - kto to robi - zdaję się administratorzy tego serwisu - gratulacje.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 29 kwietnia 2014, o 07:56 
anduel napisał(a):
Drosik mam sporo zdjęć z CC 2011, były tłumy wobec tegorocznej mizerii(tak na oko 10Xwięcej).
CC z 2011 miały trochę inny wymiar bo rozszerzone były o Puchar Polski MTX, co jest chyba najbardziej widowiskowe i skupia kibiców w jednym miejscu a nie na całej rozciągłości trasy rajdu typu cross czy enduro. Byłeś na CC 2012 i 2013? Ale przyznaję Ci rację, niezaprzeczalny błąd organizatora, że nie ogłaszał się w ogólnopolskiej telewizji i radiu a już skandalem jest, że nikt nie poinformował Cię osobiście. Przecież te plakaty na mieście, infornacje w kalendarzu.e-kwidzyn, fejsie i stronach "branżowych" to jakaś miernota.
Cytuj:
Zaś co dotyczy ruchu na moście, to jak na taką budowlę jest naprawdę bardzo mizerny, za to na DK 55 zajebiaszczy, tak więc nie wszystko widzę w jedną stronę. To co było, jest lepsze od tego co mamy obecnie, a to co ilościowo jest lepsze obecnie, niekoniecznie służy społeczeństwu, ale to temat na zupełnie inną opowieść
Nie wiem jaki jest ruch na DK55 bo już nią nie jeżdżą. Jeśli Ty jeździsz DK55 do Gdańska to... gratuluję. Rozumiem, że powinno się społeczeństwo zmusisz do korzystania z tego co społeczeństwu zostało dane. A najlepiej jakby postawili most do IP i okolicznych firm to byłbyś szczęśliwy.
Cytuj:
Forum przysypia, bo...............? Na pewno nie wyczerpała się formuła, wszystkie miasta czymś żyją. Od pewnego czasu nie ma obowiązku trzymać linię partii przewodniej - chyba że czegoś nie wiem. Powinno się pisać o tym co jest fajne i nie fajne, można się sprzeczać na pewnym poziomie, zaprzeczanie oczywistym faktom jest zwykłym trollingiem - kto to robi - zdaję się administratorzy tego serwisu - gratulacje.
Według Ciebie forum przysypia bo... bo co? Nie znajdujesz równych sobie narzekaczy i zrzęd forumowych tutaj? Brakuje Ci dyskusji(czyt. kótni) na tematy, które wywołujesz i jak ktoś już zauważył mógłbyś "ponarzekać" na wszystko, na władze, nawet te forumowe? Tematy, które wywołujesz są tylko Twoim subiektywnym wrażeniem, zwykle dryfującym w stronę polityki. A może o czymś nie wiem... może trzymasz linię partii, która bardzo chciałaby być przewodnia jak to było w odległych czasach kiedy 100% społeczeństwa było z tego powodu szczęśliwe(oczywiście według tej partii). A co do trollowania, myślę, że swoim narzekaniem, wywoływaniem dyskusji, w których kłócisz się pomimo, że nie administratorzy ale inni forumowicze myślą inaczej to chyba... wyczerpuje definicję trollowania. Hmm... zaraz... no właśnie! Czyżby zbliżały się wybory samorządowe? Jakaś kampania negatywna... i zobaczymy Cię na listach kandydatów na Radnych? :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 29 kwietnia 2014, o 15:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB dał odpór!
Na trasie wyścigu jakoś ludzi nie widziałem w ogóle, w 2011 było MTX to fakt, skoki z ramp jako ozdobnik imprezy - i owszem. Była też szeroka informacja o tym, teraz niby też ale tak jak mówię, dowiedziałem się dopiero jadąc do Grudziądza. Z tym miastem poruszyłem sprawę DK-55, ilość ciężarówek jaka nią jeździ przewyższa tą jak jest na DK-91 a często jeżdżąc do Gdańska A1 tyle ich nie widzę co tutaj. W ubiegłym roku na ogólnokrajowych portalach informacyjnych podano że w Nowym Dworze, Malborku, Kwidzynie, Gardei i Grudziądzu W lipcu ubiegłego roku staną bramki Viatoll i jakoś nie stanęły. Do Grudziądza przez most to przynajmniej 20km więcej i albo się nadłoży drogi i czasu, albo jedzie DK-55 bacznie obserwując wyczyny TIR-owców. Co do formuły forum to jest ona wolna, kto chce ten narzeka, komu cudnie to chwali wszystko i wszystkich, mam wrażenie że gdybym nie narzekał to nie byłoby dyskusji, tylko byśmy pisali gdzie otwarto nowy lumpek czy też lombard, albo też czy pizza z tego lokalu czy tamtego ma konsystencję właściwą czy może z niej ser spływa . Nie przeceniam swojej roli, coraz rzadziej coś mi się chce. Nie chcę należeć do partii która kiedyś była przewodnia, nie zamierzam kandydować na radnego ani nie mam żadnych innych grzesznych zachcianek. Wszystko to z jednej przyczyny - towarzystwa, zarówno tu jak i tam.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 29 kwietnia 2014, o 21:33 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
coraz rzadziej coś mi się chce

