Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
PostNapisane: 4 listopada 2019, o 14:04 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 340
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dzień dobry,
Serdecznie dziękuję za Pierwsze Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe. Byłem na dwu koncertach w kinoteatrze i oba mi się spodobały. Bardzo się ucieszyłem z występu Leszka Możdżera. Mam kilka płyt z Jego muzyką, ale koncert na żywo to inna sprawa, inne przeżycia. Na pewno długo nie zapomnę tego występu. Dziękuję Mu za muzykę. Drugi koncert, Braci Oleś pozwolił mi usłyszeć inną muzykę. Także oprawa graficzna dobrze dopasowana. Nie znałem wcześniej Ich twórczości. To co słyszałem i widziałem mi się podobało. Ze względu na trudności z poruszaniem nie byłem na koncertach z Zamku. Gratuluję pomysłu i sposobu realizacji Zaduszek.
Mam nadzieję, że za rok będą kolejne Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe i koncerty jazzowe staną się tradycją. Może uda się zorganizować koncerty w kinoteatrze przez cztery dni? W 2020 to byłyby środa do soboty (28-31 października).
Z poważaniem
domek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
PostNapisane: 19 października 2020, o 15:43 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 340
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam i zapraszam:
Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
ŚRODA, 28 PAŹDZIERNIKA 2020, GODZ.19:15 KATEDRA
CZWARTEK, 29 PAŹDZIERNIKA 2020, GODZ. 19:15 KATEDRA
Po raz drugi Fundacja Phasma-Music, Katedra w Kwidzynie oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na Jesienne Koncerty Jazzowe, czyli ZADUSZKI! W tym roku, Zaduszki Jazzowe gościć będą przez dwa dni w Katedrze w Kwidzynie takie sławy jak Krystyna Stańko, Artur Dutkiewicz (pierwszy dzień), Jerzy Małek i Włodek Pawlik (drugi dzień). Pomysłodawczynią i realizatorką Kwidzyńskich Zaduszek Jazzowych jest dr. Iwona Glinka, z zamiłowania, pasji i wykształcenia doskonała flecistka, pedagog i muzykolog. Jako solistka, kameralistka (m.in. członkini prestiżowego Hellenic Contemporary Music Ensemble Theodora Antoniou) oraz muzyk orkiestrowy (pierwsza flecistka w Ateńskiej Orkiestrze Symfonicznej) Iwona Glinka występowała w Grecji - gdzie mieszka od roku 1995 - oraz na obu kontynentach amerykańskich, w Europie oraz Azji.

BILETY: https://kck.ckj.edu.pl/wydarzenia/2455/ ... zzowe-2020

było po 200 miejsc, bilety sprzedają sie :)

pozdrawiam
domek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
PostNapisane: 23 października 2020, o 22:32 
Offline

Dołączył(a): 20 grudnia 2007, o 14:42
Posty: 206
Lokalizacja: Northern Ireland
Płeć: Mężczyzna
Obecnie nie jest juz prowadzona sprzedaz biletow na to wydarzenie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
PostNapisane: 26 października 2020, o 15:12 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 340
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dzień dobry,
jak rozumiem są nadal do nabycia bilety, tyle, że, jak mailowo informuje KCK:

"informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca wydarzenia Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe.

Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe odbędą się w TEATRZE MIEJSKIM zamiast w Katedrze.

Przypominamy, że obowiązuje reżim sanitarny (maseczki lub przyłbice, dezynfekcja rąk, oświadczenia zdrowotne) podczas koncertu.
W załączniku przesyłamy procedury bezpieczeństwa oraz oświadczenie zdrowotne, które prosimy wydrukować i wypełnić, a następnie dostarczyć bileterowi podczas kontroli biletów (można wypełnić też na miejscu).

Oprócz frontowego wejścia uruchomimy dodatkowe wejście boczne do budynku od strony parku.

Informujemy, że miejsca siedzące będą dowolne z zachowaniem odstępu pomiędzy widzami.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa każdego dnia sala teatralno-kinowa wraz z częściami wspólnymi jest kompleksowo dezynfekowana przez firmę specjalistyczną.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

pozdrawiam
Paweł Brzostowski
Kwidzyńskie Centrum Kultury"
domek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyńskie Zaduszki Jazzowe
PostNapisane: 27 października 2020, o 12:17 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 340
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Troper,
Witaj,
ciekaw jestem, czy masz bilety? Wczoraj było, według kck, po 20 miejsc, na jutro-środę jest 13, na czwartek 15. Jesli masz lub kupisz na https://kck.ckj.edu.pl/wydarzenia/2455/ ... zzowe-2020, pytanie brzmi, czy mi pomożesz? Idzie o pomoc w wyjęciu wózka z samochodu i pomoc w wjechaniu do środka kina

pozdrawiam
domek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.