Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=127&t=15828

Autor:  jurgo [ 21 sierpnia 2017, o 10:48 ]
Tytuł:  III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Witam -zlot się odbył ,szkoda ,że nic tu się nie pisze .Kwidzyn nie bryluje w imprezach kulturalnych ,a tu taka fajna się objawiła . Forum gaśnie ,czy to ''Sezon ogórkowy '' :( ?

Autor:  JanKol [ 21 sierpnia 2017, o 15:20 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Anduel robił fotki.
Może będzie miał chęć,coś z nich wstawić.

Autor:  sagitarius [ 21 sierpnia 2017, o 15:27 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Obawiam się , że i jedno i drugie. :567: Gaśnie i sezon ogórkowy, do tego urlopy.
Duża konkurencja fb, gdzie nie trzeba przycinać fotek do mniejszego formatu.
Ale nie smućmy się ! Byłem, widziałem , sfilmowałem (trochę). :grin:

Autor:  jurgo [ 21 sierpnia 2017, o 21:12 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Bardzo ciekawy film , zawitali goście z Polski i było wreszcie coś , czyli działo się . Proponował bym więcej zachęty ze strony miasta ,gdyż taki zlot jest dla nas wyróżnieniem - tak wyróżnieniem ,bo ktoś przeczyta o naszym mieście ,opowie może nawet dobrze . Kwidzyn wtedy żyje ,nie tylko na FB . pozdrawiam...

Autor:  Dokszyckaja [ 22 sierpnia 2017, o 15:16 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Swietna impreza, świetne samochody, swietna atmosfera. Z dużym humorem prowadzona aukcja przeróżnych przedmiotów na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorkach. Kapitalnie prezentowali sie uczestnicy Zlotu pod nazwa "Klasztor". Dzieciaki i psiaki oraz ludziska mieli swobodę i luz. Pod Gdaniskiem każdy zajmował sie tym, co chcial oraz jadl, co chcial i popijam piwkiem, jesli chcial. Milosnicy dyskotek przez 2 dni mogli sie bawić, a w ostatnim dniu byl występ Zespolu Marezianki. Oby częściej! A tak w ogóle to teren pod Gdaniskiem jest najlepszy na przeróżne imprezy plenerowe, znacznie lepszy niż stadion. Szkoda, ze Miasto tego nie docenia, wystarczylaby tam muszla koncertowa czy jakas scena i byloby OK. A ze niektórym halas przeszkadzal, to trudno, niezadowoleni znajda sie zawsze. Chwala PT Organizatorom, Sponsorom, wolontariuszom ( bo chyba tez byli) i wszystkim, ktorzy przyczynili sie do zorganizowania Zlotu właśnie u nas. To kapitalna promocja!

-- 22 sie 2017, 2017 14:21 --

Aha. Jeszcze dodam, ze podczas wręczania zlotowcom nagród ogłoszono, ze najstarszy uczestnik Zlotu mial 75 lat, a najmłodszy urodził sie w czerwcu 2017 r! Tatus podwiozl go wozkiem pod scene na samochodzie, wyjal maluszka z wozka I pokazal publicznosci. Ten najstarszy I najmlodszy tez zostalo nagrody.

Autor:  cynamonekx [ 22 sierpnia 2017, o 18:52 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Kto był zainteresowany, to poszedł i dlatego nikt nic nie pisał. Jak dla mnie, to słabo w mieście jest to nagłaśniane, że takie coś się ma odbyć. Ostatnio był świetny Festiwal Ulicznej Sztuki, a osób tyle, co kot napłakał. Opowiadałem o tym festiwalu innym osobom, a one że nic nie wiedziały nawet o tym i że w Kwidzynie nic się nie dzieje. :shock:

Autor:  jurgo [ 22 sierpnia 2017, o 19:26 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

cynamonekx napisał(a):
Kto był zainteresowany, to poszedł i dlatego nikt nic nie pisał. Jak dla mnie, to słabo w mieście jest to nagłaśniane, że takie coś się ma odbyć. Ostatnio był świetny Festiwal Ulicznej Sztuki, a osób tyle, co kot napłakał. Opowiadałem o tym festiwalu innym osobom, a one że nic nie wiedziały nawet o tym i że w Kwidzynie nic się nie dzieje. :shock:

Dlatego my tu musimy nadawać głośno i wyraźnie i przede wszystkim z wyprzedzeniem ,gdy tylko pojawiają się takie fantastyczne imprezy . pozdrawiam...

Autor:  JanKol [ 23 sierpnia 2017, o 14:50 ]
Tytuł:  Re: III Kwidzyn: III Zlot Garbusa Śladami Pana Samochodzika

Cytuj:
Śladami Pana Samochodzika


No dobra.A Wilhelm Tell,Wiewiórka i Sokole Oko byli?? :D

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/