Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 16 maja 2015, o 22:39 
Offline

Dołączył(a): 8 lipca 2013, o 16:34
Posty: 28
Płeć: Nie wybrano
Delikatnie mówiąc załamka. To co niektórzy tu wypisują. Oddaje z czystym sumieniem głos na Komorowskiego. Czym większa frekwencja tym większa szansa na wygraną. Nie obawiam się wygranej Dudy bo on jest w miarę rozsądny ale wyborcy jego to pojeby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 16 maja 2015, o 23:16 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2133
Płeć: Mężczyzna
El ChiChi napisał(a):
Archi88 napisał(a):
Ja to rozumuje tak. Jeśli teraz zagłosuje się na Dudę i on wygra to jesienią głosowanie na PIS już odpada, aby władza nie była w rękach jednej partii.


(------------)Kolego w naszym kraju nie rządzi żadna partia.
Rządzą służby.

No , to tylko czekać , jak wezmą się za nasze Forum :shock: ;)
Przecież piszemy tu szczerze i otwarcie o po...jechanych elytach
Już mam problem z łącznością , kiedy dzwonię do chłopaków z Gwarda i wypowiadam zakazane słowa : " broń, kiedy strzelamy? , akcja , " itp :lol: ;)
Niedługo zostanę lokalnym terrorystą (słowo namierzane) , ale do wyborów ma się nijak. :razz:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 17 maja 2015, o 08:38 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2012, o 09:03
Posty: 29
Płeć: Nie wybrano
Adam1966 napisał(a):
Delikatnie mówiąc załamka. To co niektórzy tu wypisują. Oddaje z czystym sumieniem głos na Komorowskiego. Czym większa frekwencja tym większa szansa na wygraną. Nie obawiam się wygranej Dudy bo on jest w miarę rozsądny ale wyborcy jego to pojeby.

POjebem trza być by głosować na kandydata , który zgadza sie na POdnoszenie POdatków, wieku emerytalnego, na GMO , RABUMEK PIENIĘZY Z OFE, chce sprzedawac lasy, itd zgadzał sie na wszystko co wymyślił ten chory rząd, A jeszcze reklamuje banki (weź kredyt) ,
A sumienie Twe jest czyste? za Lecem ....sumienie miał czyste bo nieużywane


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 17 maja 2015, o 09:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Adam1966 napisał(a):
Delikatnie mówiąc załamka. To co niektórzy tu wypisują. Oddaje z czystym sumieniem głos na Komorowskiego. Czym większa frekwencja tym większa szansa na wygraną. Nie obawiam się wygranej Dudy bo on jest w miarę rozsądny ale wyborcy jego to pojeby.

Pojeby są wszędzie - wystarczy wskoczyć na na Youtube i sobie pooglądać. Oto paru wyborców PO:
https://www.youtube.com/watch?v=wjEOYuPtLso
https://www.youtube.com/watch?v=IEqnCtoMyc4
https://www.youtube.com/watch?v=fENLnuwncMw
Politykom o to chodzi, by tworzyć podziały w społeczeństwie, bowiem wtedy łatwiej można nim kierować. Im społeczeństwo bardziej podzielone, tym łatwiej utrzymać się u koryta. A robi się to chociażby w ten sposób, gdzie jedno ugrupowanie straszy drugim, zamiast dyskutować o państwie i używać argumentów w tej dyskusji.
https://www.youtube.com/watch?v=3Tne60NlUzo
https://www.youtube.com/watch?v=CRdd97sxGG8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 17 maja 2015, o 09:55 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Adam1966 napisał(a):
Delikatnie mówiąc załamka. To co niektórzy tu wypisują. Oddaje z czystym sumieniem głos na Komorowskiego. Czym większa frekwencja tym większa szansa na wygraną. Nie obawiam się wygranej Dudy bo on jest w miarę rozsądny ale wyborcy jego to pojeby.


Nie martw się.
Już stworzono dla Ciebie alternatywę.
Nowoczesna.pl.
Nie słyszałeś?To niedługo usłyszysz.Ich jeszcze nie ma ,a już mają niezłe poparcie.
Balcerowicz,Petru.Nadchodzą.
Wajcha przestawiona.PO poleciało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 17 maja 2015, o 10:10 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Obejrzałem te filmiki i mi się aż niedobrze zrobiło.
Polskie piekiełko pełną parą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 17 maja 2015, o 10:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Niestety Darku, ale politykom w to mi graj. Dzięki temu, że społeczeństwo jest podzielone, wybierane są ciągle te same, przeciwstawne ugrupowania. Społeczeństwo nie ma alternatywy, dlatego politycy w większości mają zapewniony byt przy korycie, bo większość wyborców głosuje na tzw. mniejsze zło. Osobiście liczę, że tą alternatywą okaże się Kukiz, i na jesieni trochę przemebluje sejm.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 14:25 
Offline

Dołączył(a): 14 października 2014, o 16:44
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Jak wrażenia po wczorajszej debacie? Kto według Was ją wygrał?

Widzieliście ten filmik o suflerce Bronisława? :o


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 14:29 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Broncio to cham i prostak.
Kłamał jak z nut.
Wątek z Gowinem poprawił humor.
Widać ,że już latka nie te no i pamięć przytępiona.

