Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Prezydent Bronisław Komorowski przyjedzie do Kwidzyna.
PostNapisane: 19 maja 2015, o 14:44 

Taka tam anegdotka ze słynną (pretendująca do bycia celebrytką :rofl: ) suflerką.

http://wyborcza.pl/1,135334,17944050,An ... _2015.html

:582:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 19 maja 2015, o 17:09 

25 lat wolności , niezależne media na codzień :grin:

Witaj!

Z powodu naruszenia regulaminu dodawania opinii Twój wpis został usunięty.

Tytuł wpisu: https://www.youtube.com/watch?v=W7iaGazbNj8#t=41
Treść wpisu: https://www.youtube.com/watch?v=W7iaGazbNj8#t=41
Wpis dodany do tematu: Sondaż: Komorowski wygrał z Dudą w niedzielnej debacie,

Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić reklamację odpisując na tego maila, wskazując powody swojego zgłoszenia reklamacyjnego (odpowiadając prosimy nie kasować powyższych danych identyfikujących usunięty wpis). W przypadku braku wskazania powodów reklamacji, pozostanie ona nierozstrzygnięta.

Pozdrawiamy,
Zespół Animatorów

PostNapisane: 21 maja 2015, o 12:05 

http://demotywatory.pl/4501110/Manifest ... go-wyborcy
Ciekawe spojrzenie na prezydenta "zgody", oraz jego ugrupowanie POlityczne.

PostNapisane: 21 maja 2015, o 14:11 

Pozdrawiam sztywno wszystkich tych,którzy śmiali się ,kiedy pisaliśmy o prowokacjach w czasie Marszu Niepodległości.
I tak pewnie macie to w du.pie.
Plują wam w twarz,a wy udajecie ,że pada deszcz.
Chłopak przesiedział w areszcie ,ma zniszczone życie,ale nic to.Za niewinność.
Demokratyczna Polska.
C**j,du.pa i kamieni kupa.

PostNapisane: 21 maja 2015, o 15:19 

Byłeś na tym Marszu w tamtym roku chociaż?

PostNapisane: 21 maja 2015, o 18:09 

https://www.youtube.com/watch?v=03L49QL8PXo

PostNapisane: 21 maja 2015, o 18:12 

Darek2K napisał(a):
Byłeś na tym Marszu w tamtym roku chociaż?

a co to ma za znaczenie?

PostNapisane: 21 maja 2015, o 18:27 

No myślałem, że tam byłeś i stąd masz takie obserwacje.
W sensie jakieś info z pierwszej ręki. No, ale dobra nieważne.

PostNapisane: 21 maja 2015, o 19:40 

No właśnie. W necie, wystarczy ,że ktoś coś napisze, a już uważa się to za pewnik. Mój historyczny ,,ulubieniec" mawiał, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.
Dziś plotka roznosi się z prędkością błyskawicy. Zdecydowanie bardziej wolę taką opinię http://wyborcza.pl/1,75968,17947989,Woj ... a_Wyborcza

Trochę lat zyję i ostatnimi czasy nigdy nie widziałam, aby komuś czegoś zabraniano, jeśli to nie zagraża innym ludziom. Na pewno w naszm kraju nie zabrania się wiary, wręcz przeciwnie. Osoby niewierzące są dyskryminowane. Komorowski jest jak na złość PIS-u osobą bardzo wierzacą. Marsze, są zakłócane zupełnie z inych przyczyn.
Komorowski to nie jest mój ulubiony prezydent, ale głosujac na niego wiem,ze nie narobi sita za granicą, nie będzie w imię krzyża prowadził krucjat przemocy. Mam dość partii, która się ciagle obraża.
I jeszcze jedno: w komentarzach na różnych forach zauważyłam,ze zwolennicy PIS (czyt. Dudy) są bardzo agresywni, wulgarni. Myśle,ze jest spora grupa ludzi, która nie chce się zniżać do takiego poziomu i nie włacza się do dysksji. Szkoda, bo SZTUKA dyskusji zanika. Powstaje ,,nasza prawda jest najprawdziwsza".

PostNapisane: 21 maja 2015, o 20:35 

Darek2K napisał(a):
No myślałem, że tam byłeś i stąd masz takie obserwacje.
W sensie jakieś info z pierwszej ręki. No, ale dobra nieważne.

Mam info z pierwszej ręki.
Mój przyjaciel z żoną byli niedaleko tego miejsca w momencie tej prowokacji.

Cytuj:
Komorowski to nie jest mój ulubiony prezydent, ale głosujac na niego wiem,ze nie narobi sita za granicą,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sugeruję wizytę u odpowiedniego specjalisty.