Do dawania odporu też jakby coraz mniej chętnych...

...co nie napawa optymizmem, jeżeli komuś dobro forum leży na sercu...

...i co (mój defetyzm spowodowany brakiem optymizmu. Lub zupełnie na odwrót) powinno się teraz spotkać ze zdecydowanym odporem forumowych strażników optymizmu...

...bo jak już tym wszystkim pesymistom zabraknie tych dających odpór ich niezdrowym skłonnościom, to pesymistom prawdziwa biada. A nie tylko udawana.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 13:04 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A ja się cieszę. :)

Cieszę się z małego ruchu na moście, bo do Gdańska teraz można w godzinkę. ;)
Cieszę się też z małej frekwencji kibiców, bo nie trzeba się było przepychać do taśmy i górka była słabo okupowana. :D

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 15:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A ja się cieszę, że Ty się cieszysz ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 16:00 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
A ja się cieszęęęęę :)


....bo mam taki dobry sernik i na pewno nie pójdzie w boczki :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 16:26 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2133
Płeć: Mężczyzna
A mnie żonka upiekła jeszcze lepszy jabłecznik , pychota :P ! i cieszę się , że Wy się cieszycie :) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 stycznia 2010, o 22:28
Posty: 964
Lokalizacja: 3 city
Płeć: Mężczyzna
10 lat w UE.
25 lat bez komuny.
Nie mówie że jest idealnie . Nigdzie nie jest idealnie.
Jak mówił klasyk : są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Z tych powodów a także z innych przypominam piosenkę sprzed lat czterdziestu. :grin:



Miłego długiego weekendu życzę wszystkim.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 21:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwietnia 2012, o 06:11
Posty: 194
Lokalizacja: Gdańsk, Kwidzyn, Prabuty...
Płeć: Mężczyzna
Piotr_J napisał(a):
Cieszę się z małego ruchu na moście, bo do Gdańska teraz można w godzinkę. ;)


Dokładnie :wink:

_________________
http://kancelaria-urbanowicz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 22:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No tak w godzinkę i kwadransik, tak żeby nie łamać prawa.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 30 kwietnia 2014, o 22:57 
Szybciej do Gdańska niż lokalnego lekarza.......


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 1 maja 2014, o 05:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwietnia 2012, o 06:11
Posty: 194
Lokalizacja: Gdańsk, Kwidzyn, Prabuty...
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
No tak w godzinkę i kwadransik, tak żeby nie łamać prawa.


Jak się wybierze płatną A1 i wjazd na węźle w Kopytkowie, a następnie wjazd do centrum Gdańska Aleją Armii Krajowej to w zasadzie w dobrych porywach godzinka powinna wystarczyć ;) Dopuszczalna prędkość na autostradzie to przecież 140 km/h :D

_________________
http://kancelaria-urbanowicz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 1 maja 2014, o 07:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Za prawdę powiadam Ci - nie da się, tą trasę nawigacje szacują na 1h 10min. Rzecz jasna nie da się jadąc zgodnie z przepisami, sporo ludzi jeździ poniżej jednej godziny - taki kraj.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forum przysypia.
PostNapisane: 1 maja 2014, o 09:31 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Anduel, z racji częstych wizyt na lotniskach kalkuluję trasy właśnie do nich. Do lotniska w Gdańsku da się dojechać w godzinę bez łamania przepisów. Starą trasą bez mostu i autostrady zajmowało to 1:30 - 1:45. :-)

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.