W czwartek dogrywka.
A w niedzielę pożegnamy tego szoguna.
Bez bóló.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Widać było, że Bronek był bardzo dobrze przygotowany do debaty, choć nie obyło się bez karteczek. Początkowo dał się wyprowadzić z równowagi, jednak im dalej w las, tym czuł się pewniej i punktował Dudę. Duda, mimo że grzeczny i spokojny, i starał się trzymać nerwy na wodzy, to parę razy skutecznie się Komorowskiemu odgryzł. Za szczególnie celne uważam riposty dotyczące zmiany poglądów PBK "od piątku do poniedziałku", bałaganu w sądownictwie, spowodowane za Gowina, gdy ten był jeszcze ministrem w rządzie PO, czy kwestia modernizacji armii, gdzie Bronek zapomniał, że to właśnie PO zabierało z budżetu MON pieniądze przeznaczone na modernizację, tak jak to miało w miejsce w 2013r., gdy zabrano ponad 3 mld. zł. ( Duda się rypnął mówiąc o 3 mln.). Duda słusznie też zauważył, że kolega PBK z partii, Bogdan Klich, rozwalił armię, zmniejszając ją do 100 tyś. żołnierzy i likwidując kupę jednostek wojskowych, niwecząc tym samym to, co kiedyś właśnie Komorowski w wojsku wypracował. Jednak przez całą debatę, a już szczególnie w trakcie końcowego oświadczenia, Bronek grał na podziałach. Komorowski w swoich spotach i hasłach wyborczych występuje jako prezydent zgody, a tymczasem stosował starą taktykę PO: straszenie PiSem, ciągle zaznaczając w swoich wypowiedziach, kierowanych do Dudy, że "jak wy rządziliście...", "jak rządziło pańskie ugrupowanie...", czy "jeśli chcecie państwo, żeby w Polsce było to... tamto... to głosujcie na PiS..." itd. Normalnie jak kabaret, link do którego wklejam poniżej. Porównując oświadczenia końcowe obu kandydatów moim zdaniem się w takim wypadku zaprezentował Andrzej Duda - taktyka Bronisława Komorowskiego oparta była na pokazaniu, jak to PiS odpowiada za całe zło wszelakie w Polsce...
https://www.youtube.com/watch?v=dbOpgDIc-7o
Załącznik:
1431900708_56uyy1_600.jpg
1431900708_56uyy1_600.jpg [ 95.62 KiB | Przeglądane 8779 razy ]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 16:15 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
punktował Dudę

Co robił?Możesz przybliżyć,bo ja tam słyszałem same kłamstwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 18:08 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nasi bracia zza Odry tak reklamują Dude:
http://wyborcza.pl/1,75248,17937332,Nie ... acje_.html

najlepsze jest to :grin:
"Premier Węgier Viktor Orban, jego bezwzględne sięgnięcie po władzę, jego nacjonalizm i jego ograniczony szacunek dla reguł i wartości Unii Europejskiej, są już od dawna zdeklarowanym wzorem dla polskich konserwatystów" - pisze Schuller.


A tak wygląda tolerancja i wolność zza panowania brąka:
http://wmeritum.pl/empik-wycofuje-ksiaz ... -wyborach/

Empik wycofuje książkę o Komorowskim. Wznowienie sprzedaży dzień po wyborach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
El ChiChi napisał(a):
Cytuj:
punktował Dudę

Co robił?Możesz przybliżyć,bo ja tam słyszałem same kłamstwa.



Ja natomiast usłyszałem od Twojego kandydata samą prawdę ;), i te same obietnice powtarzane bez zająknięcia na każdym wiecu gdzie się pojawi.
Gestykulacja rąk kandydata Dudy podczas przemawiania działa na mnie jak płachta na byka :) .

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 21:06 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
To nie jest mój kandydat.Mój nie przeszedł do drugiej tury.
Zagłosuje nawet na Ciasteczkowego Potwora i czy inne fiubździu,byle tylko ten WSIok z Budy Ruskiej spadł z krzesła.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 18 maja 2015, o 21:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Widzicie coś złego w orbanizacji? Jest ona w sprzeczności z prywatyzacją w wydaniu polskim, przyjmowaniem każdego inwestora na kolanach, zgadzaniem się na każde żądania, ba odnoszę nawet wrażenie że nasi włodarze próbują odgadywać najskrytsze życzenia i marzenia tychże podmiotów. Realnie podatki płacimy my, zwykli podatnicy, bez słowa sprzeciwu te podatki będą coraz większe. Piramidy które zbudowano utrzymywane są z podatków lokalnych, coraz mniej pieniędzy jest na szkoły, przedszkola, służbę zdrowia. Co nazywam piramidami, są to wszelkie stadiony, hale sportowe i wystawiennicze, etc. Żadne z wymienionych nie zarabia na siebie, potrzeba ich pewnie jest, duma z ich powstania również, ale służą nielicznym a pozostali solidarnie dokładają się żeby ci mogli z nich korzystać. Tak a'propos Orbana: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,179 ... #BoxBizImg
U nas wydatki budżetowe się wzmagają a wpływy jakby nie, czas pewnie na ponowne sięgnięcie do kieszeni zwykłych obywateli o czym niedługo się przekonamy. Jeśli zaś chodzi o "nacjonalizm" Orbana to ja nie widzę w tym nic zdrożnego, tym bardziej że oficjalnie popieramy jako kraj wszystkimi jego instytucjami Ukrainę z ich "ikonami skrajnego nacjonalizmu spod znaku UPA" które były inspiratorami masowych mordów ludności polskiej. Nacjonalizm Orbana przy tym jest niczym pieszczota a odwołuje się on głównie do pilnowania narodowych interesów, na moje nie ma nic w tym zdrożnego, chyba że jestem w błędzie.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.