PostNapisane: 21 maja 2015, o 20:50 

Po ostatniej debacie w TVN zastanawiam sie skąd Brąnek wiedział że Dudy nie było w PE na głosowaniu w sprawie syryjskich chrześcijan. Czyżby sprawdzali wszystkie głosowania a może... :D

PostNapisane: 21 maja 2015, o 20:57 
Przyjaciel forum

Komorowski to konserwacja układu, Duda to niewiadoma, ale facet jest na tyle bystry że w sprzyjającej sytuacji odetnie się od PiS-owskiej pępowiny (taką mam nadzieję). Prezydent ma możliwość blokowania każdej ustawy, jeśli zmieni się kształt parlamentu to Komorowski nadal będzie mógł wpływać na istotne rozwiązania polityczne i zakonserwuje obecny układ. Teraz ON później PO które w tym składzie osobowym powinno odejść w niebyt polityczny, to co się działo w ostatnich latach to skandal, ilość afer i przekrętów doszła do granic możliwości i percepcji zwykłego człowieka. Nie twierdzę że wszyscy to przestępcy, ale tej ryby głowa śmierdzi okropnie. Najgorsze że powstała hybryda składająca się z z różnych bytów politycznych które pozornie się zwalczają a mniej więcej robią to samo. Widomym tego przykładem jest afera w rozliczaniu delegacji służbowych, pewna część parlamentarzystów niezależnie od barwy uprawiała ten sam proceder. Dla mnie ci właśnie obywatele powinni dostać kopa w przyrodzenie i dożywotni zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych. Sprawy kraju to zbyt poważny obowiązek żeby cwaniacy mogli w rządzeniu krajem sprawować jakiekolwiek funkcje. Nie ma innej możliwości naprawy III RP niż solidne sprzątanie i wietrzenie na szczytach władzy. Od tego są wybory, nie dzielę ludzi na barwy polityczne, wyznawaną wiarę czy światopogląd, to jest nieistotne wobec spraw najważniejszych jakimi są tożsamość narodowa, względny dobrobyt obywateli i pokój. Jeśli PIS -owi udzieli się triumfalizm to będzie to jego początek końca. PO, jeśli nie oczyści szeregów (podobnie jak pozostali gracze polityczni) co z oczywistych względów jest trudne bo ma problem z tym na samych szczytach władzy. Świętoszkowaty PIS ma też swoich przekrętasów, wszystkie partie powinny odsiać ziarno od plew, jeśli tego nie zrobią to któregoś dnia zmiecie ich wiatr historii. Kukiz? No cóż tabula raza, zobaczymy, na samym początku zapowiedziano że młodzi mają objąć władzę, jeśli to tylko kwestia wieku to myślę że są w błędzie. Tak czy owak wstrząs jest potrzebny, bo inaczej to jak to powiedział Sienkiewicz HDIKK.

PostNapisane: 22 maja 2015, o 14:15 

dreds11 napisał(a):
Po ostatniej debacie w TVN zastanawiam sie skąd Brąnek wiedział że Dudy nie było w PE na głosowaniu w sprawie syryjskich chrześcijan. Czyżby sprawdzali wszystkie głosowania a może... :D

Jeśli chodzi Ci o głosowanie z 30/04, to co za problem żeby sztab Komorowskiego sprawdził listę posłów. :roll: Ma od tego pełno ludzi i wszystko jest istotne w kampanii...

PostNapisane: 22 maja 2015, o 15:56 

Obejrzałem dziś debatę Komorowskiego i Dudy, i moim zdaniem Duda znacznie lepiej się zaprezentował. Widać było, że wyciągnął naukę z poprzedniej debaty, był przygotowany, także na różne "haki", którymi mógł go atakować Bronek, był pewny siebie, było widać, że czuł się mocny. Prezydentowi nie udały się, tak jak w poprzedniej debacie, utyskiwania w kierunku Dudy i PiS, ani próby przerywania wypowiedzi kontrkandydata. Być może duży wpływ na to miało wręczenie przez Dudę małej flagi PO. Duda słusznie wtedy, a także przy próbie riposty ze strony Komorowskiego, zauważył, że na poprzedniej debacie prezydent wielokrotnie podkreślał, z jakiej partii wywodzi się Duda. Andrzej Duda zarówno w swoich wypowiedziach, jak i w ripostach pod adresem Komorowskiego, bardzo często używał konkretnych argumentów, jak choćby w kwestii SKOKów, czy kwestii podatkowej i pomocy najuboższym, gdzie na twierdzenie Komorowskiego, że w tym roku z wprowadzonej przez niego obniżki podatku skorzysta 1 mln najbiedniejszych rodzin, Duda stwierdził, że jednocześnie Komorowski podpisał podwyżkę VAT m.in. na ubranka dziecęce. Ogólnie uważam, że debata bardzo dobra, no może poza występem Moniki Olejnik, która pokazała "gwiazdorstwo" - ja bym to raczej nazwał amatorszczyzną...

PostNapisane: 22 maja 2015, o 18:01 

cynamonekx napisał(a):
dreds11 napisał(a):

Jeśli chodzi Ci o głosowanie z 30/04, to co za problem żeby sztab Komorowskiego sprawdził listę posłów. :roll: Ma od tego pełno ludzi i wszystko jest istotne w kampanii...

To jest oczywista oczywistość :grin: Od początku roku były 24 posiedzenia PE i akurat na wierzchu bronek miał listę dotyczącą tego głosowania.Chyba że gdzieś mi umkneło szukanie odpowiedniej kartki :grin:

Może to zbieg okoliczności ale czy przypadkiem dziś z fundacją "Estera" zabiegającą o sprowadzenie do Polski prześladowanych w Syrii chrześcijan nie spotka się... Anna Komorowska??? :D :D

Ostatnio edytowano 22 maja 2015, o 18:10 przez dreds11, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1